Stojimas internetu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-04 20:13:17 | Nuoroda

Sveiki. Man pasidare truputeli neaisku del to stojimo internetu. Gal galit kas paaiskint kas suprantat kaip cia viskas vyks? Taip pat si ryta per radija girdejau,kad jau nuo geguzes 25 dienos gales pateikt prasymus, o jie taip pat internetu?

Žinutė parašyta: 2010-05-11 20:20:40 | Nuoroda

Na jei teisingai suprantu, tai prašymus kur nori studijuoti bus galima pateikti internetu (tik internetu). Cia turbut www.lamabpo.lt tinklapyje tai reikes daryti. 

Žinutė parašyta: 2010-05-27 17:12:11 | Nuoroda

 aš nesuprantu, kaip gali organizuot stojimus nuo gegužės 25dienos, kai dar  egzaminų rezultatų nėra?  kažkaip nelogiška...

Žinutė parašyta: 2010-05-27 17:44:58 | Nuoroda

Prašymus, kur nori stoti, jei jau esi apsisprendęs, kur nori, gali pateikti jau dabar, kadangi po egzaminų visi rezulatatai bus suvedami į bendrą duomenų bazę, o tada tavo pasirikta mokslo įstaiga iš ten pasiims tavo egzaminų rezultaus bent jau aš taip girdėjau

Žinutė parašyta: 2010-05-27 20:54:09 | Nuoroda

kažkas rašė, kad pinigus reik pervest, bet lamabpo parašyta juk kad nemokamai...

ir su tuo patvirtinimu nevisai aišku, šian užpildžiau, tai db laukt patvirtinimo i emailą, teisingai supratau?

  • Dailė / MBE 9
  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 27
  • Matematika / MBE 8
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-05-29 15:13:45 | Nuoroda

Okaip su tuo pasiūlimo vietos? Šiemet keitėsi kažkaip, ar Tu busi priimtas iškar i tą studijų programą,kur  tinki pagal bala, opageidavimų anketoje nurodei aukštesnioje vietoje.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą