Anglu kalbos egzaminas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-14 19:27:51 | Nuoroda

Kaip ruosiates anglu kalbos egzaminui? Klausot angliskai? Skaitot? Kartojat gramatika ar darot pratimus? Kiek laiko skiriat tam? Pasakojames

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-14 20:12:31 | Nuoroda

Kiek mokykloje skiriu laiko, tiek. Dar angliškų filmų kartais pažiūriu kai yra noro ir laiko.Namie kolkas nieko nedarau. O šiaip po istorijos egzo visas dienas "no life'insiu" prie anglų kalbos :) O tikslas mano sakyčiau gan nedidelis. 50-60proc ir aš laimngas :)

Žinutė parašyta: 2010-05-14 20:31:49 | Nuoroda
kariaujantis rašė:

Kiek mokykloje skiriu laiko, tiek. Dar angliškų filmų kartais pažiūriu kai yra noro ir laiko.Namie kolkas nieko nedarau. O šiaip po istorijos egzo visas dienas "no life'insiu" prie anglų kalbos :) O tikslas mano sakyčiau gan nedidelis. 50-60proc ir aš laimngas :)

 na o laikus, gramatika moki? zodyna platu turi? nes man reik apie 80 gaut, ir net nzn, ar daug reikia zinot tam 80 balu. gramatika moku, rasyt parasau, klausyma kai kada, skaityma irgi kaip kada... transformacija ir zodziu daryba tik man patinka

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-14 20:48:17 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
kariaujantis rašė:

Kiek mokykloje skiriu laiko, tiek. Dar angliškų filmų kartais pažiūriu kai yra noro ir laiko.Namie kolkas nieko nedarau. O šiaip po istorijos egzo visas dienas "no life'insiu" prie anglų kalbos :) O tikslas mano sakyčiau gan nedidelis. 50-60proc ir aš laimngas :)

 na o laikus, gramatika moki? zodyna platu turi? nes man reik apie 80 gaut, ir net nzn, ar daug reikia zinot tam 80 balu. gramatika moku, rasyt parasau, klausyma kai kada, skaityma irgi kaip kada... transformacija ir zodziu daryba tik man patinka

 kažkiek moku. nėra, kad vieną dalyką moku geriau už kita, visur yra spragų. Todėl ir nesitaikau į aukštą bala, ir planuoju apie vidurį :) aišku daugiausia tašku greičiausiai susirinksiu iš laiško, o mažiausiai iš klausimo :)

Žinutė parašyta: 2010-05-14 20:50:35 | Nuoroda

Paaiškinkit kaip daryti transformacija :D

Žinutė parašyta: 2010-05-14 21:13:20 | Nuoroda
Melija rašė:

Paaiškinkit kaip daryti transformacija :D

 visiskai nesigaudai?

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-14 21:14:58 | Nuoroda

Kaip kada, bet man reikia normalaus aiskinimo kaip ja daryt...

Žinutė parašyta: 2010-05-14 21:17:45 | Nuoroda
Melija rašė:

Kaip kada, bet man reikia normalaus aiskinimo kaip ja daryt...

 nera cia taisykles tam tikros. tiesiog reikia igudziu, kurie bent man islavejo darant daug tokiu pratimu ir isimenu, su kokiu zodziu mazdaug kas turi but. siaip gramatikos ziniu cia nemazai reikia. man geriau paaiskinkit, kaip nesusimaut su klausymu

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-15 10:26:28 | Nuoroda

žodžiu daryboje turi turėti platų žodyną, jei neturėsi - nepadarysi :) ten jokios taisyklės nepritaikysi. tiesiog žiūri ar daiktavardis ar būdvardis ar prieveiksmis ar dar kažkas ir padarai tos formos žodį :)

Žinutė parašyta: 2010-05-15 12:45:02 | Nuoroda
kariaujantis rašė:

žodžiu daryboje turi turėti platų žodyną, jei neturėsi - nepadarysi :) ten jokios taisyklės nepritaikysi. tiesiog žiūri ar daiktavardis ar būdvardis ar prieveiksmis ar dar kažkas ir padarai tos formos žodį :)

 kad nereikia ten jau labai plataus zodyno... arba mes skirtingai suvokiam zodi "platus" :D ten reikia zinot visokias konstrukcijas, pvz. is spite of, prefer reading to cooking, looking forward to...

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-15 12:46:27 | Nuoroda

Jus ne apie ta pati kalbat :D

Žinutė parašyta: 2010-05-15 12:48:31 | Nuoroda
Melija rašė:

Jus ne apie ta pati kalbat :D

 uooooj, atsiprasau (gedaaaa) jo, zodziu daryboj labai platus zodynas turi but :D sorry

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-15 13:00:24 | Nuoroda

Aš taip manau, nieko jau čia neprisiruoši;) Moki arba ne... Esu beveik rami, du metus kruvinai dirbau (na ne tai kad kruvinai,bet mokytoją turiu tokią,kad išmokė VISKO per tą laiką),taigi... maksimalių įvertinimų negausiu,bet jaučiu,anglų geriau už visa kita išlaikysiu.

Bijau tik rašymo... ir taip nesiseka man jis, o dabar dar padarys taip,kad viena užduotis bus sunki. Bet gal man laiminga diena tada bus,tikiuosi:D

Žinutė parašyta: 2010-05-15 13:27:54 | Nuoroda

As visikai pritariu.Taipogi dabar jau ne tike daug laiko skiru anglu, o va pora metu istisai visokius papildomus darbus mokytoja dave daryt ir aiskindavomes klaidas. Mane taip pat labiausiai gasdina rasymas, nes kartais jei koks ten rasinys kur reikia argumentu ar problemos sprendimu, as net lietuviskai nieko gero nesugalvoju :D Nu bet tikiuosi viskas bus gerai :D O va klausymas ir skaitymas nu cia jau kaip pasiseks, nemazai jau ju padarem bet vistie priklauso nuo teksto daug kas :) O seip tai sekmes visiems  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-05-15 13:44:56 | Nuoroda

Jei turit kokių pratimų, ar ko, gal galit pasidalinti? :)) 

ačiū. 

 

Žinutė parašyta: 2010-05-15 13:50:19 | Nuoroda

 Vėl blogai adresą užrašiau ;DDD 

 

Žinutė parašyta: 2010-05-15 14:16:46 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Aš taip manau, nieko jau čia neprisiruoši;) Moki arba ne... Esu beveik rami, du metus kruvinai dirbau (na ne tai kad kruvinai,bet mokytoją turiu tokią,kad išmokė VISKO per tą laiką),taigi... maksimalių įvertinimų negausiu,bet jaučiu,anglų geriau už visa kita išlaikysiu.

Bijau tik rašymo... ir taip nesiseka man jis, o dabar dar padarys taip,kad viena užduotis bus sunki. Bet gal man laiminga diena tada bus,tikiuosi:D

 ko butent moke jus?

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-15 14:42:27 | Nuoroda

del anglu beveil rami jauciuosi.per pamokas labai daug dirbam, dar modulis, konsultacijos.tik jauciu kad reikia patobulet rasyme, nes jis siek neramina;) o taip kada buna laisvesnio laiko skaitau kokius angliskus straipsnius nete, anksciau ziuredavau filmus. planuoju po matkes egzo ta laika iki anglu skirt gramatikos pasikartojimui, perzvelgt senus rasinius, laiskus.o klausyma ir skaityma arba moki arba ne;) nelabai ka ten kartotis yra.

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 25
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2010-05-17 20:16:16 | Nuoroda

anglų sekas net labai neblogai bet žinau kad į max nepataikysiu nes su laikais sunkiai sekas, šiaip lengviausia man su klausymu ir rašymu būna, bet va gramatikos kaip bijau... tai vaje... mokytis tai nelabai ką ir sugalvoju... parašinėsiu dar laiškų ir paragrafų, planus jų pasidarysiu, perversiu taisykles ir viskas... stebuklų neprigalvosiu 

Žinutė parašyta: 2010-05-18 13:32:50 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
zirklūtes. rašė:

Aš taip manau, nieko jau čia neprisiruoši;) Moki arba ne... Esu beveik rami, du metus kruvinai dirbau (na ne tai kad kruvinai,bet mokytoją turiu tokią,kad išmokė VISKO per tą laiką),taigi... maksimalių įvertinimų negausiu,bet jaučiu,anglų geriau už visa kita išlaikysiu.

Bijau tik rašymo... ir taip nesiseka man jis, o dabar dar padarys taip,kad viena užduotis bus sunki. Bet gal man laiminga diena tada bus,tikiuosi:D

 ko butent moke jus?

 Nežinau net. Turbūt visko,ko reikės egzamine:D 11kl,kai atėjau pas ją,pakartojom gramatiką, vis atsimenu,kaip ji pabrėždavo,ką dažnai deda į egzaminus:) Dar vis duodavo tekstų išmokti su 'gražiais išsireiškimais' ir,žinoma, daug žodžių. Kasdien po kelis atsiskaitymus turim, ir per kontrolinius nors viena raidė ne taip- 10 negausi:D Skaitymų,klausymų,kalbėjimų daug darom,ir tokių sunkesnių. Iš pradžių buvo sunku,dabar tik džiaugiuos- arba jau pripratau,arba jau viską iš mūsų išspaudė:D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą