Raudonas atestatas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-23 17:15:01 | Nuoroda

..kas iš to?:)

Man kaip ir gautųsi toks. Realiai yra kur nors nauda ar tik šiaip, gražiau atseit tie raudoni pakraštėliai?:)

Žinutė parašyta: 2010-05-23 17:33:01 | Nuoroda

 Raudonas atestatas skirtas tevams pasididziuot pries draugus, gimines ir kaimynus bei tau paciam paglostyt savimeile. Daugiau nieko jis neduoda.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-05-23 18:23:28 | Nuoroda

norėčiau ir aš baigt su pagyrimu, bet ta velnio matematika man viską sugadino

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-05-23 20:59:29 | Nuoroda

Aš irgi noriu tokį gauti. Puse darbo jau padaryta. Vidurkiai 9-10

Žinutė parašyta: 2010-05-23 21:22:19 | Nuoroda

mmmmmmmaišku.
Ne,niekas neaišku:/ nežinau,ar laikyt matematiką. Rezultatas atestato,manau, nepuoštų;) bet jei tas atestatas su pagyrimu va tik taip sau, tai kodėl gi ne..nors aišku,maloniau būtų,jei visi įrašai daugmaž džiugintų širdį;)

Žinutė parašyta: 2010-05-23 22:56:02 | Nuoroda

Nuo raudono atestato mane apsaugojo 8 is LT, o daug kas, kas gavo ta raudona atestata is LT egzamino surinko maziau nei as :) 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-23 23:04:44 | Nuoroda

Mano klasėje pora žmonių gavo raudoną, bet kas iš to, jei vis tiek tie pažymiai kažkiek pritempti. Natūralu, kad antraeiliams dalykams yra skiriama mažiau dėmesio, bet patys mokytojai "už tai, kad vaikas 11metų stropiai mokėsi, nusipelnė to pagyrimo", nors realiai tos žinios devyneto nevertos.

Žinutė parašyta: 2010-05-23 23:17:54 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Nuo raudono atestato mane apsaugojo 8 is LT, o daug kas, kas gavo ta raudona atestata is LT egzamino surinko maziau nei as :) 

 jo? :D vaje. na bet žinai. Egzaminas,ypač lietuvių- loterija.. O ir tas vertinimas pažymiu gali būt labai pritemptas ir pan. Kai pagalvoji,juokinga,kad žmones vertina procentais,balais,vidurkiais... anyway.
Pas mus klasėj nežinau kaip, gal kokiai pusei ar daugiau gaunas tie raudoni. Bet mokytojai visgi paklausia kai kurie pakelt rankas tuos,kuriem šviečiasi raudonas,gal bus ir tokių,kuriems pritemps,jei tik vienas 8,gi 12 klasė:)

Žinutė parašyta: 2010-05-24 09:16:49 | Nuoroda

raudonas baigimo diplomas suteikia pirmenybe kai stojantieji surenka vienoda bala, taigi nera nieko nevertas : )

Žinutė parašyta: 2010-05-24 15:20:48 | Nuoroda

jeigu taip, tai tada verta pasistengti. Bet tie diplomai su pagyrimu, tai juos gauna tie, kurie turi 9-10 ir egzaminus išlaiko daugiau nei 50proc? :)  

Žinutė parašyta: 2010-05-24 16:26:04 | Nuoroda

 

 

as tikrai gauciau ji, bet is matiekos 8 isvede, nors nelaikau egzo. primetat, kaip nervai ima???

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-24 19:02:19 | Nuoroda
plukne rašė:

raudonas baigimo diplomas suteikia pirmenybe kai stojantieji surenka vienoda bala, taigi nera nieko nevertas : )

 tikrai taip ;)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-05-24 19:21:00 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

 

 

as tikrai gauciau ji, bet is matiekos 8 isvede, nors nelaikau egzo. primetat, kaip nervai ima???

 vat būtent aš irgi nelaikau, o vistiek 8 išvedė nors iki 9 trūko VIENINTELIO 9 p.s. matiekos mokytoja mūsų auklėtoja

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-05-24 21:25:45 | Nuoroda

Tai va, kad tie pazymiai labai salyginis dalykas, ne ka maziau priklausantis nuo mokytojo, o ne nuo pacio mokinio... Vieniems vienokie mokytojai pakliuna, kitiems - kitokie. :) Svarbiausia yra egzamino rezultatas, bet ir tas ne visur aukstas reikalingas. Pvz mano buvo 19.2, nors i informatika VF reikejo vos >11 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-24 22:01:33 | Nuoroda

gal as ji gausiu ne savo noru :D 

Žinutė parašyta: 2010-05-25 13:10:14 | Nuoroda
juliet rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

 

 

as tikrai gauciau ji, bet is matiekos 8 isvede, nors nelaikau egzo. primetat, kaip nervai ima???

 vat būtent aš irgi nelaikau, o vistiek 8 išvedė nors iki 9 trūko VIENINTELIO 9 p.s. matiekos mokytoja mūsų auklėtoja

 ta pati situacija. gal ta pati aukletoja? :D

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-25 13:21:18 | Nuoroda
noirdesir rašė:

jeigu taip, tai tada verta pasistengti. Bet tie diplomai su pagyrimu, tai juos gauna tie, kurie turi 9-10 ir egzaminus išlaiko daugiau nei 50proc? :)  

Butent taip ir yra :)

Diplomas su pagyrimu - geras dalykas, paglosto sawimeile, tik jeigu visi pazymiai pelnyti saziningai.. O ir siaip, malonu gi, kai per atestatu iteikima mokykloje pakviecia pati pirmaji :))

Žinutė parašyta: 2010-05-25 17:27:56 | Nuoroda
Sviatosa rašė:

Butent taip ir yra :)

Diplomas su pagyrimu - geras dalykas, paglosto sawimeile, tik jeigu visi pazymiai pelnyti saziningai.. O ir siaip, malonu gi, kai per atestatu iteikima mokykloje pakviecia pati pirmaji :))

 Na ir savimylos ;/

Žinutė parašyta: 2010-05-25 17:57:33 | Nuoroda

Uztat kaip tokiems nemalonu kad ir pries tuos pacius mokytojus, kai egzaminu rezultatai prasti. Labai idomu buvo ziureti, kai per atestatu iteikima pirmus kviete "raudonuosius", o po ju tuos, kurie gavo bent po 1 simtuka :D. Kazkaip keista buvo, kad tai dvi skirtingos zmoniu grupes, o ne viena. 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-25 19:59:55 | Nuoroda

Raudonas atestatas tikrai nėra skirtas vien tik pasirodyt prieš kitus ar savimeilei paglostyti. Pasižiūrėkit konkursinio balo skaičiuokles atidžiau, pvz. stojant į VDU yra pridedami du balai, jeigu baigei su pagyrimu, o tai yra tikrai daug.

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą