Raudonas atestatas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-25 21:02:55 | Nuoroda
Absurdus rašė:
Sviatosa rašė:

Butent taip ir yra :)

Diplomas su pagyrimu - geras dalykas, paglosto sawimeile, tik jeigu visi pazymiai pelnyti saziningai.. O ir siaip, malonu gi, kai per atestatu iteikima mokykloje pakviecia pati pirmaji :))

 Na ir savimylos ;/

 negeda but savimyla,bent jau del sito dalyko, jei tam paklojai daug laiko ir darbo.

Žinutė parašyta: 2010-05-25 22:03:54 | Nuoroda

Ar tikrai tikrai VDU į visas studijų prorgramas stojant prideda 2 balus? Aš kiek žiūrėjau VDU primimą tai niekur šito nemačiau, nors  gauti papildomus 2 balus būtų puikiau nei puiku :D

  • Biologija / VBE 82
  • Chemija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-05-25 22:55:33 | Nuoroda

 Malonu, kai tą raudoną atestatą užsipelnei sąžiningai, juk smagu, kai tavo darbą įvertina. Dėl pažymių. Taip, kai kurie pažymiai yra gana patempti, neatspindi tikrų žinių, manau dabar per lengvą gauti raudoną atestatą, kažkaip jis jau tos vertės net nelabai turi, žiūrint mano akimis. Gauti iš valstybinio daugiau nei 50 nėra sunku, bet jeigu norint gauti raudoną atestatą reikėtų išlaikyti egzaminus virš 80 balų, tada jau tikrai didelė vertė.Ir teikdamas raudoną atestatą, atsižvelgčiau labiau į valstybinius brandos egzaminus negu į pažymius, egzaminus vertina svetimi žmonės, visiškai apie tave nieko nežino, plius vertina trys žmonės, tad tai tikrai yra objektyviau negu mokykliniai pažymiai.

Na, aš kur ketinu stoti, už raudoną atestatą balų neprideda, tad dėl to ir nesuku sau galvos. 

 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-26 00:23:15 | Nuoroda

Apie balų pridėjimą galit nė nesvajot, pasiskaitykit priėmimo taisykles.

O nauda iš raudono atestato yra viena. Jei po n metų būsi visoje Lietuvoje žinomas žmogus, tai jauni snargliai, kurie įves tavo pavardę į google, ras tavo vardo straipsnė wikipedijoje ir ten bus skiltis "Biografija", kurioje  bus partašyta "x metais baigė x mokyklą su pagyrimu" :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-05-26 01:16:45 | Nuoroda

Kiek zinau, VDU tuos balus prideda tik konkurenciniu atveju, kai sutampa konkursiniai balai ar kazkas pan. Normaliomis salygomis tas raudonas diplomas jums tikrai nepravers. 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-26 10:41:36 | Nuoroda

 Į bendrą eilę dėl krepšelių joks univeras negali savavališkai pridedinėt balų už kažką :) Kas čia gautųsi, jei sugalvotų koks VDU už mėlynas akis pridėt po 2 balus, o kokiam KTU toj pačioj specialybėj žmonės su geresniais balais mokėtų už mokslą. Visoj Lietuvoj konkurencinės sąlygos dėl krepšelių VIENODOS. ;)
Pagelbėt tas diplomas gali nebent jei ant slenksčiuko stovi keli žmonės su tokiais pačiais konkursiniais balais. Nors ir tai, pagal viską, turėtų žiūrėti tada svarbiausio egzo pas ką didžiausias balas...

Kas liečia patį diplomą, aš jo irgi neturiu :) Nors egzai geriau išlaikyti buvo už praktiškai visus raudonus diplomininkus. Bet kažkaip nebuvo dar nė vienos situacijos, kad būčiau gailėjęsis, ar kad tas diplomas būtų man pagelbėjęs.

P.s. savimeilę geriausiai glosto ne diplomo spalva, o kaip išlaikot egzus. Marš mokytis :D

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-26 14:02:55 | Nuoroda

Mane asmeniškai erzina, kai žmonėms zyzia mokytojams, kad išvestų 9-10, neša gėles ,saldainius, tėvus atveda, o paskui iš visų egzų gauna 50-60 ir vaikšto nosį iškėlę :D (reali situacija) 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-26 16:12:54 | Nuoroda

kaži kaip atrodo toks atestatas :D 

Žinutė parašyta: 2010-05-26 18:24:46 | Nuoroda
ingree rašė:

Mane asmeniškai erzina, kai žmonėms zyzia mokytojams, kad išvestų 9-10, neša gėles ,saldainius, tėvus atveda, o paskui iš visų egzų gauna 50-60 ir vaikšto nosį iškėlę :D (reali situacija) 

 va va būtent ! Žinau kelis atvejus,kai pažymiai netenkino,bet paverkė,paisterikavo,kad jų gyvenimas baigtas (9 iš anglų įskaitos:D) ir parašė jiem daugiau:D

Aš tai dirbau dėl to raudono atestato kol kas,bet jau semestrų atžvilgiu. Matematiką nuo 7 iki 9 pasikėliau,ir nezyzdama niekam,tiesiog daug daug dirbau. Nežinau,kas bus su istorija (pirmam-9,antram 8,4), bet jei metiniam išves 8,tikrai neisiu iš proto ir tebūnie:) Šlykštu dievaži. ir kaip tie mokytojai apsikenčia.

Žinutė parašyta: 2010-05-26 20:00:10 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

 va va būtent ! Žinau kelis atvejus,kai pažymiai netenkino,bet paverkė,paisterikavo,kad jų gyvenimas baigtas (9 iš anglų įskaitos:D) ir parašė jiem daugiau:D

Aš tai dirbau dėl to raudono atestato kol kas,bet jau semestrų atžvilgiu. Matematiką nuo 7 iki 9 pasikėliau,ir nezyzdama niekam,tiesiog daug daug dirbau. Nežinau,kas bus su istorija (pirmam-9,antram 8,4), bet jei metiniam išves 8,tikrai neisiu iš proto ir tebūnie:) Šlykštu dievaži. ir kaip tie mokytojai apsikenčia.

 Na bent jau mano auklėtoja pati patarė kai kuriems iš klasės, kad pazystų mokytojams dėl tų balų. Ir man tą patį siūlė, bet idėja lįsti į vieną vietą manęs nesužavėjo, nors ir nedaug trūko iki to kitų taip išsvajoto atestato.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:17:37 | Nuoroda

Vat būtent. Nesuprantu,kam save apgaudinėti, jei nesi to vertas.

Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:19:40 | Nuoroda

teisingai;)

Jeetau.Gyvenime dar tiek dalykų bus, ir tas aštuonetas ar devynetas tai toks juokas pagalvojus:) Nors suprantu,kartais geri pažymiai yra iššūkis sau tarsi. Ir jei nedaug trūksta... bet ne,po "pritempimo" nekaip turėtum jaustis.

Žinutė parašyta: 2010-05-27 00:44:30 | Nuoroda

 et.. mano metiniai pažymiai - 10, išskyrus anlgų kalbą - 5.

:}}}}

 

medalis nuplaukė.

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-05-29 00:27:49 | Nuoroda

O as nelabai suprantu, kodel mokykloj "pirmuno' riba yra 9, o aukstojoj-8 :O bet gal ir teisingai, mokykloje 8 gaut isvis nereikalauja praktiskai jokio pasiruosimo.
 

Nezinau, gal jusu mokyklose ir raso pazymius atsizvelgiant i mokinio asaras, pas mus gi to nebuvo - kiek iseina, tiek ir turi.

Žinutė parašyta: 2010-05-29 11:47:12 | Nuoroda
Sviatosa rašė:

O as nelabai suprantu, kodel mokykloj "pirmuno' riba yra 9, o aukstojoj-8 :O bet gal ir teisingai, mokykloje 8 gaut isvis nereikalauja praktiskai jokio pasiruosimo.
 

Nezinau, gal jusu mokyklose ir raso pazymius atsizvelgiant i mokinio asaras, pas mus gi to nebuvo - kiek iseina, tiek ir turi.

Na, o aš nesuprantu, kodėl tu taip kategoriškai teigi, kad mokykloje 8 gaut išvis nereikalauja praktiškai jokio pasiruošimo. Gal tavo mokykloj ir nereikalauja, būna gi mokytojų pas kuriuos ir turėt 6 daug ką reiškia.

Žinutė parašyta: 2010-05-29 13:42:30 | Nuoroda

Galiu drasiai pasakyti, kad vienpusiskai vertinti skirtingas mokyklas, ar tuo labiau, mokyklas su universitetais yra nekorektiska. Viskas priklauso nuo to, kokie buvo tavo mokytojai ir destytojai. Pvz mano mokykloje dauguma dalyku tikrai buvo gana grieztai vertinami. Dabar universitete as sakau "koks atsiputimas po tos mokyklos", o dauguma kursioku versklena "mokykloje zymiai lengviau buvo..." 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-29 20:46:29 | Nuoroda
bis aufs Messer rašė:
Sviatosa rašė:

O as nelabai suprantu, kodel mokykloj "pirmuno' riba yra 9, o aukstojoj-8 :O bet gal ir teisingai, mokykloje 8 gaut isvis nereikalauja praktiskai jokio pasiruosimo.
 

Nezinau, gal jusu mokyklose ir raso pazymius atsizvelgiant i mokinio asaras, pas mus gi to nebuvo - kiek iseina, tiek ir turi.

Na, o aš nesuprantu, kodėl tu taip kategoriškai teigi, kad mokykloje 8 gaut išvis nereikalauja praktiškai jokio pasiruošimo. Gal tavo mokykloj ir nereikalauja, būna gi mokytojų pas kuriuos ir turėt 6 daug ką reiškia.

 jei moksleivis yra gabus- pas bet kuri mokytoja jam ta 8 pelnyt bus nesunku. 

Žinutė parašyta: 2010-05-29 21:46:19 | Nuoroda
Sviatosa rašė:
bis aufs Messer rašė:
Sviatosa rašė:

O as nelabai suprantu, kodel mokykloj "pirmuno' riba yra 9, o aukstojoj-8 :O bet gal ir teisingai, mokykloje 8 gaut isvis nereikalauja praktiskai jokio pasiruosimo.
 

Nezinau, gal jusu mokyklose ir raso pazymius atsizvelgiant i mokinio asaras, pas mus gi to nebuvo - kiek iseina, tiek ir turi.

Na, o aš nesuprantu, kodėl tu taip kategoriškai teigi, kad mokykloje 8 gaut išvis nereikalauja praktiškai jokio pasiruošimo. Gal tavo mokykloj ir nereikalauja, būna gi mokytojų pas kuriuos ir turėt 6 daug ką reiškia.

 jei moksleivis yra gabus- pas bet kuri mokytoja jam ta 8 pelnyt bus nesunku. 

Nesutinku. Man iš kokios fizikos ir septynis buvo gauti sunku. Žmogus retai būna gabus visiems mokslams (tiksliesiems, socialiniams ir panašiai). Galų gale turėjom ir muzikos mokytoją, pas kurią norint gauti aštuonis reikėdavo normaliai pasiruošti :D

Mokytojas mokytojui nelygu, vienai grupei dėstė mokytoja, pas kurią 10 gali gauti vien už tia, kad padarei namų darbus ir pasakai kelis žodžius, o pas kitą mokytoją dešimt gali gauti tik per kontrolinį. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-06-22 22:19:52 | Nuoroda

 Primetat - siandien nueinu i dienynas.lt ir pasiziuriu ten kokie antro pusmecio rezultatai. Kazkaip lb lb ilgai buvau nenuejes ir net savo metiniu tiksliai nezinojau. Nu ir ka - pasirodo is visu dalyku metiniuose turiu 9 arba 10, net ir LyTu (is kurio maniau, kad turesiu 8). Nu ir ka. Vadinasi, jeigu man is visu egzu bus bent po 50 proc., as gausiu ta raudonaji diploma. Cia koki fuxa busiu susukes, tj pz... :DDD 

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-06-23 01:46:32 | Nuoroda

 Realiai, bent jau gimnazijoje, kurioje mokausi aš, iš metinių išsivesti devintukus - dešimtukus yra sunku. Todėl didžiuojuosi savimi, kad baigiau mokyklą tik su trim devintukais, visi kiti - dešimtukai. Nesu savimyla, bet tikrai malonu, nes tai yra atpildas už mano įdėtas pastangas ir darbą visus dvylika metų.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą