Raudonas atestatas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-23 14:11:33 | Nuoroda
Alanas rašė:

 Primetat - siandien nueinu i dienynas.lt ir pasiziuriu ten kokie antro pusmecio rezultatai. Kazkaip lb lb ilgai buvau nenuejes ir net savo metiniu tiksliai nezinojau. Nu ir ka - pasirodo is visu dalyku metiniuose turiu 9 arba 10, net ir LyTu (is kurio maniau, kad turesiu 8). Nu ir ka. Vadinasi, jeigu man is visu egzu bus bent po 50 proc., as gausiu ta raudonaji diploma. Cia koki fuxa busiu susukes, tj pz... :DDD 

 

Tikiuosi gausi raudonąjį diplomą :D Beje, kaip dėl to dienynas.lt kodo, ar reikia į mokyklą eiti dėl jo? Kažin ar mūsų mokykloje toks dalykas egzistuoja...
Žinutė parašyta: 2010-06-23 15:33:34 | Nuoroda

 Nu mumis ten ragino uzsiregint, bet reikia ir mokyklos isikisimo, norint tai padaryt

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-06-24 17:34:39 | Nuoroda

O man taip noretusi to raudono del tevu :D tegu didziuojas pries gimines ir draugus..

Bet isivaidzuokit, pas mus i atestata rasosi 11klasej atlikto kurybinio darbo rezultatas, kuris pas mane yra 8. Vidurkiai visi realus, o sugadina butent tokia nesamone... Is tiesu be to raudono ir isgyvenciau, bet man tas 8 sunkina stojima i mano pasirinkta vieta. Pikciausia, kad daugumoj mokyklu nebuna to kurybinio.

Žinutė parašyta: 2010-06-24 17:56:56 | Nuoroda
Dofile rašė:

O man taip noretusi to raudono del tevu :D tegu didziuojas pries gimines ir draugus..

Bet isivaidzuokit, pas mus i atestata rasosi 11klasej atlikto kurybinio darbo rezultatas, kuris pas mane yra 8. Vidurkiai visi realus, o sugadina butent tokia nesamone... Is tiesu be to raudono ir isgyvenciau, bet man tas 8 sunkina stojima i mano pasirinkta vieta. Pikciausia, kad daugumoj mokyklu nebuna to kurybinio.

 Musu mokykloj irgi buvo kurybinis (tiksliau, metinis projektas), kuri as su klasioku beveik visiskai ant baikes padarem. Tuo metu dar nezinojau, kad tas pazymys rasysis i atestata, bei net nesitikejau, kad man is visko gausis 9 arba 10, tad perdaug ir nesistengem. Siaip vos ne vos gavom 9, ir as tik gaves pazymi suzinojau, kad man lb pasiseke, nes norejo rasyt 8 ir taip visiskai panaikint galimybe gaut pagyrima. :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-06-24 19:10:40 | Nuoroda
Sviatosa rašė:
noirdesir rašė:

jeigu taip, tai tada verta pasistengti. Bet tie diplomai su pagyrimu, tai juos gauna tie, kurie turi 9-10 ir egzaminus išlaiko daugiau nei 50proc? :)  

Butent taip ir yra :)

Diplomas su pagyrimu - geras dalykas, paglosto sawimeile, tik jeigu visi pazymiai pelnyti saziningai.. O ir siaip, malonu gi, kai per atestatu iteikima mokykloje pakviecia pati pirmaji :))

 Gal geriau ta laika skirt egaminui ruostis,o ne ten koki dailes piesini piest^^ (jeigu jos man visiskai nereiks).Nu nzn as tai visa laika darau tai kas man bus naudinga ateiti,o ne tai kad liepe padaryt ir darau,o paskui gauna raudona diploma,wau,o egzai....

Žinutė parašyta: 2010-06-24 19:31:59 | Nuoroda
Alanas rašė:
Dofile rašė:

O man taip noretusi to raudono del tevu :D tegu didziuojas pries gimines ir draugus..

Bet isivaidzuokit, pas mus i atestata rasosi 11klasej atlikto kurybinio darbo rezultatas, kuris pas mane yra 8. Vidurkiai visi realus, o sugadina butent tokia nesamone... Is tiesu be to raudono ir isgyvenciau, bet man tas 8 sunkina stojima i mano pasirinkta vieta. Pikciausia, kad daugumoj mokyklu nebuna to kurybinio.

 Musu mokykloj irgi buvo kurybinis (tiksliau, metinis projektas), kuri as su klasioku beveik visiskai ant baikes padarem. Tuo metu dar nezinojau, kad tas pazymys rasysis i atestata, bei net nesitikejau, kad man is visko gausis 9 arba 10, tad perdaug ir nesistengem. Siaip vos ne vos gavom 9, ir as tik gaves pazymi suzinojau, kad man lb pasiseke, nes norejo rasyt 8 ir taip visiskai panaikint galimybe gaut pagyrima. :D

 Tau pasiseke :D o as uz kelis dariau, o po to komisija pareiske, kad kaip keturiem mazai darbo :D Cia mano klaida, bet as irgi nepriemiau to taip rimtai. Tuo labiau, kad po to sake pavaduotoja, kad galima rasyt prasyma, kad nebutu atestate to pazymio. Siemet su tokiais prasymais isvijo mane :D

Pikciausia, kad dabar neseniai kalbejo mokytojai ir direktorius ir mazdaug "pati nejo reikalaut geresnio pazymio" ir dar su uzuominom, kad galeciau issizyst kaip nors. Nu jau ne, sito nebus. Tikiuos, kad egzaminu rezultatai bus geri ir jiem patiem bus geda, kad neivertino uz tikras zinias.

Žinutė parašyta: 2010-06-25 01:36:28 | Nuoroda

Tiesą pasakius, pirmą karrą girdžiu apie kažkokius kūrybinius darbus 11 klasėj

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-25 02:44:08 | Nuoroda

 Aš irgi pirmą kartą girdžiu apie kažkokias kūrybines užduotis :D

Žinutė parašyta: 2010-06-25 12:43:32 | Nuoroda

Jums gerai :D sakau, kad daugumoje mokyklu nera, tad ar teisinga, kad rasos i atestata... Siaip pasirinkimo laisve buvo tokia: nori mokytis mano gimnazijoj, pasirasai sutarti, i kuria ieina punktas apie kurybini darba. Nenori daryt kurybinio - gali ieskot kitos mokyklos (kitos normalios musu rajone nera).

Žinutė parašyta: 2010-06-25 14:25:35 | Nuoroda

gausiu raudoną, tralialia. o tikrai pirmus iškviečia teikiant? nes pagal klasių raides tai kažkur prie galo būčiau.. jei pavyktų to išvengt..;D

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-28 18:19:04 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:

gausiu raudoną, tralialia. o tikrai pirmus iškviečia teikiant? nes pagal klasių raides tai kažkur prie galo būčiau.. jei pavyktų to išvengt..;D

 Bent mano mokykloj mums pirmiems iteike :) ir dar kazkoks seimo narys, nebeatsimenu pavardes :D

Sweikinu

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-29 15:17:59 | Nuoroda

tikėkimes pavyks ir man tokį gaut, jei netyčiom už egzaminus netikėtai  nepareis mažiau nei 50.. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 15:39:31 | Nuoroda
basikom rašė:

tikėkimes pavyks ir man tokį gaut, jei netyčiom už egzaminus netikėtai  nepareis mažiau nei 50.. :)

 Kaip gali netyčiom pavykti? Turi būt beveik įsitikinęs/-us, kad gausi iš visų egzų nemažiaunei 50, juk iš visų dalykų ne šiaip sau turi 9-10

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-06-29 18:10:15 | Nuoroda

Šiais laikais negali būt niekuo įsitikinęs. Ypatingai egzaminais. Baigiau su vienu 9netu, matematikos. Tačiau nuostabių rezultatų nesitikiu. Vertinimas ten skiriasi nuo vertinimo mokykloje, ypač visokių interpretacijų ir rašinių.. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-29 19:28:24 | Nuoroda
matter rašė:
basikom rašė:

tikėkimes pavyks ir man tokį gaut, jei netyčiom už egzaminus netikėtai  nepareis mažiau nei 50.. :)

 Kaip gali netyčiom pavykti? Turi būt beveik įsitikinęs/-us, kad gausi iš visų egzų nemažiaunei 50, juk iš visų dalykų ne šiaip sau turi 9-10

tai aš ir esu beveik įsitikinusi, bet tas "beveik" visgi išlieka dėl priežasčių, kurios išvardintos vienu post'u aukščiau manęs :)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:53:24 | Nuoroda
swishfoot rašė:
Alanas rašė:

 Primetat - siandien nueinu i dienynas.lt ir pasiziuriu ten kokie antro pusmecio rezultatai. Kazkaip lb lb ilgai buvau nenuejes ir net savo metiniu tiksliai nezinojau. Nu ir ka - pasirodo is visu dalyku metiniuose turiu 9 arba 10, net ir LyTu (is kurio maniau, kad turesiu 8). Nu ir ka. Vadinasi, jeigu man is visu egzu bus bent po 50 proc., as gausiu ta raudonaji diploma. Cia koki fuxa busiu susukes, tj pz... :DDD 

 

Tikiuosi gausi raudonąjį diplomą :D Beje, kaip dėl to dienynas.lt kodo, ar reikia į mokyklą eiti dėl jo? Kažin ar mūsų mokykloje toks dalykas egzistuoja...

 Nu va. Pasirodo, tikriausiai (99proc) nebegausiu. LyTu viska supiso :D Tiesa, daviau apeliacija, bet nemanau, kad ji pades :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-10 09:57:17 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Nuo raudono atestato mane apsaugojo 8 is LT, o daug kas, kas gavo ta raudona atestata is LT egzamino surinko maziau nei as :) 

 Man tas pats irgi, lietuvių aštuonetas vienintelis, o su lietuvininke niekad nesutariau, per tuos du metus tiek prisikonfliktavom, žiauriai keista moteriškė ;D  juokingas tas diplomas, įdomu kodėl riba yra 50, juk jei visų 9, 10 metiniai  tai savaime minimum 70 egzų turėtų būti :]

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-10 10:08:55 | Nuoroda

O aš dar turiu viltį dėl raudono ;D

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-18 09:36:57 | Nuoroda
Kas gavot raudoną? Aš tai gavau su pagyrimu, kažin ar tai tas pats? :D
Žinutė parašyta: 2010-07-18 10:29:58 | Nuoroda
swishfoot rašė:
Kas gavot raudoną? Aš tai gavau su pagyrimu, kažin ar tai tas pats? :D

 Tas pats ;) Juk rėmeliai raudoni :) Aš irgi džaiugiuosi raudonu.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą