archeologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-24 14:15:56 | Nuoroda

sveiki, noreciau suzinoti kokios perspektyvos studijuojant archeologija?kas ka manot? gal yra studijuojanciu?

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 25
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2010-05-24 15:12:17 | Nuoroda

Na, kiek man yra žinoma, tai perspektyvų nelabai yra. Tiek su istorija, tiek su archeologija.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:04:14 | Nuoroda

pasirinkus archeologija, visad yra rizika. vienas dalykas - si darba turi myleti su visais nepatogumais (darbas lauke, keliones). be to, turi susitaikyti, kd vasara atostogu nebus:) archelogija (kaip vienas archeologas yra pasakes) - tai jau gyvenimo budas. kalbant apie darba ir uzmokesti, nepatarciau dirbti muziejuje, nes ten jau labai mazos algos. Lietuvoj veikti yra ka. daug kas priklauso nuo paties zmogaus, jei kazko sieksi - tai ir pasieksi. tai mokslinis darbas ir vargina siek tiek.bet kai pamilsti si darba, tai jau  nebesvarbus tampa nugaros skausmai, nudege peciai ir kiti nepatogumai. Lietuvoj studijuoti galima ir gan neblogai, nes vis tiek siuncia i uzsieni atlikti praktikos, todel mano nuomone tokia: jei siuncia i kita sali - galimybe reikia butinai pasinaudoti. uzmegsi uzsieny pazintis ir jei sumanysi ieskoti geresnio gyvenimo, bus proga kokioj saly isidarbinti ar pan.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą