Prašymo pildymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-25 12:32:30 | Nuoroda

Taigi, nuo šiandien, 2010 05 25, iki 2010 07 19 galima pateikti prašymus į Lietuvos aukštųjų mokyklų siūlomas studijų programas. Aš šiandien užsiregistravau, pateikiau duomenis, bet niekaip nerandu, kur PATS PRAŠYMAS, jo forma. Prašo tik kontaktinių duomenų, apie būsimą išsilavinimą, etc. Gal kas nors jau bandėt ir matėt, kur slepiasi prašymo forma? ;) aš turbūt neatidi buvau

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-05-25 13:10:46 | Nuoroda

 Pats irgi žadėjau kurti temą šiuo klausimu. Gerai, kad radau tavąją. Nemačiau ir aš jokios formos (nemanau, kad nepastebėjau). Na, pirmoji atsidarymo diena... Manau, po kelių dienų turėtų būti. 

  • Biologija / MBE 5
  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 6
Žinutė parašyta: 2010-05-25 13:27:38 | Nuoroda

 aš irgi neradau, tai kol kas tik užpildžiau visą kontaktinę ir asmeninę info... :) bet aš vis dar svarstau, ar pildyt dabar ar laukti egzaminų rezultatų? 

Žinutė parašyta: 2010-05-25 13:42:41 | Nuoroda

As taip radau tik kur reikia savo duomenis suvesti.. ;) o konkreciai apie prasyma nieko... ;/ reik tiketis, kad artimiausiom dienom pasirodys;)

Žinutė parašyta: 2010-05-25 14:50:52 | Nuoroda

Kažkaip keista. Pamenu kai pildžiau prieš kelis metus, viskas buvo iš karto. 'Užlūžo' jiems ten kas nors ar ką:}

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-05-25 15:29:36 | Nuoroda

Ka pildyt ten , kur dokumento numeris ?

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-05-25 15:35:51 | Nuoroda
Aivaras77 rašė:

Ka pildyt ten , kur dokumento numeris ?

 tavo asmens tapatybes korteles arba paso numeris

Žinutė parašyta: 2010-05-25 16:43:17 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

 aš irgi neradau, tai kol kas tik užpildžiau visą kontaktinę ir asmeninę info... :) bet aš vis dar svarstau, ar pildyt dabar ar laukti egzaminų rezultatų? 

 Aš tai nelauksiu turbūt, nes man svarbu ne įstoti kažkur, o įstoti ten, kur būtent noriu. Manau, kad tai svarbiausia. ;) Bet, aišku, jei nesi iki galo apsisprendęs (usi), palaukti logiška. Sėkmės

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-05-25 16:49:02 | Nuoroda

pas mane ta pati problema,ieskojau visur info apie tai,bet nieko nerandu.as taipat prisiregistravau,bet buten apie specelybes punka jokio neradau,as suvedziau tik savo duomenis,adresa.tapatybes korteles duomenis ir viskas.Taip ir nesuprantu ar jie gavo mano info ar nekazkokia nesamone cia sugalvojo,nueiciau i univera ir parasyciau prasyma,dabar keblumu pridare

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-25 17:13:48 | Nuoroda

Čia tokį kvailą klausimą turiu - yra kažkoks skirtumas, ar aš dabar užpildysiu, ar vėliau, kai jau žinosiu rezultatus?

Žinutė parašyta: 2010-05-25 17:16:37 | Nuoroda

Paasikinkit jus man durnai, kam pildyt prasymus dabar jeigu vistiek rezultatu nezinom,,, kas is to kad jie gaus informacija apie tai kur ash noriu stot, jeigu dabar vistiek jokiu perspektyvu,kol ner rezultatu, ir kuo nublanksta prasymas atnestas po egzaminus pries nesama pries rezultatu suzinojima?

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-05-25 17:36:11 | Nuoroda

as vidurine baigiau 2003m.bet kad vistiek negaliu iki galo uzpildytitiesa pasakiu net neisivaizduoju kaip ten uzpildyti,nes nera jokiu punktu,apart savo duomenu suvedima,bet kas liecia atestata,ar norint uzpildyti del specelybes nieko nera,nu gal veliau bus ideta,tikiuosi

Žinutė parašyta: 2010-05-25 17:40:13 | Nuoroda

vel bandziau prisijungti prie savo duomenu LAMA ir stai rase kad:

Pageidaujamų studijų programų sąrašą galėsite pateikti nuo gegužės 26 dienos.
 

tai tikekimes kad ryt viskas bus gerai

Žinutė parašyta: 2010-05-25 18:30:46 | Nuoroda

nebesuprantu nieko,katik ziurejau panorama,tai jei as teisingai supratau baigusieji anksciau vidurine mokykla,tai jiems reikia nuvezti i univera dokumentus,o tie kurie baige siais metais,tai jie turi uzpildyti internetu.Nebesuprantu nieko

Žinutė parašyta: 2010-05-25 19:07:30 | Nuoroda
river rašė:

nebesuprantu nieko,katik ziurejau panorama,tai jei as teisingai supratau baigusieji anksciau vidurine mokykla,tai jiems reikia nuvezti i univera dokumentus,o tie kurie baige siais metais,tai jie turi uzpildyti internetu.Nebesuprantu nieko

 Taip, baigusiems vidurinę 2009 arba anksčiau prašymus reikės teikti universitetuose ;)

Aš pats esu praėjusiais metais baigęs ir rytoj varau į univerą.

Žinutė parašyta: 2010-05-25 19:49:08 | Nuoroda

tai reiskias as gerai supratau

Žinutė parašyta: 2010-05-25 19:49:45 | Nuoroda
ignas90 rašė:
river rašė:

nebesuprantu nieko,katik ziurejau panorama,tai jei as teisingai supratau baigusieji anksciau vidurine mokykla,tai jiems reikia nuvezti i univera dokumentus,o tie kurie baige siais metais,tai jie turi uzpildyti internetu.Nebesuprantu nieko

 Taip, baigusiems vidurinę 2009 arba anksčiau prašymus reikės teikti universitetuose ;)

Aš pats esu praėjusiais metais baigęs ir rytoj varau į univerą.

 kur zadi studijuoti

Žinutė parašyta: 2010-05-25 22:53:28 | Nuoroda
river rašė:
kur zadi studijuoti

 Verslo anglų kalba Kauno Kolegijoje. O tu? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-26 00:53:46 | Nuoroda
ignas90 rašė:
river rašė:
kur zadi studijuoti

 Verslo anglų kalba Kauno Kolegijoje. O tu? :)

 verslo administravima SU

Žinutė parašyta: 2010-05-26 08:36:06 | Nuoroda

Jau pradėjau pildyti prašymą. Klausimas- kai rinksitės specialybę ir universitetą ir viskas, bus galima pasirinkti prioritetus studijų formos ar nl ar i. Aš visur rašiau tik pirmą prioritetą nl, nes noriu tik į dieninį, o antro prioriteto net nerašiau, tai čia nieko tokio ar būtinai ant vaizdo reikia tą prioritetą parašyti antrą?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą