ISM / TVM
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-14 10:26:31 | Nuoroda
swishfoot rašė:
MMaya rašė:

 Nors cia apie universitetus kalbama, bet siaip ar taip, klausimas is tos pacios srities:

Koks jusu poziuris i visas dabartines kalbas apie stojimus i specialybes, susijusias su ekonomika ir verslu? Tarkim mane labai labai daug kas atkalbineja (ir gana kategoriskai), kad as nestociau i ekonomika, nes TIKRAI liksiu bedarbe (pagal visus dabartinius duomenys labai daug baigusiuju panasias spec. nesusiranda darbo).

Bent jau man dabar (iki liepos 19d., kol dar glaima keisti pasirinkimus) yra didele dilema: ar palikti ekonomika pirmu pasirinkimu, ar keisti i kazka kita. Nesu tas zmogus, kuris visa gyvenima tik ir svajojo apie tokia specialybe, bet man tai gan idomu, be to, bent jau as taip manau, ateityje tikrai bus galima rasti, ka dirbti. Taigi, ka manot?:)

 

Tokiais svarbiais klausimais tau niekas neturi teisės nurodinėti, ką studijuoti, nebent tai būtų draugiškas patarimas, pagrįstas TIKRAIS faktais. Matai, baugusieji ekonomiką mažai kas dirba tikrais ekonomistais(ne vieną ir ne du kartus tuo įsitikinau), nes tai labai plati specialybė, kuri atveria daugybę galimybių dirbti nuo buhalterio iki, tarkim, kokiu vadybininko ar kokio vadovo. Kadangi apie tai svajojai, siek savo tikslo, juk mėgiamas darbas yra žymi laimingo gyvenimo dalis, todėl jei nepriimsi iššūkio, gali neturėti antros progos. Gyvenimas juk tik vienas duotas, todėl reikia imti daugiau negu jis duoda, mano nuomone :D Kalbant apie bedarbystę, tai socialiniuose moksluose ji yra didelė, sunku man čia įžvelgti kokia darbdavių graibstomą specialybę, tokios jau tokelės. Reziumė, galvok savo galva, it's your choice! :)

 Tu draugisku patarimu be tavo daugiau turbut ir nelabai esu gavusi.:D Aciu! Pasirodo ne as viena taip galvoju: jei darbas/ studijos teiks malonuma, tai ir rezultatai bus zymiai geresni. Nes kol kas nieko kvailesnio uz "studijuok tai, ka reikia, o ne tai, kas tau malonu" nesu girdejusi.:)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-14 11:55:41 | Nuoroda
swishfoot rašė:
kc rašė:
swishfoot rašė:
kc rašė:

Mokausi ISM'e ir kol kas labai rimtų nusiskundimų neturiu. Žinoma yra šiokių tokių minusų, tačiau juos stengiamasi šalinti, be to, nėra aukštosios mokyklos Lietuvoje, kuri būtų tobula, o ISM universitetas - žiūrintis į naujoves ir skatinantis verslumą.

Tie, kurių KB šiais metais bus daugiau nei 20,5  - gausit 100 proc nemokamą mokslą. Visi likę, turintys aukštus KB - valstybės finansavimą, kuris beje, nepadengs visos studijų kainos. Praeitais metais mes stodami iškart gavome ir papildomą nuolaidą už aukštus stojamuosius balus iš pačio universiteto (25, ar 50proc), tačiau šiais metais, kiek žinau, jų nebedalins stojimo metu, o tik po pirmos sesijos, atsiradus rotacijos sąrašams. (Tuomet bus galima gauti 25,50 ar 100proc nuolaidą už mokslą vienam semestrui.)

 

Kokie gi tie minusai? Ką studijuoji? Kiek grupėje žmonių?

 Na iš mano pusės žvelgiant, tai minusai būtų tokie, jog nevienodi "svoriai" egzaminų ir perlaikymų (pastarieji dažniausiai būna lengvesni). Taip pat kartais ne visai aišku kaip koks dėstytojas vertina ir pan...ar šiokios tokios bėdos su vizituojančiais dėstytojais (kursas per spartus ir pan. egzaminas ir mid - term'as būna kelių savaičių bėgyje) . Studijuoju tarptautinį verslą, studentų pradžioje buvo 120, po pirmo semestro buvo likę apie 85, o dabar truputį dar mažiau.

 

Ta prasme, tie, kurie perlaikė, gali gauti didesnį balą, už tuos kurie neperlaikinėjo? Jei ne paslaptis, į vf ar vnf įstojai?

 Na negaliu šnekėti už visus, tik iš savo pusės, bet teko nueiti į perlaikymą ir jis mano manymu galėjo būti žymiai sunkesnis. Visgi mano nuomone, perlaikymas yra kaip ir bausmė už tai, kad nepakankamai mokeisi egzaminui. Tačiau kiek girdėjau, bus šnekama apie šią problemą. Be to, tikrai viso to negalima taikyti visiem dėstytojam ir dalykam:) Aš į savo lėšom finansuojamas studijas įstojau, ne vf;D

Žinutė parašyta: 2010-07-14 22:24:13 | Nuoroda
Tavo atsakymas aiškus. Bet sakyk, teko girdėti, kiek perstojo iš ISM į kitą universitetą? Į kurį?
Žinutė parašyta: 2010-07-15 09:30:49 | Nuoroda
swishfoot rašė:
Tavo atsakymas aiškus. Bet sakyk, teko girdėti, kiek perstojo iš ISM į kitą universitetą? Į kurį?

 Kad kas mestų mokslus ISM universitete, dėl kitų studijų kitame - dar neteko girdėti. Tačiau yra atvejų, kai tiesiog keletas grupiokų suprato, jog jiem būtent ši specialybė nepatiko/netiko ir jie jai netinkami, ir perstoja šiais metais į VGTU ir pan...Taip pat buvo tokių, kurie bandė studijuoti ISM ir VU vienu metu...Bet tokiu atveju krūvis jau labai didelis ir dažniausiai niekas nepatempia. Taip pat žinau tokių, kurie studijavo dieniniam ISM'e, bei vakariniam MRU - MRU teko mesti vėlgi dėl laiko stygiaus.

Žinutė parašyta: 2010-07-15 10:46:32 | Nuoroda

Kiek girdejau tai buvo perstojusiu is ism i sse riga

Žinutė parašyta: 2010-07-15 11:10:53 | Nuoroda

aaciu uz naudinga info kaip tik galvoju ka rinktis :)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 11:19:13 | Nuoroda

beje, swishfoot, gal galetum daugiau papasakoti apie studijas ISM, kaip ten destytojai, paskaitos ?

Žinutė parašyta: 2010-07-15 21:28:35 | Nuoroda
luknei rašė:

Kiek girdejau tai buvo perstojusiu is ism i sse riga

 

Iš reklamėrio GirtoMopskito ? :D Žmonės, nebūkit naivūs. Net jei ir perstojo, kas iš to? Nejau jau SSE tampa geresnis? Kiekvienas turi savo lūkesčius...
Žinutė parašyta: 2010-07-16 19:55:17 | Nuoroda

kas ką gali pasakyt apie TVM?

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-19 13:56:01 | Nuoroda

nejaugi niekas negali atsakyti :) come on :)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:51:06 | Nuoroda
indrute.saulute rašė:

nejaugi niekas negali atsakyti :) come on :)

 Dėstytojai faini, pačiam teko bendraut, paskaitos informatyvios, įdomios.

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:55:11 | Nuoroda

Dauguma dėstytojų tikri savo dalyko ekspertai ir paskaitos dažnai būna įdomios. Ypač kai pamatai, jog teorines žinias vėliau gali pritaikyti praktikoje. Pasitaiko žinoma visko,tačiau dažnai tai būna ne dėl dėstytojo nekompetencijos, o dėl įpročio dirbti su vyresnėmis auditorijomis.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:03:02 | Nuoroda
kc rašė:

Dauguma dėstytojų tikri savo dalyko ekspertai ir paskaitos dažnai būna įdomios. Ypač kai pamatai, jog teorines žinias vėliau gali pritaikyti praktikoje. Pasitaiko žinoma visko,tačiau dažnai tai būna ne dėl dėstytojo nekompetencijos, o dėl įpročio dirbti su vyresnėmis auditorijomis.

 

 

Čia apie ISM?
Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:31:03 | Nuoroda
swishfoot rašė:
kc rašė:

Dauguma dėstytojų tikri savo dalyko ekspertai ir paskaitos dažnai būna įdomios. Ypač kai pamatai, jog teorines žinias vėliau gali pritaikyti praktikoje. Pasitaiko žinoma visko,tačiau dažnai tai būna ne dėl dėstytojo nekompetencijos, o dėl įpročio dirbti su vyresnėmis auditorijomis.

 Exactly.

 

Čia apie ISM?

 

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-20 09:59:10 | Nuoroda
swishfoot rašė:
kc rašė:

Dauguma dėstytojų tikri savo dalyko ekspertai ir paskaitos dažnai būna įdomios. Ypač kai pamatai, jog teorines žinias vėliau gali pritaikyti praktikoje. Pasitaiko žinoma visko,tačiau dažnai tai būna ne dėl dėstytojo nekompetencijos, o dėl įpročio dirbti su vyresnėmis auditorijomis.

 

 

Čia apie ISM?

 Taip

Žinutė parašyta: 2011-08-14 20:13:13 | Nuoroda

[url= http://www.consis.lt/lt/apskaita] finansine apskaita [/url] daugiau info nuorodoje

Žinutė parašyta: 2011-10-03 15:48:24 | Nuoroda

 Renkama nauja grupe buhalteriu. Jeigu kazkam reikia: darbas buhalteriams

Žinutė parašyta: 2011-10-04 11:26:06 | Nuoroda

darbas buhalteriui? :) jau idomu :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą