Kodai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:07:43 | Nuoroda

 VBE instrukcijoje parašyta "Vykdytojas ant švarraščių ir protokolo abiejų egzempliorių priklijuoja kodus ir išdalija užduoties sąsiuvinius, švarraščius ir juodraščius protokole įrašytiems kandidatams. Kandidatas, gavęs jam skirtą švarraštį, įsitikina, ar kandidato vietos numeris ir ant švarraščio užklijuotas kodas atitinka jo eilės numerį protokole, ir pasirašo ant protokolo abiejų egzempliorių skiltyje šalia savo pavardės."

Iš kur kodus ir numerius žinot? 

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:09:31 | Nuoroda

tau nieko nereik zinot, ateisi ir priklijuos tau ant lapo kodu lipduka vykdytojas. NEUZMIRSK PASO ATSINEST

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:24:05 | Nuoroda
Pixma rašė:

tau nieko nereik zinot, ateisi ir priklijuos tau ant lapo kodu lipduka vykdytojas. NEUZMIRSK PASO ATSINEST

 o pasus/tapatybes korteles leis ten isinest???????

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:33:36 | Nuoroda

turetu leist, juk ja butina bus parodyti norint dalybauti egze, kitaip isvarys 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 17:07:08 | Nuoroda
Agnė. rašė:

 VBE instrukcijoje parašyta "Vykdytojas ant švarraščių ir protokolo abiejų egzempliorių priklijuoja kodus ir išdalija užduoties sąsiuvinius, švarraščius ir juodraščius protokole įrašytiems kandidatams. Kandidatas, gavęs jam skirtą švarraštį, įsitikina, ar kandidato vietos numeris ir ant švarraščio užklijuotas kodas atitinka jo eilės numerį protokole, ir pasirašo ant protokolo abiejų egzempliorių skiltyje šalia savo pavardės."

Iš kur kodus ir numerius žinot? 

 Kai duos atsakymų lapą įsitikink, kad pirmi skaitmenys (jie būna dideli patys pirmi) sutampa su tavo suolo eilės numeriu, pavyzdžiui jei sėdi vietoje F8, kodas turi prasidėti iš didžojo skaitmens 8 (o gal 08, na, tą skaičių tikrai pastebėsi). 

 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-30 17:11:07 | Nuoroda

 Ir patarimas, kad rašymo priemones atsineštumėt rankoje, nes pernai penalus atimdavo. Ir kai sakys - patikrinkite lapus ar nėra spausdinimo broko, stenkitės neskaityti, nes mane ten buvo aprėkę gerokai, o gal čia pasitaikė kažkoks vykdytojas isterikas :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-30 17:30:04 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Ir patarimas, kad rašymo priemones atsineštumėt rankoje, nes pernai penalus atimdavo. Ir kai sakys - patikrinkite lapus ar nėra spausdinimo broko, stenkitės neskaityti, nes mane ten buvo aprėkę gerokai, o gal čia pasitaikė kažkoks vykdytojas isterikas :D 

 O kaip imanoma patikrinti ar nėra broko neskaitant? :D Nes vistiek permesti akimis juk turi.:D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-30 19:07:01 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Ir patarimas, kad rašymo priemones atsineštumėt rankoje, nes pernai penalus atimdavo. Ir kai sakys - patikrinkite lapus ar nėra spausdinimo broko, stenkitės neskaityti, nes mane ten buvo aprėkę gerokai, o gal čia pasitaikė kažkoks vykdytojas isterikas :D 

 Kaip prajuokinai su tuo isteriku :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Žinutė parašyta: 2010-05-30 20:18:56 | Nuoroda
ingree rašė:
sanemis rašė:

 Ir patarimas, kad rašymo priemones atsineštumėt rankoje, nes pernai penalus atimdavo. Ir kai sakys - patikrinkite lapus ar nėra spausdinimo broko, stenkitės neskaityti, nes mane ten buvo aprėkę gerokai, o gal čia pasitaikė kažkoks vykdytojas isterikas :D 

 Kaip prajuokinai su tuo isteriku :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 Dar labiau prajuokinsiu, man tai stresas buvo, tai žodžiu, vartau egzaminą ir šiek tiek paskaitinėju, nemanau, kad čia jau kažkoks jau nusikaltimas. Ateina tas senis ir su kumščiu trenkia į mano lapą - NEGALIMA VARTYTI. aš taip išsigandau, maniau man trenks į veidą :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-30 20:24:53 | Nuoroda

 tiksliau negalima skaityti, bet juk prašo - patikrinti ar nėra spausdinimo broko, tai peržvelgiu akimis, o ne rašau jau iš kart :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą