Iskilo beda, padekit kas ismanot
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:39:38 | Nuoroda

Tai vat.

 

Grizom visi po egzamino, visi laimingi turbut, dalinasi mintimis, klausineja ka gerai, ka blogai padare. O as prisiminiau, kad pamirsau interpretacijoje parasyti pavadinima. Iskart pradejau nuo izangos "Jurgis Savickis ir t.t.". Galbut kas nors zino kas tokiu atveju buna? Labai blogai cia ar ne? Gal kas turit kokia taisancia mama ar pazistama lietuviu mokytoja, galetumet paklaust ar buna tokiu variantu ir kas buna jiems? Ot tas stresas ar kas cia, butu nefaina jeigu nevertintu darbo ar kazka.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:17:18 | Nuoroda

 hey ;) nepanikuok juk pavadinimas neesminis interpretacijos dalykas ;) kad ir kaip nervinsies klaidos neištaisysi, o šeip manau tikrai taisys, numuš gal porą balų ir tiek ;) 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:24:14 | Nuoroda

Ta prasme pries izanga, ar anksciau, kur pasirinkti, ka rasysi turejai? Bet kokiu atveju taisyti turi. Jei pries izanga praleidai pavadinima, tai gal koki taskeli ir nuims, nes tokiu atveju kaip ir pazeidi pazeidi struktura. Taciau tikrai neveta del tokios smulkmenos nervintis. Jei labai jau neramu, tai Nec'ui dar parasyk.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:41:12 | Nuoroda

 turbūt neparašė tos dalies pvz : Antano Škėmos romano "Balta drobulė" ištraukos interpretacija

tiek tos bėdos manyčiau ;) bet tikrai kaip sakė, parašyk NEC ir būsi ramus ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:45:38 | Nuoroda

Gali būti visiškai rami - už tai nenuims nė vieno taško. Antraštė (pavadinimas) net nevertinamas, nes tai neįeina į 400 žodžių. Jau iš įžangos vertintojams bus aišku, apie ką rašai.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:50:38 | Nuoroda

 gali buti , kad nevertins tavo darbo ;) nes neparasei ka interpetuoji ir gali gauti 0 tasku, kadangi tu konkurente noreciau kad nevertintu :) daugiau pati gausiu 

  • Biologija / VBE 5
  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 3
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 24
Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:51:39 | Nuoroda

 tikrai lietuviškas požiūris... :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:55:30 | Nuoroda

Dekoju kolegos visiems! :)

Is pradziu keista, kodel visi palaike mane "ja". bet koks skirtumas is tiesu. Tai vat, nec taip neaiskiai pasake, kad gali nuimti pora balu, bet darba vertins. dar klausiau klasioku, kai kurie sake, kad daug tokiu zopliu atsiranda, kurie neparaso pavadinimo, nesuskaiciuoja zodziu ar dar ka tais. Aciu Dievui, bent tiek gerai. Dar idomus klausimas, kas Savicki raset ivardinot kaip novele ar kaip?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:56:40 | Nuoroda

 :) :) :) nevertins tavo darbo, man mokytoja taip sake 

  • Biologija / VBE 5
  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 3
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 24
Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:58:41 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 :) :) :) nevertins tavo darbo, man mokytoja taip sake 

 ramiaks mergyt ;) yra daugiau žinančių 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:04:51 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 :) :) :) nevertins tavo darbo, man mokytoja taip sake 

 O man B. Gatesas sake, kad papirko visus vertitintojus, kad tik tu neislaikytum. :D:D:D

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:25:43 | Nuoroda

mano draugei lygiai taip pat buvo. Nu,ji tik kad samprotavimą rašė. Žliumbė po to belekiek,kad atseit nevertins visai. Nesinervink, sakė mūsų mokytoja- o ji tai tikrai išmano,kad nesvarbu, visai nenuima balų. Būna tokių,kurie išvis parašo pavadinimo vietoj: 'nr.1' ir pan :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:11:51 | Nuoroda

Cia tkr nebeda, jie gi zmones, surpanta, kad visko buna, ir jie dar ne tokiu pamatys prikolu, ash pradejau panikuot, kad pribraukaiu nemazai, bet gi cia tik vaizdo dalis, darbas tikrai bus vertinamas :) 

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:13:55 | Nuoroda

Aš irgi pavadinimą samprotaujame parašyt pamiršau.. :/

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:19:10 | Nuoroda
SuperHP rašė:
Ingridele rašė:

 :) :) :) nevertins tavo darbo, man mokytoja taip sake 

 O man B. Gatesas sake, kad papirko visus vertitintojus, kad tik tu neislaikytum. :D:D:D

 LOL :D :D :D :D

Žinutė parašyta: 2010-06-01 12:39:32 | Nuoroda

taip yra tokiu ziopliu kurie zodziu nesuskaiciuoja! vat as nespejau parasyti kiek zodziu! labai nuims balu kazin? ;////

Žinutė parašyta: 2010-06-01 16:12:45 | Nuoroda

Baika tas pavadinimas ;) Jeigu parašei puikią interpretaciją, tai nei taškelio neturėtų atimti ;) Kur kas baisiau, kad yra tokių kurie sugebėjo vardą pavardę užsirašyti....

Visų žodžių skaičiuoti nereikėjo, tik 400 ribą pažymėti.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-01 21:32:55 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 :) :) :) nevertins tavo darbo, man mokytoja taip sake 

 ziurek,kad iswis islaikytum kitus egzus ar sita,o tj lb pasikelus matau,reik nuleist biski...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-01 21:35:00 | Nuoroda
vitae rašė:

Baika tas pavadinimas ;) Jeigu parašei puikią interpretaciją, tai nei taškelio neturėtų atimti ;) Kur kas baisiau, kad yra tokių kurie sugebėjo vardą pavardę užsirašyti....

Visų žodžių skaičiuoti nereikėjo, tik 400 ribą pažymėti.

 Rimtai yra tokių? O jergutėliau...

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą