Kaip jums pasirode 2010 metu lietuviu kalbos valstybinis egzaminas? Lengvas ar sunkus?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:41:47 | Nuoroda

Man asmeniskai,teksto rasymo dalis buvo lengviau,rasiau interpretacija is Skemos "Balta drobule",bet siaip pasiulytais interpretacijos variantais likau pakraupus :P o rasinio temos,sakyciau buvo gan lengvos. Tacia teksto suvokimas... tikrai buvo ka veikti...

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:46:55 | Nuoroda

 man tai interpretacijos pasirodė net labai sunkios :/ labai dėl to jaudinuos nes manau būsiu įvertinta ganėtinai prastai, nes pasirodysiu paviršutiniška galbūt... iš tiesų jei nebūčiau buvus morališkai pasiruošus rašyti prozos interpretaciją, būčiau ėmusi arba eilėraštį, arba antrą rašinio temą... buvau parašius 3 pastraipas Savickio , kai supratau kad čia ne mano kūrinys ir tada perėjau prie škėmos ir neužtekau laiko smulkiai klaidas išsitaisyt... žodžiu buvau panikoj :D teksto suvokimas pasirodė ganėtinai lengvas, sustojau ties 3-4 klausimais, tai tikiuos kad truputį patems rezultatą... kas nepatiko teksto suvokime kad pvz pasakyta kad tik vieną išrašyti tai daugiau kaip ir neturi teisės :D o aš visada mėgdavau jei reikia 2 dėl saugumo parašyti 3 :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:49:12 | Nuoroda

 Labai lengvas egzaminas :) mokytojai pasakiau ka rasiau suvokime, tai praradau tik du takus :) , o is interpetacijos ir daug gausiu, nes lengva labai. Gausiu maziausiai 95. Keista, kad jums pasirode sunkus, turbut nelabai mokinotes :) 

  • Biologija / VBE 5
  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 3
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 24
Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:50:00 | Nuoroda

Interpretacijos sakyčiau visai nieko, o teksto suvokimas pasirodė gana sunkus, net nežinau ko tikėtis tiesą sakant. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:50:52 | Nuoroda

Vat tame ir esmė. Net neįsivaizduoju,kaip parašiau..

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:51:01 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 Labai lengvas egzaminas :) mokytojai pasakiau ka rasiau suvokime, tai praradau tik du takus :) , o is interpetacijos ir daug gausiu, nes lengva labai. Gausiu maziausiai 95. Keista, kad jums pasirode sunkus, turbut nelabai mokinotes :) 

 Gera žmogui, kai gali taip tvirtinti, kad gaus tiek ir tiek ir nemažiau.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:52:41 | Nuoroda
Egypt rašė:
Ingridele rašė:

 Labai lengvas egzaminas :) mokytojai pasakiau ka rasiau suvokime, tai praradau tik du takus :) , o is interpetacijos ir daug gausiu, nes lengva labai. Gausiu maziausiai 95. Keista, kad jums pasirode sunkus, turbut nelabai mokinotes :) 

 Gera žmogui, kai gali taip tvirtinti, kad gaus tiek ir tiek ir nemažiau.

 Tik neaišku ar tiek gaus, ar čia žmogaus pasitikėjimas savimi toks geras.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:52:42 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 Labai lengvas egzaminas :) mokytojai pasakiau ka rasiau suvokime, tai praradau tik du takus :) , o is interpetacijos ir daug gausiu, nes lengva labai. Gausiu maziausiai 95. Keista, kad jums pasirode sunkus, turbut nelabai mokinotes :) 

Ir ka jau tu tokio rasei, kad tokius balus skinsi?;]

 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:52:48 | Nuoroda

na, aš tai net nežinau, kaip vertinti savo šiandieninį pasirodymą, interpretavau Škėmos " Baltą drobulę", ech, galėtų greičiau tuos rezultatus paskelbti...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:54:02 | Nuoroda

O, tiesa, kada rezultatai? :DDDDDDDDDd

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:55:25 | Nuoroda

 tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis. 

  • Biologija / VBE 5
  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 3
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 24
Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:55:34 | Nuoroda

Ingridėlė, žiūrėk, kad aukštai pakilus žemai nekristum. Trust is weakness. Nežinau, kaip žmogus taip gali save įsivertint. Labai įdomiai. Kiek žiau daugiau atvejų kai žmonės nepasitikėjo savimi ir tikėjo, kad gaus ne kokį balą, ir opa, gauna labai gerą įvertinimą. :) man asmeniškai nebuvo labai lengva. Preitų metų egzas buvo lengvesnis. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:57:21 | Nuoroda

Minedas ir savim per daug pasitiki..

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:57:38 | Nuoroda
Hushaby rašė:

Ingridėlė, žiūrėk, kad aukštai pakilus žemai nekristum. Trust is weakness. Nežinau, kaip žmogus taip gali save įsivertint. Labai įdomiai. Kiek žiau daugiau atvejų kai žmonės nepasitikėjo savimi ir tikėjo, kad gaus ne kokį balą, ir opa, gauna labai gerą įvertinimą. :) man asmeniškai nebuvo labai lengva. Preitų metų egzas buvo lengvesnis. :)

 Pritariu :)

 

Kažkas klausė, rezultatai bus liepos 1, jei neklystu

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:58:23 | Nuoroda
Hushaby rašė:

Ingridėlė, žiūrėk, kad aukštai pakilus žemai nekristum. Trust is weakness. Nežinau, kaip žmogus taip gali save įsivertint. Labai įdomiai. Kiek žiau daugiau atvejų kai žmonės nepasitikėjo savimi ir tikėjo, kad gaus ne kokį balą, ir opa, gauna labai gerą įvertinimą. :) man asmeniškai nebuvo labai lengva. Preitų metų egzas buvo lengvesnis. :)

 as suvokime praradau tik du taskus :) interpretacija parasiau beveik idealiai, tad kodel negaliu tiketi jog gausiu virs 95 ? :) As nesu vidutinybe, kad gauciau 70 :) as stipresne nei jus :) 

  • Biologija / VBE 5
  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 3
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 24
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:59:55 | Nuoroda

Iš kur tu žinai atsakymus teksto suvokimo?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:01:27 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis. 

Oho, koks erdėtas pasitikėjimas savim. Suprasčiau, jei kalbėtum apie fizikos, chemijos, matematikos ar pan. egzaminus, o čia... ką tu gali žinoti, kokia tavo interpretacija pasirodys vertintojams? Daug mokeisi? Hmm, įdomu, kaip jau čia galima išmokti teisingai suvokti tekstą.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:03:09 | Nuoroda

 omg ingrida... kokia tu juokinga, tu menkini kitus, bet pati nesuvoki kokia apgailėtina asmenybė esi. Žinoma, puiku kad mokeisi ir taip puikiai (?) parašei interpretaciją, bet ar nemanai kad vertintojai gali nepatikti tavo interpretacija? Kad tavo esama (buvusi) lietuvių mokytoja per gerai tave vertino ir dbr loteriją pralaimėsi ir pakliūsi pas priekabią vertintoją, o tai neigiamai atsilieps tavo interpretacijai? laikausi tokios nuomonės, kad geriau tikėtis blogesnio rezultato ir vėliau džiaugtis balais pralenkusius bet kokias viltis, nes pakilti iki nežemiškų aukštumų, kitus vadinti vidutinybėm ir pan , ir tėkštis į žemę visą galva..

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:04:07 | Nuoroda
sarma rašė:
Ingridele rašė:

 tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis. 

Oho, koks erdėtas pasitikėjimas savim. Suprasčiau, jei kalbėtum apie fizikos, chemijos, matematikos ar pan. egzaminus, o čia... ką tu gali žinoti, kokia tavo interpretacija pasirodys vertintojams? Daug mokeisi? Hmm, įdomu, kaip jau čia galima išmokti teisingai suvokti tekstą.

 Mano interpretacija beveik masikamliai atitinka vertinimo kriterijus todel ir vertintojams negali kitaip pasirodyti ;)  Dariau labai sunkius suvokimus is ju gaudavau devynetus, o sitas suvokimas tai desertas :) :) :) Su mokytoja dar pasitikrinom, sake gausiu apie 100 ;) 

  • Biologija / VBE 5
  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 3
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 24
Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:04:13 | Nuoroda

Man tai  lengva nebuvo... O Savickio buvo novelė, apysaka ar dar kas? :D 

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą