klausimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-04 18:48:37 | Nuoroda

Sveiki,iš tiesų ne viską suprantu,gal galėsite man paaiškinti... Tai va,jaučiu šiandien per istorijos egzaminą tiesiog sužibėjau,kaip kanalizacijos žiurkė taip sakant... Kai kurių dalykų tikrai nemokėjau,bet iš esmės supanikavau ir nespėjau labai daug perrašyti.... Nežinau,kodėl taip smegenėlės susisuko,kad matydama, jog nepėsiu,nepuoliau tiesiog visko į  švarrašty rašyti... bet čia jau kita kalba... Taigi tūrbūt neišlaikysiu istorijos....  Gal kas žinot:  1) stojant į lietuvių ar anglų filologiją neužtenka laikyti 2jų VBE (liet. ir anglų)? Laikant istoriją,bet jos neišlaikius,tačiau išlaikius labai gerai anglų ir lietuvių egzaminus,nėra jokios galimybės įstoti i filologiją? Gal būtų imamas tada istorijos metinis pažymys? 2) įdomu būtų sužinoti ir dėl perlaikymo... Taigi neišlaikius vieno egzamino, jį galima būtų perlaikyti kitais metais? o jį išlaikius ir  jei surinkus gan aukštus balus,būtų galima pretenduoti į valstybės finansavimą ir stoti į norimą specialybę? atsiprašau už suknistai ilgą litaniją,ačiū :)

Žinutė parašyta: 2010-06-04 19:32:49 | Nuoroda

Man ta pati situacija (nespejau visko perrasyti i svarrasti,o juodrastyje buvau viska parasiusi ka zinojau).Labai susinervinau (paskutinemis minutemis rankos drebejo ,nes zinojau,kad VISKAS...dbr. kaltinu save,kad kam i ta durna juodrasti reikejo man rasyt).Speju neislaikysiu ,o kiek girdejau perlaikyti ir negalima.Nu zodziu nuotaikos labai nekokios.Dabar gaila to laiko kuri skyriui istorijai,nes viskas veltui taip gaunasi.

Žinutė parašyta: 2010-06-04 19:40:35 | Nuoroda

Perlaikyti negales kiek girdejau...man irgi nekaip istorija..nespejau daug ko, ir seip testa susimoviau..o seip neskaiciavot tasku, kiek mazdaug surinkot?

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2010-06-04 20:12:07 | Nuoroda
egliu rašė:

Sveiki,iš tiesų ne viską suprantu,gal galėsite man paaiškinti... Tai va,jaučiu šiandien per istorijos egzaminą tiesiog sužibėjau,kaip kanalizacijos žiurkė taip sakant... Kai kurių dalykų tikrai nemokėjau,bet iš esmės supanikavau ir nespėjau labai daug perrašyti.... Nežinau,kodėl taip smegenėlės susisuko,kad matydama, jog nepėsiu,nepuoliau tiesiog visko į  švarrašty rašyti... bet čia jau kita kalba... Taigi tūrbūt neišlaikysiu istorijos....  Gal kas žinot:  1) stojant į lietuvių ar anglų filologiją neužtenka laikyti 2jų VBE (liet. ir anglų)? Laikant istoriją,bet jos neišlaikius,tačiau išlaikius labai gerai anglų ir lietuvių egzaminus,nėra jokios galimybės įstoti i filologiją? Gal būtų imamas tada istorijos metinis pažymys? 2) įdomu būtų sužinoti ir dėl perlaikymo... Taigi neišlaikius vieno egzamino, jį galima būtų perlaikyti kitais metais? o jį išlaikius ir  jei surinkus gan aukštus balus,būtų galima pretenduoti į valstybės finansavimą ir stoti į norimą specialybę? atsiprašau už suknistai ilgą litaniją,ačiū :)

 Turiu vieną pavyzdį. kad mano draugė įstojo į anglų filologiją visai nelaikydama istorijos, čia turiu omenyje apie VU KHF. Atrodo anglų gavo apie 80,  o lietuvių virš 90, buvo sąraše net prie pradžios, ko gero konkursas nebuvo labai aukštas, tad dar tikrai nenusimink.

Kitais metais galima laikyti iš naujo, tik reik susimokėti už vieną egzaminą 50 lt, tada duoda dar vieną brandos atestato priedą su papildomu išlaikytu egzaminu, aš šiemet taip darau. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-06-04 20:12:11 | Nuoroda

Egliu, gali pretenduoti tik į mokamą vietą su dviem egzaminais. Be to, vertėtų nepamiršti, kad universitetai(berods ne visi) yra nustatę minimalius balus stojant ir į mokamą. Tad tavo du egzaminai turėtų būti išlaikyti neblogais balais ;)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-04 20:17:50 | Nuoroda
TiesiogAš rašė:

Man ta pati situacija (nespejau visko perrasyti i svarrasti,o juodrastyje buvau viska parasiusi ka zinojau).Labai susinervinau (paskutinemis minutemis rankos drebejo ,nes zinojau,kad VISKAS...dbr. kaltinu save,kad kam i ta durna juodrasti reikejo man rasyt).Speju neislaikysiu ,o kiek girdejau perlaikyti ir negalima.Nu zodziu nuotaikos labai nekokios.Dabar gaila to laiko kuri skyriui istorijai,nes viskas veltui taip gaunasi.

 Va būtent paskutinėm minutėm visa pradėjau drebėti,nežinojau kur dėtis... (du vykdytojai dar pradėjo garsiai kalbėti, viena mergelka,nežinia iš kokios tundros atėjusi parodomai dairytis ir vis klausinėti: jau baigias? jau bagias? baigias? paskutinės minutės? nebegalima išeiti? Nors ir nemano būdui,norėjosi tik atsisukti ir gerai į dantis vožti) Dar gal būčiau spėjus kažką parašyti,bet nežinojau į kurią pusę pulti... Taip neapsiskaičiavau laiko.. Man atrodė,kad vieną šaltinį esu jau perrašius,vėliau supratau,kad ne... Būtų dar gaila,bet ne taip graudu jei būčiau galbūt ir klaidingai parašius,bet parašius... O čia nespėjau perrašyti net ką žinojau Ir ne tai,kad vieną kitą klausimą... o ištisai... Nežinau kaip sugebėjau šitaip...  Ai žodžiu,krachas ir tiek... Tai va, aš irgi papildomai ėjau,tai kas iš to dabar? žinoma,pati kalta Esmė,kad visada kai parašau man atrodo,kad galėjau geriau,bet čia ne vienas iš tų atvejų.. Žinau,kad neišlaikysiu Girdėjau,kad šiais metais nebegalima perlaikyti... Aš nelabai išmanau,bet gal negalima tais pačiais metais perlaikyti,o kitais jau galima? ar nebūna taip?  žadėjau stoti šiais metais,bet tiesiog nebežinau ką daryti.... Jei laikiau lt,ist ir dar liko anglų,o su istorija pizdiec atsiprašant,tai....

Žinutė parašyta: 2010-06-04 20:25:02 | Nuoroda

Ačiū visiems už atsakymus,na dar neprarasiu vilties tada... Šiaip man lietuvių ir anglų tikrai neblogai sekasi,aišku ir sėkmės dalykas Manau,žinoma lietuvių galėjau ir geriau parrašyti, kai ko reikšmingo interpretacijoj nepaminėjau ( vėl dėl laiko nesusiplanavimo),bet manau suma sumarum bus gan gerai... (bent taip tikiuosi) Na,dabar belieka visas jėgas į anglų dėti Žinoma norėčiau šiais metais stoti,bet jei ką tikrai bandysiu tada kitais metais istoriją laikyti darkart,nes nelabai turiu finansinių galimybių į mokamą eiti....

Žinutė parašyta: 2010-06-04 20:29:24 | Nuoroda

Manau, kad išlaikysi Tu tą istoriją! Bent keliais procentais tai tikrai, o tada tavo balą pagerins anglų ir lietuvių rezultatai. Negalvok iškart apie blogiausią ;) Viskas bus gerai.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-04 20:38:50 | Nuoroda

o jei tarkim islaikysi 3 dalykus po 1 proc,imanoma istot i mokama??

Žinutė parašyta: 2010-06-04 20:46:15 | Nuoroda
egliu rašė:
TiesiogAš rašė:

Man ta pati situacija (nespejau visko perrasyti i svarrasti,o juodrastyje buvau viska parasiusi ka zinojau).Labai susinervinau (paskutinemis minutemis rankos drebejo ,nes zinojau,kad VISKAS...dbr. kaltinu save,kad kam i ta durna juodrasti reikejo man rasyt).Speju neislaikysiu ,o kiek girdejau perlaikyti ir negalima.Nu zodziu nuotaikos labai nekokios.Dabar gaila to laiko kuri skyriui istorijai,nes viskas veltui taip gaunasi.

 Va būtent paskutinėm minutėm visa pradėjau drebėti,nežinojau kur dėtis... (du vykdytojai dar pradėjo garsiai kalbėti, viena mergelka,nežinia iš kokios tundros atėjusi parodomai dairytis ir vis klausinėti: jau baigias? jau bagias? baigias? paskutinės minutės? nebegalima išeiti? Nors ir nemano būdui,norėjosi tik atsisukti ir gerai į dantis vožti) Dar gal būčiau spėjus kažką parašyti,bet nežinojau į kurią pusę pulti... Taip neapsiskaičiavau laiko.. Man atrodė,kad vieną šaltinį esu jau perrašius,vėliau supratau,kad ne... Būtų dar gaila,bet ne taip graudu jei būčiau galbūt ir klaidingai parašius,bet parašius... O čia nespėjau perrašyti net ką žinojau Ir ne tai,kad vieną kitą klausimą... o ištisai... Nežinau kaip sugebėjau šitaip...  Ai žodžiu,krachas ir tiek... Tai va, aš irgi papildomai ėjau,tai kas iš to dabar? žinoma,pati kalta Esmė,kad visada kai parašau man atrodo,kad galėjau geriau,bet čia ne vienas iš tų atvejų.. Žinau,kad neišlaikysiu Girdėjau,kad šiais metais nebegalima perlaikyti... Aš nelabai išmanau,bet gal negalima tais pačiais metais perlaikyti,o kitais jau galima? ar nebūna taip?  žadėjau stoti šiais metais,bet tiesiog nebežinau ką daryti.... Jei laikiau lt,ist ir dar liko anglų,o su istorija pizdiec atsiprašant,tai....

 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D , negaliu kaip juokinga :D:D:D, prisimyšiu :D:D:D:D , čia iš tos mergos, kuri klausia ar jau viskas? :D :D:D:D:D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-06-04 20:46:59 | Nuoroda

Kažin ar taip įmanoma išlaikyti :D Gal į kolėgiją ir pavyktų įstoti, nes ten berods nėra minimalių balų. Susirask stojamojo balo formulę ir pamėgink pasiskaičiuoti kiek ten gausis su tais 1%. Galbūt reikalaujamas metinis pažymys yra geras, tai pakeltų bendrą balą.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-04 23:01:03 | Nuoroda

Ačiū už gerus žodžius ir patarimus,bet tikrai žinau,kad šįkart baisiai susimoviau Labai gaila Žinau dar graušiuosi iki anglų ir po visko,bet gal vis tiek kažkaip susiklostys... Bliauti nepradėsiu,ne tik šilutėj potvynio sulauktumėm,bet ir visa Lietuva patvintų :D Dėl tos mergelkos aš taip ir nesupratau Ne tas galvoj buvo,kad labai dėmesį kreipčiau,bet tikrai norėjosi pradėti rėkti jai : mink mink iš čia,pasiimkit kas tą dūrą! Gal jai paskutinėm minutėm klaustrofobija pasireiškė ar taip tryda užėjo... Nors publika (laikėm kitoj mokykloj) ir vertintojai tai irgi tokie rinktiniai sakyčiau buvo Atvairavo pačioj pradžioj toks su patiuninguotais treningiukais vyrukas,odekolonas ar koks ten velnias (veikiau klofelinas) per mylią trenkia.. Šiaip man tai netrukdo,žmogus kaip žmogus Atsisėdo jis už manęs Draugelis jam sako : O firma, brol,firma Bene nauja treninga? Anas: - ja,juk egzas.... O vykdytojas vienas tai irgi toks malonus baisiai buvo ir visai nesistengė perspausti žmogelis Atėjau aš gerokai ankčiau prieš egzaminą, bet jau buvo pradėję įleidinėti... Vykdytojas : welcome to hell (būtų juokinga,bet kažkaip tuo momentu nebuvo) Aš jo klausiu: atsiprašau,kur čia tuoletas... Jis man : O kam tau reikia? Mirk mirk Aš galvoju,gal juokus mėgsta ar ką,bet jis taip visai rimtai,be bejerio....Poto parodė man kur yra,aš einu Jis girdžiu man rėkia : eini eini eini eini Na,aš ir einu,vietoj juk nestoviu Jis man vėl rėkia : į salę į salę į salę Aš pasikartojau,kad man reikia į wc Tai jis vėl prie visų rėkia,kad net sporto salė aidi... : eini eini eini eini eini eini eini (gal jam smegeninėj batareika nusėdo ar pagrindinė plokštė perdegė,kad užsikirto ) Aš vėl pasikartojau,kad einu į wc Tai jis man tokiu įsakmiu tonu sako : per egzaminą nueisi Ir žiūri pro akinius iš padilbų kaip koks seklys morka... Vėliau nusisuko,tai nešiau aš kudašių į tą tūliką,galvoju dėjau... Bet kažkaip vis tiek į tokią isteriją įstūmė,uždariau duris ir net pačiai juokas iš savęs paėmė.. toks jausmas ateis jisai su greito regavimo būriu ir supakuos mane rėkdamas : eini eini eini eini eini...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-05 09:50:31 | Nuoroda

o mane svajones istrt i soc dara arba istorija yra jau pamirstos....

ziniu savo nepanaudojau...

o kalbant apie lietuviu suvokimus nk gero,tad... kaip supratau su istorija galima teigt kad nieko gero....

noris net verkt...

taip tevus nuvyliau....

nezinau kur detis.. 

Žinutė parašyta: 2010-06-05 11:18:32 | Nuoroda

 kaip apmaudu, mano mama pati buvo vykdytoja, sakė, kad net kelios merginos su ašarom išėjo... 

Dabar bijau, kad chemijos ir biologijos panašus egzaminas nebus. Įsivaizduoju chemijos klausimus - Kokią įtaką chemijos mokslo šaka turi Lietuvos ekonomikai? (4 taškai) :D:D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-05 12:03:38 | Nuoroda
sanemis rašė:

 kaip apmaudu, mano mama pati buvo vykdytoja, sakė, kad net kelios merginos su ašarom išėjo... 

Dabar bijau, kad chemijos ir biologijos panašus egzaminas nebus. Įsivaizduoju chemijos klausimus - Kokią įtaką chemijos mokslo šaka turi Lietuvos ekonomikai? (4 taškai) :D:D 

 nemanau kad chemijoj bus,nors...jei rnge egzamina tokie kausai tj... tiketis galima beleko,gailiuosi kad matiekos nepasiemiau...

ir man nedaug truko kad su asarom iseiciau... 

Žinutė parašyta: 2010-06-05 13:06:53 | Nuoroda
Justė, rašė:

o mane svajones istrt i soc dara arba istorija yra jau pamirstos....

ziniu savo nepanaudojau...

o kalbant apie lietuviu suvokimus nk gero,tad... kaip supratau su istorija galima teigt kad nieko gero....

noris net verkt...

taip tevus nuvyliau....

nezinau kur detis.. 

 Jei aš taip pat nesijausčiau,labai tave guosčiau:/ Man irgi nesmagu. Visi iš manęs šimtukų tikisi ir net neabejoja,ir taip pikta, nes niekas neklauso,kai sakau,kad nepasisekė man:D. Ir tėvus nuvilsiu,skaudės labai širdį.  Na svarbiausia, kad aš pati sau visad keliu aukštai karteles ir po to graužiugraužiugraužiu save:/
Niekad nemaniau,kad va teks metus nieko neveikt taip,na nebent nes šiaip norėsiu padirbti ir tik tada studijuot. Bet kad dėl egzų rezultatų?? O sanemi,ką tu veiki dabar?

na,pagalvojus,kvaila dar taip nervuotis. per anksti.. jeeetau.turbūt neturim ką veikt:D

Žinutė parašyta: 2010-06-05 13:42:33 | Nuoroda

Na aš irgi išėjau iš egzo visa drebėdama,nepuoliau į ašaras,bet jau taip ant ribos laikiausi Mama tai niekaip negali suprasti,kad galėjau nespėti ir žinoma nusivylė,kai pasakiau,kad tikrai neišlaikysiu,o juk anksčiau kalba ėjo tik apie aukštesniuosius balus... Kai pagalvoju ir aš pati nesuprantu,kaip šitaip galėjau su laiku susišikti,tą juodraštį atsiprašant geron vieton galiu dabar kišti Va ir man labai abydna,kad taip užsikirtau sau kelius ir nepasiėmiau papildomai dar kito egzo laikyti,o dabar su dviem.... Anksčiau vis galvojau iš ko rinktis,o dabar tik galvoj sukas kažin kur priims Na,bet pasiklausius jūsų patarimų ir šiaip, aš dar tikiuosi kaip sakiau Aišku gal čia saviguoda,bet tai kaip sakėt ką darysi,nepradėsi plaukų rautis Beto dar vienas egzas liko,o jis pats irgi nepasirašys 

Žinutė parašyta: 2010-06-05 13:48:44 | Nuoroda

As dabar ir i ta juodrasti negaliu ziuret.Paslepiau,kad tik nematyciau.Kai gale egzo priejo ir pasake,kad greiciau atsakymus rasyciau,nes nespesiu galvojau apsiverksiu,bet susiemiau (tik rankos velniskai drebet pradejo)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-05 14:03:52 | Nuoroda

nu bet tie egzaminai.. nu ka zinau, ziauru...  12 metu mokeisi , istikruju stengeisi,  darei visus namu darbus, vaiksciojai pas korepetitore, mokykloj buvai pirmune, buvai jau susiplanavus savo gyvenima, kur stosi ir panasei .. O nueini i keliu valandu egzamina ir   susimauni , negaledama pritaikyt savo ziniu (as apie istorija)  , gauni rezultatus , pamatai, kad neislaikei ir tavo visos svajones nuplaukia ... 

O kiti pvz nelanke mokyklos, buvo ant visko nusispjaut , ant durniaus ejo i egzaminus , puse atspejo, puse nusirase ir gerai islaike, ir toliau stoja visai i nebloga specialybe , susiranda darba ir gyvena gerai ir laimingai .. :D

ir kur teisybe?? Suparatau dabar , kad istiesu viskas priklauso nuo likimo... :D

Žinutė parašyta: 2010-06-05 14:43:22 | Nuoroda
lietuvaite77 rašė:

o jei tarkim islaikysi 3 dalykus po 1 proc,imanoma istot i mokama??

 imanoma istot ir i nemokama, panaginek zurnale kur stoti 2010 pateiktus konkursinius balus ir pamatysi kad kai kur istojo zmone i nemokama su mokykliniais 4 arba net nelaike tu egzaminu, tiesiog buvo nepopuliarios tos specialybes ir niekas nesudare konkurso.

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 77
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą