klausimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-05 14:59:50 | Nuoroda

Tikrai neverta pergyventi del busimu rezultatu, juk net nezinot, kiek gausit. Pavyzdziui, ir as visad daug ir gerai mokiaus, bet savim nusivyliau, kad lemiamu momentu nesugebejau viska padaryt puikiai, nors atrodo tereikejo ramiai rasyt ir isivaizduot, kad esu paprasciausiam kontroliny... Bet stengiuos negalvoti, ruosiuos kitiems egzams, ir stengsiuos kuo geriau viska padaryt, net jei ir neiseis. Apskritai nebukit nusistate tu karteliu, kad jei mokiaus desimtukais, turiu gauti simtukus. Gyvenimas tuo nesibaigia. Die, kiek pazistu, kurie dziaugesi puikiais rezultatais, istojo i superines studijas, bet nebepaveze to kruvio, va tada tai asaros, liudesys... Nepasiduokit, juk galit pasirinkt ir kitas studijas, jei gausit ne 100, o 65, ir lygiai taip pat dziaugtis. Patikekit universitetuose kaip tik neglosto tu simtukininku... Ir siaip, jei manot, kad blogai paraset, cia jus taip manot. Pvz, mano giminaitis zyze, kaip susimove per matematikos egzamina, kone asarojo, ir sau bats - 90 parejo, akys ant kaktos:). Juk ne jums vienoms/vieniems buvo sudetinga. Visi privelem klaidu, atitinkamai ir balai pasiskirstys. Patarciau nesigrauzti, o toliau mokytis ir optimistiskai ziureti i prieki. Ir jokiu nusistatymu, vilciu, grauzaties, kazkokiu karteliu NETURI buti!!!!!

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-05 17:35:52 | Nuoroda
amare rašė:

Tikrai neverta pergyventi del busimu rezultatu, juk net nezinot, kiek gausit. Pavyzdziui, ir as visad daug ir gerai mokiaus, bet savim nusivyliau, kad lemiamu momentu nesugebejau viska padaryt puikiai, nors atrodo tereikejo ramiai rasyt ir isivaizduot, kad esu paprasciausiam kontroliny... Bet stengiuos negalvoti, ruosiuos kitiems egzams, ir stengsiuos kuo geriau viska padaryt, net jei ir neiseis. Apskritai nebukit nusistate tu karteliu, kad jei mokiaus desimtukais, turiu gauti simtukus. Gyvenimas tuo nesibaigia. Die, kiek pazistu, kurie dziaugesi puikiais rezultatais, istojo i superines studijas, bet nebepaveze to kruvio, va tada tai asaros, liudesys... Nepasiduokit, juk galit pasirinkt ir kitas studijas, jei gausit ne 100, o 65, ir lygiai taip pat dziaugtis. Patikekit universitetuose kaip tik neglosto tu simtukininku... Ir siaip, jei manot, kad blogai paraset, cia jus taip manot. Pvz, mano giminaitis zyze, kaip susimove per matematikos egzamina, kone asarojo, ir sau bats - 90 parejo, akys ant kaktos:). Juk ne jums vienoms/vieniems buvo sudetinga. Visi privelem klaidu, atitinkamai ir balai pasiskirstys. Patarciau nesigrauzti, o toliau mokytis ir optimistiskai ziureti i prieki. Ir jokiu nusistatymu, vilciu, grauzaties, kazkokiu karteliu NETURI buti!!!!!

 100 balų už požiūrį!!!

Žinutė parašyta: 2010-06-05 17:38:35 | Nuoroda
Saulute6 rašė:

nu bet tie egzaminai.. nu ka zinau, ziauru...  12 metu mokeisi , istikruju stengeisi,  darei visus namu darbus, vaiksciojai pas korepetitore, mokykloj buvai pirmune, buvai jau susiplanavus savo gyvenima, kur stosi ir panasei .. O nueini i keliu valandu egzamina ir   susimauni , negaledama pritaikyt savo ziniu (as apie istorija)  , gauni rezultatus , pamatai, kad neislaikei ir tavo visos svajones nuplaukia ... 

O kiti pvz nelanke mokyklos, buvo ant visko nusispjaut , ant durniaus ejo i egzaminus , puse atspejo, puse nusirase ir gerai islaike, ir toliau stoja visai i nebloga specialybe , susiranda darba ir gyvena gerai ir laimingai .. :D

ir kur teisybe?? Suparatau dabar , kad istiesu viskas priklauso nuo likimo... :D

 Tame ir teisybė, gerai mokytis dar nereiškia būti protingu.

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-05 19:44:49 | Nuoroda

na bet ne tame esme,tikrai dg kas priklauso nuo sekmes,o tipo jei nesimokai gerai tj protingas,na bet tikrai tie egzai tj nesamone,cia juk wiena diena ir wiska lemia,juk nznia kas tawes lauks ta diena...wiena diena gali lemt ateiti,geriau jau kitaiop kazkaip atsiskaitinetume uz mokyklos baigima,o ne tie egzai,kurie tikrai neparodo zmogaus ziniu lygi..:/

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-05 20:19:26 | Nuoroda
ingree rašė:
amare rašė:

Tikrai neverta pergyventi del busimu rezultatu, juk net nezinot, kiek gausit. Pavyzdziui, ir as visad daug ir gerai mokiaus, bet savim nusivyliau, kad lemiamu momentu nesugebejau viska padaryt puikiai, nors atrodo tereikejo ramiai rasyt ir isivaizduot, kad esu paprasciausiam kontroliny... Bet stengiuos negalvoti, ruosiuos kitiems egzams, ir stengsiuos kuo geriau viska padaryt, net jei ir neiseis. Apskritai nebukit nusistate tu karteliu, kad jei mokiaus desimtukais, turiu gauti simtukus. Gyvenimas tuo nesibaigia. Die, kiek pazistu, kurie dziaugesi puikiais rezultatais, istojo i superines studijas, bet nebepaveze to kruvio, va tada tai asaros, liudesys... Nepasiduokit, juk galit pasirinkt ir kitas studijas, jei gausit ne 100, o 65, ir lygiai taip pat dziaugtis. Patikekit universitetuose kaip tik neglosto tu simtukininku... Ir siaip, jei manot, kad blogai paraset, cia jus taip manot. Pvz, mano giminaitis zyze, kaip susimove per matematikos egzamina, kone asarojo, ir sau bats - 90 parejo, akys ant kaktos:). Juk ne jums vienoms/vieniems buvo sudetinga. Visi privelem klaidu, atitinkamai ir balai pasiskirstys. Patarciau nesigrauzti, o toliau mokytis ir optimistiskai ziureti i prieki. Ir jokiu nusistatymu, vilciu, grauzaties, kazkokiu karteliu NETURI buti!!!!!

 100 balų už požiūrį!!!

 kodel univere neglosto simtukininku? kas per nesamone? ar pavydas kalba?

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-05 20:20:35 | Nuoroda

nesuprantu. as daug mokiaus, geri mano pazymiai ir man viskas normaliai. viska perrasiau kruopsciai, teisingai dar parasiau, tik teste suklydau viena klausima apie tas partijas. tikiuosi gaut 100.

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-05 21:06:39 | Nuoroda

Nei as pavydziu, nei ka, pati noreciau gerai islaikyti, bet as pasakau tai, ka isgyveno mano artimi zmones. Kai turiu uz save daugybe vyresniu pusbroliu, pusseseriu, kurie baige visaip -  ir puikiai, ir prastai, tai ir kalbu, kaip buna. Patikek, kad jei baigsi 100 , universitete taves tikrai neaukstins. Netiki, stok i vu kokia finansu ir draudimo matematika, kur mokosi puse su 90-100, ir pamatysi, kaip ten "myles" tave. Ten kitoks gyvenimas, nera skirstymu i saunuolius simtukininkus, ir mulkius(?) maziau gavusius. As nesuprantu, is kur toks pavydas, pagieza tarp jusu. As tik dziaugsiuos, jei visi gausit gerai, busit laimingi ir nesigirsit. O cia pasakoti, kaip viska gerai padariau, koks as kietas/kieta neverta.  Keiskit poziuri, mokekit dziaugtis ne tik savo, o ir kitu laimejimais. Toks ispudis susidaro, kad daugelis vienturciai savo seimoje, nemoka nei dalintis, nei paguosti. Visgi reikia tiketis, kad cia stresas neigiama itaka daro, ir baigsis tie issisokimai...

Žinutė parašyta: 2010-06-05 21:09:50 | Nuoroda

Plius, kaip negrazu, kai cia zmogus, susinervines, suglumes, raso, kad nespejo perrasyt ir po to kiti meta tokius pasisakymus, kaip as viska spejau, teisingai padariau... As ir, pvz, spejau, padariau, bet nesigiriu. Gal zmogui skaudu yra skaityti, kaip kitiems gerai, o jam taip nepasiseke?

Žinutė parašyta: 2010-06-05 21:16:17 | Nuoroda
amare rašė:

Plius, kaip negrazu, kai cia zmogus, susinervines, suglumes, raso, kad nespejo perrasyt ir po to kiti meta tokius pasisakymus, kaip as viska spejau, teisingai padariau... As ir, pvz, spejau, padariau, bet nesigiriu. Gal zmogui skaudu yra skaityti, kaip kitiems gerai, o jam taip nepasiseke?

 butent, kad pavydi ne tie, kurie viska gerai padare, o tie, kurie suklupo. cia netaikau temos autorei, o pasakiau todel, jog palei tave as pavydziu. kitu nesekme manes nei dziugina, nei liudina. gaila tik tu, kurie gerai mokes, gerai viska parase, bet nespejo perrasyt

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-05 21:17:18 | Nuoroda

be to, puikiai zinau, kad simtukininku univere neaukstina, bet ir neskriaudzia, kaip kad tu sakei. faktas, kad kuo geriau islaikei, tuo yra geriau

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-05 21:24:32 | Nuoroda

Gerai, baigiam ta betiksle kalba. As nesakiau, kad simtukininkus skriaudzia, ne taip suvoki, ka sakau. Apskritai linkiu sekmes tiek tau, tiek visiems. Nezinau, kas cia kam pavydi, ar nepavydi, bet liepos menesi turetu visi kiek nurimti.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-05 21:24:46 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

be to, puikiai zinau, kad simtukininku univere neaukstina, bet ir neskriaudzia, kaip kad tu sakei. faktas, kad kuo geriau islaikei, tuo yra geriau

 o kur tu nori stoti? siaip idomu :)

Žinutė parašyta: 2010-06-05 21:28:56 | Nuoroda

Noriu su tiksliaisiais mokslais, zinojau, ko noriu, kur studijuoti, bet tikriausiai nebus salygu igyvendinti savo svajoniu (cia kalba ne apie egzaminu rezultatus( o ir jie itin neaiskus))...:)

Žinutė parašyta: 2010-06-05 21:29:23 | Nuoroda

Merginos nenusiminkit,kitais metais laikykit istoriją... t,y perlaikykit...

Žinutė parašyta: 2010-06-05 21:33:46 | Nuoroda
swlabr rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

be to, puikiai zinau, kad simtukininku univere neaukstina, bet ir neskriaudzia, kaip kad tu sakei. faktas, kad kuo geriau islaikei, tuo yra geriau

 o kur tu nori stoti? siaip idomu :)

 i teise VU :)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-05 21:34:59 | Nuoroda
amare rašė:

Tikrai neverta pergyventi del busimu rezultatu, juk net nezinot, kiek gausit. Pavyzdziui, ir as visad daug ir gerai mokiaus, bet savim nusivyliau, kad lemiamu momentu nesugebejau viska padaryt puikiai, nors atrodo tereikejo ramiai rasyt ir isivaizduot, kad esu paprasciausiam kontroliny... Bet stengiuos negalvoti, ruosiuos kitiems egzams, ir stengsiuos kuo geriau viska padaryt, net jei ir neiseis. Apskritai nebukit nusistate tu karteliu, kad jei mokiaus desimtukais, turiu gauti simtukus. Gyvenimas tuo nesibaigia. Die, kiek pazistu, kurie dziaugesi puikiais rezultatais, istojo i superines studijas, bet nebepaveze to kruvio, va tada tai asaros, liudesys... Nepasiduokit, juk galit pasirinkt ir kitas studijas, jei gausit ne 100, o 65, ir lygiai taip pat dziaugtis. Patikekit universitetuose kaip tik neglosto tu simtukininku... Ir siaip, jei manot, kad blogai paraset, cia jus taip manot. Pvz, mano giminaitis zyze, kaip susimove per matematikos egzamina, kone asarojo, ir sau bats - 90 parejo, akys ant kaktos:). Juk ne jums vienoms/vieniems buvo sudetinga. Visi privelem klaidu, atitinkamai ir balai pasiskirstys. Patarciau nesigrauzti, o toliau mokytis ir optimistiskai ziureti i prieki. Ir jokiu nusistatymu, vilciu, grauzaties, kazkokiu karteliu NETURI buti!!!!!

 man su teksto suvokimais viskas yra gerai ;) taip kad ;)

  • Matematika / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-05 21:42:30 | Nuoroda

sakes, kaip pavydziu ;/ man tai pakiso koja mano begalinis zioplumas ir tai, jog nesugebu suprast klausimu ... tikejaus daug gaut, bet dabar tikiuos bent 80.  

Žinutė parašyta: 2010-06-05 21:51:02 | Nuoroda
swlabr rašė:

sakes, kaip pavydziu ;/ man tai pakiso koja mano begalinis zioplumas ir tai, jog nesugebu suprast klausimu ... tikejaus daug gaut, bet dabar tikiuos bent 80.  

 ko pavydi? nenusimink, kiek girdejau, daug kam sunkus buvo, taip kad jei surinkai koki 70 tasku, gali kad ir netoli 90 gaut, ziurint kaip kiti bus parase :) taip, klausimai kvailai suformuluoti buvo, pripažįstu :)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-06 15:33:21 | Nuoroda

Galim,žinoma,sakyt,kas tie šimtukai,kas tie procentai,kas tie egzaminai...iš esmės jo, bet faktas,kad šitoj visuomenėj tai-daug,ir negali nesinervuot,kai tau 12m kala į galvą,jog nuo to priklausys tavo ateitis. (nesakau,kad aš su tuo sutinku)

Dabar galvoju,kaip reikės paaiškint visokiom tetulėm ,kad pvz 47 iš egzamino nereiškia,kad tu moki istoriją penketui:D, o lietuvių 70 nėra nieko stebėtino,net jei ir iš rašinio tik kokį gyvenime kartą esi gavus 9. Nu whatever,ne tetulės mano gyvenime svarbiausia.

Jetau,jaučiu,galva sprogsta. Tai štai kokia,pasirodo, ta egzaminų psichozė:DD

Žinutė parašyta: 2010-06-06 15:41:28 | Nuoroda

Stojant į univerus būtina išlaikyti 3 egzaminus.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą