IESKAU KAMBARIOKES
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-12 21:05:53 | Nuoroda
Bū rašė:
swlabr rašė:
Marka rašė:

 Sveika,


   Tikrai naudinga ir aktuali tema (tikiu, kad i egzaminų skiltį įdėjai dėl lankytojų srauto ;]). Taigi kadangi ieškosiu/ieškau gyvenamosios vietos Vilniuj ir sakei kad paieškos vien kambariokE neapsiriboja ir į galimų bendranuomių sąrašą gali būti įtraukti ir vyriškos lyties atstovai tai nusprendžiau parašyti.


Žinoma, prieš sutikdamas turiu paklausti keletą klausimų bei išreikšti keleta pageidavimų.


• Ar dažnai gamini (čia maistą, jei ką)?
• Jei taip, tai koks kaip virėjos lyigs? (Įvertinti nuo 1 iki 7, pagrindžiant savo nuomone pavydžiais)
• Ar esi nieko prieš namų ruošos darbus (t.y. skalbimą, kambarių tvarkimą, lyginimą etc.)?


Na tikiuosi tavo atsakymai atitiks pirmuosius atrankos kriterijus ir galesim aptart toliau kitas detales ;]

 uoj, mums ne pakeliui :DDD kokia idomi sistema - nuo 1 iki 7:)

ne piktai as cia :)

Kodėl gi ne pakeliui? Įvertini balais maisto gaminimą, apibūdini ar esi nevala ar ne ir pasako, ar pateksi į antrą atrankos turą... Jei atitinki kriterijus tai tada aptarsit ir kitas detales ir galbūt ji(s) pasirinks tave!

 

Kažkaip žmogus įsijautė labai į kambarioko paieškas.

 kazi, kas antram ture lauktu :D

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-12 21:07:09 | Nuoroda

kaip manot, ar verta su seimininke gyvent? ta prasme, kitam kambary.

  • Matematika / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-12 21:35:56 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

kaip manot, ar verta su seimininke gyvent? ta prasme, kitam kambary.

 Vat aš irgi tą patį svarstau, bet man kažkodėl atrodo, kad geriau vienai

Žinutė parašyta: 2010-06-12 21:47:48 | Nuoroda
giedruže rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

kaip manot, ar verta su seimininke gyvent? ta prasme, kitam kambary.

 Vat aš irgi tą patį svarstau, bet man kažkodėl atrodo, kad geriau vienai

 viena man atkrenta, nes tikrai neisgyvenciau-liudna, vagiu bijau :D nera galimybes gyvent su pažįstamu zmogum, tai manau, kad geriau su malonia seimininke, nei su neaiskia ir nepažįstama studente...

  • Matematika / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-12 21:51:32 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
giedruže rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

kaip manot, ar verta su seimininke gyvent? ta prasme, kitam kambary.

 Vat aš irgi tą patį svarstau, bet man kažkodėl atrodo, kad geriau vienai

 viena man atkrenta, nes tikrai neisgyvenciau-liudna, vagiu bijau :D nera galimybes gyvent su pažįstamu zmogum, tai manau, kad geriau su malonia seimininke, nei su neaiskia ir nepažįstama studente...

 Na, taip jau tada tikrai geriau, tik kad šeimininkė nebūtų per daug įkyri ir landi :)

Žinutė parašyta: 2010-06-12 22:09:35 | Nuoroda
giedruže rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
giedruže rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

kaip manot, ar verta su seimininke gyvent? ta prasme, kitam kambary.

 Vat aš irgi tą patį svarstau, bet man kažkodėl atrodo, kad geriau vienai

 viena man atkrenta, nes tikrai neisgyvenciau-liudna, vagiu bijau :D nera galimybes gyvent su pažįstamu zmogum, tai manau, kad geriau su malonia seimininke, nei su neaiskia ir nepažįstama studente...

 Na, taip jau tada tikrai geriau, tik kad šeimininkė nebūtų per daug įkyri ir landi :)

 va va. nors jei nepatiks, issikraustysiu. o kokios mazdaug sildymo kainos vilniui? 2 kambariu butui?

  • Matematika / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-12 22:15:01 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
giedruže rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
giedruže rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

kaip manot, ar verta su seimininke gyvent? ta prasme, kitam kambary.

 Vat aš irgi tą patį svarstau, bet man kažkodėl atrodo, kad geriau vienai

 viena man atkrenta, nes tikrai neisgyvenciau-liudna, vagiu bijau :D nera galimybes gyvent su pažįstamu zmogum, tai manau, kad geriau su malonia seimininke, nei su neaiskia ir nepažįstama studente...

 Na, taip jau tada tikrai geriau, tik kad šeimininkė nebūtų per daug įkyri ir landi :)

 va va. nors jei nepatiks, issikraustysiu. o kokios mazdaug sildymo kainos vilniui? 2 kambariu butui?

 Net neįsivaizduoju, aš tai Kaune ieškosiuosiu :)

Žinutė parašyta: 2010-06-12 22:20:10 | Nuoroda
giedruže rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
giedruže rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
giedruže rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

kaip manot, ar verta su seimininke gyvent? ta prasme, kitam kambary.

 Vat aš irgi tą patį svarstau, bet man kažkodėl atrodo, kad geriau vienai

 viena man atkrenta, nes tikrai neisgyvenciau-liudna, vagiu bijau :D nera galimybes gyvent su pažįstamu zmogum, tai manau, kad geriau su malonia seimininke, nei su neaiskia ir nepažįstama studente...

 Na, taip jau tada tikrai geriau, tik kad šeimininkė nebūtų per daug įkyri ir landi :)

 va va. nors jei nepatiks, issikraustysiu. o kokios mazdaug sildymo kainos vilniui? 2 kambariu butui?

 Net neįsivaizduoju, aš tai Kaune ieškosiuosiu :)

 as uz kambari mokesiu 200lt. sake, kad komunaliniai pusiau. tai sako, kad ziema nesiekia 400lt is viso. cia logiska, kazi?

  • Matematika / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-12 22:24:12 | Nuoroda

Čia su viskuo 400 ar tik už šildymą? Gal kokios naujos šildymo sistemos įdiegtos? Nors šiaip tai Vilniuj vienos iš mažiausių kainų už šildymą, tai gal ir įmanoma :)

Žinutė parašyta: 2010-06-13 14:24:51 | Nuoroda
giedruže rašė:

Čia su viskuo 400 ar tik už šildymą? Gal kokios naujos šildymo sistemos įdiegtos? Nors šiaip tai Vilniuj vienos iš mažiausių kainų už šildymą, tai gal ir įmanoma :)

 su viskuo...

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-30 20:44:54 | Nuoroda
milda.maze rašė:
Gintare1991 rašė:

Taigi, įdomu. kas žada KMU bendrabučiuose apsigyventi? :)

na, jei priims, tai aš mielu noru :)

Kad tik pavyktų :) iš kur Tu?

 

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2010-06-30 21:16:13 | Nuoroda

nuomosiuos kambari nuosavame name, seimininkai antrame aukste, i menesi reiks moket apie 300lt+internetas. salia dar kazkas gyvens, studentai turbut, nes daug kambariu ten. namas nerealus, nuostabioj vietoj. zodziu, eitumet gyvent? idomi jusu nuomone

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-30 21:20:12 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Bū rašė:
swlabr rašė:
Marka rašė:

 Sveika,


   Tikrai naudinga ir aktuali tema (tikiu, kad i egzaminų skiltį įdėjai dėl lankytojų srauto ;]). Taigi kadangi ieškosiu/ieškau gyvenamosios vietos Vilniuj ir sakei kad paieškos vien kambariokE neapsiriboja ir į galimų bendranuomių sąrašą gali būti įtraukti ir vyriškos lyties atstovai tai nusprendžiau parašyti.


Žinoma, prieš sutikdamas turiu paklausti keletą klausimų bei išreikšti keleta pageidavimų.


• Ar dažnai gamini (čia maistą, jei ką)?
• Jei taip, tai koks kaip virėjos lyigs? (Įvertinti nuo 1 iki 7, pagrindžiant savo nuomone pavydžiais)
• Ar esi nieko prieš namų ruošos darbus (t.y. skalbimą, kambarių tvarkimą, lyginimą etc.)?


Na tikiuosi tavo atsakymai atitiks pirmuosius atrankos kriterijus ir galesim aptart toliau kitas detales ;]

 uoj, mums ne pakeliui :DDD kokia idomi sistema - nuo 1 iki 7:)

ne piktai as cia :)

Kodėl gi ne pakeliui? Įvertini balais maisto gaminimą, apibūdini ar esi nevala ar ne ir pasako, ar pateksi į antrą atrankos turą... Jei atitinki kriterijus tai tada aptarsit ir kitas detales ir galbūt ji(s) pasirinks tave!

 

Kažkaip žmogus įsijautė labai į kambarioko paieškas.

 kazi, kas antram ture lauktu :D

 ooi, tokie išbandymai neblogi turbūt ;DD

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-30 21:22:27 | Nuoroda

o jūs nebijot su nepažįstamais kambariokais nuomuotis?

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-30 21:27:11 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:

o jūs nebijot su nepažįstamais kambariokais nuomuotis?

 pvz ko reiktu bijot? bet mano atsakymas-taip.

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-30 21:30:39 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Gabrielle* rašė:

o jūs nebijot su nepažįstamais kambariokais nuomuotis?

 pvz ko reiktu bijot? bet mano atsakymas-taip.

nesutampančių charakterių, vagysčių ir panašiai. aš net su draugėm nenorėčiau gyvent, o jei išvis nepažįstami, tai nežinau nežinau..:)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-30 21:32:57 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Gabrielle* rašė:

o jūs nebijot su nepažįstamais kambariokais nuomuotis?

 pvz ko reiktu bijot? bet mano atsakymas-taip.

nesutampančių charakterių, vagysčių ir panašiai. aš net su draugėm nenorėčiau gyvent, o jei išvis nepažįstami, tai nežinau nežinau..:)

 tai jo, bet jei uz sienos gyvens-koks skirtumas :) bendrabuty ne ka geriau, tikrai

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-30 22:30:49 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Gabrielle* rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Gabrielle* rašė:

o jūs nebijot su nepažįstamais kambariokais nuomuotis?

 pvz ko reiktu bijot? bet mano atsakymas-taip.

nesutampančių charakterių, vagysčių ir panašiai. aš net su draugėm nenorėčiau gyvent, o jei išvis nepažįstami, tai nežinau nežinau..:)

 tai jo, bet jei uz sienos gyvens-koks skirtumas :) bendrabuty ne ka geriau, tikrai

 todėl ir geriausia vienai gyvent..;)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-30 22:34:43 | Nuoroda

o kodėl jūs tokie skeptiški dėl bendrabučių?: ) kiek paskaitau tai čia visi tik apie butus, kambarius su šeimininkais svarstot, o apie bendrabutį nieko.: ) 

Žinutė parašyta: 2010-06-30 22:38:28 | Nuoroda
anonimiška rašė:

o kodėl jūs tokie skeptiški dėl bendrabučių?: ) kiek paskaitau tai čia visi tik apie butus, kambarius su šeimininkais svarstot, o apie bendrabutį nieko.: ) 

 tai, kad nesvarstom, dar nereiskia, kad esam skeptiskai nusiteike ;) aisku, nera bedos jame gyvent, bet... bendri dusai, tulikai, virtuve, vabaliukai neaiskus, mazai vietos, nuolatiniai zmoniu srautai...ne pacios tinkamiausios salygos mokslui ar poilsiui ;) bet manau, jog ten pagyventi yra verta :)

  • Matematika / VBE 99
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą