IESKAU KAMBARIOKES
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-30 22:44:05 | Nuoroda

As labai noriu i bendrabuti. Ir bendra virtuve bei nuolatiniai zmoniu srautai man tik pliusas atrodo, juk taip smagu kartu valgyt gaminti ir visada tarp kolegu buti:) Tik nezinau, kaip su istojimu bus, todel ir nesireiskiu per daug, kad paskui labai liudna nebutu...

Žinutė parašyta: 2010-06-30 22:45:47 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
anonimiška rašė:

o kodėl jūs tokie skeptiški dėl bendrabučių?: ) kiek paskaitau tai čia visi tik apie butus, kambarius su šeimininkais svarstot, o apie bendrabutį nieko.: ) 

 tai, kad nesvarstom, dar nereiskia, kad esam skeptiskai nusiteike ;) aisku, nera bedos jame gyvent, bet... bendri dusai, tulikai, virtuve, vabaliukai neaiskus, mazai vietos, nuolatiniai zmoniu srautai...ne pacios tinkamiausios salygos mokslui ar poilsiui ;) bet manau, jog ten pagyventi yra verta :)

 Ne karo metai, dabar sąlygos tenai tikrai geresnės :) o ir tuos nepatogumus tikrai kompensuoja kiti dalykai :) man asmeniškai bendrabutyje, kur gyvena daug įvairių žmonių ir kiekvienas jų skirtingi, gyventi yra linskmiau  :)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-30 22:47:09 | Nuoroda
živilė rašė:

As labai noriu i bendrabuti. Ir bendra virtuve bei nuolatiniai zmoniu srautai man tik pliusas atrodo, juk taip smagu kartu valgyt gaminti ir visada tarp kolegu buti:) Tik nezinau, kaip su istojimu bus, todel ir nesireiskiu per daug, kad paskui labai liudna nebutu...

 Va, va, mano tokia pati nuomonė, viską kompensuoja bendravimas, juk taip tikrai daug linksmiau ir vakare susibūrus mokytis linksmiau :) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-30 22:50:35 | Nuoroda

 Aš tai labai norėčiau į bendrabutį (tikiuosi, nebus kokia griuvena, nes teko girdėti (ir matyti keletą) apie nekokią būklę kai kurių barakų), tik kad neaišku, ar priims . Bet taip įdomu būtų, bent kurį laiką jame pagyvent 

Žinutė parašyta: 2010-06-30 22:51:59 | Nuoroda

na, kadangi esu labai sunkaus, irzlaus charakterio, mokytis galiu tik visiškoj tyloj, viskas trukdo, tai man tik vienai ir gyvent;D

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-30 22:52:10 | Nuoroda

Didelė šeima bendrabutis :D 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-30 22:58:47 | Nuoroda

na mokytis as turiu visiskoj tyloj, apdirbti wc ir virtuves purvinos nezavi. bet cia kai kam. daugumai ten patinka, nes nuolat esi tarp jaunu zmoniu, ten daug baliu, tusu, kai kurie be to neisgyventu tiesiog. o man norisi ir kazkokio privatumo, bet gyvent viena irgi negaleciau, nes bijau naktim viena miegot :D

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-30 23:05:16 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

na mokytis as turiu visiskoj tyloj, apdirbti wc ir virtuves purvinos nezavi. bet cia kai kam. daugumai ten patinka, nes nuolat esi tarp jaunu zmoniu, ten daug baliu, tusu, kai kurie be to neisgyventu tiesiog. o man norisi ir kazkokio privatumo, bet gyvent viena irgi negaleciau, nes bijau naktim viena miegot :D

 va  va, sutinku. išskyrus dėl naktų:D

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-30 23:29:50 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

na mokytis as turiu visiskoj tyloj, apdirbti wc ir virtuves purvinos nezavi. bet cia kai kam. daugumai ten patinka, nes nuolat esi tarp jaunu zmoniu, ten daug baliu, tusu, kai kurie be to neisgyventu tiesiog. o man norisi ir kazkokio privatumo, bet gyvent viena irgi negaleciau, nes bijau naktim viena miegot :D

 O aš nesutinku, jei patys neapdirbsit ir būsit tvarkingi,tai ir aplinkta tokia ir išliks, viskas nuo pačių priklauso :) juk visur nebus idealiai blizgančiai viskas, reikia į tai įdėti kiekvienam pastangų :)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-30 23:37:27 | Nuoroda

Gabriele, Imagination, paskaičius forumą kyla mintis, kad būtumėt beveik idealios kambariokės ;)

Aš tai galvoju iš pradžių bendrabuty pagyventi (jei gausiu), pažiūrėti per savo prizmę, kokios ten sąlygos, kaip kas, o po to jau žiūrėti: jei nepatiks- kraustytis į kokį butuką su drauge ar draugu, jei patiks- pasilikti. Manau, labai daug priklauso nuo žmonių, su kuriais patenki į tą patį kambarį. Jaučiu, kad su savo charakteriu ilgai ten neištempsiu... Bet tikrai nenorėčiau gyventi pas kažkokius "šeimininkus". Na, jei tai vidutinio amžiaus žmonės, dar nieko nesakau, bet jei senukai............. Gal tik mano pažįstamiems žmonėms taip "nekaip" pasitaikė šeimininkai, bet pati kažko nebenoriu nė bandyti.....

  • Biologija / VBE 60
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-06-30 23:39:59 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

na mokytis as turiu visiskoj tyloj, apdirbti wc ir virtuves purvinos nezavi. bet cia kai kam. daugumai ten patinka, nes nuolat esi tarp jaunu zmoniu, ten daug baliu, tusu, kai kurie be to neisgyventu tiesiog. o man norisi ir kazkokio privatumo, bet gyvent viena irgi negaleciau, nes bijau naktim viena miegot :D

 va  va, sutinku. išskyrus dėl naktų:D

 bet cia rimtai. nebijai tu? :D kazkaip vakare vienas lieki :D

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-30 23:41:35 | Nuoroda
Sandruti rašė:

Gabriele, Imagination, paskaičius forumą kyla mintis, kad būtumėt beveik idealios kambariokės ;)

Aš tai galvoju iš pradžių bendrabuty pagyventi (jei gausiu), pažiūrėti per savo prizmę, kokios ten sąlygos, kaip kas, o po to jau žiūrėti: jei nepatiks- kraustytis į kokį butuką su drauge ar draugu, jei patiks- pasilikti. Manau, labai daug priklauso nuo žmonių, su kuriais patenki į tą patį kambarį. Jaučiu, kad su savo charakteriu ilgai ten neištempsiu... Bet tikrai nenorėčiau gyventi pas kažkokius "šeimininkus". Na, jei tai vidutinio amžiaus žmonės, dar nieko nesakau, bet jei senukai............. Gal tik mano pažįstamiems žmonėms taip "nekaip" pasitaikė šeimininkai, bet pati kažko nebenoriu nė bandyti.....

 as ir masciau is pradziu pagyvent. bet paskui galiu neberast uz palankia kaina normalios vietos, ka tikrai rasiu per vasara :) papasakok apie tuos seimininkus ;D

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-01 00:20:11 | Nuoroda

Tai, kad visokių nesamonių būna. Laiko limitą uždeda (kada gali išeiti, pareit), neleidžia muzikos įsijungti, kambarį šniukštinėja, kai namie nebūni (parėjusi rasdavo daiktus ne taip, kaip palikdavo), būna, kad pasitaiko "nuotaikos žmonės"- kai gera nuotaika- nerealu viskas, bet kai prasta... Už orą aprėkia, apkaltina kokiom nesamonėm ir pan. Arba dar toks atvejis buvo, kad teta gyveno pas tokią bobutę, kuri nesiplaudavo indų..... Išlaižydavo lėkštę ir viskas.............. dabar tai man atrodo na tai kas, nusivežk savo indus ir viskas, tegul laižo ji tas savo lėkštes, bet tada kažkas ten jei buvo, kad tokio pasirinkimo neturėjo... nebepamenu jau...................

  • Biologija / VBE 60
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-01 11:16:26 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Gabrielle* rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

na mokytis as turiu visiskoj tyloj, apdirbti wc ir virtuves purvinos nezavi. bet cia kai kam. daugumai ten patinka, nes nuolat esi tarp jaunu zmoniu, ten daug baliu, tusu, kai kurie be to neisgyventu tiesiog. o man norisi ir kazkokio privatumo, bet gyvent viena irgi negaleciau, nes bijau naktim viena miegot :D

 va  va, sutinku. išskyrus dėl naktų:D

 bet cia rimtai. nebijai tu? :D kazkaip vakare vienas lieki :D

 niekad nesu miegojus viena namie, visad pilna šeimos:/ tai vat labai laukiu, kol galėsiu vaikščiot naktim po namus drąsiai, nebijant kur nors užkliūti, pažadinti ir panašiai, nes taip tai naktibalda esu ir daug reikalų naktį turiu, tai pavalgyt, tai į vonią ko nors pasiimt;D noriu laisvės!!

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-01 11:17:53 | Nuoroda
Sandruti rašė:

Tai, kad visokių nesamonių būna. Laiko limitą uždeda (kada gali išeiti, pareit), neleidžia muzikos įsijungti, kambarį šniukštinėja, kai namie nebūni (parėjusi rasdavo daiktus ne taip, kaip palikdavo), būna, kad pasitaiko "nuotaikos žmonės"- kai gera nuotaika- nerealu viskas, bet kai prasta... Už orą aprėkia, apkaltina kokiom nesamonėm ir pan. Arba dar toks atvejis buvo, kad teta gyveno pas tokią bobutę, kuri nesiplaudavo indų..... Išlaižydavo lėkštę ir viskas.............. dabar tai man atrodo na tai kas, nusivežk savo indus ir viskas, tegul laižo ji tas savo lėkštes, bet tada kažkas ten jei buvo, kad tokio pasirinkimo neturėjo... nebepamenu jau...................

 joo.. pabandytų apšaukt mane.. ne ne. nepagyvenčiau su kažkuo, pas kažką ilgai:D

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-01 11:26:31 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
Sandruti rašė:

Tai, kad visokių nesamonių būna. Laiko limitą uždeda (kada gali išeiti, pareit), neleidžia muzikos įsijungti, kambarį šniukštinėja, kai namie nebūni (parėjusi rasdavo daiktus ne taip, kaip palikdavo), būna, kad pasitaiko "nuotaikos žmonės"- kai gera nuotaika- nerealu viskas, bet kai prasta... Už orą aprėkia, apkaltina kokiom nesamonėm ir pan. Arba dar toks atvejis buvo, kad teta gyveno pas tokią bobutę, kuri nesiplaudavo indų..... Išlaižydavo lėkštę ir viskas.............. dabar tai man atrodo na tai kas, nusivežk savo indus ir viskas, tegul laižo ji tas savo lėkštes, bet tada kažkas ten jei buvo, kad tokio pasirinkimo neturėjo... nebepamenu jau...................

 joo.. pabandytų apšaukt mane.. ne ne. nepagyvenčiau su kažkuo, pas kažką ilgai:D

 mano seimininkai antram aukste gyvens, pirmam visi studentai nuomininkai :D

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-02 21:47:22 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

na mokytis as turiu visiskoj tyloj, apdirbti wc ir virtuves purvinos nezavi. bet cia kai kam. daugumai ten patinka, nes nuolat esi tarp jaunu zmoniu, ten daug baliu, tusu, kai kurie be to neisgyventu tiesiog. o man norisi ir kazkokio privatumo, bet gyvent viena irgi negaleciau, nes bijau naktim viena miegot :D

 hm o man čia toks klausimas kilo: tu buvus kadanors studentų bendrabuty?: ))

Žinutė parašyta: 2010-07-02 22:10:58 | Nuoroda

Matos, kad bendrabuty nesat tikriausiai daugelis buvę:). Dabar daugelyje bendrabučių tualetu naudojasi tik 2-3 kambarių studentai, plius nemažai kambarių yra turinčių mažą vonios kambarį (yra nuosavas tualetas:), kriauklė). Ypač ši privilegija skiriama vyresniems studentams, bet ir mano pažįstamas pirmakursis tokį gavo. Virtuvių gana daug, kai kuriuose bendrabučiuose naujos modernios viryklės, kuriom nuvalyti tereikia paprastos drėgnos šluostės. Kiek esu buvus bendrabučiuose, nemačiau, atsiprašau, apšiktų klozetų, smirdinčių dušų. Apskritai daugelis studentų labai tvarkingi ir bendrabučio išorė neretai neatitinka vidaus (pastarasis gražesnis). Kaip vienas ketvirtakursis, kai aš pamačiau kokiam puikiam kambary jis gyvena (durys pradžioje išgąsdino), sakė, geriau pamatytum kokiuose gyvena merginos: ištapetuota, visur gėlės, nuotraukos ir t.t. Manau nėra žiauru gyventi bendrabuty, tik kad ir jame yra problemų. Visur minusai, visur pliusai

Žinutė parašyta: 2010-07-02 22:28:40 | Nuoroda
amare rašė:

Matos, kad bendrabuty nesat tikriausiai daugelis buvę:). Dabar daugelyje bendrabučių tualetu naudojasi tik 2-3 kambarių studentai, plius nemažai kambarių yra turinčių mažą vonios kambarį (yra nuosavas tualetas:), kriauklė). Ypač ši privilegija skiriama vyresniems studentams, bet ir mano pažįstamas pirmakursis tokį gavo. Virtuvių gana daug, kai kuriuose bendrabučiuose naujos modernios viryklės, kuriom nuvalyti tereikia paprastos drėgnos šluostės. Kiek esu buvus bendrabučiuose, nemačiau, atsiprašau, apšiktų klozetų, smirdinčių dušų. Apskritai daugelis studentų labai tvarkingi ir bendrabučio išorė neretai neatitinka vidaus (pastarasis gražesnis). Kaip vienas ketvirtakursis, kai aš pamačiau kokiam puikiam kambary jis gyvena (durys pradžioje išgąsdino), sakė, geriau pamatytum kokiuose gyvena merginos: ištapetuota, visur gėlės, nuotraukos ir t.t. Manau nėra žiauru gyventi bendrabuty, tik kad ir jame yra problemų. Visur minusai, visur pliusai

 visiškai pritariu.: ) todėl ir paklausiau prieš tai pasisakiusios merginos ar ji barake buvus. nu nes jei argumentai, kodėl negyventi barake yra apdergti tualetai ir nuolatiniai tūsai ir baliai, nu tai tikrai stereotipai kalba. metai laiko gyvenu barake ir na galiu patvirtinti, kad gyvenimas bendrabuty nėra lygu apdergti tualetai ir taip pat nėra lygu nuolatiniai tūsai ir baliai ir nėra lygu netvarkinga virtuvė.: ))

Žinutė parašyta: 2010-07-03 00:19:56 | Nuoroda

Sveiki gyvi,kas is cia pasisakiusiu planuoja stot i KMU?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą