Padiskutuokime kokios specialybės sulauks daug demesio iš abiturientų,t.y į kokias spec bus stojama daugiausiai....
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-07 10:48:59 | Nuoroda

Nagi užsukite ir padiskutuokime...

Žinutė parašyta: 2010-06-07 10:51:15 | Nuoroda

Nors cia kazkaip nepopuliariai atrodo,, bet tarp klaisoku ir keletos kitu abiturientu , tai kazkaip labai jau populiari politologija,,, visi kaip isproteja lekia...;/

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-06-07 10:54:49 | Nuoroda

Na kodėl tavo manymų ji tokia bus popiuliari?argumentuok...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-07 11:18:00 | Nuoroda

kaip ir kiekvienais metais : teise...

1.maza studiju kaina

2. kiekvienais metais besikartojanti tendencija...

 

Žinutė parašyta: 2010-06-07 11:20:31 | Nuoroda

Na nepasakyčiau,kad maža studijų kaina,as jei neįstosiu i VDU teise VF,tai man teks 4000 lt paplot,tau tai atrodo mažai?

Žinutė parašyta: 2010-06-07 11:39:40 | Nuoroda

manau, kad į socialinius mokslus bus daugiausia stojančių, nes vienos iš pigiausių studijų :) o 4 tūkst. tai nėra didelė suma lyginant su kitų specialybių kainom. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-07 11:39:50 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

Na nepasakyčiau,kad maža studijų kaina,as jei neįstosiu i VDU teise VF,tai man teks 4000 lt paplot,tau tai atrodo mažai?

 lyginant su kitom specialybem kur po 7000 mazdaug plesia,tai yra mazai....

Žinutė parašyta: 2010-06-07 11:44:13 | Nuoroda

Na taip jūs teisios,bet justė nepaminėjo,kad yra tokių spec,už kurias plešia po 17000 lt...

Žinutė parašyta: 2010-06-07 11:48:44 | Nuoroda

prieš stojant patarčiau pagalvot ar tai tikrai tokia pecialybė už kurią verta mokėt pinigus... 

Žinutė parašyta: 2010-06-07 11:51:43 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

Na kodėl tavo manymų ji tokia bus popiuliari?argumentuok...

 Nezinau, matyt zada keist Lietuvos situacija :D ir tiek to zavumo,,, nematau, kad nors vienas is ju suvoktu, jog tai nera vien grazus pavadinimas, jog ten begalo dauk visokio kalimo ir kitokio sh,,, :) 

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-06-07 11:52:58 | Nuoroda
xrist rašė:

prieš stojant patarčiau pagalvot ar tai tikrai tokia pecialybė už kurią verta mokėt pinigus... 

 kam ši žinutė adresuota?

Žinutė parašyta: 2010-06-07 11:56:31 | Nuoroda

tiems, kurie šiais metais stos :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-07 11:58:58 | Nuoroda

nu,o ka daryti,jei as noriu stoti ten kur noriu,ir man viską atsiprašant "sušiks" istorija,teks gal mokėti,na bet žinoma galvosiu,kaip ten bus visus +/- apsvarstysiu ar nuspresiu..kaip geriausia man atrodo..

Žinutė parašyta: 2010-06-07 12:08:37 | Nuoroda
Cinike rašė:
KarabinaS rašė:

Na kodėl tavo manymų ji tokia bus popiuliari?argumentuok...

 Nezinau, matyt zada keist Lietuvos situacija :D ir tiek to zavumo,,, nematau, kad nors vienas is ju suvoktu, jog tai nera vien grazus pavadinimas, jog ten begalo dauk visokio kalimo ir kitokio sh,,, :) 

 Bet istojus i aukštąją visur reik kalti,mokintis,kol akys išsprogs,nesvarbu kokia spec,jei troksti kažka pasiekti,geresnių balų prisiringti,tenka naktimis nemiegoti,tokia jau studebtų darbotvarkė...

Žinutė parašyta: 2010-06-07 12:08:50 | Nuoroda

Turėtų būt kaip visada populiarios verslo vadybos/ekonomikos/teisės specialybės ir kiti socialiniai mokslai. Turbūt jei šią sritį finansuotų dar labiau, tai ji būtų dar populiaresnė. Tada Lietuva galėtų turėt neribotą skaičių vieni už kitus geresnių socialinių mokslų ekspertų :)

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2010-06-07 12:16:02 | Nuoroda

Nu aš norėjau į tą politologiją.Kažkada preiš 2m gal. Bet man pochui buvo,populiari ar ne, tiesiog aš labai domėjaus pasaulio įvykiais, istorija, politika, socialiniais dalykais, na,man tikrai įdomu. Bet niekad nenorėjau būt politike, greičiau žurnaliste. Išvis kas stoja į politiką,vargiai tampa politikais, greičiau ten įstoja visi labai gerai besimokantys ir nelabai žinantys,ko gyvenime nori. Na,gal kam nors tai atrodo labai prestižiška.

Žinutė parašyta: 2010-06-07 12:21:41 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Nu aš norėjau į tą politologiją.Kažkada preiš 2m gal. Bet man pochui buvo,populiari ar ne, tiesiog aš labai domėjaus pasaulio įvykiais, istorija, politika, socialiniais dalykais, na,man tikrai įdomu. Bet niekad nenorėjau būt politike, greičiau žurnaliste. Išvis kas stoja į politiką,vargiai tampa politikais, greičiau ten įstoja visi labai gerai besimokantys ir nelabai žinantys,ko gyvenime nori. Na,gal kam nors tai atrodo labai prestižiška. 

O dabar link kur krypsta tavo norai??

Žinutė parašyta: 2010-06-07 12:23:49 | Nuoroda
Ragutis rašė:

Turėtų būt kaip visada populiarios verslo vadybos/ekonomikos/teisės specialybės ir kiti socialiniai mokslai. Turbūt jei šią sritį finansuotų dar labiau, tai ji būtų dar populiaresnė. Tada Lietuva galėtų turėt neribotą skaičių vieni už kitus geresnių socialinių mokslų ekspertų :)

 Verslo vadybininkų juk pilni kampai,nelabai suprantu kodėl jie ten veržiasi,gal kad istoti,na ir poto nueiti į televizijos laidą "Meilės trikampis" ir parašyti apačioje ,kad as vadybininkas..

Žinutė parašyta: 2010-06-07 12:46:52 | Nuoroda

Kad man atrodo,kad su vadyba kažkaip apstojo visi...ir gerai,užtenka:D

Man atrodo,kad socialiniai mokslai populiariausi, nes išties yra lengviausi. O kadangi dabar tiesiog BŪTINA turėt diplomą... Ne visiem gi užtenka vingių galvoj,pavyzdžiui, tiksliesiems mokslams,kurie,tikiu,yra daug reikalingesni už visokias teises,vadybas,politologijas ir pan. 

Aš tai nežinau visiškai,ko dabar noriu:/ Atkrinta viskas,kas susiję su matematika,na,aš ją galiu suprast pasistengus,bet ne tam mano smegenys:D mėgstu rašyt ir piešt,o sekasi kalbos. Nieko perspektyvaus,taip sakant;D

Žinutė parašyta: 2010-06-07 12:49:32 | Nuoroda

Karabinas, matau tu zadi stoti i Teise, bet kodel nelaikai matkes ? Nes man atrodo jos reikia VDU, kazkada skaiciavau tai kelia bala jei turi egza :)

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą