Motyvacinis testas VPU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-19 20:15:56 | Nuoroda

Jau laikiau:))) Nieko baisaus nebuvo, reikejo parasyti kodel nori buti mokytoju, poto apie savo bendravima su kitokiais zmonemis, kaip su jais sutari, del skirtumu (isvaizdos, religijos, ekonomines padeties), ir parasyti savo pedagogie patirti(pvz kokiose organizacijose priklausei, ar teko mokyti kitus ir t.t,). O pokalbis buvo isvis malonumas:) bendravo labai draugiska psichologe ir viena destytoja. Ju klausimai buvo tokie: pristatykite save, papasakokite apie Jusu santykius su kitais zmonemis, kaip isivaizduojate save po desimt metu ir kodel nori dirbti pedagogu. Nieko ten baisaus nebuvo, ir labai keista, kad ten anksciau kazkas raset kad labai bijot. Tik man idomu, gal kas zinot kada to testo rezultatus suzinosim??:)
 

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 39
Žinutė parašyta: 2010-06-20 10:42:05 | Nuoroda

rasykit kas kokius rezultatus gavo :)

Žinutė parašyta: 2010-06-20 11:52:16 | Nuoroda

O jau atsakimai yra?;o

Žinutė parašyta: 2010-06-20 12:07:55 | Nuoroda

Radau jau. 2 gavau x)

Žinutė parašyta: 2010-06-20 14:41:48 | Nuoroda

bet vistiek kaip baisoka.... o pvz sniego gniūžtės organizacija skaičiuojasi arba jaunųjų lyderių?  be to kažkaip nėra prasmės to motyvacinio jei visi gauna po 2 balus... (iš pažįstamų nieks mažiau negavo)

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-06-20 15:01:00 | Nuoroda
juliet rašė:

bet vistiek kaip baisoka.... o pvz sniego gniūžtės organizacija skaičiuojasi arba jaunųjų lyderių?  be to kažkaip nėra prasmės to motyvacinio jei visi gauna po 2 balus... (iš pažįstamų nieks mažiau negavo)

 Aš irgi bijojau, bet nieko ten baisaus tikrai :]

Taip, skaitosi dar ir kaip:] Va dėl to vertinimo tai taip, labai daug kas maksimumą gavo...

Žinutė parašyta: 2010-06-20 22:50:01 | Nuoroda

Sveiki. Ar laikydama motyvacinį testą pedagogo specialybei ir jį išlaikiusi nebegalėsiu taisyti savo prašymo? Rašoma, jog prašymą turėjau užpildyti likus 24 valandoms iki stojamojo egzamino pradžios, nors nelaikantiems galima jį pildyti iki liepos 19d. Ar man to prašymo pildymo laikotarpis nebegalioja?

Žinutė parašyta: 2010-06-21 17:51:41 | Nuoroda

Gavau du balus :) nieko ten sunkaus... manau cia visi tiek gaus :))

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2010-06-21 18:13:13 | Nuoroda

Sveiki! O kur rasti motyvacinio testo ivertinimus?  

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-21 19:21:44 | Nuoroda
Paradisaes rašė:

Sveiki! O kur rasti motyvacinio testo ivertinimus?  

 laba, yra lamabpo puslapyje kur parasei stojimus savo. ten apacioje raso kiek tave ivertino :)

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2010-06-21 19:52:25 | Nuoroda

oooo... man irgi du. jau maniau, kad 10-baleje sistemoje... fuuuu... :D

  • Dailė / MBE 9
  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 27
  • Matematika / MBE 8
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-21 21:44:50 | Nuoroda

Ammm,ką daryt?
 

Nenoriu į jokias pedagogikas. Bet draugei bv kažkas neaišku su prašymo pildymu ir aš pasibandžiau pas save įrašyt vpu psichologiją. Na ir įrašiau, neina ištrinti:D Ta prasme,išbraukiau pasirinkimą,jo nėra pareiškime, bet liko apačioj motyvacinis testas kad reikalingas ir pan.

???

Žinutė parašyta: 2010-06-21 22:16:18 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Ammm,ką daryt?
 

Nenoriu į jokias pedagogikas. Bet draugei bv kažkas neaišku su prašymo pildymu ir aš pasibandžiau pas save įrašyt vpu psichologiją. Na ir įrašiau, neina ištrinti:D Ta prasme,išbraukiau pasirinkimą,jo nėra pareiškime, bet liko apačioj motyvacinis testas kad reikalingas ir pan.

???

 

 

aš taip esu bandžiusi prirašyti pedagogines studijas ir man viskas gražiai pasinaikino:) pasitikrink ar tikrai pašalinai tą punktą, jei taip,tai nebeturi būti jokio motyvacinio:)

 

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-06-21 22:33:09 | Nuoroda

Sveikuciai :) Ar kas nors stoja  i Informatikos pedagogiką :) ? 

Žinutė parašyta: 2010-06-21 22:35:23 | Nuoroda
Aifaa rašė:
zirklūtes. rašė:

Ammm,ką daryt?
 

Nenoriu į jokias pedagogikas. Bet draugei bv kažkas neaišku su prašymo pildymu ir aš pasibandžiau pas save įrašyt vpu psichologiją. Na ir įrašiau, neina ištrinti:D Ta prasme,išbraukiau pasirinkimą,jo nėra pareiškime, bet liko apačioj motyvacinis testas kad reikalingas ir pan.

???

 

 

aš taip esu bandžiusi prirašyti pedagogines studijas ir man viskas gražiai pasinaikino:) pasitikrink ar tikrai pašalinai tą punktą, jei taip,tai nebeturi būti jokio motyvacinio:)

 

 Nu tikrai tikrai tikrai

Žinutė parašyta: 2010-06-22 17:58:41 | Nuoroda

aš va vienetą gavau, nežinau kas jiems nepatiko, pokalbis praėjo puikiai, taip gerai jaučiaus, gal kad po tais klausimais nedaug parašiau :)

  • Biologija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 77
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-22 18:11:05 | Nuoroda

O čia toks klausimas, kai gauni tuos balus, o jie sumuosis stojant prie perskaičiuoto tavo balo ? 

;)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 11:28:33 | Nuoroda

aisku , kad taip, sumuosis. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 13:06:30 | Nuoroda

Ar zino kas ivertinimus kas buvo antradieni ? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-23 13:18:42 | Nuoroda

Taip, gavau 2 :D nors prigavau ten savsem ;D 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą