Rezultatų belaukiant!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:27:56 | Nuoroda

man ir kazkaip nepatogu bus pries visus :/ na, kai bus taip jau bus. tik, kad greiciau tos dienos prabegtu, tai bent zinosiu ka toliau daryti. jei uzsivers visos durys, gal bent langas atsidarys :D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:29:02 | Nuoroda
Hmm rašė:
mes_nugalesim rašė:

zinokit, tik prasidejus 12 klasei, galvojau jezau, cia egzai bus, stojimai, pasaulio pabaiga, o kai atejo metas jiems, taip ramiai jauciausi, visiskai dejus nuejau laikyt juos ir islaikiau, o dabar visiskai be baimes laukiu stojimu, kazkaip nera to tokio kad tik istot kazkur, jei neistosiu pasaulio pabaiga ar pan, labai jau pochuistiskas mano poziziuris i viska :D 

 Kaip tau pavydziu.As ir taip noreciau i sita ziuret,bet negaliu del tevu.Zinot,jei neistoji niekur,tai is karto seimoj ir tarp kitu negarbe uzsitrauki

 dar apie tokius dalykus galvoji? as maziausiai kreipciau demesi ka kas pasakys, ne ju gyvenimas, o mano. visiem gi negali sektis, tad jei neistosiu, eisiu dirbti ir kitais metais pabandysiu stoti vel. tad nervus i konservus, o tavo bociai tegu nuleidzia gaza ir maziau tave stresina. 

  • Biologija / VBE 43
  • Dailė / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 3
Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:30:48 | Nuoroda
Fortuna nenusisuks rašė:

man ir kazkaip nepatogu bus pries visus :/ na, kai bus taip jau bus. tik, kad greiciau tos dienos prabegtu, tai bent zinosiu ka toliau daryti. jei uzsivers visos durys, gal bent langas atsidarys :D

 jei gerai egzus islaikei, be problemu istosi kur nors tikrai. va man yra ko sikt, nes egzai ne stebuklai, bet esu optimiste, viskas bus gerai, gyvenimas nestovi vietoje ir kazka jame tikrai veiksiu. ta pati galiu pasakyti ir tau: viskas bus gerai ;)

  • Biologija / VBE 43
  • Dailė / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 3
Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:32:43 | Nuoroda

as jau pasakiau, kad varysiu i kolegija, tai jau nelabai patenkinti buvo. nors is tikro visi mes jau pilnameciai, su savo galvomis, darome ka norime daryti ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:34:54 | Nuoroda
Fortuna nenusisuks rašė:

as jau pasakiau, kad varysiu i kolegija, tai jau nelabai patenkinti buvo. nors is tikro visi mes jau pilnameciai, su savo galvomis, darome ka norime daryti ;)

 va butent. o kokius egzus pati laikei?

  • Biologija / VBE 43
  • Dailė / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 3
Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:35:24 | Nuoroda

Kaip gerai,kad sie forumai yra (GALIME LAIKYTIS VISI KARTU!)...bent kiek nuramina

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:37:18 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
Fortuna nenusisuks rašė:

man ir kazkaip nepatogu bus pries visus :/ na, kai bus taip jau bus. tik, kad greiciau tos dienos prabegtu, tai bent zinosiu ka toliau daryti. jei uzsivers visos durys, gal bent langas atsidarys :D

 jei gerai egzus islaikei, be problemu istosi kur nors tikrai. va man yra ko sikt, nes egzai ne stebuklai, bet esu optimiste, viskas bus gerai, gyvenimas nestovi vietoje ir kazka jame tikrai veiksiu. ta pati galiu pasakyti ir tau: viskas bus gerai ;)

 belekaip sudinai islaikiau :D na as noriu i dailes pedagogika kk, tai ten nera didelis konkursas. ten reikalauja tik dvieju egzu-lt, ir stojamojo. stojamaji, tai ant 95 islaikiau, o lt tik ant 38. kazkaip galvojau, kad bus atvirksciai. nervuoja, kai pasiziuriu forumuose kitu ivertinimus, tai tokia tupa jauciuosi. zinau, kad apie zmogu, tie egzaminai 0 pasako, bet db tai lb aktualu

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:38:06 | Nuoroda

kur tu nori mes nugalesim?

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:46:25 | Nuoroda
Fortuna nenusisuks rašė:

kur tu nori mes nugalesim?

 ekologija. siaip daug prirasiau, kur istosiu ten. aisku, kad egzai nieko apie zmogu nepasako, va man lietuviu egzas maniau bus daug daugiau, bet surinkau kiek surinkau ir nesiskundziu, eiti dar ten su apeliacijom raktis tai ne man :D per daug as gyvenimu patenkinta, kad nervinciaus del egzaminu, nes tai ir yra tik egzaminai, nieko jie nenulemia realiai

  • Biologija / VBE 43
  • Dailė / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 3
Žinutė parašyta: 2010-07-19 16:09:03 | Nuoroda

manau, viskas bus gerai, bet kuriuo atveju ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 22:01:19 | Nuoroda

jau parkės žiaurios, noris, kad neateitų tas penktadienis, bet kartu ir kad ateitų... gal visgi reikėjo parašyt tą antrą ar trečią vietas... :D

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-20 12:56:02 | Nuoroda
juodaroze rašė:

jau parkės žiaurios, noris, kad neateitų tas penktadienis, bet kartu ir kad ateitų... gal visgi reikėjo parašyt tą antrą ar trečią vietas... :D

 tokiais balais gali nesiparint, tai ka man besneket reikia

  • Biologija / VBE 43
  • Dailė / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 3
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą