medicina kmu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-14 20:42:20 | Nuoroda

sveiki :) gal zinot su kokiu maziausiu konkursiniu balu pernai istojo i medicina mokama? kaip manot koks mazdaug bus siemet? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 21:07:25 | Nuoroda

mokama ?? praitais metais maziausias buvo 18.10 :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 23:24:57 | Nuoroda

taip nedaug skiriasi nuo nemokamos? :o galvojau cia palyginus lengva i ta mokama istot :D

Žinutė parašyta: 2010-06-15 16:48:42 | Nuoroda

Per pagrindini ir papildoma priemima buvo konkursinis balas 18.10, bet per dar viena papildoma priemima i mokama istojo ir su daug mazesniais balais.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-06-15 18:42:51 | Nuoroda

Mano žiniomis per LAMA BPO būna pagrindinis priėmimas ir papildomas, o iš kur dar vienas papildomas?

Žinutė parašyta: 2010-06-15 20:31:38 | Nuoroda

KMU patys daro papildoma priemima tik i mokamas vietas.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-12-18 21:11:51 | Nuoroda

 Turiu klausimėli. Esu nežinioje, aš 11-oke, noriu i stoti i LSMU, mediciną. Biologija - patinka, viskas puiku, kraujo nebijau, labai patinka viskas kas apie žmogų, jo širdį ir t.t. tik chemija taip silpnai gan. Tai vat, problema yra chemijoje. Todėl norėčiau jūsų paklausti, ar chemija labai sudarytų daug problemų stojant. Egzaminus laikysiu : Biologija, lietuvių, matematika, chemija. Dar plius turiu anglų A lygį, nors žinau, jog jis nesudaro konkursinio balo. :)

Žinutė parašyta: 2010-12-19 13:47:52 | Nuoroda
Justi* rašė:

 Turiu klausimėli. Esu nežinioje, aš 11-oke, noriu i stoti i LSMU, mediciną. Biologija - patinka, viskas puiku, kraujo nebijau, labai patinka viskas kas apie žmogų, jo širdį ir t.t. tik chemija taip silpnai gan. Tai vat, problema yra chemijoje. Todėl norėčiau jūsų paklausti, ar chemija labai sudarytų daug problemų stojant. Egzaminus laikysiu : Biologija, lietuvių, matematika, chemija. Dar plius turiu anglų A lygį, nors žinau, jog jis nesudaro konkursinio balo. :)

 na, jei gerai išlaikysi matematiką, tada problemų neturėsi..

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-03-20 22:30:55 | Nuoroda

sveiki visi :) šįmet bandysiu prisijungti į baltų chalatų draugiją :) gal kas žinot, koks preitais metais buvo žemiausias balas į kmu vf mediciną ir odontologiją? beje, girdėjau,kad lsmu gavo labai gerą finansavimą,kaip manot, gal bus daugiau nemokamų vietų? :)))

Žinutė parašyta: 2011-03-20 22:41:35 | Nuoroda
Babi* rašė:

sveiki visi :) šįmet bandysiu prisijungti į baltų chalatų draugiją :) gal kas žinot, koks preitais metais buvo žemiausias balas į kmu vf mediciną ir odontologiją? beje, girdėjau,kad lsmu gavo labai gerą finansavimą,kaip manot, gal bus daugiau nemokamų vietų? :)))

 į mediciną 19.14, į odontologiją 19.22 :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-03-23 18:20:39 | Nuoroda

kaip tik labai sumažino nemokamas vietas ir padarė daug mokamų, tai į nemokamą kad pakliūt, pakonkuruoti kaip reikiant turėsit;)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-03-24 18:18:44 | Nuoroda

o as kaip tik girdejau,kad padidino nemokamu vietu :O hm....

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-03-25 19:10:04 | Nuoroda

balai siaubingi... jaučiu,teks kratyk kišenes :( :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-03-25 19:11:10 | Nuoroda

kratyt*

Žinutė parašyta: 2011-03-25 19:57:08 | Nuoroda
Babi* rašė:

balai siaubingi... jaučiu,teks kratyk kišenes :( :D

 kalbama, kad šiemet daugiau valstybė finansuos.. bet kaip iš tikrųjų, tai įdomu..

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-03-28 17:56:20 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau paklaust patarimo: esu pirmakursė, studijuoju ekonomiką, bet kuo toliau tuo labiau ja abejoju. Pradedu galvot ape perstojimą, bet nžn ką daryt. Nuo mažens vis traukė medicina, bet 12-klasej kažkaip suabejojau dėl ilgo sunkaus mokymosi, ir ten nestojau. nors su savo balu laisvai būčiau įstojus. Tad dbr esu pasimetus. Praleistų metų tai tikrai būtų negaila.

Žinutė parašyta: 2011-03-28 18:22:09 | Nuoroda

Dėl ko dabar dvejoji? :)

Žinutė parašyta: 2011-03-28 23:24:42 | Nuoroda

dėl perspektyvų, nuvylė pats mokymas. Visi tik kala galvon,kad mokomės tam, kad būtumėm bedarbiai. Ir šiaip širdyje vis kirba klausimas, o kas būtų, jei būčiau pasirinkus kitaip?Daug kas visą laiką manė, kad aš tik į mediciną stosiu, ir žiauriai nustebo, kad stojau į visai priešingą sritį.

Žinutė parašyta: 2011-03-28 23:31:06 | Nuoroda

 gal zinot kur galima suzinot kokios kmu odontologijos ir medicinos studiju kainos?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2011-03-28 23:48:04 | Nuoroda
esmeralda rašė:

dėl perspektyvų, nuvylė pats mokymas. Visi tik kala galvon,kad mokomės tam, kad būtumėm bedarbiai. Ir šiaip širdyje vis kirba klausimas, o kas būtų, jei būčiau pasirinkus kitaip?Daug kas visą laiką manė, kad aš tik į mediciną stosiu, ir žiauriai nustebo, kad stojau į visai priešingą sritį.

 Jei jauti, kad tai tavo sritis, perstok į mediciną. Tik prisimink, jog gydytojas – ne banko darbuotojas, kuris išėjęs iš savo darbo vietos tampa tiesiog Petru arba Jonu. Gydytojas – tai toks gyvenimas.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą