lzuu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-29 12:41:27 | Nuoroda

Aisku dalinantis pigiau iseina, bet  galbut nebus tokie draugiski kambariokai ir nenores dalintis, arba tures interneta, tai manau ir patys rasysit sutartis. Beto rugsejo menesi jum teks surinkti po 10lt (bent taip buvo pernai) studiju knygelem, aisku ir foto reikes. Pirma menesi geriausia apsiziurekit, apie destytojus pasiklauskit vyresniu, kad nuo rugsejo neuzsirautumet, nes kentesit iki sausio menesio. Nes vieniem destytojam patinka kai studentai sneka, diskutuoja, kiti tiesiog padeda teksta, sudiktuoja klausimus ir liepia atsakinet, kad tik tyletu. Beto visiems teks apsilankyti Marveleje, mes ja vadinam smardvele :D kadangi ten yra kauno vandenys, ir vasara pravaziuojat ten labai "kvepia".

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2010-06-29 15:42:31 | Nuoroda

Sveikuciai :) busimi pirmakursiai ir jau kaip matau ne tik :p noreciau, kad kas padetu! ;p ka galit pasakyt apie - Vandens apsaugos inzinerija ir valdymas; hidrotechnikos inzinerija; ir agroenergetika ?

Žinutė parašyta: 2010-06-29 18:21:37 | Nuoroda
man1La rašė:

Sveikuciai :) busimi pirmakursiai ir jau kaip matau ne tik :p noreciau, kad kas padetu! ;p ka galit pasakyt apie - Vandens apsaugos inzinerija ir valdymas; hidrotechnikos inzinerija; ir agroenergetika ?

 O ka tu apie tai noretum konkreciai suzinoti?

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2010-06-30 09:01:57 | Nuoroda

butu idomu suzinoti, kaip sios specialybes ? ar kazkiek verta ?

Žinutė parašyta: 2010-06-30 10:03:23 | Nuoroda

laba ryta :) man taip pat butu idomu kazka suzinoti apie tas specialybes, kurias rase man1La :)) kokios perspektyvos ar verta, na kazkiek ar verta ?:)

Žinutė parašyta: 2010-06-30 15:11:39 | Nuoroda

O tai ka ten tuose kauno vandenyse reikia daryt?valymu irengimus paziurėt kaip veikia?tai juk netoli zenkes per parkeli tie vandenys tai jauciu kaikada papucia gaivus vėjelis,bet nėra ka cia jaudintis.Chm..apie agroenergetiką. as manau, kad kazkada valdzia atsibus tiksliau nebeplaus pinigu ir prieis prie tokio reikalo, kad energija gausim is atsinaujinanciu saltiniu. kazkada pries kokius 5 metus internete net nebuvo informacijos apie pavyzdziui saules baterijas, o dabar ziurėkit kuriasi firmos, kurios montuoja jas, na viena net ir gamina bet ten chemija sakyciau labiau,bet gal ir nusisneku.o jei toks planasA nesuveiks, juk viska mokysimes kaip suprantu apie elektros inzinerija tik pakraipa bus susijusi su atsinaujinancia energija.zodziu as isivaizduoju tokia situacija:turim firma kuri tarkim stato vejo jegaines, vadinasi jai reikes ir transformatoriaus ir inzineriniu tinklu ir tt. turbut tokius dalykus galima pritaikyti visur, ir darba gal rasim kazka susijusi su elektra.nepykit uz mano asmenine nuomonę.

Žinutė parašyta: 2010-06-30 18:13:13 | Nuoroda

tai tiek agroenergetika, tiek vandens inzinerija ir valdymas nera blogai ?:))

Žinutė parašyta: 2010-06-30 18:16:03 | Nuoroda

p.s ir kaip suprasti tokia taikomoji ekologija ?:)p

Žinutė parašyta: 2010-06-30 21:52:08 | Nuoroda

na dėl vandens inzinerijos tai nezinau.toks skystas dalykas man tas vanduo.jeigu turi noro ir megsti toki darba kodelgi ne?

 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 10:19:37 | Nuoroda

na isties, tu teisus :) juk kiekvienas kur nori, ten ir stoja :))

Žinutė parašyta: 2010-07-01 12:59:34 | Nuoroda

Bent jau kaip as suprantu tai taikomoji ekologija labiau orientuota i dabartini gyvenima, nei buvo seniau, manau taikomaja ekologija labiau galima bus pritaikyti. Kaip teigia www.lzuu.lt tai Asmuo, įgijęs Ekologijos ir aplinkotyros bakalauro kvalifikaciją gali dirbti Aplinkos ministerijos padaliniuose, regioniniuose aplinkos apsaugos departamentuose, rajoninėse agentūrose, nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose, savivaldybių aplinkos apsaugos skyriuose.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:09:09 | Nuoroda

Va pabaigęs taikomąją ekologiją iki aplinkos apsaugos ministro posto dasimušt galima, kas nėra blogai valdzioj sėdėt, tik aišku jeigu taip nutiks nedarykit cirko ir dirbkit Lietuvos piliečių gerovei

Žinutė parašyta: 2010-07-09 20:45:20 | Nuoroda

esu ekonomistas baigiau pirma kursa:) iskart patarimas jei kas stoja i EVF ( ekonomikos ir vadybos fakulteta) tai patarciau gyvent 2 bendrabuti, siaip ten salygos vienos geriausiu( neskaitant 5 ir is dalies 1) ir siaip bent as istojau ir nesigailiu aisku kartais norisi daugiau bet kai neturi tai gerai ir lzuu;DDD jei kam kas nors idomu su socialiniais mokslais klauskit;) rasykit i pm, patarsiu papasakosiu negaila;DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-09 20:54:36 | Nuoroda

Ugnyciukas- negasdink zmoniu su ta anglu;DD atsimenu ir as issigandau, esme tokia kad kuo prasciau islaikysi ta testa tuo lengviau mokytis bus:D nueisi suzymesi ka moki ko ne, pakalbet jei ko nesuprasi pasakysi kad nesuprati lietuviskai, sakys gerai ir nieko blogiau nebus :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-10 00:13:19 | Nuoroda

Sveiki, žadu stot į lžūu(nebent tai ką 1nr. užrašysiu ir stebuklingai įstosiu :) ) .  Norėtūsi išgirst atsiliepimų apie Žemėtvarkos / Hidrotechnikos ižinerijos / žemės ūkio inžinerijos ir vadybos  studijas.  Taipogi būtų įdomu sužinot VF balą ties žemės ūkio verslo vadybą(skaičiuoklėj rodo 0 ), bei ar būtų vilties įstot į nemokamas ekonomikos studijas jei trūktų ~2-3balų iki pateikto VF balo . 

Įdomu ,kad galima bus pasirinkt kambarioka barake :) . Gaila nėra draugų stojančių tenpat, tikiuosi pavyks darniai sugyvent su atsitiktiniu kolega :D .

Žinutė parašyta: 2010-07-10 23:29:48 | Nuoroda

praeitais metais paskutinis zmogus papuoles i VF ekonomikos studijose turejo 16.44 stojamaji bala, tai buvau as;DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:27:54 | Nuoroda

kas į apskaitą ir finansus? su kokiu konkursiniu balu stojat?

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 56
Žinutė parašyta: 2010-07-22 20:56:12 | Nuoroda

sveiki kas galvojat stodijuoti mechanikos inzinerija?teks ir man i baraka pareiti butu smagu kad cia susipazint galetumem

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:54:28 | Nuoroda

sveiki :D na ka, gal yra busimu taikomosios ekologijos pirmakursiu? :D butu smagu susipazint :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:58:17 | Nuoroda

sveiki, lžūu-taikomoji ekologija, kas dar čia:)?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą