klausk VDU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-24 15:42:01 | Nuoroda

Aš esu girdėjusi, kad VDU mokytis išties yra nesunku, gal net lengviau nei kituose universitetuose, tačiau mane tokios kalbos tik baido nuo universiteto. Nes lengvumas man asocijuojasi su prasta studijų kokybe. Ten, kur ta kokybė aukšta, niekada nebus labai lengva ir nebus taip, kad neturėtum, ko mokytis. Aš nenoriu gauti balų tiesiog šiaip "iš akies" ir daugiau laiko pramiegoti per paskaitą, nes dėstytojas pasakoja savo gyevnimo istoriją, o ne dėsto tai, kas naudinga. Na, čia gal griežtokai pasakiau, juolab, kad patirties neturiu, tačiau tai aktualu ne tik VDU. Norėčiau, kad universitetui negaliotų toks apibūdinimas: "Ai, ten stoja, nes ten maži balai, ten lengva įstoti ir lengva mokytis." :)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 16:16:06 | Nuoroda

 Lengva "mokytis" tiems, kas nesimoko. Bet kokiam universitete turėt 5 yra nesunku... Jei nori gerų rezultatų, tai ir mokaisi daug - tobulumui ribų nėra. Todėl niekad nesakykit, kad VDU mokytis yra lengva. Tuo labiau, jog nuo kiekvieno žmogaus gabumų įsiminti dėstomą dalyką priklauso kiek laiko dar reiks praleist namie prie knygų.

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-24 16:32:52 | Nuoroda
_Monika rašė:

 Lengva "mokytis" tiems, kas nesimoko. Bet kokiam universitete turėt 5 yra nesunku... Jei nori gerų rezultatų, tai ir mokaisi daug - tobulumui ribų nėra. Todėl niekad nesakykit, kad VDU mokytis yra lengva. Tuo labiau, jog nuo kiekvieno žmogaus gabumų įsiminti dėstomą dalyką priklauso kiek laiko dar reiks praleist namie prie knygų.

 

 Puikios mintys :)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 19:29:10 | Nuoroda

Norėjau paklausti apie studijų krepšelio "persinešimą". Tarkim, jeigu šiemet man nepavyksta įstoti į VDU vf, bet įstoju į KTU vf tą pačia specialybę, ar  po metų galėčiau pereiti į VDU? Ar tai įmanoma? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-25 10:23:02 | Nuoroda

sveiki, norejau paklaust:

1) ar pirmus du metus studijuojami vien bendrauniversitetiniai dalykai ar ir šiek tiek profesiniu?

2) kai po 2 metu skaičiuojamas vidurkis, pagal kuri žiurima duoti krepseli ar atimti, jis skaičiuojamas paskutinio semestro ar visu keturiu?

3) kada vyksta anglų/informatikos testai ir iš ko jie susideda?

4) jeigu istočiau į aplinkotyra vf, kuri priskiriama fizinių mokslų sričiai, ar po metų ar dviejų galėčiau pereiti į biologija vf? juk mokomasi iš esmės tas pats

5)kada paskelbiama kas gavo bendrabučius?

6) baigus aplinkotyra ir ekologija + gretutines pedagogikos, kokių dalykų mokytoju galima dirbti? biologija/chemija/fizika?

 

daugoka klausimų pradėjo kilti :)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 19:37:11 | Nuoroda

Ar visi turi laikyti anglų kalbos testą? Ar tik tie, kurie nenori universitete jos mokytis?

O kas būna, jei neišlaikai? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-25 19:58:18 | Nuoroda
naintyna rašė:

Ar visi turi laikyti anglų kalbos testą? Ar tik tie, kurie nenori universitete jos mokytis?

O kas būna, jei neišlaikai? :)

 Visi turi laikyti :)  tiesiog juo nustatomas tavo lygis , dar atsižvelgiant į egzamino rezultatus ir tada būni į jį paskiriama :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-06-25 20:01:41 | Nuoroda
signatavicius rašė:

sveiki, norejau paklaust:

1) ar pirmus du metus studijuojami vien bendrauniversitetiniai dalykai ar ir šiek tiek profesiniu?

2) kai po 2 metu skaičiuojamas vidurkis, pagal kuri žiurima duoti krepseli ar atimti, jis skaičiuojamas paskutinio semestro ar visu keturiu?

3) kada vyksta anglų/informatikos testai ir iš ko jie susideda?

4) jeigu istočiau į aplinkotyra vf, kuri priskiriama fizinių mokslų sričiai, ar po metų ar dviejų galėčiau pereiti į biologija vf? juk mokomasi iš esmės tas pats

5)kada paskelbiama kas gavo bendrabučius?

6) baigus aplinkotyra ir ekologija + gretutines pedagogikos, kokių dalykų mokytoju galima dirbti? biologija/chemija/fizika?

 

daugoka klausimų pradėjo kilti :)

 1) yra ir profesinių

3) jei niekas nepasikeitė jie vyksta pirmąją rusėjo savaitę :)  anglų testas tai atsisėdi prie kompiuterio ir darai užduotis :) (teko jį jau laikyti - tikrai nėra sunkus :) ) Informatikos testas man pačiai įdomus, nes dar tik gal prieš pora savaičių sužinojau, kad jį reiks laikyti, o informacijos nelabai randu

apie kitus dalykus nežinau, teks laukti VDU :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-25 21:50:22 | Nuoroda

O tas informatikos testas privalomas visiems?

Žinutė parašyta: 2010-06-25 21:54:22 | Nuoroda
Milda* rašė:

O tas informatikos testas privalomas visiems?

 Taip.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-06-25 21:56:07 | Nuoroda
AušraL rašė:
signatavicius rašė:

sveiki, norejau paklaust:

1) ar pirmus du metus studijuojami vien bendrauniversitetiniai dalykai ar ir šiek tiek profesiniu?

2) kai po 2 metu skaičiuojamas vidurkis, pagal kuri žiurima duoti krepseli ar atimti, jis skaičiuojamas paskutinio semestro ar visu keturiu?

3) kada vyksta anglų/informatikos testai ir iš ko jie susideda?

4) jeigu istočiau į aplinkotyra vf, kuri priskiriama fizinių mokslų sričiai, ar po metų ar dviejų galėčiau pereiti į biologija vf? juk mokomasi iš esmės tas pats

5)kada paskelbiama kas gavo bendrabučius?

6) baigus aplinkotyra ir ekologija + gretutines pedagogikos, kokių dalykų mokytoju galima dirbti? biologija/chemija/fizika?

 

daugoka klausimų pradėjo kilti :)

 1) yra ir profesinių

3) jei niekas nepasikeitė jie vyksta pirmąją rusėjo savaitę :)  anglų testas tai atsisėdi prie kompiuterio ir darai užduotis :) (teko jį jau laikyti - tikrai nėra sunkus :) ) Informatikos testas man pačiai įdomus, nes dar tik gal prieš pora savaičių sužinojau, kad jį reiks laikyti, o informacijos nelabai randu

apie kitus dalykus nežinau, teks laukti VDU :)

 5) rugpjūčio 14 d.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-06-26 14:18:49 | Nuoroda

 Norėjau paklausti, nuo kokio lygio įstojus į anglų - vokiečių filologiją bus destoma vokiečių kalba? Nuo A1 ar nuo žymiai aukštesnio?

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-06-26 21:01:14 | Nuoroda

O jei as 11-12kl mokiausi vokieciu, tai ne anglu, o vokieciu testa laikyciau? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-27 10:21:03 | Nuoroda
naintyna rašė:

O jei as 11-12kl mokiausi vokieciu, tai ne anglu, o vokieciu testa laikyciau? :)

 Na, jei mokeisi vokiečių kalbą, vadinasi, kad nesimokei rusų kalbos, bet anglų juk mokeisi. Anglų kalbą mokėsi visi, tai privalomas dalykas, todėl laikytum šios kalbos testą, o ne vokiečių :)

Žinutė parašyta: 2010-06-27 11:20:40 | Nuoroda

Hm. Pas mane siek tiek kitaip. Vokieciu buvo privaloma nuo 4kl :)

O anglu man buvo antra kalba ir as ja mokiausi nuo 6kl iki 10kl.

Tai vis tiek man reiktu anglu kalbos testa laikyti? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-27 14:10:46 | Nuoroda
naintyna rašė:

Hm. Pas mane siek tiek kitaip. Vokieciu buvo privaloma nuo 4kl :)

O anglu man buvo antra kalba ir as ja mokiausi nuo 6kl iki 10kl.

Tai vis tiek man reiktu anglu kalbos testa laikyti? :)

 Siaip anglu kalbos testa reikia laikyti wisiems,bet kiek zinau buwo galima parasyti prasyma,kad nesimokei anglu kalbos ir kad leistu mokintis nuo 1 lygio...yra is wiso 4 lygi ir wisus juos reikia praeiti ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-27 22:22:18 | Nuoroda
Deimi* rašė:

sveiki,norejau paklaust del to registracijos mokescio...kada moketi ta 120lt kai dokumentus nuvest reikes ar galima internetu sumoketi? :)

 Tą mokestį reikės sumokėti sutarties pasirašymo dieną. žinoma bus galima sumokėti internetu.

 

Žinutė parašyta: 2010-06-27 22:30:40 | Nuoroda
lovelys rašė:

kokios specialybes yra nepopuliariausios vdu? kokios specialybes perspektyviausios?

 Na mažiausiai populiarios yra katalikų teologija, religijos pedagogika na ir mokymo paslaugų vadyba. O  jau perspektyvios galima sakyti visos, čia jau priklauso nuo kiekvieno studento kaip jis sugebės darbdaviui save pateikti. Žinoma, perspektyviausios yra gamtos mokslų specialybės bei informatikos.

Žinutė parašyta: 2010-06-27 22:32:24 | Nuoroda
lovelys rašė:

Ar  kai bus atrenkami bendrabuciu gyventojai bus atsizvelgta i atstuma nuo namu iki universiteto? ar kambariuose gyvena to pacio kurso  studentai? ar galima galimybe pasirinkt  su kuo gyventi ir keliese gyventi?( mane kankina baime jog istosiu i universiteta, bet negausiu gyvenamo ploto, nuo mano namu iki kauno apie 110km.)

 Į atstumą nėra atsižvelgiama, pagrindinis kriterijus yra jūsų tėvelių gaunamos pajamos. Kambariuose gyvena įvairių kursų studentai. Na pirmam kurse sunkoka pasirinlkti su kuo gyventi, bet vėliau galima keistis kambariais, arba aukštesniouose kursuose esant jau įrašyti su kuo norite gyventi. 

Žinutė parašyta: 2010-06-27 22:34:16 | Nuoroda
Ingridele rašė:

tiesa kad tam vdu labai nesunku mokytis? atsiskaitymai daugiausiai testai? 

 Ingridėle,

Kiekvienam skirtingai ;) jei bent truputėlį studentas įdeda pastangų mokytis žinoma jo neišmeta iš universiteto. Taip dauguma atsiskaitymų testai, kadangi juos lengviau taisyti, nes taiso net ir kompiuteriai. Ne visad testas būna lengviau nei atviri klausimai.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą