Farmacija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-24 17:13:48 | Nuoroda

 Sveiki,

 

Kas mąsto stoti į farmaciją? O gal jau yra studijuojančių ir galėtų kažką pakomentuoti? Pats farmaciją ko gero rašysiu 3 numeriu (po odontologijos ir medicinos). Minusas tai, kad bijau, jog galbūt sausokas mokslas, įdomu kaip su praktika, cheminiais eksperimentais universitete. Antra, nenoriu dirbti visad vaistų pardavėju, žinoma, kol įgyji patirties, galbūt naudinga, bet ne visą gyvenimą ar dešimt metų.... 

Dar gąsdina tai, kad yra aukštoji matematika, o aš matematiką mokiausi tik B lygiu.... 

Kokios jūsų nuotaikos? 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-06-24 19:41:09 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Sveiki,

 

Kas mąsto stoti į farmaciją? O gal jau yra studijuojančių ir galėtų kažką pakomentuoti? Pats farmaciją ko gero rašysiu 3 numeriu (po odontologijos ir medicinos). Minusas tai, kad bijau, jog galbūt sausokas mokslas, įdomu kaip su praktika, cheminiais eksperimentais universitete. Antra, nenoriu dirbti visad vaistų pardavėju, žinoma, kol įgyji patirties, galbūt naudinga, bet ne visą gyvenimą ar dešimt metų.... 

Dar gąsdina tai, kad yra aukštoji matematika, o aš matematiką mokiausi tik B lygiu.... 

Kokios jūsų nuotaikos? 

 na mano manymu tai medicina su odontologija farmacija yra dar sausesnis mokslas. as i farmacija visai noreciau istot :)  o kas liecia matematika, tai mane irgi aukstoji matematika baugino, bet kai pamaciau kad ten tik aukstosios matematikos pagrindai. :) na o gal nutuokiat kiek pavyzdziui tie vaistininkai uzdirba? :D labai idomu, nes pradziai vistiek tektu juo dirbt :)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:00:47 | Nuoroda

Kiek man teko girdėti, vaistininkai uždirba tikrai neblogai, plius dar gauna visokių dovanų, turiu omeny rimtų dovanų, pvz. iš buitinės techinkos ir t.t

Žinutė parašyta: 2010-06-24 23:44:59 | Nuoroda

Aš planuoju čia stoti, abejonių nekyla, tvirtai pirmu numeriu. Net nuliūsiu, jei neįstosiu Domina chemija, o ir farmacijos studijų programa atrodo įdomi. Jei leis gebėjimai, sieksiu doktorantūros.Tačiau negąsdina ir paprastos vaistininkės darbas.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-25 00:53:24 | Nuoroda

 jaučiu pareigą pasisakyti. aš įsojau pernai:) galiu pasakyti, kad tikrai reiks daug KALT. Kas turi gerą atmintį, tas bus laimingas. Yra pakankamai sunku mokytis. Nėra labai sausa, yra visko. Viskas priklauso nuo jūsų požiūrio. Aukštoji matematika tikrai įveikiama net tiem kas B lygiu mokosi. Gi visi supranta, kad ne matematikai mes.. Kam patinka sveikatos mokslai, tam čia patiks.O dėl ateities perspektyvų, pamatysit, kad įstojus atsiveria gana plati vaistų verslo sfera. O kas yra pats geriausias dalykas, tai yra kolegos... Farmacijos studentai skiriasi nuo odontologų ar medikų, o kuo pamatysit patys įstoję:)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 09:40:12 | Nuoroda
vichas rašė:

 jaučiu pareigą pasisakyti. aš įsojau pernai:) galiu pasakyti, kad tikrai reiks daug KALT. Kas turi gerą atmintį, tas bus laimingas. Yra pakankamai sunku mokytis. Nėra labai sausa, yra visko. Viskas priklauso nuo jūsų požiūrio. Aukštoji matematika tikrai įveikiama net tiem kas B lygiu mokosi. Gi visi supranta, kad ne matematikai mes.. Kam patinka sveikatos mokslai, tam čia patiks.O dėl ateities perspektyvų, pamatysit, kad įstojus atsiveria gana plati vaistų verslo sfera. O kas yra pats geriausias dalykas, tai yra kolegos... Farmacijos studentai skiriasi nuo odontologų ar medikų, o kuo pamatysit patys įstoję:)

Pradziuginai pasakes kad neziuri i studentus kaip i kazi ka, kad butinai reik visa matematika jiem sukist :) na bet pavyzdziui as buvau matematikos b lygis kur galima sakyt nieko nesimokem...  tik paprasciausius uzdavinukus temokejau... :/  na svarbu jei i nemokama istosiu islaikyt vidurki didesni 2 balais uz grupes ir bus ok :)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 10:46:29 | Nuoroda

as taip pat svajoju apie farmacija

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-06-25 11:37:41 | Nuoroda

Pas mane farmacija Nr 1, bet abejoju, kad įstosiu, bet vistiek nesinori išbraukti, nes paskui galvočiau, o jei bučiau patekus, aj žodžiu geriau gaut atsakymą. kad neįstojau, nei abejoti. :D

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-06-25 11:53:54 | Nuoroda

Sveiki busimi kolegos. Istojau pernai ir tikrai nesigailiu. Tik nesimokius galima galvot kad farmacininko darbas tiktai vaistineje, bet veliau daug daugiau galima pamatyti jog yra karjeros galimybiu ir istikruju labai dideliu. Pats kitais metais isvaziuoju i Kroatija i konferencija, tad jei esat motyvuoti, galima net pamatyt Europos ir panasiai. O kas liecia mokslus tai labai idomu, nes labaratorijose praleidziama labai daug laiko, chemijos ypac. Darot viska patys: pilstot, maisot, bandot kazka isgauti. :) Del kalimo, tai reikia pakalt, bet tik tam tikrus dalykus, bet jei patiks tikrai nebus sunku. Destytojai labai malonus, draugiski ir padedantys, aisku reikia su visais moket sutarti, o kursiokai, kolegos, draugai farmacininkai tikrai labai draugiski, ko neitu pasakyti apie kitu fakultetu studentus, bet ir tai kai kurie toki :) na tai sekmes bandant istoti ir susitiksime Rugseji :)   

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 40
Žinutė parašyta: 2010-06-25 12:07:55 | Nuoroda

esantieji farmacijos studentai kalba kaip verbuotojai :D taip graziai pasneka kad vis labiau ten noret pradedu :D

Žinutė parašyta: 2010-06-25 15:39:48 | Nuoroda

 Man tai nepatinka kalimas, šiaip pamąsčius, ko gero ir medicinoje ar bet kokiame moksle reik kažką įsiminti, kad po to būtų pagrindas kažką pačiam išmąstyti. Na, dar pradžiuginot, kad matematika yra įveikiama, nes man visokie integralai, išvestinės būtų kaip naujas dalykas.... Na, B lygiu ten mokėmės išvestinės, bet jaučiu ten tik ledkalnio viršūnės :D.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-06-25 15:47:37 | Nuoroda

Baisu laukt tų rezultatų, ot tai dar pasirodys,kad net neturiu šansų įstot

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-26 12:01:31 | Nuoroda

Visų pirma, nemanau, kad mažiau reikia "kalti" mintinai negu medicinoje ar odontologijoje lyginant su farmacija - NETIKIU, o gal net ir priešingai.

Žinutė parašyta: 2010-06-26 12:23:11 | Nuoroda
paulius2006 rašė:

Visų pirma, nemanau, kad mažiau reikia "kalti" mintinai negu medicinoje ar odontologijoje lyginant su farmacija - NETIKIU, o gal net ir priešingai.

 Deja maziau kalti reik farmacijoj :P paziurek i studiju programa. Pvz. mokomasi tik anatomijos pagrindu, o ne kaip medicinoj ar odontologijoj visa anatomija :)

Žinutė parašyta: 2010-06-26 15:22:27 | Nuoroda

  O man iš vis nepatinka tas žodis "kalti". Tiesiog reikia kai ką ĮSIMINTI, o dėl įsiminimo kiekio, tai čia vėl klausimas, taip, farmacijoje yra tik anatomijos pagrindai, bet kas gali paneigti, kad reiks mažiau faktų įsiminti bendrojoje chemijoje, gyvūnų biologijoje ir kitose disciplinose? 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-06-26 15:22:27 | Nuoroda

  O man iš vis nepatinka tas žodis "kalti". Tiesiog reikia kai ką ĮSIMINTI, o dėl įsiminimo kiekio, tai čia vėl klausimas, taip, farmacijoje yra tik anatomijos pagrindai, bet kas gali paneigti, kad reiks mažiau faktų įsiminti bendrojoje chemijoje, gyvūnų biologijoje ir kitose disciplinose? 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-06-28 17:25:23 | Nuoroda

Bandysiu ir aš :) rašiau pirmu numeriu :)

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2010-06-28 18:30:13 | Nuoroda

Norinčių vis daugėja, jau virš 600 prašymų į farmaciją, o iš jų pirmu numeriu 120 O ką dar rašot be farmacijos?

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-28 19:38:18 | Nuoroda

as tai ilga laika norejau i medicina... ir tik nesenai supratau kad tai ne man :)  tad dabar zadu pirmoj vietoj rasyt farmacija, antroj tikriausiai vu genetika, tik reik susizinot kiek ten tos matematikos, nes jei daug tai nerasysiu :) o trecioj tikriausiai lva maisto sauga :)  gal dar odontologija kur prie priekio ikisiu :D  o seip kai paziuri tai mazas pasirinkimas stojimu :) tad laukiu lietuviu kalbos egzamino rezultato, tada zinosiu jau mazdaug ar galiu tiketis istot i farmacija, nes chemija ir biologija tai beveik viskas aisku :)

Žinutė parašyta: 2010-06-28 20:17:12 | Nuoroda
Vytaaas rašė:

as tai ilga laika norejau i medicina... ir tik nesenai supratau kad tai ne man :)  tad dabar zadu pirmoj vietoj rasyt farmacija, antroj tikriausiai vu genetika, tik reik susizinot kiek ten tos matematikos, nes jei daug tai nerasysiu :) o trecioj tikriausiai lva maisto sauga :)  gal dar odontologija kur prie priekio ikisiu :D  o seip kai paziuri tai mazas pasirinkimas stojimu :) tad laukiu lietuviu kalbos egzamino rezultato, tada zinosiu jau mazdaug ar galiu tiketis istot i farmacija, nes chemija ir biologija tai beveik viskas aisku :)

 O kiek tikies iš chem ir bio?

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą