Farmacija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-05 23:46:25 | Nuoroda

Sveikučiai, bendraminčiai .

Taigi ir mano svajonė farmacija, bet tikriausiai ir liks ji svajone, nes žiauriai su lietuviu susimoviau vos 33 procentus tegavau, tikrai jau nuo 9 klases svajojaju apie farmacija, bet gana verkšlenti ;] Galvoju stoti i KK į farmokotechnika ir paskui imti išlyginamasias studijas, taigi norėjau paklausti ar taip dar galima daryti? Ir ar išlyginamosios studijos būna vf?

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-06 10:35:40 | Nuoroda

toks lietuviu egzamino rezultatas duru dar neuztrenkia :) as tiek pat gavau, bet vistiek  is sekanciu egzaminu rezultatu, kokius manau tureciau gaut dar galiu istot :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 13:56:16 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Taip, matematiką ir aš  B lygiu turėjau. Norėjau paklausti, egzaminai vyksta žodžiu ar raštu? Kaip su anglų kalba? Man ji ne itin sekas... 

 Egzaminai vyksta raštu. Tačiau dažnai laboratorinius darbus reikia gintis žodžiu. Ginimasis sudaro dalį galutinio pažymio. Anglų kalba labai žemo lygio. Jei norit rezultatyvaus mokymosi gali tekti ją gilinti kur nors kitur.

  • Biologija / VBE 81
  • Chemija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-06 19:51:05 | Nuoroda
Gudrius rašė:
sanemis rašė:

 Taip, matematiką ir aš  B lygiu turėjau. Norėjau paklausti, egzaminai vyksta žodžiu ar raštu? Kaip su anglų kalba? Man ji ne itin sekas... 

 Egzaminai vyksta raštu. Tačiau dažnai laboratorinius darbus reikia gintis žodžiu. Ginimasis sudaro dalį galutinio pažymio. Anglų kalba labai žemo lygio. Jei norit rezultatyvaus mokymosi gali tekti ją gilinti kur nors kitur.

 O  pas gilini anglų kalbos žinias? Šiaip aš labai ją silpnai moku tai galvoju, kad jei bus prastai eisiu į kokius kursus ar panašiai. :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:20:05 | Nuoroda

Mano ziniomis tai nelabai kas ir gilina jas ir kursioku, nes paprasciausiai nera tam laiko, laisva minute pagavus nori atsikvepti. :) Paprasciausiai del anglu kalbos nesijaudinkit nes mes patys mokom anglu destytoja kaip ka daryt reikia :D o pasigilint zines tai yra vasaros tam. be to jei norit kokia kita kalba pramokt geriau, rinkites is 7 kitu kalbu, bus daug naudingiau nei sedet ir gaist laika anglu paskaitoj :D 

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 40
Žinutė parašyta: 2010-07-07 20:00:22 | Nuoroda
Vytaaas rašė:

toks lietuviu egzamino rezultatas duru dar neuztrenkia :) as tiek pat gavau, bet vistiek  is sekanciu egzaminu rezultatu, kokius manau tureciau gaut dar galiu istot :)

 Taigi kad neužtrenkia, bet tikrai ir nepriartina, juolab kad bus tikrai didelis konkuras ir didele dalis stojanciu turi žymiai geresnius rezultatus, taip kad mano sansai tik mazeja...

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-07 20:35:48 | Nuoroda

Na tikiuosi farmacija jau manęs laukia

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-07 21:22:05 | Nuoroda
Himalaya rašė:

Na tikiuosi farmacija jau manęs laukia

 busim koleges:D

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-07 21:38:02 | Nuoroda

 Jaučiu net gėda stoti į farmaciją, kai iš chemijos gavau 61, o ten pagrinde chemija. Nors man chemija patiko, tačiau ko gero ne itin sekasi... Nežinau. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-07 22:00:03 | Nuoroda

o, kaip matau jau busimos pirmakurses, busimos koleges busit :) 

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 40
Žinutė parašyta: 2010-07-07 22:52:58 | Nuoroda

 tikiuosi ir as isirasyti i jusu gretas :) ir sulaukti is patyrusiu pirmakursiu kancias pagalbos ir patarimu :)

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-08 11:16:06 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Jaučiu net gėda stoti į farmaciją, kai iš chemijos gavau 61, o ten pagrinde chemija. Nors man chemija patiko, tačiau ko gero ne itin sekasi... Nežinau. 

 Tik nesakyk,kad nebandysi? :O

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-08 13:21:40 | Nuoroda

Man irgi dar kažkiek realesnis variantas lieka farmacija, BET, ar turint 59 iš chemijos stoti į farmaciją yra logiška, šito nežinau... Ką pasakys labiau patyrę ar šiaip turintys minčiuų? :)

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 59
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-08 15:48:56 | Nuoroda
Himalaya rašė:
sanemis rašė:

 Jaučiu net gėda stoti į farmaciją, kai iš chemijos gavau 61, o ten pagrinde chemija. Nors man chemija patiko, tačiau ko gero ne itin sekasi... Nežinau. 

 Tik nesakyk,kad nebandysi? :O

 Bandyt, tai bandysiu, bet čia vėl klausimas - ar priims mane į farmaciją, gal šiemet balas pakils, sumažins vf vietų... 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-09 00:16:55 | Nuoroda
nanno rašė:

Man irgi dar kažkiek realesnis variantas lieka farmacija, BET, ar turint 59 iš chemijos stoti į farmaciją yra logiška, šito nežinau... Ką pasakys labiau patyrę ar šiaip turintys minčiuų? :)

 Manau, kad egzaminas neatskleidžia tavo susidomėjimo chemija. Pvz, mano klasiokė (žinau, kad neteisingai, bet ta "bendraklasė" toks negyvybingas žodis man. :D ) iš chemijos gavo 74, bet jin ja tiesiog gyvena. :D Jai patinka skaitinėti pačia įvairiausia literatūrą, jau lietuviška nepasitenkina, tai dabar jau ir kitų šalių skaitinėja. :D Pamenu, kai pasakojo, kad visą mėnesį gyveno su rusų kalbos žodinu, nes turėjo "gera" chemijos knygą. :D Tad apibendrinus, jei mėgsti chemija, nekreipk dėmėsio į tą rezultatą, o siek tikslo.:D P.s. gal busim kolegos. :D

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-12 16:01:46 | Nuoroda

Dabar jau esu kaip ir įsitikinusi,kad nuo rudens studijuosiu farmaciją

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-12 19:12:54 | Nuoroda

na tai kaip Gudrius sakė, jei kils klausimų galit kreiptis čia ar į privata, o gal net Facebook ir pabandysim pagelbės... :)

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 40
Žinutė parašyta: 2010-07-12 20:13:07 | Nuoroda

Aš irgi tikiuosi, kad pateksiu čia ;)

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-07-12 20:20:14 | Nuoroda
Spyglius rašė:

Aš irgi tikiuosi, kad pateksiu čia ;)

 Aukšti balai, pateksi. Gražus vaikis, tikėkimės į mano grupę Joke

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-12 20:27:17 | Nuoroda

Būtų tiesiog nuostabu, jau 3 metus apie farmaciją svajoju, tai nesinorėtų, kad kas užkirstų kelią.. :) kas žino, gal ir būsim grupiokai :D

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą