Matematika universitetuose!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-25 18:46:27 | Nuoroda

Sveiki,

 

norejau paklaus ar labai sunku butu mokytis matematika universitete? gal is pazystamu zinot ar seip domejotes kur. is esmes man ji nelabai patinka, o ir mokykloj A lygi turejau  tik 6. ar neprisirinkciau skolu univere?? ;/ stociau i vadybos, verslo puse.

 

dekui uz mintis !

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-25 19:53:46 | Nuoroda

 sveika :) na žinai, sunku/nesunku yra labai sąlyginiai dalykai...bet šiaip susidariau įspūdį, kad daugumai nelengva, toks jau dalykas, reikalaujantis daug mąstymo. Nežinau, kiek tos matematikos nematematinėse specialybėse, kaip tu sakei pvz vadyboje, bet univere matkė tuo skiriasi nuo mokyklos, kad reikia nemažai ir teorijos pakalt...taigi, jeigu tu, kaip supratau, nelabai draugauji su matke, uždavinius spręst gal bus ir sunku, bet jeigu netingėsi, galėsi pasistengt bent teoriją iškalt. O šiaip labai daug kur būna aukštosios matematikos įvadas, mažai, kad nuo to pabėga ...bet išlaiko gi kažkaip studentai :)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 20:54:11 | Nuoroda

hmm. aisku viskas pasiekiama sunkiu darbu, bet bijau, kad valios gali neuztekti butent matematikai ;/ bet kiek ziurinejau, skaiciau tai kaip ir nera tokios taip sakant perspektyvios ir placios studiju programos be matematikos.. jei jau dauguma susidoroja, tai manau ir man pavyks :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-27 13:28:39 | Nuoroda

Kaip bebūtų keista kartais tie kurie turi 6 -7 mokykloje sugeba geriau mokintis universitete nei tie kurie turi 8 - 9. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-27 13:46:35 | Nuoroda

laba, nera labai sunku matematika universitete..bent jau man nebuwo;] as kalbu apie tai, jeigu mokais ne matematikos ar ekonomikos specialybe, bet pvz vadyba, verslo administravimas ir pns. Jeigu matematika nesiseka tai apie ekonomika negalwok, bet apie vadyba, administravima tikrai istempsi...as pati mokykloj mat egzamina islaikiau 17%,, nelabai ir sekesi jinai man, o universitete matematikos egzamino gavau 8

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Žinutė parašyta: 2010-06-28 20:18:54 | Nuoroda

Labai sunku matematika, bet visi ja islaikom universitetuose, o kas neislaiko tai yra mazuma..

Žinutė parašyta: 2010-06-29 08:39:47 | Nuoroda

Matematika universitetuose yra kiek kitokia nei mokykloje. Na pas mus VDU tai matematika sekasi labiau tiems kas turi gerą atmintį. Kadangi beveik pusė užduočių tiek egzamine tiek koliokviume būna iš teorijos, na tarkim reikia aprašyti teoremą, ar įrodyti kas iš ko išplaukia. Žinoma, prieš tai dėstytojai visą medžiagą duoda. O praktiniams užsiėmimams yra skirti seminarai, kur mokamasi tik uždavinius spręsti, tačiau nei vadybininkai nei verslo administratoriai ar ekonomistai giliai nelenda į aukštąją matematiką. Tiesiog yra supažindinami su ja.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą