ieškom kambariokų :D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-25 21:51:21 | Nuoroda

sveiki, dar visas menuo kol suzinosim kur istojom ir pan., bet manau susipazint butu pats laikas,juk gyvensim ne savaite drauge ;D Tikriausiai dauguma numano kur studijuos,todel galetume pazindintis ir ieškotis kambarioku arba tiesiog susipazint ir smagiai paplepet :D 

Žinutė parašyta: 2010-06-25 22:02:10 | Nuoroda

Dar ankstoka planuot, bet tebūnie... Mat mano reikalavimai ne šiaip sau: ieškau būsimų filologų, mėgstančių naktinėti ir neabejingų protiniam darbui pradedant išvakarėse ;) Laisvomis dienomis miegu ilgai :D Ruošiuosi stoti į VU lietuvių filologiją ir suomių kalbą. Tegyvuoja Suomija ir jos kultūra, dvelkianti šaltuku :) Būtų idealu, jei ir muzikinis skonis linktų link alternatyvumo ar net kambariokas rastųsi besąs gimininga muzikanto siela, bet čia tik svajuko dramblionės :)

Bet, tamstos, palaukit, ar galima kambariokus pasirinkti? Nebent, tiesą sakant, korumpuojant komendantę?..

Žinutė parašyta: 2010-06-25 22:12:08 | Nuoroda

tokiem reikalavimam tau pats laikas ieskotis kambarioku ;D
mmm, jei zadi gyvent bendrauty tai manau nebus tau galimybes rinktis su kuo :D
pati tikiuos migruot i kauna ir noreciau nuomotis buta, todel ir ieskau kambarioku, vienai gyvent juk nesmagu :)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 22:20:57 | Nuoroda
voveriukas rašė:

tokiem reikalavimam tau pats laikas ieskotis kambarioku ;D
mmm, jei zadi gyvent bendrauty tai manau nebus tau galimybes rinktis su kuo :D
pati tikiuos migruot i kauna ir noreciau nuomotis buta, todel ir ieskau kambarioku, vienai gyvent juk nesmagu :)

 Tai vat, jau esu patyrus barakų siaubą praėjusiais metais - patupdė ne su pirmakursėm... Galvoju gal rimtai šiais metais papirkt reiks komendantę, bo vėl stresas socialinis man bus :(

Žinutė parašyta: 2010-06-25 22:30:06 | Nuoroda

del to ir noriu susipazint su zmonemis, kad netektu gyvent ir kasdien keikt , nervintis ir po menesio ieskotis naujo busto :D 
o ir reikalavimu kaip tokiu ir neturiu , nebent tik kad nebutu nevalos, ir moketu tvarkytis namie, o ne kaip kiaulidej gyventu :) o visa kita manau aptart spesiu iki rugsejo :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-25 22:37:20 | Nuoroda
Njateneri rašė:
voveriukas rašė:

tokiem reikalavimam tau pats laikas ieskotis kambarioku ;D
mmm, jei zadi gyvent bendrauty tai manau nebus tau galimybes rinktis su kuo :D
pati tikiuos migruot i kauna ir noreciau nuomotis buta, todel ir ieskau kambarioku, vienai gyvent juk nesmagu :)

 Tai vat, jau esu patyrus barakų siaubą praėjusiais metais - patupdė ne su pirmakursėm... Galvoju gal rimtai šiais metais papirkt reiks komendantę, bo vėl stresas socialinis man bus :(

 O kas buvo blogai? Truputi isgasdinai mane, nes as kaip tik galvojau, kad smagu turetu but gyventi su vyresniais studentais, kurie jau daugmaz gaudosi ir gali patarti ar paaiskinti, ko nesuprantu... Papasakok, jei gali :)

Žinutė parašyta: 2010-06-26 14:38:19 | Nuoroda

Gal kas Kaune zada studijuot?

Žinutė parašyta: 2010-06-26 14:43:02 | Nuoroda

Zadu jei priims :)

Žinutė parašyta: 2010-06-26 14:55:25 | Nuoroda

Žadu. 

Žinutė parašyta: 2010-06-26 15:04:47 | Nuoroda
Manys rašė:

Žadu. 

 ka studijuot zadi?

Žinutė parašyta: 2010-06-26 15:16:04 | Nuoroda

Multimedijos technologijas 

Žinutė parašyta: 2010-06-26 15:21:09 | Nuoroda

ktu ?

Žinutė parašyta: 2010-06-26 15:46:23 | Nuoroda

KK. KTU man rodos nėra.  

Žinutė parašyta: 2010-06-26 16:04:57 | Nuoroda

gali but, as KK arba KMU

Žinutė parašyta: 2010-06-26 18:26:08 | Nuoroda

Žadu stoti į kauną :) nepamaišytų turėti draugų iš ten ;DD

Žinutė parašyta: 2010-06-26 20:47:41 | Nuoroda

as irgi emigruosiu i Kauna :D , bandysiu stot i KMU :)

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-06-26 20:54:43 | Nuoroda
Monika rašė:

Žadu stoti į kauną :) nepamaišytų turėti draugų iš ten ;DD

 ir as zadu apsigyventi kaune :)

  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2010-06-26 20:58:04 | Nuoroda
živilė rašė:
Njateneri rašė:
voveriukas rašė:

tokiem reikalavimam tau pats laikas ieskotis kambarioku ;D
mmm, jei zadi gyvent bendrauty tai manau nebus tau galimybes rinktis su kuo :D
pati tikiuos migruot i kauna ir noreciau nuomotis buta, todel ir ieskau kambarioku, vienai gyvent juk nesmagu :)

 Tai vat, jau esu patyrus barakų siaubą praėjusiais metais - patupdė ne su pirmakursėm... Galvoju gal rimtai šiais metais papirkt reiks komendantę, bo vėl stresas socialinis man bus :(

 O kas buvo blogai? Truputi isgasdinai mane, nes as kaip tik galvojau, kad smagu turetu but gyventi su vyresniais studentais, kurie jau daugmaz gaudosi ir gali patarti ar paaiskinti, ko nesuprantu... Papasakok, jei gali :)

 

Žinutė parašyta: 2010-06-26 21:13:37 | Nuoroda
Njateneri rašė:
živilė rašė:
Njateneri rašė:
voveriukas rašė:

tokiem reikalavimam tau pats laikas ieskotis kambarioku ;D
mmm, jei zadi gyvent bendrauty tai manau nebus tau galimybes rinktis su kuo :D
pati tikiuos migruot i kauna ir noreciau nuomotis buta, todel ir ieskau kambarioku, vienai gyvent juk nesmagu :)

 Tai vat, jau esu patyrus barakų siaubą praėjusiais metais - patupdė ne su pirmakursėm... Galvoju gal rimtai šiais metais papirkt reiks komendantę, bo vėl stresas socialinis man bus :(

 O kas buvo blogai? Truputi isgasdinai mane, nes as kaip tik galvojau, kad smagu turetu but gyventi su vyresniais studentais, kurie jau daugmaz gaudosi ir gali patarti ar paaiskinti, ko nesuprantu... Papasakok, jei gali :)

 

 Na, čia, aišku, priklauso nuo charakterių galbūt. Bet man nutiko taip, jog tos vyresnės jau buvo iš anksčiau susigyvenusios, mane nustūmė į galinę lovą, savo taisykles įvedė ir nevengė pakontroliuot. Aišku, kartais paklausdavau ko dėl studijų ar gyvenimo Kaune (o dar veiksmas vyko Slabotkėj, jėjėjė), tačiau visumoj man tai buvo košmaras, tad butų puiku, jei šiais metais bent jau su pirmakursėm patupdytų :)

Žinutė parašyta: 2010-06-27 14:49:02 | Nuoroda

Labai malonu susipažinti, būsimi kauniečiai  :) aš taip pat daviau i KMU, bet matysiu kaip bus :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą