Vf studijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-26 14:35:28 | Nuoroda

Sveiki. Turiu klausyma dėl valstybės finansuojamų vietų. Tarkime jeigu man nepasiseka įstoti į VF vietą universitete, ar gali būti taip, kad man gerai besimokant mane perkels  is VNF į VF ?

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-26 15:01:47 | Nuoroda
Dayzas rašė:

Sveiki. Turiu klausyma dėl valstybės finansuojamų vietų. Tarkime jeigu man nepasiseka įstoti į VF vietą universitete, ar gali būti taip, kad man gerai besimokant mane perkels  is VNF į VF ?

 nežinau tiksliai kaip ten vyksta, bet pereiti iš vnf į vf tikrai galima.

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-06-26 15:05:44 | Nuoroda

tai tada saunu, gal kas daugiau informacijos siuo klausymu turite?

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-26 15:06:21 | Nuoroda

Aš taip pat tiksliai nežinau, bet kiek girdėjau tai jei gerai mokaisi ir jei tų kurie finansavimą gauna bidurkis nukris, tai tau po kelių metų gražins tuos sumokėtus pingus. Tiksliai nežinau.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-26 15:29:42 | Nuoroda

Teorinės galimybės yra, ir daug apie tai buvo diskutuota forume, nepatingėtite susirasti, o ne kurkite iš karto naujų temų...

Praktiškai be šansų pereiti :)

Žinutė parašyta: 2010-06-26 17:06:41 | Nuoroda

 Tu negali pereiti iš vnf į vf, sutartis pasirašyta 4 metams (jei tai nėra vientisos dvipakopės studijos). Tačiau galimas toks variantas:

Žmogus, turintis krepšelį, blogai mokinasi ir jo vidurkis tampa dvejais balas mažesnis už vidutinį grupės (ar kurso, nežinau) vidurkį, tada jis praranda krepšelį ir turi susimokėti už mokslą. Tuo tarpu, jei jūs neturite krepšelio, tačiau jūsų vidurkis yra geras, tuomet jums grąžins pinigus už dvejus metus, kuriuose mokėjote pinigus už mokslą, tad tuos pinigus galėsite panaudoti mokslui kitiems 2 metams. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-06-26 18:05:45 | Nuoroda

ka reiskia tu negali pereiti i vf? aisku kad gali...as pati istojau i vf ir zinau visas galimybes kas kaip. Taip sutartis sudaroma keturiems metams, taciau galimybes tokios...po kiekwienos sesijos sudaromas grupes sarasas pagal tai kas kaip islaike egzaminus, nuo geriausiai islaikiusiuju iki blogiausiai. tarkim jeigu per pusmeti ar per metus vienas studentas, kuris istojo nemokamai, atsisako studiju, tai po ateinancios sesijos pagal si sudaryta islaikytu egzaminu sarasa i jo vieta patenka geriausiaj egzaminus islaikes studentas kuris moka uz studijas.cia wiena galimybe... Sekanti tokia, si mokslo reforma nurode kad istojus i vf, tenka moketi uz 2 metus. Po 2 studiju metu wisas sarasas sudaromas isnaujo, ir krepseliai paskirstomi is naujo, nesvarbu kas kaip istojo, skirstoma pagal islaikytus egzaminus sesiju metu per tuos 2 praejusius metus...tai wa, jejgu gerai mokysiesi, gerai islaikysi sesijas, po 2 metu turi labai didele galimybe pereiti i vf. 

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Žinutė parašyta: 2010-06-26 19:03:35 | Nuoroda

 taip, atsiprašau, nepagalvojau, kad gali būti ir galimybė, kad žmogus nutraukia studijas, kuris yra vf  vietoje. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-06-27 19:16:10 | Nuoroda
Dayzas rašė:

Sveiki. Turiu klausyma dėl valstybės finansuojamų vietų. Tarkime jeigu man nepasiseka įstoti į VF vietą universitete, ar gali būti taip, kad man gerai besimokant mane perkels  is VNF į VF ?

 Perkels,bet tik po 2 metų,...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą