Apeliacija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 11:39:12 | Nuoroda
Alanas rašė:
Agnė. rašė:

 parašiau šiandien apeliaciją, labai savimi džiaugiuosi :D

labai padrąsinamai nuteikė, kad kai mokykloj sutikau anglų, matematikos, kitos klasės lietuvių mokytojas, tai ir jos sakė būtinai rašyt :)

o dar smagu, kad per išleistuves gausim bent jau mokyklos baigimo pažymėjimą, nereikės nieko skolintis fotografuojantis :D :D :D

 As taip pat :)

 As irgi ka tik grizau is mokyklos ir parasiau apeliacija. Ir irgi dziaugiuosi, kad pameginau, nes visos mokytojos kurias sutikau irgi sake tik rasyt, sake nieko netureciau prarast, o pameginti verta. Tik tas, kad atestato su visais negausiu. O tai kas nors zinot kada tiksliai yra tie rezultatai po apeliacijos, nes kai pagalvoji, tai tie kurie neislaike ir dave apeliacija, jiems turetu greitu laiku perziuret, nes jei dar bus taip, kad vistiek palieka neislaike, taijuk turi spet i pakartotine sesija. Tai kaip cia viskas yra, paaiskinkit kas zinot?  pas mus mokykloj, rastinej sake, kad turetu but kazkur po 2 sav gal.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 11:50:03 | Nuoroda

O man po atsakymų (gavau vos 30 nors mokykloj gaudavau 10-9) baisu pasidarė, o jeigu visi rezultatai bus tokie...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 11:57:39 | Nuoroda

tai jus man paaiskinkit, jei dabar parasau apeliacija, tai nebespeju parasyti prasymo stojimam, ir nedalyvauju pirmam ture? o juk pirmam nedalyvaujantys,  negales dalyvauti antrajame...as nesuprantu cia kazko

Žinutė parašyta: 2010-07-02 11:59:29 | Nuoroda

Tikiuosi apeliacija pades, nes kitaip važiuosiu i Nec ir sakysiu, kad parodytu mano darbo orginalą. Turėdamas 8 metini pažymi tikėjaus bent 50~%, net lietuvių mokytoja buvo nustebusi, kai sužinojo jog neišlaikiau. Jeigu aš patekau į mokytojų tarpą kur buvo "pupsiuke" tai tikėtis kito rezultato ir neverta :). Nusivyliau labai Nec'u labai.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:01:07 | Nuoroda
tillary rašė:

tai jus man paaiskinkit, jei dabar parasau apeliacija, tai nebespeju parasyti prasymo stojimam, ir nedalyvauju pirmam ture? o juk pirmam nedalyvaujantys,  negales dalyvauti antrajame...as nesuprantu cia kazko

 na, jei bus taip, tai aš tikrai Lietuvoj neliksiu :D nėra prasmės gyvent šaly su tokia švietimo sistema :D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:05:34 | Nuoroda
Agnė. rašė:
tillary rašė:

tai jus man paaiskinkit, jei dabar parasau apeliacija, tai nebespeju parasyti prasymo stojimam, ir nedalyvauju pirmam ture? o juk pirmam nedalyvaujantys,  negales dalyvauti antrajame...as nesuprantu cia kazko

 na, jei bus taip, tai aš tikrai Lietuvoj neliksiu :D nėra prasmės gyvent šaly su tokia švietimo sistema :D

 tai jau tikrai, kai nera cia teisybes tai nera..bet tai gal ta pirma tura prates, ar kaa? nu nieko nesuprantu as cia, tai turetu matyt, ane? nes juk tie kurie rase tas apeliacijas, taigi turetu stot vis tie.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:17:38 | Nuoroda

As manau, kad tie kurie yra islaike, bet rase apeliacijas vistiek turetu i ta pirma tura pakliut, juk rezultata turim,tik norim geresnio.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:23:44 | Nuoroda

Man manau tikrai apsimoka teikt apeliacija, nes sako, kad neišlaikiau, bet aš tuo netikiu. Be to vykditoja mano koda ne į tą vietą prilibdė, tai ir tas galėjo prisidėti. Teks eit laikyt mokyklinio. Ir tikėtis geriausio iš pertikrinto valstybinio egzamino :)

  • Biologija / VBE 7
  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / VBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:27:11 | Nuoroda

nuėjom tryse iš klasės rašyt apeliacijas, ir jau ryta buvo parašytos 8, dar mūsų trys ir nežinia kiek dar jų bus. Esu tikrai nusivyles rezultatu, praktiškai man sugadino visus reikalus sitas rezultatas :(

  • Biologija / VBE -
  • Geografija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:28:12 | Nuoroda
Solnica rašė:

As manau, kad tie kurie yra islaike, bet rase apeliacijas vistiek turetu i ta pirma tura pakliut, juk rezultata turim,tik norim geresnio.

 Tai tie kas teikė apeliacijas jiems (šiuo atvėju jau ir man) reiks stoti per papildoma stojimą ?

  • Biologija / VBE -
  • Geografija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:29:06 | Nuoroda
nePyragai rašė:

 Sveiki, va turėjau metiniam 8 iš lietuvių A lygiu ir tikėjaus iš egzo na bent 50% surinkit, bet gavos 11%. Nuėjau šiandien į mokyklą ir man pasakė jei aš rašau apeliaciją ją ištaisys iki liepos 22d. (gali ir ankščiau). Aš dėl to negausiu atestato laiku nes išleistuvės liepos 15d. Dar negalėsiu paduoti prašymo stojimui, nes nežinosiu savo rezultato iki liepos 19d. Tai net nebežinau ką bedaryti... O gal kas žinot ar būna pakartotinis stojimas? Beje kalbėjau su lietuvių mokytoją tai sakė daug iš ko nesitikėjau, kad taip mažai surinks... Nu žodžiu nesamonė. 

 Man nutiko tas pats. Aš turėjau 8, o gavau 22. Mama juokauja, kad gal būt kažkam prireikė gero darbo, o perklijuot kodus ne taip jau ir sunku :) Žinoma ji bando pakelti nuotaika, tačiau nuėjau šiandien į mokyklą ir sekretorė man pasakė "Tu galvoji, kad kažka pakeis. Visada taip būna, kad geriau besimokantys prasčiau išlaiko nei tie, kurie mokėsi gerai. Tas straipsnis (kalbu apie paplitusį dialogas.lt) yra nesamonė. Ten parašė moksleivė pasivadinusi save mokytojos vardu, ji greičiausiai lygiai tokia pat kaip ir tu nepatenkinta rezultatu. Neverta tikėt, kad kažką pakeis. Mūsų mokykloje buvo tik 2 atvejai kai pakeitė įvertinimą". Po tokios jos kalbos pasidarė pikta, aš tyčia paračiau ta apeliaciją. Jei mano darbo neįvertins geriau, o jei ir prasčiau žinosių, kad padariau viską. Ir apskritai, tikrai pasinaudosiu proga pasižiūrėti savo darbą nec'e ir pasidaryti jo kopiją. :) Linkiu stiprybės apeliantams. O nec'ui kompetetingų vertintojų ir siūlau vengti tokių pupsiukių ar panašių, kurios "žaliuoja" taisydamos vargšų abituriantų darbus ir besišvaistančių 0.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:34:39 | Nuoroda
witiulka rašė:
nePyragai rašė:

 Sveiki, va turėjau metiniam 8 iš lietuvių A lygiu ir tikėjaus iš egzo na bent 50% surinkit, bet gavos 11%. Nuėjau šiandien į mokyklą ir man pasakė jei aš rašau apeliaciją ją ištaisys iki liepos 22d. (gali ir ankščiau). Aš dėl to negausiu atestato laiku nes išleistuvės liepos 15d. Dar negalėsiu paduoti prašymo stojimui, nes nežinosiu savo rezultato iki liepos 19d. Tai net nebežinau ką bedaryti... O gal kas žinot ar būna pakartotinis stojimas? Beje kalbėjau su lietuvių mokytoją tai sakė daug iš ko nesitikėjau, kad taip mažai surinks... Nu žodžiu nesamonė. 

 Man nutiko tas pats. Aš turėjau 8, o gavau 22. Mama juokauja, kad gal būt kažkam prireikė gero darbo, o perklijuot kodus ne taip jau ir sunku :) Žinoma ji bando pakelti nuotaika, tačiau nuėjau šiandien į mokyklą ir sekretorė man pasakė "Tu galvoji, kad kažka pakeis. Visada taip būna, kad geriau besimokantys prasčiau išlaiko nei tie, kurie mokėsi gerai. Tas straipsnis (kalbu apie paplitusį dialogas.lt) yra nesamonė. Ten parašė moksleivė pasivadinusi save mokytojos vardu, ji greičiausiai lygiai tokia pat kaip ir tu nepatenkinta rezultatu. Neverta tikėt, kad kažką pakeis. Mūsų mokykloje buvo tik 2 atvejai kai pakeitė įvertinimą". Po tokios jos kalbos pasidarė pikta, aš tyčia paračiau ta apeliaciją. Jei mano darbo neįvertins geriau, o jei ir prasčiau žinosių, kad padariau viską. Ir apskritai, tikrai pasinaudosiu proga pasižiūrėti savo darbą nec'e ir pasidaryti jo kopiją. :) Linkiu stiprybės apeliantams. O nec'ui kompetetingų vertintojų ir siūlau vengti tokių pupsiukių ar panašių, kurios "žaliuoja" taisydamos vargšų abituriantų darbus ir besišvaistančių 0.

 

 

o kur rasyti prasyma, kad nori pamatyti savo darba?

 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:36:26 | Nuoroda
witiulka rašė:
nePyragai rašė:

 Sveiki, va turėjau metiniam 8 iš lietuvių A lygiu ir tikėjaus iš egzo na bent 50% surinkit, bet gavos 11%. Nuėjau šiandien į mokyklą ir man pasakė jei aš rašau apeliaciją ją ištaisys iki liepos 22d. (gali ir ankščiau). Aš dėl to negausiu atestato laiku nes išleistuvės liepos 15d. Dar negalėsiu paduoti prašymo stojimui, nes nežinosiu savo rezultato iki liepos 19d. Tai net nebežinau ką bedaryti... O gal kas žinot ar būna pakartotinis stojimas? Beje kalbėjau su lietuvių mokytoją tai sakė daug iš ko nesitikėjau, kad taip mažai surinks... Nu žodžiu nesamonė. 

 Man nutiko tas pats. Aš turėjau 8, o gavau 22. Mama juokauja, kad gal būt kažkam prireikė gero darbo, o perklijuot kodus ne taip jau ir sunku :) Žinoma ji bando pakelti nuotaika, tačiau nuėjau šiandien į mokyklą ir sekretorė man pasakė "Tu galvoji, kad kažka pakeis. Visada taip būna, kad geriau besimokantys prasčiau išlaiko nei tie, kurie mokėsi gerai. Tas straipsnis (kalbu apie paplitusį dialogas.lt) yra nesamonė. Ten parašė moksleivė pasivadinusi save mokytojos vardu, ji greičiausiai lygiai tokia pat kaip ir tu nepatenkinta rezultatu. Neverta tikėt, kad kažką pakeis. Mūsų mokykloje buvo tik 2 atvejai kai pakeitė įvertinimą". Po tokios jos kalbos pasidarė pikta, aš tyčia paračiau ta apeliaciją. Jei mano darbo neįvertins geriau, o jei ir prasčiau žinosių, kad padariau viską. Ir apskritai, tikrai pasinaudosiu proga pasižiūrėti savo darbą nec'e ir pasidaryti jo kopiją. :) Linkiu stiprybės apeliantams. O nec'ui kompetetingų vertintojų ir siūlau vengti tokių pupsiukių ar panašių, kurios "žaliuoja" taisydamos vargšų abituriantų darbus ir besišvaistančių 0.

Manęs, kiek supratau mokykloje iš dalies irgi nepalaikė, tik auklėtoja gal labiau, o direktorius pavaduotoja ir kitos mokytojos sakė, kad va ale neverta nes mūsų mokykloj nėra niekam pakėlę dar... Nu bet tai ką daryt jeigu vyksta kažkokie briedai. Aš jau būčiau tą apeliaciją šiandien parašęs, bet kai pradėjo kalbėt visi, kad nebegalėsiu įstot į univerą nes nespės ištaisyt darbų tai kažkaip susimėčiau... Nu dar laiko yra, jaučiu vistiek rašysiu. Ir teisingai, parašius apeliaciją jeigu ir nepakels jau to įvertinimo tai bent žinosi, kad tikrai parašei prastai, o dabar tokia nežinia iš proto išvest gali :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:37:42 | Nuoroda
witiulka rašė:
nePyragai rašė:

 Sveiki, va turėjau metiniam 8 iš lietuvių A lygiu ir tikėjaus iš egzo na bent 50% surinkit, bet gavos 11%. Nuėjau šiandien į mokyklą ir man pasakė jei aš rašau apeliaciją ją ištaisys iki liepos 22d. (gali ir ankščiau). Aš dėl to negausiu atestato laiku nes išleistuvės liepos 15d. Dar negalėsiu paduoti prašymo stojimui, nes nežinosiu savo rezultato iki liepos 19d. Tai net nebežinau ką bedaryti... O gal kas žinot ar būna pakartotinis stojimas? Beje kalbėjau su lietuvių mokytoją tai sakė daug iš ko nesitikėjau, kad taip mažai surinks... Nu žodžiu nesamonė. 

 Man nutiko tas pats. Aš turėjau 8, o gavau 22. Mama juokauja, kad gal būt kažkam prireikė gero darbo, o perklijuot kodus ne taip jau ir sunku :) Žinoma ji bando pakelti nuotaika, tačiau nuėjau šiandien į mokyklą ir sekretorė man pasakė "Tu galvoji, kad kažka pakeis. Visada taip būna, kad geriau besimokantys prasčiau išlaiko nei tie, kurie mokėsi gerai. Tas straipsnis (kalbu apie paplitusį dialogas.lt) yra nesamonė. Ten parašė moksleivė pasivadinusi save mokytojos vardu, ji greičiausiai lygiai tokia pat kaip ir tu nepatenkinta rezultatu. Neverta tikėt, kad kažką pakeis. Mūsų mokykloje buvo tik 2 atvejai kai pakeitė įvertinimą". Po tokios jos kalbos pasidarė pikta, aš tyčia paračiau ta apeliaciją. Jei mano darbo neįvertins geriau, o jei ir prasčiau žinosių, kad padariau viską. Ir apskritai, tikrai pasinaudosiu proga pasižiūrėti savo darbą nec'e ir pasidaryti jo kopiją. :) Linkiu stiprybės apeliantams. O nec'ui kompetetingų vertintojų ir siūlau vengti tokių pupsiukių ar panašių, kurios "žaliuoja" taisydamos vargšų abituriantų darbus ir besišvaistančių 0.

 Pavydžiu tau entuziazmo ir optimizmo. Aš nebenoriu nei į atestatų įteikimus, nei į išleistuves, nei stoti kažkur, o matyti ir kalbėti su kažkuo pažįstamu - juo labiau...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:38:27 | Nuoroda

Man tai plaukai slinkti pradejo cia pasiskaicius, siaubas  Labai skausmingai suprantu, kokia tai yra neteisinga loterija. Tie, kas gavote daug, siulau neburnoti labai ant tu, kurie pasipiktine ir raso apeliacijas, nes gi nezinome, ar kita savaite, suzinoje istorijos rezultatus, nepapildysim ju gretu... Zodziu, nors realiai niekuo negaliu padeti, bet bent jau mintimis labai palaikau visus, ieskancius teisybes.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:39:23 | Nuoroda
Solnica rašė:

As manau, kad tie kurie yra islaike, bet rase apeliacijas vistiek turetu i ta pirma tura pakliut, juk rezultata turim,tik norim geresnio.

  Tai tie kas teikė apeliacijas jiems (šiuo atvėju jau ir man) reiks stoti per papildoma stojimą ?

  • Biologija / VBE -
  • Geografija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:44:10 | Nuoroda

 Ooo kaip ką tik apsidžiaugiau, pasiteiravau lamabpo dėl stojimų, tai tie kas rašo apeliacijas, prašymų registracija pratęsiama iki liepos 22d. Na va dabar galiu tvirtai pasaktyi, kad ieškosiu teisybės :D Sėkmės visiems!

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:44:36 | Nuoroda

Ne. Sekretorė užmetė akį į pc (nežinau ką ji ten matė :D ) bet pasakė, kad apeliacijos ištaisytos bus iki 16d. Mums išleistuvės 16d. gal ir negausiu atestato, tačiau ji ramiai neatostogaus, nes turės iki 23d. man jį atspausdinti :D (Ji išeina atostogauti nuo liepos 12g.) :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:45:34 | Nuoroda
živilė rašė:

Man tai plaukai slinkti pradejo cia pasiskaicius, siaubas  Labai skausmingai suprantu, kokia tai yra neteisinga loterija. Tie, kas gavote daug, siulau neburnoti labai ant tu, kurie pasipiktine ir raso apeliacijas, nes gi nezinome, ar kita savaite, suzinoje istorijos rezultatus, nepapildysim ju gretu... Zodziu, nors realiai niekuo negaliu padeti, bet bent jau mintimis labai palaikau visus, ieskancius teisybes.

 nu aciu tau uz supratinguma  nors viena gerai gavusi, nevaro ant tu blogai gavusiu, pagarba tokiem zmonem ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:46:21 | Nuoroda

Koki ir kaip ten reikia rasyt ta prasyma del darbo paziurejimo? Iki kada galima vykti i vilniu paziureti darba?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą