Koks Tavo nešiojamas kompiuteris? ;))
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:35:29 | Nuoroda

Sveiki visi   

Ydomu būtų sužinoti kokį nešiojamą kompiuterį žadate pirkti, o gal jau naudojate mokslams

Taip pat, Jūsų nuomonė apie jį

{ Gal tai padės man pačiai pagaliau išsirinkti   }

-->  Ypač domintų Apple "MacBook Pro" turėtojų nuomonės

 

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:49:37 | Nuoroda

Mac'as pats geriausias pasirinkimas : )

Pats naudoju hp ;) bet turbūt atėjus studijų metams ir aš pasvajosiu įsigyti mac'ą ; )

Žinutė parašyta: 2010-07-01 22:43:47 | Nuoroda

Aš planuoju imti ASUS K60IJ

Aišku jei pasiseks kur nors įstoti. 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:25:47 | Nuoroda

 Asus EEE PC. Mokslams -- pats tas. Mažas, lengvas, baterija ilgai tarnauja.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:38:03 | Nuoroda

Dinamiškai galingas mano pc.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:41:30 | Nuoroda

Nejau jus rimtai apie tuos Apple gaminius? :D Mano manymu, tai tik pinigu svaistymas. Tuo labiau, gi ne darbui perkat, o studijoms. Ju metu reikes naudotis specialiomis taikomosiomis programomis, kuriu greiciausiai Macams nerasit. O juk i Apple Windowsu nerasysit - tokio sprendimo visai nesuprasciau...

Vienas geresniu variantu, jei laptopa naudosite ne tik studijoms, bet ir pramogoms www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/dell_inspiron_1564_red/3567710/ Nepigus, bet vienas geresniu pasirinkimu siuo metu. 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:35:40 | Nuoroda

Acer Aspire 5739G, pirkau prieš metus, problemų neturiu, esu patenkintas ir greičiu ir viskuo, baterija laiko ~4 val. tikiuosi atitarnaus dar bent 4 metus :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 03:33:11 | Nuoroda

 nu va, as turiu Apple MacBook Pro, bet apie kombus ne bum bum as. Zinau tik, kad lengviau naudotis man juo, viskas paprasciau, kaip studiju metu bus nznau, o cia kaip kazkas sake, jog butu kvaila turet Mac'e windowsus, et as juos kazkodel turiu, draugas irase 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:06:43 | Nuoroda

Turiu Dell inspiron 1501, kolkas esu juo patenkinta, studijom tikrai užtenka ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:11:41 | Nuoroda

Galvoju pirkti Acer aspire 5740G, bet pirksiu tik rugpjuti, kai gausiu atlyginima. Tuo metu gal jau ir kas geresnio atsiras. Macbooko nesiulau pirkti, nebent nedaug nusimanote kompiuteriuose ir turit per daug pinigu - tokiu atveju jums labai pravers "neisjudinamas stabilumas" bei puikus customer supportas :). Mano laptopas bus galingas visais atzvilgiais ir bus naudojamas ne tik darbui

  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 17:40:48 | Nuoroda
oniponi rašė:

 Asus EEE PC. Mokslams -- pats tas. Mažas, lengvas, baterija ilgai tarnauja.

 Turiu  neseniai gavau, labai fainas  kadangi man pc tik dėl neto ir word programos tai labai džiaugiuosi, kad jo baterija laiko 9wal :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 17:58:36 | Nuoroda

Aš planuoju pirkti Acer Aspire 5741G  duomenys geri, bet gal yra turinčių šį pc ? Įdomu būtų sužinoti kaip šis kompiuteris ar geras  

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:34:46 | Nuoroda

mane pribloske ka tik. sako, pagyvensi pora menesiu be kompo. ka daryt?????

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-02 22:49:16 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

mane pribloske ka tik. sako, pagyvensi pora menesiu be kompo. ka daryt?????

 Šiek tiek pameluoti gali, sakyti kad dažnai reikės darbus daryti su kompiuteriu (visokie word, excel darbai, diagramos, schemos) ar šiaip kokius referatus rašyti ir kad kompiuteris tikrai tau reikalingas, aišku brangaus jau nenorėk, bet yra ir už ~1700Lt normaliu laptop'u arba jei tinka gali asus eee pc imti, tas ~1000Lt kainuoja.

 

Aš tai nieko neužsiminiau apie laptop'ą, pati mama pasakė "tai reikės tau laptop'a pirkti". Na pas mane greičiausiai šiek kitokia situacija, mano studijos bus susijusios su kompiuterija.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 22:49:48 | Nuoroda

O kur pati žadi stoti ? 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 22:59:57 | Nuoroda

Aš turiu ASUS K50IJ, buvo meilė iš pirmo žvilgsnio :D Jau pumetį turiu ir nesiskundžiu. Ilgai teko diskutuoti su kompiuteristu, kuris man primygtinai siūlė pirkti acerį, nes už asusą, pasak jo, vien 500lt moku už vardą. Bet dėl savo sprendimo nesigailiu tikrai.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:31:07 | Nuoroda

Imagination, aš irgi gal mėnesį gyvenau be kompo, tad nelabai reikia pergyvent, nes  pradžioj jo taip labai ir nereikia, be to gali prieit prie kitų ir pan.  ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:52:35 | Nuoroda
Lin3R rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

mane pribloske ka tik. sako, pagyvensi pora menesiu be kompo. ka daryt?????

 Šiek tiek pameluoti gali, sakyti kad dažnai reikės darbus daryti su kompiuteriu (visokie word, excel darbai, diagramos, schemos) ar šiaip kokius referatus rašyti ir kad kompiuteris tikrai tau reikalingas, aišku brangaus jau nenorėk, bet yra ir už ~1700Lt normaliu laptop'u arba jei tinka gali asus eee pc imti, tas ~1000Lt kainuoja.

 

Aš tai nieko neužsiminiau apie laptop'ą, pati mama pasakė "tai reikės tau laptop'a pirkti". Na pas mane greičiausiai šiek kitokia situacija, mano studijos bus susijusios su kompiuterija.

 kas tas asus ee? :)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:53:28 | Nuoroda
vitae rašė:

Aš turiu ASUS K50IJ, buvo meilė iš pirmo žvilgsnio :D Jau pumetį turiu ir nesiskundžiu. Ilgai teko diskutuoti su kompiuteristu, kuris man primygtinai siūlė pirkti acerį, nes už asusą, pasak jo, vien 500lt moku už vardą. Bet dėl savo sprendimo nesigailiu tikrai.

 kiek mokejai? :)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-03 09:15:42 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Lin3R rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

mane pribloske ka tik. sako, pagyvensi pora menesiu be kompo. ka daryt?????

 Šiek tiek pameluoti gali, sakyti kad dažnai reikės darbus daryti su kompiuteriu (visokie word, excel darbai, diagramos, schemos) ar šiaip kokius referatus rašyti ir kad kompiuteris tikrai tau reikalingas, aišku brangaus jau nenorėk, bet yra ir už ~1700Lt normaliu laptop'u arba jei tinka gali asus eee pc imti, tas ~1000Lt kainuoja.

 

Aš tai nieko neužsiminiau apie laptop'ą, pati mama pasakė "tai reikės tau laptop'a pirkti". Na pas mane greičiausiai šiek kitokia situacija, mano studijos bus susijusios su kompiuterija.

 kas tas asus ee? :)

 Maži nešiojami kompiuteriai  

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą