Lietuvių VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:06:56 | Nuoroda

Žinau, kad yra apie ,tai diskutuojama ir kitoje temoje, bet šitą sukūriau norėdama išgirsti nuomones tų kurie išlaikė prastai. Kaip jūs manot ar tai buvo teisingas jūsų žinių įvertinimas? Koks skirtumas tarp jūsų rezultatų mokantis mokykloje ir egzamino įvertinimo? Galbūt kas rašot / ruošiatės rašyt apeliacijas? Taigi lauksiu Jūsų komentarų. Ačiū:))

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:13:43 | Nuoroda

sveika :)

na as islaikiau net 15%, apsurdas didziausias... mane nervas iki siol ima uz toki vertinima... galvojau rasyt apeliacija, bet ir pasiskaiciau kitu nuomones tai dar svarstau ar verta.. o kaip tu?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:35:23 | Nuoroda
GreTTTa rašė:

sveika :)

na as islaikiau net 15%, apsurdas didziausias... mane nervas iki siol ima uz toki vertinima... galvojau rasyt apeliacija, bet ir pasiskaiciau kitu nuomones tai dar svarstau ar verta.. o kaip tu?

 Labas:) svarsčiau ar rašyt ar ne.. Ir nusprendžiau, kad neverta... Nemanau, kad kad labai nuo to pakiltu balas ir šiaip per daug jau nusivylus aš esu ta švietimo sistema, tai ir nebesitikiu nieko gero. Mane irgi žiauriai sunervino toks įvertinimas, kai  per visus mokslo metus metiniam niekada neturejau mažiau 8, ir tikrai ne dėl to kad mokytojos man didelę meilę jautė... Manau aš jų buvau verta.. Ir tikėjaus iš egzamino bent jau virš 50 gaut.. Pribloškė mane toks rezultatas.

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:44:29 | Nuoroda

aš sakiau apeliaciją rašyčiau iki 60, nes praktiškai su tokiu balu į savo teisę neįstočiau, kad ir kitų gerai išlaikyčiau, ko irgi nesitikiu. gavau 80, nerašysiu.

bet nu gavus ten 15 % tikrai rašyčiau. nžn, ar yra, kąprarast.. su 15 % mažai kur gali pretenduoti. nebent mokytis mokamai..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:47:09 | Nuoroda

gavau 48proc, i rageli sekretorei pasakiau - cia jus rimtai????? 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:49:16 | Nuoroda
grečius rašė:

aš sakiau apeliaciją rašyčiau iki 60, nes praktiškai su tokiu balu į savo teisę neįstočiau, kad ir kitų gerai išlaikyčiau, ko irgi nesitikiu. gavau 80, nerašysiu.

bet nu gavus ten 15 % tikrai rašyčiau. nžn, ar yra, kąprarast.. su 15 % mažai kur gali pretenduoti. nebent mokytis mokamai..

 Su tais 15% istoti vf isties yra kur: technologiniuose (inzineriniuose), taip pat fiziniuose moksluose.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:53:20 | Nuoroda

ar  yra kur paskelbti teksto suvokimo atsakymai??? kada jie turetu buti paskelbti??? 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:56:13 | Nuoroda

na is lietuviu  A lygiu turejau 7, pripazistu autoriu tikrai nemokejau, na bet paskutini vakariuka pasimokinau ir gavau is to egzo 24%, tai siaip mazai, bet ka jau padarysi :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:57:20 | Nuoroda

atsakymai bus po apeliacijų.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:02:00 | Nuoroda

aaaa.... keista siek tiek. juk jei matytume atsakymus - zinotume, ar nukliedejome bent jau suvokime, jei matytume kad is tiesu susvaigome - neduotume apeliacijos...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:10:37 | Nuoroda

28.. nezinau nei ka daryt.. metiniam 8 turejau, 7 tvirtas.. o is egzo šast ir Š

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:16:00 | Nuoroda
negalvojantis rašė:

na is lietuviu  A lygiu turejau 7, pripazistu autoriu tikrai nemokejau, na bet paskutini vakariuka pasimokinau ir gavau is to egzo 24%, tai siaip mazai, bet ka jau padarysi :D

 Nu bet kaip pagalvojus.. Tai turint 7 is A lygio turėjai tikrai daugiau gaut, aisku jei saziningai tuos 7 turejai :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:17:44 | Nuoroda
Turka rašė:

aaaa.... keista siek tiek. juk jei matytume atsakymus - zinotume, ar nukliedejome bent jau suvokime, jei matytume kad is tiesu susvaigome - neduotume apeliacijos...

 tada nec'as neatsigintų apeliacijų, manau.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:17:53 | Nuoroda
Miglė21 rašė:
negalvojantis rašė:

na is lietuviu  A lygiu turejau 7, pripazistu autoriu tikrai nemokejau, na bet paskutini vakariuka pasimokinau ir gavau is to egzo 24%, tai siaip mazai, bet ka jau padarysi :D

 Nu bet kaip pagalvojus.. Tai turint 7 is A lygio turėjai tikrai daugiau gaut, aisku jei saziningai tuos 7 turejai :)

 matai, mokykla mokyklai nelygi. vienur turėt 7 vienas juokas, o kitur padirbėt reikia :) tas pažymys mažai sako :?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:18:03 | Nuoroda
Turka rašė:

aaaa.... keista siek tiek. juk jei matytume atsakymus - zinotume, ar nukliedejome bent jau suvokime, jei matytume kad is tiesu susvaigome - neduotume apeliacijos...

 Manau cia tokia jų taktika, kad mažiau apeliacijų duotų. P.S. Atsiprašau tų kurie dar gerbia Lietuvos švietimą, nes po šiandien mane užvaldžiusi neapykanta jiems :D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:19:35 | Nuoroda

ai nu baikit savo tuos poterius "turėjau 9,8,7" pažimys niekdada neparodys tavo tikslių žinių lygio ir egzaminai niekada to neparodys,bus kiti metai ko netenkina tas perlaikys,tad baikim čia potėriauti kaip blogai mes neišlaikėm ir visą kitą,tuo gyvenimas dar nesibaige,pvz aš ir turėjau 8 metinaim bet rezas mane nustebino,tai mą man db daryti?rautis plaukus nuo galvos pulti į depresiją?aš jau susitaikiau su ta mintimi,kad jei neįstosiu ten kur noriu tiesiog nestosiu šiais metais,padirbėsiu metus,ir vėl perlaikyaių tuos egzus,aš asmeniškai nežadu stoti tik,kad įstoti kur...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:19:53 | Nuoroda

abejoju ar kas gerbia...

na zinoma, jie tai daro apmastytai.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:21:03 | Nuoroda

sorry mes dauguma paneles, cia musu prigimtis skustis na bent jau mano

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:21:47 | Nuoroda
čiungačianga rašė:
Miglė21 rašė:
negalvojantis rašė:

na is lietuviu  A lygiu turejau 7, pripazistu autoriu tikrai nemokejau, na bet paskutini vakariuka pasimokinau ir gavau is to egzo 24%, tai siaip mazai, bet ka jau padarysi :D

 Nu bet kaip pagalvojus.. Tai turint 7 is A lygio turėjai tikrai daugiau gaut, aisku jei saziningai tuos 7 turejai :)

 matai, mokykla mokyklai nelygi. vienur turėt 7 vienas juokas, o kitur padirbėt reikia :) tas pažymys mažai sako :?

 Taip sutinku, bet manau žmogus pats turėtų jaust vertas to 7 ar ne. Aš turėjau 8 bet tikrai, kad juos gauti reikėjo labai daug mokytis, bent jau mūsų pogrupyje .

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:22:07 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

ai nu baikit savo tuos poterius "turėjau 9,8,7" pažimys niekdada neparodys tavo tikslių žinių lygio ir egzaminai niekada to neparodys,bus kiti metai ko netenkina tas perlaikys,tad baikim čia potėriauti kaip blogai mes neišlaikėm ir visą kitą,tuo gyvenimas dar nesibaige,pvz aš ir turėjau 8 metinaim bet rezas mane nustebino,tai mą man db daryti?rautis plaukus nuo galvos pulti į depresiją?aš jau susitaikiau su ta mintimi,kad jei neįstosiu ten kur noriu tiesiog nestosiu šiais metais,padirbėsiu metus,ir vėl perlaikyaių tuos egzus,aš asmeniškai nežadu stoti tik,kad įstoti kur...

  vyriškai tvirtai taip ;]

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą