Lietuvių VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-05 15:48:31 | Nuoroda
6intarė rašė:

sveiki ;) nusprendziau ir as pasidalinti savo nuomone apie lietuviu vbe. man labai gaila tu zmoniu, kurie prastai islaike, nes siais metais teko girdeti apie nemaza informacijos nutekejima vilniuje. atsirado mokytoju, kurie nesilaikydami jokio konfidencialumo liepe savo mokiniams pasikartoti skema. atitinkamai tu, kurie rase baltos drobules interpretacijas, darbai bus prastesni. zinoma, panasiu dalyku visuomet pasitaiko, taciau labai pikta...

 Kaip suprasti, tie, kurie rinkosi Škėmą, bus įvertinti prasčiau?  Tai kad atvirkščiai turėtų būti.. Na, nežinau, kiek čia tiesos, aš apie tai tikrai nieko negirdėjau. O ir mokykloje nebuvo svarbu, ką rašė - ar Vaičiūnaitę, ar Škėmą, ar Savickį - kai kuriems abiturientams iš lempos maži balai.

Žinutė parašyta: 2010-07-05 15:53:11 | Nuoroda
Erika rašė:
Aivarasg rašė:
Ingridele rašė:

 gavau tik 3 balus :( nesuprantu gal mano darbai sumaisyti :( 

 Iš kart po egzo:

Ingridele rašė:

tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis.

 

Tai kaip cia dabar buvo ?

 Vis labiau įsitikinu, kad "lazda turi du galus" :)

 jums dar nedaeina, kad jus išdurinėja?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-07-05 15:57:51 | Nuoroda
zhi-vile rašė:
6intarė rašė:

sveiki ;) nusprendziau ir as pasidalinti savo nuomone apie lietuviu vbe. man labai gaila tu zmoniu, kurie prastai islaike, nes siais metais teko girdeti apie nemaza informacijos nutekejima vilniuje. atsirado mokytoju, kurie nesilaikydami jokio konfidencialumo liepe savo mokiniams pasikartoti skema. atitinkamai tu, kurie rase baltos drobules interpretacijas, darbai bus prastesni. zinoma, panasiu dalyku visuomet pasitaiko, taciau labai pikta...

 Kaip suprasti, tie, kurie rinkosi Škėmą, bus įvertinti prasčiau?  Tai kad atvirkščiai turėtų būti.. Na, nežinau, kiek čia tiesos, aš apie tai tikrai nieko negirdėjau. O ir mokykloje nebuvo svarbu, ką rašė - ar Vaičiūnaitę, ar Škėmą, ar Savickį - kai kuriems abiturientams iš lempos maži balai.

 Na Škėmos įdėtas tekstas buvo labai sunkus, gal kiti ant to ir pasimovė. O šiaip tai Škėma pagal mokykloje nagrinėtus tekstus, tai toks sunkus tikrai neatrodė. Aš per egzą pamatęs Škėma apsidžiaugiau, bet kai perskaičiau jo tekstą, teko rinktis Vaičiūnaitę...

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 70
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-05 16:17:00 | Nuoroda
bambukaz rašė:
Erika rašė:
Aivarasg rašė:
Ingridele rašė:

 gavau tik 3 balus :( nesuprantu gal mano darbai sumaisyti :( 

 Iš kart po egzo:

Ingridele rašė:

tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis.

 

Tai kaip cia dabar buvo ?

 Vis labiau įsitikinu, kad "lazda turi du galus" :)

 jums dar nedaeina, kad jus išdurinėja?

 Manau, kad daugeliui jau aišku, bet kad patys elgiatės gana juokingai. Ištraukiat žmonių rašytas žinutes prieš keletą dienų ir pateikiat, maždaug "Kokie kvailiukai, juos apgaudinėja". Mums jau aišku, ačiū :) :) Ir šita tema pamiršta :)

Žinutė parašyta: 2010-07-05 19:28:38 | Nuoroda
6intarė rašė:

sveiki ;) nusprendziau ir as pasidalinti savo nuomone apie lietuviu vbe. man labai gaila tu zmoniu, kurie prastai islaike, nes siais metais teko girdeti apie nemaza informacijos nutekejima vilniuje. atsirado mokytoju, kurie nesilaikydami jokio konfidencialumo liepe savo mokiniams pasikartoti skema. atitinkamai tu, kurie rase baltos drobules interpretacijas, darbai bus prastesni. zinoma, panasiu dalyku visuomet pasitaiko, taciau labai pikta...

 Nieko stebuklingo nematau, kad sakė Škėmą pasikartoti :D Mums mokytoja taip pat akcentavo Škėmą (nors prie egzamino tikrai neprisidėjo), bet tai buvo tik spėjimas ir sakyčiau visai logiškas, žinant, kad Škėma paskutinį kartą buvo 2006 metais, o ikitol buvo gan populiariu kas kelintus metus "Baltą drubulę" duot, tai jau tikrai didelė tikimybė, kad šiemet ar kitais metais būtų Škėma. Manau, dauguma mokytojų pasidalina savo spėjimais, kas jų nuomone galėtų būti egzamine, bet tai ir lieka tik spėjimais, kai kas pasitvirtina, o kai kas - ne. ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-05 19:41:14 | Nuoroda

 As rasiu Skema  ir gavau gerai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 09:36:45 | Nuoroda

 Koks buvo šio egzamino pereinamasis balas?

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-06 10:08:10 | Nuoroda

34 lyg

  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-06 10:57:43 | Nuoroda

31 taskas 

Žinutė parašyta: 2010-07-06 12:25:50 | Nuoroda
bambukaz rašė:
Erika rašė:
Aivarasg rašė:
Ingridele rašė:

 gavau tik 3 balus :( nesuprantu gal mano darbai sumaisyti :( 


 jums dar nedaeina, kad jus išdurinėja?

 Man irgi atrodo, kad kazkas sugalvojo pajuokauti :D:D:D Jau nuo pat pirmu jos postu taip maniau, nes labai abejoju, ar yra tokiu zmoniu, kurie gali buti tokie uztikrinti savo besalygine sekme :D

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-06 15:44:42 | Nuoroda

na as metinaim turejau 7 A lygiu ir po egzamino galwojau kad maximum islaikysiu iki 30 balu nes atrode kad nlb pasiseke bet kai nuejau i mokykla ir pamaciau kad surinkau 83 balus tai nezinojau ka daryt is to dziaugsmo :D

 

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:08:59 | Nuoroda

 Truputeli amn kietsa, siemet labai daug kas gerai islaike lietuviu ;o as net nustebau, pas amne klase tik 7 maziau nei 70 parase;o

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:24:01 | Nuoroda

O pas mus visko buvo, aš su 95 buvau geriausia iš klasės, 1 neišlaikė... na čia negali sakyt, kad visi labai gerai išlaikė, daug apeliacijų rašė net prestižinė Panevėžio gimnazija.

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-07 13:59:04 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 gavau tik 3 balus :( nesuprantu gal mano darbai sumaisyti :( 

 negaliu nepasisakyti ;DD kita kart maziau puskis kad toks proto bokstas esi... dabar kai ivertino tavo darba gal kiek ant zemmes nusileisi is padebesiu  ;DDD

nu sor, kazkaip apgailetina kai taip ant visu stumei kad mes cia visi lopai blogai parasem.. nu zdz

p.s. perduok linkejimus savo intelektualiai 90metu lietuviu kalbos mokytojai

p.s. 2 >> as seip nesu tokia pikta ir nedraugiska ;D  ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:30:43 | Nuoroda

Su Lietuvių (o dar rašymu) niekad nebuvo problemų, nes rašyt man patinka, tai kai gavau 59 kažkaip net nepatogu pasidarė, nes pas mane klaidos - retas svečias... Bet per daug nesistebiu, nes mažumėlę 'nusišnekėjau', ypač pabaigoje :D O ir mano argumentai tokie 'neįprasti' buvo, tai gal nesuprato... Daugiausia kinas, dar socialinio ir istorinio konteksto, plius citatos. Tai va, įspėju - atsargiai su kinu ir mažai žinomais žmonėmis! Ir šiaip, per daug agresyviai nerašykit, nebūkit šališki. Galit nepatikti.

Žinutė parašyta: 2011-01-21 13:38:55 | Nuoroda

sweiki! kam reikia autoriu konspektu ar interpretaciju parasytu lietuviu k . mokytojos kreipkites , kaina nedidele ir sutartine ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą