Lietuvių VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:23:00 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

ai nu baikit savo tuos poterius "turėjau 9,8,7" pažimys niekdada neparodys tavo tikslių žinių lygio ir egzaminai niekada to neparodys,bus kiti metai ko netenkina tas perlaikys,tad baikim čia potėriauti kaip blogai mes neišlaikėm ir visą kitą,tuo gyvenimas dar nesibaige,pvz aš ir turėjau 8 metinaim bet rezas mane nustebino,tai mą man db daryti?rautis plaukus nuo galvos pulti į depresiją?aš jau susitaikiau su ta mintimi,kad jei neįstosiu ten kur noriu tiesiog nestosiu šiais metais,padirbėsiu metus,ir vėl perlaikyaių tuos egzus,aš asmeniškai nežadu stoti tik,kad įstoti kur...

 Tai kiek pats gavai iš egzo?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:25:25 | Nuoroda
Turka rašė:

sorry mes dauguma paneles, cia musu prigimtis skustis na bent jau mano

 Ne tik tavo :D, o siaip skundžiasi ir vaikinai nemažiau.. Gal tik  sitam forume mažiau reiškiasi..:D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:32:37 | Nuoroda

Metinis pas mane buvo 7 A lygiu, tačiau nedėjau daug pastangų į pažymius, nors ir 7 pas tokią mokytoja gaut nėra lengva.. visada galvojau, kad man pažymiai nieko nepadės, nes egzaminas lemia viską ir maniau, kad nebūtina tų knygų skaityt, norint egzaminą išlaikyt gerai.. iš dalies pasiteisino, žinau, kad galėjau ir geriau, bet šiaip jaučiuosi ir įvertintas teisingai.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:33:28 | Nuoroda
Miglė21 rašė:
KarabinaS rašė:

ai nu baikit savo tuos poterius "turėjau 9,8,7" pažimys niekdada neparodys tavo tikslių žinių lygio ir egzaminai niekada to neparodys,bus kiti metai ko netenkina tas perlaikys,tad baikim čia potėriauti kaip blogai mes neišlaikėm ir visą kitą,tuo gyvenimas dar nesibaige,pvz aš ir turėjau 8 metinaim bet rezas mane nustebino,tai mą man db daryti?rautis plaukus nuo galvos pulti į depresiją?aš jau susitaikiau su ta mintimi,kad jei neįstosiu ten kur noriu tiesiog nestosiu šiais metais,padirbėsiu metus,ir vėl perlaikyaių tuos egzus,aš asmeniškai nežadu stoti tik,kad įstoti kur...

 Tai kiek pats gavai iš egzo?

 Patikėk mieloji manęs toks rezas netenkina,jis yra apgailėtinas,ir aš nežadu jo viešinti..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 02:12:51 | Nuoroda
KarabinaS rašė:
Miglė21 rašė:
KarabinaS rašė:

ai nu baikit savo tuos poterius "turėjau 9,8,7" pažimys niekdada neparodys tavo tikslių žinių lygio ir egzaminai niekada to neparodys,bus kiti metai ko netenkina tas perlaikys,tad baikim čia potėriauti kaip blogai mes neišlaikėm ir visą kitą,tuo gyvenimas dar nesibaige,pvz aš ir turėjau 8 metinaim bet rezas mane nustebino,tai mą man db daryti?rautis plaukus nuo galvos pulti į depresiją?aš jau susitaikiau su ta mintimi,kad jei neįstosiu ten kur noriu tiesiog nestosiu šiais metais,padirbėsiu metus,ir vėl perlaikyaių tuos egzus,aš asmeniškai nežadu stoti tik,kad įstoti kur...

 Tai kiek pats gavai iš egzo?

 Patikėk mieloji manęs toks rezas netenkina,jis yra apgailėtinas,ir aš nežadu jo viešinti..

 Mielasis :D, galėtum ir paviešinti ne tu vienas toks  su apgailėtinu rezultatu juk ;)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 02:45:19 | Nuoroda

as gavau 38, bet is karto parasiau apeliacija. dabar galvoju gal siaktiek buvau isiutus, gal nereikejo. bet labai neturiu ko prarasti. vis delto, manau, kad rezultatai isliks tokie patys arba net sumazes. teisybes nera. siaip visada sekesi lietuviu, tai labai buvau sokiruota, viena drauge ziauriai gabi gavo tik 9. net nesuprantu kaip taip imanoma. labiausiai nustebino tai, kad geriausius balus gavo tie, kurie mano nuomone raso lb pavirsutiniskai. pakovokit uz save kiek galima, taciau tokioje situacijoje norisi nuleisti rankas

Žinutė parašyta: 2010-07-02 02:54:19 | Nuoroda

Pasikartosiu dar kartelį "šūdas" tie egzaminai,jie neparodys niekada žmogaus tikrų sugebėjimų ....

Žinutė parašyta: 2010-07-02 02:59:18 | Nuoroda

siaip noriu studijuoti daile ir dar kolegijoje. 0,6 balo stojamieji sudaro. lietuviu, manau, manes nesuzlugdys jei stojamieji pasiseks. bandau nusiteikti optimistiskai kiek jau imanoma. gal kas zinot ar suspes i pirma etapa tie kurie dave apeliacijas?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 08:23:42 | Nuoroda
MonikutRaganele rašė:

siaip noriu studijuoti daile ir dar kolegijoje. 0,6 balo stojamieji sudaro. lietuviu, manau, manes nesuzlugdys jei stojamieji pasiseks. bandau nusiteikti optimistiskai kiek jau imanoma. gal kas zinot ar suspes i pirma etapa tie kurie dave apeliacijas?

 pirmas etapas baigiasi 19 ~15h. , o apeliacijos rezultatus suzinosi 17-18d. Taip kad manau verta rasyt  apeliacija, as gavau 35 todel manau nera ko prarast, tegul perziuri kiti vertintojai.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:00:49 | Nuoroda

74, metinis 7 (gana pelnytas). Buvom NEC'e, sake tik 20 liepos galima bus ateit pasiimti istaisytu darbu. Priejom isvados, kad jie taip nori isvengti gausaus apeliaciju antpludzio, juk apeliuotu apie puse laikiusiu :)

  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:15:27 | Nuoroda

Nepykit, kad čia pasisakau, bet metinis ne visada atspindi egzamino rezultatą. Daug priklauso, pas kokį vertintoją pakliuvot, tai verta apeliaciją rašyt, gal nebepakliūsit pas kokį briedą. Bet taip pat, juk tie procentukai skaičiuojas pagal tai, kiek laikiusiųjų aplenkei, tai net turėjus stiprius 7,8, gali gautis nedidelis balas, nes buvo nemažai stipresnių ir pnš.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:33:59 | Nuoroda

Tokio šoko turbūt dar nepatyriau..

Visą gyvenimą sąžiningai mokiausi, daug rašydavau, pas itin griežtą mokytoją, kuri manęs netgi nelabai mėgo, turėjau aukštą balą... Bandomasis pasisekė geriausiai mokykloje.

o po vakar rezultato net nežinau,kas man pasidarė. Verkiau visą dieną, vis savęs klausdama : UŽ KĄ?????????

mano rezultatas toks mažas, kad net gėda sakyti, o tie , kurie vos 4 turėjo,kas antram žody klaidas darė ,gavo po 70-80 balų.

Net nebežinau net, ką daryti..

Įdomu būtu sužinoti,kas mano darbą taisė, o kas tų 4ukininkų

Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:35:15 | Nuoroda

 Manau nėra didesnės loterijos,kaip lietuvių egzaminas.Ar tavo darbas pateks pas Licėjaus mokytoja ar nedidelio miestelio.Pats esu eksternas,kai mokiausi per lietuvių pamokas žaisdavau kortom,nelankydavau pamokų,o šiais metais visiškai nesimokęs surinkau 38% ir manau tai nėra taip jau blogai.

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:45:43 | Nuoroda

Kuo toliau tuo labiau erintis pradedu. Tai kokia čia švietimo sistema, kad ,,loterijoje'' dalyvaujam. Gal išvis susirinkę nieko nerašom o bilietus perkam. Sakau taip nusivyliau taip... Dabar nebeveikia joks žmogiškas faktorius džiaugtis kitų rezultatais, kas man iš to kad visokie abugeliai turtingu tėvelių užtūsine vaikai su 90 vakar baliavojo, tai kam išvis mokytis... Man gaila ne tiek saves, kiek tikrai savo gabių pažystamų kuriems dužo visos svajonės.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:50:51 | Nuoroda

that's life :) nieko nepakeisim. susitaikykit su kankinio dalia. dar ne tokios patirsit univeruose :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:52:21 | Nuoroda
bambukaz rašė:

that's life :) nieko nepakeisim. susitaikykit su kankinio dalia. dar ne tokios patirsit univeruose :D

 Dar į tokį įstot reikia..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:54:03 | Nuoroda

na įstosim įstosim, nereikia jau taip pesimistiškai žiūrėti. Aišku jei visi žiūrit į VU, tai pasvajokit, su tokiais balais kaip mano be šansų :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:54:56 | Nuoroda

Tikrai keista skaityti tokius pasisakymus kaip "Turėjau tiek, o gavau aniek". Bent jau iš mano pažįstamų, dauguma gavo tikrai pelnytai balus. Juk yra vertinimo normos, pagal jas ir vertina. Sakykim rašinys, ar matėt kada vertinimo normas? Vertinimą sudaro ne vienas balas, kad patiko/nepatiko. O keli - už temos suvokimą, atsakymą į klausimą, kaip žmogus moka argumentuoti (argumentai labai svarbu, o netik niekinio teiginio "numetimas") na ir gramatikos balas. Atitinkamai kiek pataikyta, tiek balas ir krenta/kyla. Tikrai negali vertintojai rašyti balų "iš lempos".

Gaila, kad darbų dar neleidžia peržiūrėti, būtų įdomu.:)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:56:46 | Nuoroda
ingree rašė:

Tokio šoko turbūt dar nepatyriau..

Visą gyvenimą sąžiningai mokiausi, daug rašydavau, pas itin griežtą mokytoją, kuri manęs netgi nelabai mėgo, turėjau aukštą balą... Bandomasis pasisekė geriausiai mokykloje.

o po vakar rezultato net nežinau,kas man pasidarė. Verkiau visą dieną, vis savęs klausdama : UŽ KĄ?????????

mano rezultatas toks mažas, kad net gėda sakyti, o tie , kurie vos 4 turėjo,kas antram žody klaidas darė ,gavo po 70-80 balų.

Net nebežinau net, ką daryti..

Įdomu būtu sužinoti,kas mano darbą taisė, o kas tų 4ukininkų

 As taip pat esu sokiruota nusivyliau viskuo...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:58:40 | Nuoroda
Nacionalinisegzaminucentras rašė:

 Kiekvieno kandidato darbas yra užkoduotas, tad vertintojai neturi jokios informacijos apie mokinio/eksterno pasiekimus. Vertinant samprotaujamojo tipo rašinį arba interpretaciją bei teksto suvokimą , vadovaujamės vertinimo instrukcija. Taip pat lietuvių valstybinį brandos egzaminą vertina 4 vertintojai.  Nacionalinis egzaminų centras nėra suinteresuotas sumažinti balus gerai besimokantiems žmonės vidurinio ugdymo įstaigose, iš tiesų gaila, kad gauna žemesnius įvertinimus, bet galbūt problema slypi ugdymo procese? 

 O gal švietimo sistemoje ir vertintojose?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą