VU Anglų ir kita užsienio kalba (ispanų)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-18 17:47:12 | Nuoroda

ima arba antrą užsienio k., arba gimtąją,

permečiau VU priėmimo taisykles ir radau.

nesijaudink.

Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:12:13 | Nuoroda
c'est ca rašė:

Aš visą laiką prancūzų mokiaus, tai rusų išvis nemoku, bet jei nuo nulio pradėtų mokyt, gal bandyčiau,  bet dabar svajoju tik apie anglų- ispanų. Rašiau pirmu numeriu, tikriausiai neapsigalvosiu, nes kiek keitaliojau visą sąrašą.. Dabar dar pažiūrėjau lamoj, kaip ten stojančių į tą spec yra.. Žinok, auga auga .. Neseniai buvo 19 pirmoj vietoj, dabar jau 37.. Ot, konkurencija O tu kelintoj vietoj rašei? o ką be anglų ispanų dar rašei? ;}}

 Sveika ;) o kur tu randi pažiūrėt, kiek, kas, į kokią specialybę rašo pirmais nr  ? :) kur ten lamoj tokią info rast? :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:18:13 | Nuoroda
Jasmina rašė:
c'est ca rašė:

Aš visą laiką prancūzų mokiaus, tai rusų išvis nemoku, bet jei nuo nulio pradėtų mokyt, gal bandyčiau,  bet dabar svajoju tik apie anglų- ispanų. Rašiau pirmu numeriu, tikriausiai neapsigalvosiu, nes kiek keitaliojau visą sąrašą.. Dabar dar pažiūrėjau lamoj, kaip ten stojančių į tą spec yra.. Žinok, auga auga .. Neseniai buvo 19 pirmoj vietoj, dabar jau 37.. Ot, konkurencija O tu kelintoj vietoj rašei? o ką be anglų ispanų dar rašei? ;}}

 Sveika ;) o kur tu randi pažiūrėt, kiek, kas, į kokią specialybę rašo pirmais nr  ? :) kur ten lamoj tokią info rast? :)

 http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html

spausk 
:: Studijų programų grupių
pasirenkamumas

ir ten susirasi.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:30:05 | Nuoroda
frostas rašė:
Jasmina rašė:
c'est ca rašė:

Aš visą laiką prancūzų mokiaus, tai rusų išvis nemoku, bet jei nuo nulio pradėtų mokyt, gal bandyčiau,  bet dabar svajoju tik apie anglų- ispanų. Rašiau pirmu numeriu, tikriausiai neapsigalvosiu, nes kiek keitaliojau visą sąrašą.. Dabar dar pažiūrėjau lamoj, kaip ten stojančių į tą spec yra.. Žinok, auga auga .. Neseniai buvo 19 pirmoj vietoj, dabar jau 37.. Ot, konkurencija O tu kelintoj vietoj rašei? o ką be anglų ispanų dar rašei? ;}}

 Sveika ;) o kur tu randi pažiūrėt, kiek, kas, į kokią specialybę rašo pirmais nr  ? :) kur ten lamoj tokią info rast? :)

 http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html

spausk 
:: Studijų programų grupių
pasirenkamumas

ir ten susirasi.

 Va šito Studijų programų grupių pasirenkamumo ir nepastebėjau, ačiū Tau ;)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:36:33 | Nuoroda
Eglinho rašė:

 Sveiki, visą dieną mane kamuoja  klausimas.. Konkursinį balą sudaro lietuvių, anglų, istorijos egzaminai ir metinis antrosios užsienio arba gimtosios kalbos pažymys. Antrosios užsienio kalbos nesimokiau, tai man ims lietuvių metinį balą? nes bijau, kad paskutinis koeficientas bus 0 ir nebeįstosiu į vf vietą. iš anksto dėkoju už atsakymą :)

 Rašys 0, bet tokių kaip tu bus ne vienas, daug kas neturi kokio nors reikalingo pažymio, todėl įstoti į vf realu.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:47:26 | Nuoroda
Visaine rašė:
Eglinho rašė:

 Sveiki, visą dieną mane kamuoja  klausimas.. Konkursinį balą sudaro lietuvių, anglų, istorijos egzaminai ir metinis antrosios užsienio arba gimtosios kalbos pažymys. Antrosios užsienio kalbos nesimokiau, tai man ims lietuvių metinį balą? nes bijau, kad paskutinis koeficientas bus 0 ir nebeįstosiu į vf vietą. iš anksto dėkoju už atsakymą :)

 Rašys 0, bet tokių kaip tu bus ne vienas, daug kas neturi kokio nors reikalingo pažymio, todėl įstoti į vf realu.

 tikiuosi, nes šiaip egzaminų rezultatai visai neblogi

Žinutė parašyta: 2010-07-19 00:53:24 | Nuoroda
Jasmina rašė:
Eglinho rašė:

 Sveiki, visą dieną mane kamuoja  klausimas.. Konkursinį balą sudaro lietuvių, anglų, istorijos egzaminai ir metinis antrosios užsienio arba gimtosios kalbos pažymys. Antrosios užsienio kalbos nesimokiau, tai man ims lietuvių metinį balą? nes bijau, kad paskutinis koeficientas bus 0 ir nebeįstosiu į vf vietą. iš anksto dėkoju už atsakymą :)

  Eglinho --->  Jei laikei lietuvių gimtosios kalbos egzaminą, tada tau tik antros užsienio kalbos metinis tinka ir negali antrą kart gimtosios metinio rašyt  :) čia tie gali rinktis iš antros užsienio ir gimtosios metinio, kurie laikė lietuvių valstybinį, bet jiems lietuvių ne gimtoji :) šiuo atveju tau rašysis 0 toj vietoj ;//

 Ėė, ar tikrai taip yra, kaip sakai? Aš bent jau neradau, kad lietuvių metinį ims tik tuo atveju, jei tau tai ne gimtoji kalba.. :/

Žinutė parašyta: 2010-07-19 01:11:57 | Nuoroda

T. y. kad ims gimtosios metinį, jei tai ne lietuvių kalba..

Žinutė parašyta: 2010-07-19 07:48:46 | Nuoroda

man irgi atrodo, kad turėtų imti antrą užsienio kalbą. :)


  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-19 12:02:22 | Nuoroda

Em, klausimukas... Kiek metam kainuoja studijos? Neradau :? 

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-19 12:15:50 | Nuoroda

Radau. 

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:02:50 | Nuoroda
Greta. rašė:
Jasmina rašė:
Eglinho rašė:

 Sveiki, visą dieną mane kamuoja  klausimas.. Konkursinį balą sudaro lietuvių, anglų, istorijos egzaminai ir metinis antrosios užsienio arba gimtosios kalbos pažymys. Antrosios užsienio kalbos nesimokiau, tai man ims lietuvių metinį balą? nes bijau, kad paskutinis koeficientas bus 0 ir nebeįstosiu į vf vietą. iš anksto dėkoju už atsakymą :)

  Eglinho --->  Jei laikei lietuvių gimtosios kalbos egzaminą, tada tau tik antros užsienio kalbos metinis tinka ir negali antrą kart gimtosios metinio rašyt  :) čia tie gali rinktis iš antros užsienio ir gimtosios metinio, kurie laikė lietuvių valstybinį, bet jiems lietuvių ne gimtoji :) šiuo atveju tau rašysis 0 toj vietoj ;//

 Ėė, ar tikrai taip yra, kaip sakai? Aš bent jau neradau, kad lietuvių metinį ims tik tuo atveju, jei tau tai ne gimtoji kalba.. :/

 Mano drauge skambinosi ir klausė, nes ji irgi neturi antros užsienio kalbos metinio. Pasakė, kad tą metinį lietuvių rašo tik tada , jei tu kokia rusaitė ir laikei lietuvių NE gimtosios kalbos egzą :))

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:11:34 | Nuoroda

ou jee, vadinas ne veltui kovojom, kad vokiečių A lygį padarytų! :D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:34:23 | Nuoroda

labas, aš pirmoj vietoj šitą dalyką rašiau ir labai labai noriu įstoti.. gerai, kad konkursas nėra labai didelis, tik 300 į 30 vietų :P bent tiek paguodžia. nes kitus kur dalykus rašiau tai virš tūkstančios visi :D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:37:18 | Nuoroda

o iš kur jūs žinot, kad  30 vietų?

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:46:32 | Nuoroda
Bubblegum rašė:

labas, aš pirmoj vietoj šitą dalyką rašiau ir labai labai noriu įstoti.. gerai, kad konkursas nėra labai didelis, tik 300 į 30 vietų :P bent tiek paguodžia. nes kitus kur dalykus rašiau tai virš tūkstančios visi :D

 tai 300 i 30 vietu yra labai didelis konkursas. I kokias ekonomikas ir vadybas daugiau raso, bet juk ir daugiau priima: ne 30, o visus 200! Taigi ir konkursas mazesnis :)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 22:51:20 | Nuoroda

taip, as ir issiaiskinau, kad ima antros uzsienio kalbos pazymi abna gimtosios, jei ji ne lietuviu . labai nusivyliau, nes neturiu antros ir balas labai krenta, o taip noriu istoti, mano svajoniu specialybe

Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:09:40 | Nuoroda

na tai kokie jūsų KB? :)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:14:57 | Nuoroda

19.68

Trečias prioritetas mano anglų kalba.

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:25:22 | Nuoroda

pas mane ne pats didžiausias 18,38 bet labai tikiuosi kad pavyks.. kaip kitų? kai pagalvoji tai mes dbr čia visi konkurentai :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą