VIV 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-12 16:22:39 | Nuoroda

Kol kas pas mane VIV'as antru numeriu.. 1. Sociologija ;)

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-12 16:30:47 | Nuoroda

A, tai gerai, galiu nebijot, nes neabejotinai turbūt į sociologiją pateksi :D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 17:46:44 | Nuoroda

Aš pirmu numeriu parašiau VIV`, manau jau aš ten esu :))

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-12 18:38:52 | Nuoroda

Nu kolegos, skaykti kas dar tvirtai jaučiatės. Visgi mūsų apie 40 jei nekylstu?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-12 19:23:20 | Nuoroda
Juokinaga rašė:

tamsta, ant ribos reiškia, kad dar gali i neįstot, t.y. nėra užtikrintas balas :) tikiuosi aiškiau ;)

 18,8 balas,kuriame reikia 18,4 istojimui, yra gan uztikrintas balas, prie ko cia ant ribos:) suprasciau ten 18,5 butu.

VIV, im coming!

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-12 23:27:28 | Nuoroda

(party) susiamtysim liepos 28d :>

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:40:45 | Nuoroda

Tarp kitko, nemanot kad šiais metais konk. b kils VIV`o?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:58:08 | Nuoroda

Kodel taip manai?

Manau jei ir kils,tai nezymiai per 0,1-0,2 balo :)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:08:32 | Nuoroda

Aš blaškausi tartp VIV'o ir filosofijos. Reiks nuspręst kurią specialybę pirmu numeriu rašyt...

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:15:59 | Nuoroda

oo,ziuriu is Kretingos tu. Gal pazystami? Kur mokeis?

Nu gana skirtingi dalykai pas tave apsisprendimui:)

as kai jau kalbejes su ten studijuojanciu ir viska smulkiai ishsiklausinejes tai visiskai neabejoju.

p.s. jei galvoju apie VIV, rasyk informologija dar, jeigu neuztektu balu, praktiskai tokia pati specialybe.

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:21:57 | Nuoroda

Žinau tave, žinai mane.

Skirtingi. Renkuosi tarp perspektyvų ir mėgiamo dalyko.  Ir niekaip negaliu apsispręst... Balai lyg ir išneša į abi specialybes...

Aš prisiskaitinėjus esu visko, bet gali gal konkrečiai ir trumpai pasakyt kodėl renkiesi šitą?

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:35:12 | Nuoroda
Bū rašė:

Žinau tave, žinai mane.

Skirtingi. Renkuosi tarp perspektyvų ir mėgiamo dalyko.  Ir niekaip negaliu apsispręst... Balai lyg ir išneša į abi specialybes...

Aš prisiskaitinėjus esu visko, bet gali gal konkrečiai ir trumpai pasakyt kodėl renkiesi šitą?

Paslaptingai cia :)

Speju megsti filosofuot tada?:)) dabar uzmeciau aki i rezus, tai i VIV tai tikrai drasiai istoji manau.

1. VU

2. Artimi dalykai, tokie kaip 'komunikacija(nesu tylenis bobas), reklama (t.y. kompiuterinis dizainas nesvetimas man), IT domina. Patraukli,neapibrezta grieztai specialybe. Ir ekonomikos moko, ir informacijos valdymo, su media dirbt, - visko po biski. galesi dirbt nebutinai butent TEN :] plati sritis.

3. atvirai sakant, niekada nesimokiau, nes esu tinginys,o kiek pasakojo tai laisvo laiko tikrai daug,  per daug neperspaudzia.

realiai idomi,mane dominanti specialybe, geram univere, per daug nesiplesant. kas gali buti geriau?mama dziaugsis,kad ant diplomo VU, as,kad nesunku ir idomu. (aisku dar reikia istot cia ir pabaigt...tfutfutfu)

va taip va.

 

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:56:23 | Nuoroda
Harrison rašė:
Bū rašė:

Žinau tave, žinai mane.

Skirtingi. Renkuosi tarp perspektyvų ir mėgiamo dalyko.  Ir niekaip negaliu apsispręst... Balai lyg ir išneša į abi specialybes...

Aš prisiskaitinėjus esu visko, bet gali gal konkrečiai ir trumpai pasakyt kodėl renkiesi šitą?

Paslaptingai cia :)

Speju megsti filosofuot tada?:)) dabar uzmeciau aki i rezus, tai i VIV tai tikrai drasiai istoji manau.

1. VU

2. Artimi dalykai, tokie kaip 'komunikacija(nesu tylenis bobas), reklama (t.y. kompiuterinis dizainas nesvetimas man), IT domina. Patraukli,neapibrezta grieztai specialybe. Ir ekonomikos moko, ir informacijos valdymo, su media dirbt, - visko po biski. galesi dirbt nebutinai butent TEN :] plati sritis.

3. atvirai sakant, niekada nesimokiau, nes esu tinginys,o kiek pasakojo tai laisvo laiko tikrai daug,  per daug neperspaudzia.

realiai idomi,mane dominanti specialybe, geram univere, per daug nesiplesant. kas gali buti geriau?mama dziaugsis,kad ant diplomo VU, as,kad nesunku ir idomu. (aisku dar reikia istot cia ir pabaigt...tfutfutfu)

va taip va.

 

 gana tikslu. O dar kaip vienas pliusas galėtų būti, jog ta iateities specia;lybė, nros darbo nėra, taip pat kaip visur, netolimoj ateity darba surasti bus nesunku. Beje, kaip minėjai ir kei kteko žiūrėti  į studijų programą, studijuoti bus įdomu naudinga be inesunku.( lIks laiko ir stujiuot ir pastudentaut)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:02:15 | Nuoroda
Harrison rašė:

Paslaptingai cia :)

Speju megsti filosofuot tada?:)) dabar uzmeciau aki i rezus, tai i VIV tai tikrai drasiai istoji manau.

1. VU

2. Artimi dalykai, tokie kaip 'komunikacija(nesu tylenis bobas), reklama (t.y. kompiuterinis dizainas nesvetimas man), IT domina. Patraukli,neapibrezta grieztai specialybe. Ir ekonomikos moko, ir informacijos valdymo, su media dirbt, - visko po biski. galesi dirbt nebutinai butent TEN :] plati sritis.

3. atvirai sakant, niekada nesimokiau, nes esu tinginys,o kiek pasakojo tai laisvo laiko tikrai daug,  per daug neperspaudzia.

realiai idomi,mane dominanti specialybe, geram univere, per daug nesiplesant. kas gali buti geriau?mama dziaugsis,kad ant diplomo VU, as,kad nesunku ir idomu. (aisku dar reikia istot cia ir pabaigt...tfutfutfu)

va taip va.

 

Vyresnioji Tamašauskaitė aš, va ir nebėr paslapčių.

Kūl kūl. Ir aš apie ją galvoju dėl to, kad plati specialybė mūsų infomacijos visuomenėj. Nu žodžiu perspektyvi.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:04:54 | Nuoroda

O dėl balo kilimo sakau, nes paraiškas i vf padave ~450, o istoja lyg 39? patikslinkit jei klystu

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:04:58 | Nuoroda
Powlius rašė:

 gana tikslu. O dar kaip vienas pliusas galėtų būti, jog ta iateities specia;lybė, nros darbo nėra, taip pat kaip visur, netolimoj ateity darba surasti bus nesunku. Beje, kaip minėjai ir kei kteko žiūrėti  į studijų programą, studijuoti bus įdomu naudinga be inesunku.( lIks laiko ir stujiuot ir pastudentaut)

Kodėl ateity? Krizę turi omeny? Kas sugeba, tas ir pasiekia. Ir nėra tokių rėmų.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:09:34 | Nuoroda
Bū rašė:
Powlius rašė:

 gana tikslu. O dar kaip vienas pliusas galėtų būti, jog ta iateities specia;lybė, nros darbo nėra, taip pat kaip visur, netolimoj ateity darba surasti bus nesunku. Beje, kaip minėjai ir kei kteko žiūrėti  į studijų programą, studijuoti bus įdomu naudinga be inesunku.( lIks laiko ir stujiuot ir pastudentaut)

Kodėl ateity? Krizę turi omeny? Kas sugeba, tas ir pasiekia. Ir nėra tokių rėmų.

 Ne, krizės nesureikšminu. Tačiau visi puikiai žinom, kad darbą pagal specialybę surasti yra sunku šiu metu. Tačiau viskas įmanoma, bent jau aš žvelgiu optimistiškai ir žinau kad tik nuo mano pastangų priklausys viskas.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:26:38 | Nuoroda

@Bū: Tamašauskaitė,tai čia tipo Ieva, is trecios? ;]

Tai siaip viena paklausiausiu specialybiu ir praeitais metais ji buvo kiek zinau :] tai nieko keisto,nu tikiuos balas per daug nekils, o jei ir kils, tai lieka informologija - ramu :)

pabaigus shita specialybe gauni komunikacijos ir informocijos bakalaura, kurio akiratis manau laaaaaabai platus - nuo verslo sektoriaus ar IT sferos iki renginiu organizavimo/reklmamos/pramogu pasaulio :]

ir realiai aisku nera perspektyviu specialybiu - yra perspektyvus zmones :)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:43:19 | Nuoroda
Harrison rašė:

@Bū: Tamašauskaitė,tai čia tipo Ieva, is trecios? ;]

Tai siaip viena paklausiausiu specialybiu ir praeitais metais ji buvo kiek zinau :] tai nieko keisto,nu tikiuos balas per daug nekils, o jei ir kils, tai lieka informologija - ramu :)

pabaigus shita specialybe gauni komunikacijos ir informocijos bakalaura, kurio akiratis manau laaaaaabai platus - nuo verslo sektoriaus ar IT sferos iki renginiu organizavimo/reklmamos/pramogu pasaulio :]

ir realiai aisku nera perspektyviu specialybiu - yra perspektyvus zmones :)

Taip taip ta pati.

Thanks už info. Įdomiai skamba. Studijuojant tikriausia bus aukštoji matematika? 

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:46:47 | Nuoroda

nebijok tos matematikos, kei kgirdėjau dėstytojai supratingi šiuo klausimu, o ir pačios matkės tik pirmam kurse lyg gausim :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą