Egzaminai lamabpo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:34:36 | Nuoroda
Antimaterialistas rašė:

Man ir tas pats...

Beje, turiu pažįstamų, kur su pagyrimu baigė mokyklą ir į kolegiją neįstojo ant spečialybių, kur su mokykliniais pernai sustojo... 

Čia tokios pievos ir taip nepatikima, kad baisu, kai pagalvoji, jog galėjo tavo prašymo iš viso nenusiūst per tuos lūžimus ir t.t. Manau dar ne laikas internetu tvarkyt reikalus žmonėms pradėt...

Žaidžia su mumis kaip su bandymų triušiais. Šekit abiturientai visiškai naują ir nepatikrintą egzaminų sistemą, kurios net patys nežinom kaip vertinsim. Šekit naują stojimo sistemą, kuri tik pačiam Dievui aišku kiek patikima. Antram stojimo etapui prasidėjus net nežinosim ar įstojom į mokamą ir/ar dėl ko neįstojom niekur. 

Trumpai, tai buvau prieš mokslus užsienyje ir apskritai norėjau likt čia, bet kadangi visiems Lietuvoje giliai px, tai man ir ant Lietuvos bus giliai px.

Kitą kartą, kai išgirsiu apie protų nutekėjimą į užsienį ir masinę emigraciją, kaip žmonių nepratiotiškumo problemas, tikrai apsivemsiu. 

 

 

 

 Jei taip ir toliau niekas nesitvarkis, tai ka daryti...????

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:14:28 | Nuoroda

Nieko nesuprantu...jau po 9 ,o tuščia ,kai i mokamas vietas vos nė pusė specialybių surašiau...

Chaosas kažkoks..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:28:17 | Nuoroda

tai kada po velniu tie rezultatai bus??? nusibodo laukt :((

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:32:05 | Nuoroda

Man tas pat.. Nieko negaunu.. Isviso nesuprantu kaip i VF negalejau patekt..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:00:01 | Nuoroda

o apskritai kur įsikūrus ta lama?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:09:49 | Nuoroda

pizdec... dar nera... as patyliu tai ka daryti dabar? ka galvot? idijotai nelaimingi tai tegu ir priemima dabar nukelia mums dvi dienas ilgiau kas cia per nesamone? tai kokios eiles bus jei paskutine dokumentu pasirasymo diena tik suzinos zmones kas kur istojo? apsurdas

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:14:56 | Nuoroda

Žiauru, nuo proto nušokt galima, niekas neaišku, kazin ar po antro turo išvis gausim kur įstot ar ne  

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:22:20 | Nuoroda

jauciu per antra tura istoti bus neimanoma. nes krepseliu kiekis sumazejjo visais 16 procentu nors valstybe zadejo kad siais metais jis tik kils... melagiai aferistai... bet cia manau jau nieko nenustebinsi lietuvoje. ktu forume raso adminai kad net nesitikejo jog vf vietu tokie auksti balai bus del to daugelis kas tikejosi ir nepateko todel antrame priemime gali buti labai daug norinciu vel :) o vietu lieka vis maziau... sistema ta gal ir nieko pakenteti galima bet kad daugiau nei puse kurie tikejosi vf vietos spygas gavo i subine nes valdininkai savo vilu kainas bei zioplas skolas dengia musu issilavinimui skirtais pinigais :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:29:11 | Nuoroda

kiek skaiciau tai univeruose visos vf vietos jau isdalintos (atsirastu nebent kas atsisakytu studijuot) o kolegijose dar keli simtai liko.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:30:38 | Nuoroda

einu man atrodo i parduotuve alaus kokios sesios bonkes manau padetu man laika prastumti :) nera svietimo sistemos klaidos kurios nepataisytu alkoholis!

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:09:19 | Nuoroda

Tj nesuprantu as ar dar galima tiketis, kad vnf atsiras ar jau fsio, nes i vnf tikrai turejau istot , nx nesamone kazkokia...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:13:49 | Nuoroda

delfi komentare pamaciau kazin cia tiesa:Siandien nedarbo diena, mes ilsimes, visa informacija turetu buti pateikta pirmadieni iki 3 h

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:15:14 | Nuoroda

Tai aš taip pat turėjau į vnf tikrai įstot....

Eina sau...debilai  kažkokie

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:20:20 | Nuoroda

maziau jus ta delfi skaitykit ten viskas is pirsto lauzta ten ir apie ateiviu parama europos sajungai gali rasti pasiskaityt... ko tik ten nera prifantazuota

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:24:47 | Nuoroda

O niekas nebandėt kaip nors susisiekt su lama ir paklaust koks buvo konkrečios specialybės kb šiais metais?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:28:39 | Nuoroda

Mėginau skambintį į tą lamą kelis kartus ir į vieną bei kitą nr...bet neįmanoma prisiskambint

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:30:21 | Nuoroda
Laurynius rašė:

maziau jus ta delfi skaitykit ten viskas is pirsto lauzta ten ir apie ateiviu parama europos sajungai gali rasti pasiskaityt... ko tik ten nera prifantazuota

 Čia tai geras :D Šaunu ,kad dar optimizmo išliko ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:38:34 | Nuoroda
Sandra Š. rašė:
Laurynius rašė:

maziau jus ta delfi skaitykit ten viskas is pirsto lauzta ten ir apie ateiviu parama europos sajungai gali rasti pasiskaityt... ko tik ten nera prifantazuota

 Čia tai geras :D Šaunu ,kad dar optimizmo išliko ;D

 juokas per asaras... dar klausimas ar i mokamas istosim jei daugiau nei puse studentu negavo vf tai i vnf didziulis konkursas gali buti dar ir ten ziekit nepakliusim va tada tai prikolas bus

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:48:41 | Nuoroda

o katik 1667 parase kad niekur neprieme ir kad reik laukt antro turo;DD

aciu dievui bent tiek pranese:D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:48:42 | Nuoroda

Bet  tai jie rašė,kad dėl vnf didelės konkurencijos nėra,bet tai turbūt ir vėl tuom tikėt negalima...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą