Egzaminai lamabpo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:50:25 | Nuoroda
dianukas19 rašė:

o katik 1667 parase kad niekur neprieme ir kad reik laukt antro turo;DD

aciu dievui bent tiek pranese:D

 netikek :)  cia tokia sms issiunte net tiem kas i vf istojo :D ten tie sms grybus pjauna visiskus trink sms ir lauk puslapyje ziniu

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:51:04 | Nuoroda
Sandra Š. rašė:

Bet  tai jie rašė,kad dėl vnf didelės konkurencijos nėra,bet tai turbūt ir vėl tuom tikėt negalima...

 kaip nebus jei tiek zmoniu i nemokamas neistojo... as jau nujauciu kad ten irgi paeitais metais kur balai buvo apie keturis siais m bus kokie 10 minimum :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:51:18 | Nuoroda
dianukas19 rašė:

o katik 1667 parase kad niekur neprieme ir kad reik laukt antro turo;DD

aciu dievui bent tiek pranese:D

 Netikek ta sms.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:51:33 | Nuoroda

 Gal kas zino, kaip suzinot kelintu nr istojai? Siaip idomu :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:53:51 | Nuoroda
CiaCia rašė:

 Gal kas zino, kaip suzinot kelintu nr istojai? Siaip idomu :)

 zmones nezino ar isvis istojo :D :D :D cia prikola nebloga suskelei.

 

eikit zmones alaus ar sidro nusipirkti nemiegojau nakti beveik nervai didziuliai bet va jau antra skardine geriu ir ramu jau :) dingo nervai tie nesialinkit kaip bus taip bus nieko nervais nepakeisim :) nurimkim o kam neiseina darykit kaip as alaus i parduotuve! :) tikrai ramiau dabar

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:56:40 | Nuoroda
Laurynius rašė:

 kaip nebus jei tiek zmoniu i nemokamas neistojo... as jau nujauciu kad ten irgi paeitais metais kur balai buvo apie keturis siais m bus kokie 10 minimum :)

 Kiek girdėjau daug kas net nerašė prašyme į vnf ...Bet visko gali būti..

O dėl balų tai sutinku . Galėjo nekeisti tos stojimų sistemos,palikti kaip praeitais metais.Stogas jau taip važiuoja,ne tas žodis.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:58:38 | Nuoroda

SMS gavau kad neistojau, nors KB 19,5 ir kvietimas LAMOj yra i odontologija.. tai Whtf?
Bus dar jei nuvarysiu rasytis sutarties, o sakys neistojai :D

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:59:27 | Nuoroda
Laurynius rašė:
CiaCia rašė:

 Gal kas zino, kaip suzinot kelintu nr istojai? Siaip idomu :)

 zmones nezino ar isvis istojo :D :D :D cia prikola nebloga suskelei.

 

eikit zmones alaus ar sidro nusipirkti nemiegojau nakti beveik nervai didziuliai bet va jau antra skardine geriu ir ramu jau :) dingo nervai tie nesialinkit kaip bus taip bus nieko nervais nepakeisim :) nurimkim o kam neiseina darykit kaip as alaus i parduotuve! :) tikrai ramiau dabar

 rimtai einu ir as alaus pasiimti..

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 41
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:59:47 | Nuoroda
Sandra Š. rašė:
Laurynius rašė:

 kaip nebus jei tiek zmoniu i nemokamas neistojo... as jau nujauciu kad ten irgi paeitais metais kur balai buvo apie keturis siais m bus kokie 10 minimum :)

 Kiek girdėjau daug kas net nerašė prašyme į vnf ...Bet visko gali būti..

O dėl balų tai sutinku . Galėjo nekeisti tos stojimų sistemos,palikti kaip praeitais metais.Stogas jau taip važiuoja,ne tas žodis.

 Reikia eiti gerti. Nera cia ko laukti. Taip ar taip darbo birza musu lauks

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:00:05 | Nuoroda
Deivizs rašė:

SMS gavau kad neistojau, nors KB 19,5 ir kvietimas LAMOj yra i odontologija.. tai Whtf?
Bus dar jei nuvarysiu rasytis sutarties, o sakys neistojai :D

 Netikėkit tais sms...mano draugė gavo taip pat vakar sms,kad neįstojo,o kai įėjo į lamą ,rado pakvietimą :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:00:11 | Nuoroda

taj kada galima jau laukt tikru rezultatu??? ;//

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:03:27 | Nuoroda
dianukas19 rašė:

taj kada galima jau laukt tikru rezultatu??? ;//

 niekas nezino net pati lama zada jie kad bus bus ten ar uz valandos ar uz keliu bet jau nuo ryt pietu vis laukia... o kai paskambini atkelineja vis keliom valandom dar neturim uz keliu val bus :D krc grybai ten dirba isvis nesuprantu kam keisti reikejo. praeitais m tikrai gera sistema buvo ir rezultatus kiek pamenu visi gavo ta diena kaip ir priklauso iki pietu... dauguma isvis is ryto ankstyvo jau zinojo :) krc einam alaus gert kad pasiparinsim niekas nepasikeis o va atsipalaiduoti reikia nes man asmeniskai jau nuo tu nervu pilna net skaudet pradejo :D vakar naktis isvis bemiege... einam pailsesim... kaip ir auskciau minejau nera svietimo sistemos klaidos kurios nepataisytu jauno zmogaus smegenys alkoholyje

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:10:05 | Nuoroda

jaučiuos tai, kaip per kokį piketą.. :D visi budi pamainomis :D

man tai pikta, kad jie viešai jokios žinios nepaskelbia.. praneštų kokiai alfai.lt ir viskas- jokių čia paranojų nebūtų ir vaikai negertų :D o dabar toks jausmas- pasižiūri į tą anketą- ir mąstai, kad niekur neįstojai, net į vnf.. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:18:15 | Nuoroda
Zigfryda rašė:

jaučiuos tai, kaip per kokį piketą.. :D visi budi pamainomis :D

man tai pikta, kad jie viešai jokios žinios nepaskelbia.. praneštų kokiai alfai.lt ir viskas- jokių čia paranojų nebūtų ir vaikai negertų :D o dabar toks jausmas- pasižiūri į tą anketą- ir mąstai, kad niekur neįstojai, net į vnf.. :)

 nusiteik ir tam... lb daug zmoniu i vf neistojo greiciausiai bus i mokamus lb didelis konkursas

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:18:48 | Nuoroda
Zigfryda rašė:

jaučiuos tai, kaip per kokį piketą.. :D visi budi pamainomis :D

man tai pikta, kad jie viešai jokios žinios nepaskelbia.. praneštų kokiai alfai.lt ir viskas- jokių čia paranojų nebūtų ir vaikai negertų :D o dabar toks jausmas- pasižiūri į tą anketą- ir mąstai, kad niekur neįstojai, net į vnf.. :)

 Tikrai kaip per piketą :D Man tai tėvai sakė netą atjungs ,jei nenusiraminsiu ;D

Jau nusibodo į savo prašymą bežiūrėt ...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:20:17 | Nuoroda

kazkokia pieva nacert...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:21:15 | Nuoroda
Sandra Š. rašė:
Zigfryda rašė:

jaučiuos tai, kaip per kokį piketą.. :D visi budi pamainomis :D

man tai pikta, kad jie viešai jokios žinios nepaskelbia.. praneštų kokiai alfai.lt ir viskas- jokių čia paranojų nebūtų ir vaikai negertų :D o dabar toks jausmas- pasižiūri į tą anketą- ir mąstai, kad niekur neįstojai, net į vnf.. :)

 Tikrai kaip per piketą :D Man tai tėvai sakė netą atjungs ,jei nenusiraminsiu ;D

Jau nusibodo į savo prašymą bežiūrėt ...

 alaus?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:22:26 | Nuoroda

i mokama tikrai imanoma istoti jai turi auksta bala...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:27:06 | Nuoroda
Laurynius rašė:

 alaus?

 Prašyčiau :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:33:53 | Nuoroda

Štai ir atkeliavo antroji sms, kad niekur neįstojau :D Nors pačiu pirmuoju savo prašyme nr į vf patekau :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą