Egzaminai lamabpo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-15 11:24:33 | Nuoroda

na rasiau jiems ir stai ka atrase:

[09:59:45]  Sveiki,norėjau jūsų paklausti tokio klausimo:
[09:59:58]  Kuris stojantysis gaus vf vieta,jei jo pirmai nurodytai studiju programai,pvz. medicinai ,konkursinis balas yra prastesnis nei kito stojanciojo,kuris ta pacia studiju programa nurode treciu pageidavimu?
[10:00:23] LAMA BPO: Sveiki
[10:00:55] LAMA BPO: Šiais metais žiūrima tik į konkursinius balus, eiliškumas įtakos neturi tarp kitų stojančiųjų. Eiliškumas įtaką turi tik Jums Jūsų prašyme

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-15 11:32:55 | Nuoroda
berenys rašė:

na rasiau jiems ir stai ka atrase:

[09:59:45]  Sveiki,norėjau jūsų paklausti tokio klausimo:
[09:59:58]  Kuris stojantysis gaus vf vieta,jei jo pirmai nurodytai studiju programai,pvz. medicinai ,konkursinis balas yra prastesnis nei kito stojanciojo,kuris ta pacia studiju programa nurode treciu pageidavimu?
[10:00:23] LAMA BPO: Sveiki
[10:00:55] LAMA BPO: Šiais metais žiūrima tik į konkursinius balus, eiliškumas įtakos neturi tarp kitų stojančiųjų. Eiliškumas įtaką turi tik Jums Jūsų prašyme

 tai kaip ir sakiau. bet bus atsizvelgiama i tavo norus, o galimybes istolti priklausys nuo bendro konkurso.

Žinutė parašyta: 2010-07-15 12:20:53 | Nuoroda

Vakar dar išskaičiau, jog prieš pasirašant sutartį su universitetu, reikia kaži kur interneto erdvėse patvirtinti kvietimo priėmimą

Žinutė parašyta: 2010-07-15 18:24:18 | Nuoroda

o kaip suzinoti ar tu teisingai uzpildei ta prasyma? As siemet baigiau mokykla tai man niekur jokiu dokumentu nesti nereikia?

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-15 18:39:28 | Nuoroda

sveiki :) noriu paklausti, jei baigiau praeitais metais mokykla, bet siais metais dar karta laikiau egzaminus, tai reikia dokumentus kazkur vezti? bet ar butina pries tai uzsiregistruoti lamabpo.lt tinklapyje ar dokumentus nuvezus bus galima ir ta ten padaryti?

Žinutė parašyta: 2010-07-15 19:59:11 | Nuoroda
ana918 rašė:

o kaip suzinoti ar tu teisingai uzpildei ta prasyma? As siemet baigiau mokykla tai man niekur jokiu dokumentu nesti nereikia?

 Jei neramu, nueik į vieną iš punktų ir ten paprašyk, kad patikrintų ar viskas gerai. O šiaip nešti dokumentus reiks kai įstosi, ten kur įstosi.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-15 20:00:45 | Nuoroda
Chambord rašė:

sveiki :) noriu paklausti, jei baigiau praeitais metais mokykla, bet siais metais dar karta laikiau egzaminus, tai reikia dokumentus kazkur vezti? bet ar butina pries tai uzsiregistruoti lamabpo.lt tinklapyje ar dokumentus nuvezus bus galima ir ta ten padaryti?

 Pirma užsiregistruoji lamabpo, tada neši dokumentus (atestatą ir priedą su perlaikytais egzais, pasą) į vieną iš punktų. Ir paskubėk, laikrodis tiksi.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-15 20:01:25 | Nuoroda

Neklaidinkit žmonių, prioritetai pirmam etape jokios reikšmės, neturi.. Aiškiai rašo kad valstybė ,,išsirinks labiausiai tinkamus''... nagi pasiskaitykit dokumentus. Tik aš asmeniškai manau kad čia nesamonių nesamonė, jei iš baimės neįstoti į specialybes trokštamas parašau vieną prastesnę ir tada į ją pasiūlo tai ką daryti? Ir jei atsisakai, o antrame etape tose kur norėjai nebeliko vietų... Tarkim pagal balų skaičiuoklę išeitų įstoti, bet valstybė pamanė kad ne ten tinkamas... Ne nu žodžiu, kokia prasmė. Pakomentuokit kas nors, dabar baisu ir pildyti prašymą

Žinutė parašyta: 2010-07-15 20:05:00 | Nuoroda

Tai nerašyk tokios, kurios jokiais būdais nenorėtum. O šiaip tai siūlys nuo viršaus į apačią prašyme surašytas specialybes. Jei įstoji į pirmą ar antrą, tai jas ir siūlys, o ne paskutinę.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-15 20:12:50 | Nuoroda

"Nuo to, kaip stojantysis išdėlioja savo prioritetus, priklauso, kur jis bus pakviestas studijuoti, todėl būtina, kad prioritetai būtų sudėlioti kuo tiksliau." 

www.lamabpo.lt/BP2010_tvarkos_aprasas.pdf

Tai rašo šiame dokumente.

Žinutė parašyta: 2010-07-15 20:55:12 | Nuoroda

Na tai gerai tarkim jei mano tvarka tokia:

1. ergo k.b 16,8

2. kinezi k.b 18,2

3. medicija 20

tai mane vistiek kviečia į ergoterapiją? nors jos balas žymiai mažesnis?:D tai aš nesuprantu kiek straipsnių visokių, kad eiliškumas tvarkos neturi, dabar svarbu tik balas... nesuprantu kur logika?

Žinutė parašyta: 2010-07-15 21:00:21 | Nuoroda
cacalele rašė:

Na tai gerai tarkim jei mano tvarka tokia:

1. ergo k.b 16,8

2. kinezi k.b 18,2

3. medicija 20

tai mane vistiek kviečia į ergoterapiją? nors jos balas žymiai mažesnis?:D tai aš nesuprantu kiek straipsnių visokių, kad eiliškumas tvarkos neturi, dabar svarbu tik balas... nesuprantu kur logika?

 Jei tavo balo užteks į ergo, įstosi ten. Jei neužteks, svarstys antrą specialybę, kurią parašei sąraše.

Žinutė parašyta: 2010-07-15 21:01:22 | Nuoroda
cacalele rašė:

Na tai gerai tarkim jei mano tvarka tokia:

1. ergo k.b 16,8

2. kinezi k.b 18,2

3. medicija 20

tai mane vistiek kviečia į ergoterapiją? nors jos balas žymiai mažesnis?:D tai aš nesuprantu kiek straipsnių visokių, kad eiliškumas tvarkos neturi, dabar svarbu tik balas... nesuprantu kur logika?

 Tai aišku tik ergo, jei ją parašei kaip svarbiausią, kas čia tau neaišku. Kvailas žmogus tu gal eiliškumas neturi reikšmės, įrašyk pirmoj vietoj kokį šūdą, aš pažiūrėsiu kaip verksi poto kai būsi ten pakviesta.

Einama iš eilės nuo pirmo žemyn, jei balo pakaks įstoti į pirmą - tave ten kviečia, jei neužtenka, tikrinamas antras, jei užtenka kviečia, jei ne ima sekantį ir t.t. Reikia būti durnu kad nesuprasti.

Žinutė parašyta: 2010-07-15 21:25:06 | Nuoroda

paklausiu gal ir durno klausimo.tiesiog siandien visiskai baigiau savo 12 spec surasyt..pagaliau.. ir ka dabar man tiksliai daryt? ryt gaunu atestata. reiks eiti kazkur ji priduoti? dekui uz beviltisko klausimo atsakyma

Žinutė parašyta: 2010-07-15 21:43:52 | Nuoroda

Priduoti reiks tik tada, kai įstosi, pasirašant sutartį. Dabar reikia laukti liepos 23.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-15 21:48:12 | Nuoroda
Visaine rašė:

Priduoti reiks tik tada, kai įstosi, pasirašant sutartį. Dabar reikia laukti liepos 23.

 ir uztenka tik to ka internete surasei/?Niekur siust nieko nereik?

Žinutė parašyta: 2010-07-15 22:03:44 | Nuoroda

Niekur nieko siųsti nereikia. Užpildai ir lauki liepos 23 

Žinutė parašyta: 2010-07-16 10:32:37 | Nuoroda

Na mano prasyme dar nerodo egzaminu rezultatu, o jum kaip? Jau rodo ar ne?

Žinutė parašyta: 2010-07-16 10:35:05 | Nuoroda

 Man irgi vis dar ne 

Žinutė parašyta: 2010-07-16 10:38:23 | Nuoroda

nerodo jokiu rezultatu :/ ramiau, kad ne man vienai taip...

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą