MRU Teisė Ir Penitencinė Veikla ir Policijos veikla
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-13 15:22:28 | Nuoroda

Sveiki! Turiu opų klausimą. Kas geriau Teisė Ir Penitencinė Veikla ar Teisė ir Policijos veikla? Kiek teko domėtis, tai pirmasis variantas daugiau tinkamas su teisininko ateitimi, o antrasis krypsta konkrečiai į policijos veiklą. Tikiuosi daugiau informacijos iš studijuojančių ir žinančių apie tai. Ačiū. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-13 16:40:15 | Nuoroda

 ooo mano tema :D

studijuoju teisę ir penitencinę veiklą, bet iš pradžių svajojau apie policiją :) mano svajones "sudaužė" (kraupokai skamba :D ) CMEK. Ar esi jau perėjusi CMEK?

Penitencinė veikla susijusi su kalėjimais. gausi teisės bakalaurą ir galėsi rinktis, kuo dirbti. Tuo tarpu įstojus į policiją, pasirašysi trišalę sutartį, kur vienas iš svarbiausių punktų yra tai, kad baigusi studijas, turėsi penkis metus atidirbti vidaus tarnyboje.

taip pat, jei tau yra aktualus pinigėlių klausimas, tai penitencinė pigiau kainuoja :)

taigi, aš asmeniškai pasirinkau penitencinę ir kol kas man viskas labai patinka :) nereikia sportuoti ( nebent pati pasirenki :) ), žinoma nėra mokymų šaudykloje, nebus garantuoto darbo.

Bet net nežinau, kokius pliusus ir minusus tau skaičiuoti :D Gal miesto? policija - Kaunas, penitencinė - Vilnius. Norėčiau sužinoti, kodėl dvejoji? Gal tada labiau tau padėčiau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 16:55:17 | Nuoroda
Argentum rašė:

 ooo mano tema :D

studijuoju teisę ir penitencinę veiklą, bet iš pradžių svajojau apie policiją :) mano svajones "sudaužė" (kraupokai skamba :D ) CMEK. Ar esi jau perėjusi CMEK?

Penitencinė veikla susijusi su kalėjimais. gausi teisės bakalaurą ir galėsi rinktis, kuo dirbti. Tuo tarpu įstojus į policiją, pasirašysi trišalę sutartį, kur vienas iš svarbiausių punktų yra tai, kad baigusi studijas, turėsi penkis metus atidirbti vidaus tarnyboje.

taip pat, jei tau yra aktualus pinigėlių klausimas, tai penitencinė pigiau kainuoja :)

taigi, aš asmeniškai pasirinkau penitencinę ir kol kas man viskas labai patinka :) nereikia sportuoti ( nebent pati pasirenki :) ), žinoma nėra mokymų šaudykloje, nebus garantuoto darbo.

Bet net nežinau, kokius pliusus ir minusus tau skaičiuoti :D Gal miesto? policija - Kaunas, penitencinė - Vilnius. Norėčiau sužinoti, kodėl dvejoji? Gal tada labiau tau padėčiau :)

 kaip gerai kad atsirado zmogus kuris studijuoja sita dalyka. ko mokotes be teises dalyku? ar sunku? kiek zmoniu priima ?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:31:30 | Nuoroda

 Yra dvi grupės po 29 žmones.

Pirmas pusmetis: logika, filosofija, specialybės kalba, įvadas į studijas ( ekskursija į Lukiškes, kurių metu pasakoja šiurpias istorijas, kad tik sumažėtų grupės skaičius :) ), teisės teorija (siaubas baubas :D ) anglų/vokiečių/prancūzų kalba, laisvai pasirenkami dalykai ir alternatyvos - teisėsaugos institucijos arba informatika.

Antras pusmetis: teisės teorija, psichologija, administracinė teisė, konstitucinė teisė, atkuriamasis teisingumas, anglų/vokiečių/prancūzų kalba, alternatyvos - etika, oratorika ar socialogija bei laisvai pasirenkami dalykai.

Regis tiek :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:45:17 | Nuoroda
Argentum rašė:

 Yra dvi grupės po 29 žmones.

Pirmas pusmetis: logika, filosofija, specialybės kalba, įvadas į studijas ( ekskursija į Lukiškes, kurių metu pasakoja šiurpias istorijas, kad tik sumažėtų grupės skaičius :) ), teisės teorija (siaubas baubas :D ) anglų/vokiečių/prancūzų kalba, laisvai pasirenkami dalykai ir alternatyvos - teisėsaugos institucijos arba informatika.

Antras pusmetis: teisės teorija, psichologija, administracinė teisė, konstitucinė teisė, atkuriamasis teisingumas, anglų/vokiečių/prancūzų kalba, alternatyvos - etika, oratorika ar socialogija bei laisvai pasirenkami dalykai.

Regis tiek :) 

 mm,atrodo visai idomiai:)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:46:18 | Nuoroda

o visu paskaitu lankomumas privalomas? ar galima ir numuilint,ar kaip kuriu dalyku?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:53:05 | Nuoroda

Ir man ši tema aktuali. Į pirmą vietą rašiau penitencinę veiklą. Bet bijau kad neįstosiu nes labai mažai surinkau procentų iš anglu. Kaži ar labai didelė kokurencija čia stojant, gal šiemet  mažesnių balų reikalaus ( Duok Dieve ) , nes kitaip aš žuvus...

Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:54:32 | Nuoroda
Vasare. rašė:

Ir man ši tema aktuali. Į pirmą vietą rašiau penitencinę veiklą. Bet bijau kad neįstosiu nes labai mažai surinkau procentų iš anglu. Kaži ar labai didelė kokurencija čia stojant, gal šiemet  mažesnių balų reikalaus ( Duok Dieve ) , nes kitaip aš žuvus...

 o nori butent tik teise mru? teise siaip galim daugiau kur rinktis,manau kaune lengviau istot

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:00:11 | Nuoroda

 stojant į kauną reikia pereiti CMEK :)

praeitais metais buvo didžiausias kada pas juos buvęs konkursas. berods 75 į vieną vietą stojo :D Šiaip jie buvo labai nustebę, nes niekada nebūna tokių konkursų :D

Tikrai nėra dėl ko bijoti :) Įstoti tikrai tikrai įmanoma. Kaip matau pagrinde diskusijos vyksta VU teisės ir MRU teisės temomis ( kovoja, kuris universitetas geresnis :D ). taip kasmet ir būna :D o apie "teisę ir...." niekas nepagalvoja :D

 

Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:01:35 | Nuoroda
Argentum rašė:

 stojant į kauną reikia pereiti CMEK :)

praeitais metais buvo didžiausias kada pas juos buvęs konkursas. berods 75 į vieną vietą stojo :D Šiaip jie buvo labai nustebę, nes niekada nebūna tokių konkursų :D

Tikrai nėra dėl ko bijoti :) Įstoti tikrai tikrai įmanoma. Kaip matau pagrinde diskusijos vyksta VU teisės ir MRU teisės temomis ( kovoja, kuris universitetas geresnis :D ). taip kasmet ir būna :D o apie "teisę ir...." niekas nepagalvoja :D

 

 man tai durnai atrodo,abu universitetai geri,issidirbineja.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:01:49 | Nuoroda

 Umm lankomumas :D Oficialiai privaloma lankyti tik seminarus, bet pasitaiko dėstytojų, kurie klausinėja iš savo paskaitų, taigi jei nenueisi į paskaitą, negalėsi atsakyti. Kol kas tik du tokie dėstytojai pasitaikė ;)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:04:15 | Nuoroda

 čia labiau primena "aš įstojau ten kur nenorėjau, tai bent pasigirsiu universiteto vardu" :D pro ausis tokius pasisakymus tereikia praleisti, jei jau esate tikrai tvirtai apsisprendę, kur norite studijuoti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:18:42 | Nuoroda
tralain rašė:
Vasare. rašė:

Ir man ši tema aktuali. Į pirmą vietą rašiau penitencinę veiklą. Bet bijau kad neįstosiu nes labai mažai surinkau procentų iš anglu. Kaži ar labai didelė kokurencija čia stojant, gal šiemet  mažesnių balų reikalaus ( Duok Dieve ) , nes kitaip aš žuvus...

 o nori butent tik teise mru? teise siaip galim daugiau kur rinktis,manau kaune lengviau istot

 Būtent  noriu  teisė ir penitencinė veikla. O šia galimybę siūlo tik MRU.  CMEK nėjau , nes žinau kad manęs būtu nepraleide ( juk jie vistiek randa prie ko prikibti ) . Bet būčiau stojusi ne į Kauną, o į Klaipėda.  

Žinutė parašyta: 2010-07-13 19:27:17 | Nuoroda

Aš apie šitą irgi pagalvoju. Kažkaip mieliau skamba nei teisė ir valdymas :}

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-13 19:35:32 | Nuoroda

Žodžiu mane visi nuo šitų teisių atkalbinėja ir nebežinau ką daryti :D

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:08:14 | Nuoroda

dar turiu klausima. o kuo skiriasi ta teise ir valdymas? kas ten kitaip?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:13:43 | Nuoroda

Ten daugiau vadybos pagrindų. Na visgi aš nusprendžiau savo prašyme nieko nebekeisti :}

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:28:03 | Nuoroda
Thotu rašė:

Ten daugiau vadybos pagrindų. Na visgi aš nusprendžiau savo prašyme nieko nebekeisti :}

 am,tada tas valdymas man tikrai nepatinka.. penitencine rasei?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:30:54 | Nuoroda

Pagalvojau apie ją, laisvai į nemokamą įstočiau, bet visgi atkalbėjo, kad ir kaip mane ta visa baudžiamoji teisė trauktų. Renkuosi paprastą teisę ir teisę ir valdymą kaip alternatyvą

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:39:32 | Nuoroda
Thotu rašė:

Pagalvojau apie ją, laisvai į nemokamą įstočiau, bet visgi atkalbėjo, kad ir kaip mane ta visa baudžiamoji teisė trauktų. Renkuosi paprastą teisę ir teisę ir valdymą kaip alternatyvą

 o kodel atkalbejo? as tai i nemokama nelabai istociau

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą