Stojimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-16 01:31:03 | Nuoroda

 Jei tau teisė taip svarbu, perlaikyk istoriją. Jeigu ne - tai ne. Ir šiaip, tu teisininkų kaip prišikta. Pabaikit jūs ten stot, gaila jau gerai baigusių abiturientų... Third option: jeigu visgi nenori laukt metų, stok į tą kolegiją ir parodyk, kad jos kažko vertos. Jeigu esi užsidegęs ir nusiteikęs rimtam mokslui, parodysi, kad ir iš kolegijos galima prasiskinti kelią. Tačiau man asmeniškai ta teisė... Popsucha, nieko daugiau. 

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-16 06:48:45 | Nuoroda

Kaip supratau, tai jam labiau ne patarimo o paguodos reikia.  :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-07-16 09:36:52 | Nuoroda

NONcom > Tą ir ruošiuosi daryti. Taip, sutinku, teisininkų kaip prišikta, tačiau daugelis tėra krūva pesimistų kurie vadovaujasi principu "gavau diplomą, tai dabar darbas pats mane turi susirast". 0 iniciatyvos.

ka_tu_kaip_tu > Ne, paguodos man tikrai nereikia :) Neesu toks žmogus. Man reikia diskusijos, įdėjų, patarimų. Na ir ko gero man jau pavyko šiek tiek pasikalbėti su jumis, ir mintyse suformuoti pašymo prioritetus.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-01 21:39:26 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

NONcom > Tą ir ruošiuosi daryti. Taip, sutinku, teisininkų kaip prišikta, tačiau daugelis tėra krūva pesimistų kurie vadovaujasi principu "gavau diplomą, tai dabar darbas pats mane turi susirast". 0 iniciatyvos.

ka_tu_kaip_tu > Ne, paguodos man tikrai nereikia :) Neesu toks žmogus. Man reikia diskusijos, įdėjų, patarimų. Na ir ko gero man jau pavyko šiek tiek pasikalbėti su jumis, ir mintyse suformuoti pašymo prioritetus.

 Iš kur jau žinote šių metų istorijos egzamino rezultatus ? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-01 22:05:28 | Nuoroda
afex333 rašė:
Uncle_Sam rašė:

NONcom > Tą ir ruošiuosi daryti. Taip, sutinku, teisininkų kaip prišikta, tačiau daugelis tėra krūva pesimistų kurie vadovaujasi principu "gavau diplomą, tai dabar darbas pats mane turi susirast". 0 iniciatyvos.

ka_tu_kaip_tu > Ne, paguodos man tikrai nereikia :) Neesu toks žmogus. Man reikia diskusijos, įdėjų, patarimų. Na ir ko gero man jau pavyko šiek tiek pasikalbėti su jumis, ir mintyse suformuoti pašymo prioritetus.

 Iš kur jau žinote šių metų istorijos egzamino rezultatus ? 

 Čia anų metų abiturientai. 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 00:22:28 | Nuoroda

 Man būtų įdomu sužinoti, ar su mano tokiais rezultatais (yra apačioja) na ir dar istorijos egzaminu, kuris turėtų svyruoti nuo 60 iki 80 proc. turėčiau galimybę įstoti į VU vadybą ir verslo administravimą VF? :)

  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 90
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą