Dar miegam ar jau galvojam?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:01:41 | Nuoroda

Taip kaip ten, a ?  

Žinutė parašyta: 2010-07-20 21:46:04 | Nuoroda

Geriau palaukite mokslo metų pradžios, džiaukitės dabar vasara :)

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-21 16:48:25 | Nuoroda

na dar bandau per vasara galvos nesukti, bet neina, vis nukrypsta  mintys i kitu metu egzaminus, stojimus, baisu net pagalvot kaip seksis, nors atrodo mokykykloje mokausi gerai, o kaip jums? ka zadat studijuoti?

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:24:23 | Nuoroda
studijos.lt rašė:

Taip kaip ten, a ?  

 a?

  • Fizika / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:57:19 | Nuoroda
Karo|is rašė:
studijos.lt rašė:

Taip kaip ten, a ?  

 a?

 ogi visaip ;DD šiaip stengiuosi šią vasarą dar pailsėti, o kai jau ateis rugsėjis, tada ir pradėsiu rimčiau galvoti :) vienintelis būdas, kuriuo pasireiškia mano galvojimas apie egzaminus, tai yra stengimasis žiūrėti angliškas laidas ar filmus, visgi anglų kalboje žinias pagilinti dar tikrai reikia :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:09:23 | Nuoroda

padarykit viską per šiuos metus, kad netektų gailėtis! 

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:17:36 | Nuoroda

Galiu tik štai ką patarti: galit 11 metų nesimokyt, bet tada 12 klasėje teks STIPRIAI padirbėti.

O jei mokėtės sistemingai - tada 12 klasės egzaminai atrodys kaip tikra šventė. 

  • Fizika / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:51:36 | Nuoroda
Karo|is rašė:

Galiu tik štai ką patarti: galit 11 metų nesimokyt, bet tada 12 klasėje teks STIPRIAI padirbėti.

O jei mokėtės sistemingai - tada 12 klasės egzaminai atrodys kaip tikra šventė. 

 Asmeniškai aš tai mokiausi tikrai palyginus sistemingai, bet vis tiek bijau, kad gali imti ir nepasisekti, kai tiek pastangų buvo įdėta ir dar bus .Man tai yra baisiausia.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:57:13 | Nuoroda

Egzai,kaip egzai,ejo ir praejo ir jau uz juru mariu pranyko.Aisku,kaip bebutu ten laiems dazniau daugiau reikia,negu realiu ziniu ...

 Siaip,siulau vasaros visiskai neissvaistyt.Nuo rugpjucio vidurio,kasdien labai naudinga skirti demesi svarbiausiems dalykams,prisiminti,ka moketes anais metais ir spragas uzkmasyt .

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:01:01 | Nuoroda
azazelas rašė:

Egzai,kaip egzai,ejo ir praejo ir jau uz juru mariu pranyko.Aisku,kaip bebutu ten laiems dazniau daugiau reikia,negu realiu ziniu ...

 Siaip,siulau vasaros visiskai neissvaistyt.Nuo rugpjucio vidurio,kasdien labai naudinga skirti demesi svarbiausiems dalykams,prisiminti,ka moketes anais metais ir spragas uzkmasyt .

 Azazelai, ar tu is ''Meistro ir Margaritos''? ir katinas irgi? 

Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:10:31 | Nuoroda
živilė rašė:
azazelas rašė:

Egzai,kaip egzai,ejo ir praejo ir jau uz juru mariu pranyko.Aisku,kaip bebutu ten laiems dazniau daugiau reikia,negu realiu ziniu ...

 Siaip,siulau vasaros visiskai neissvaistyt.Nuo rugpjucio vidurio,kasdien labai naudinga skirti demesi svarbiausiems dalykams,prisiminti,ka moketes anais metais ir spragas uzkmasyt .

 Azazelai, ar tu is ''Meistro ir Margaritos''? ir katinas irgi? 

 Kaip letena i mano tanku kaili .

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:58:54 | Nuoroda

 sukele sypsena pamacius 2011 :)

siaip tai net nzn, miegot reikia dar :D galima 4fun atsiversti knyga kokia, bet nemanau kad ilgai bus tavresta ji :)

kazkas sake del sistemingo mokymosi. tai nezinau, gal mano sekme cia, bet sistemingai niekad nesimokiau ir islaikiau egzaminus geriau uz visus tuos, kurie tuos 12metu mokesi.

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-22 01:17:43 | Nuoroda

kai pamaciau sita tema, tai pagalvojau: nu sakes...dar beveik metai, o jau galvoja :D relax, take it easy  ;) ateis ir praeis, tik aisku dbr labai juos sureiksminat, bet po metu-dvieju suvoksit, kad veltui tiek pergyvenot ;D tad bent dbr - dziaukites vasara, judekit i pliazus, igaukit rudumaaa :D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2010-07-22 01:46:57 | Nuoroda

sekmes ateinanciu metu abiturientams :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-22 10:00:58 | Nuoroda

 Pasiūlymas dabartiniams abiturientams: jei kitąmet atrasit laiko prisijungti prie forumo ir patarti 2011 metų abiturientams, primename, kad mūsų spintelėje dovanų "už nuopelnus" visada atsiras 

Žinutė parašyta: 2010-07-22 10:18:14 | Nuoroda

manau per tris menesius egzaminam drasiai galima pasiruost.. na turbut ne simtukam, bet kad gaut jau balus kaip mano tai tikrai:) tad iki simtadienio net minties apie egzaminus neturetu but:D

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-22 10:28:09 | Nuoroda
SOLID rašė:

manau per tris menesius egzaminam drasiai galima pasiruost.. na turbut ne simtukam, bet kad gaut jau balus kaip mano tai tikrai:) tad iki simtadienio net minties apie egzaminus neturetu but:D

 Kame bėda, kad visi tik vaizduoja, kad po šimtadienio pradės mokytis. :D jeigu žmonės po šimtadienio pradėtų mokytis, čia galima ir šimtuko tikėtis. :D aš pats nukelinėjau datas kada pradėsiu ruoštis egzaminams ir gavosi, kad jiems ruošiausi nuo 2 dienų iki savaitės :D

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:45:25 | Nuoroda

 Skaitykit knygas iš mokyklinės lit. sąrašo. Tai daugiausiai, ką turėtumėt padaryt vasarą dėl ateinančių egzaminų. 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-22 16:14:22 | Nuoroda

 Egzaminams pradejau ruostis kokia geguzes 15 diena, buciau pradejas geguzes 1 bet uzspaude metiniu pazymiu tvarkymas bei skolos is istorijos :D dar nepamirskit kaip reikalas atsvesti paskutinio skambucio kuris tikriausiai bus lietuviu egzamino isvakarrese :) man didziausias mokymasis buvo per pertraukas tarp egzu, kurios buvo 4 dienos, tada tai tikrai skaitydavau daug ir ilgai. Taigi gero kelio, susitiksime fuksu krykstynuose, jaunuoliai :D

Žinutė parašyta: 2010-07-22 16:17:36 | Nuoroda
studijos.lt rašė:

 Pasiūlymas dabartiniams abiturientams: jei kitąmet atrasit laiko prisijungti prie forumo ir patarti 2011 metų abiturientams, primename, kad mūsų spintelėje dovanų "už nuopelnus" visada atsiras 

 Būtinai užsuksim ir patarsim. ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą