Dar miegam ar jau galvojam?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-22 16:20:23 | Nuoroda

Siūlyčiau dar truputį pamiegot, o po vasaros tik kibt į darbą, pasidžiaukit normalia vasara, nes kitos net nepajausit O šiaip jei kils klausimų dėl biologijos, chemijos ir stojimo į KMU (manau, įstosiu į farmaciją), klauskit manęs.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-22 17:49:20 | Nuoroda

Ilsėkitės, džiaukitės kiekviena laisva akimirka, nes tikrai spėsit prisisėdėti prie tų knygų. Dar vienas patarimas iš asmeninės patirties (   ) - neatidėliokite mokymąsi iki paskutinės minutės. Stenkitės paskirstyti viską, ką reikia pakartoti tolygiai. 

Žinutė parašyta: 2010-07-22 17:58:50 | Nuoroda

 Gerai dar jums, norėčiau dar pakartoti 12 klasę, pasiruošti valstybiniams egzaminams, nes kažkaip visai nenoriu studijuoti universitete... Pavydžiu jums :D . Nors gana čia verkšlenti, laikas judėti į priekį. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-22 20:21:29 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Gerai dar jums, norėčiau dar pakartoti 12 klasę, pasiruošti valstybiniams egzaminams, nes kažkaip visai nenoriu studijuoti universitete... Pavydžiu jums :D . Nors gana čia verkšlenti, laikas judėti į priekį. 

 Kodėl nenori, sanemi? Aš kaip tik laukiu

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-22 20:41:15 | Nuoroda
Himalaya rašė:
sanemis rašė:

 Gerai dar jums, norėčiau dar pakartoti 12 klasę, pasiruošti valstybiniams egzaminams, nes kažkaip visai nenoriu studijuoti universitete... Pavydžiu jums :D . Nors gana čia verkšlenti, laikas judėti į priekį. 

 Kodėl nenori, sanemi? Aš kaip tik laukiu

 Universitete jau viskas kitaip. Mokykloje, bent pas mus, mokytojai buvo tikrai šaunūs, geranoriški, nuoširdūs, o universitete jau viskas šalčiau, oficialiau. Gaila ir kai kurių draugų, kuriuos matydavai kasdien mokykloje, o universitete mokindamas ko gero žymiai rečiau bus. Nauja aplinka, nauji žmonės, kažkaip sunku man gana adaptuotis, na, bet reikia judėti pirmyn, gi visad neperlaikinėsiu egzaminus :) 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-22 21:54:09 | Nuoroda

dziaukites vasara, nepjaukit grybo 12 klasej pamoku metu iki, uhm, pavasario. tada mokykites. o kai ateis geguze pradekit ruostis istorijai. ir turesit 94.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:10:04 | Nuoroda
sanemis rašė:
Himalaya rašė:
sanemis rašė:

 Gerai dar jums, norėčiau dar pakartoti 12 klasę, pasiruošti valstybiniams egzaminams, nes kažkaip visai nenoriu studijuoti universitete... Pavydžiu jums :D . Nors gana čia verkšlenti, laikas judėti į priekį. 

 Kodėl nenori, sanemi? Aš kaip tik laukiu

 Universitete jau viskas kitaip. Mokykloje, bent pas mus, mokytojai buvo tikrai šaunūs, geranoriški, nuoširdūs, o universitete jau viskas šalčiau, oficialiau. Gaila ir kai kurių draugų, kuriuos matydavai kasdien mokykloje, o universitete mokindamas ko gero žymiai rečiau bus. Nauja aplinka, nauji žmonės, kažkaip sunku man gana adaptuotis, na, bet reikia judėti pirmyn, gi visad neperlaikinėsiu egzaminus :) 

 dabar tik taip manai, kad sunku adaptuotis, gal pradzioje taip ir bus, bet veliau viskas pasikeis. svarbu susirasti nauju draugu, tada net nerasi savaitgalio kada namo grizti arba derinsi su draugais, kad visi viena savaitgali varytumete namo :) ir visi, kas studijuoja, sako, kad geriau nei mokykloje, tad manau, kad ir tavo nuomone pasikeis, cia tik laiko klausimas ;)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:46:21 | Nuoroda

jeigu norit 100 reikia mokytis 12 metu,bet man atrodo, to jau net nereikia aishkint:D o del geru balu, mano nuomone, uztenka kaip kazkas cia sake po shimtadienio, o gal dar veliau praeit visa egzu programa ir sistemingai pagal ja viska pakartot, bent ash taip dariau... bet patariu neit ish proto,kad ta 12a klase....nes paparasciausiai ner ko :D:D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:16:12 | Nuoroda

Kad ir kaip jus bandot cia paguost, bet 12 klase ir yra 12 klase. Netikiu pasakomis kad reikia mokytis nuo simtadienio. Sutinku, kad nuo simtadienio galima greitai viska pasikartoti, bet jei galvoje tuscia - tai ka tuomet kartotis? 11 metu galima ir nesimokyt, bet 12 klaseje tai reikia gerokai padirbeti. Ir ne paskutini menesi, o visus metus :) 

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-25 15:27:42 | Nuoroda

He, čia toks užburtas ciklas: kiekvienais metais būsimieji studentai  ramina ir guodžia būsimuosius abiturientus, nors patys gerai supranta, kad tai nėra efektyvi pagalbinė priemonė, kuri  numalšintų vis labiau artėjantį psichologinį nerimą. O supranta todėl, kad patys buvo jųjų vietoje. :)))   Ciklas. 

Nemiegam, po biški bundam iš gilaus 11 - tos klasės miego , vis galvojam, " kontempliuojamės" savyje, bet tik tiek, jokių  konkrečių veiksmų :D 

 

 

 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-25 15:32:45 | Nuoroda

as tai nuo 11klases pradejau egzaminams ruostis :) tik lt dar nesiruosiau ka patartumet?:) (laikusieji)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:40:13 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Gerai dar jums, norėčiau dar pakartoti 12 klasę, pasiruošti valstybiniams egzaminams, nes kažkaip visai nenoriu studijuoti universitete... Pavydžiu jums :D . Nors gana čia verkšlenti, laikas judėti į priekį. 

 o as kaip tik per dviliktoku isleistuves jiem pavydejau;D nes man baisu ir pagalvot apie tuos egzaminus, po to rezultatu laukima, po to kur istojai laukima...ir labai bijau nusivilt :) na bet kas tie egzaminai palyginus su visu gyvenimu ;D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:01:32 | Nuoroda

visų pirma, rimtai mokytis jau reikia nuo 8 klasės padėt, sudedami visi pagrindai, esminės žinios, kurios vėlesnėse klasėse tik pagilinamos. biologiją (nepersistengiant) ruošiaus seniai jau, per dvi vasaras (10tos ir 11tos klasių pabaigoj) perskaičiau maderius (na kai kuriose vietose ne itin įdėmiai) ;D 12toj klasėj bio beveik nebesiruošiau net, na olimpiadoj dalyvavau va, bet kažkaip viskas buvo išmokta anksčiau, na sunkesnes temas prieš pat egzą pakartojau, ir 100 lengvai gan

su chemija kitaip buvo, š maliau iki paskutinių dienų, teorijos nulis, mokėjau nebent uždavinius spręst, na suprasdavau juos visad. visa teorija (lyginant su bio apimtim, chemijos oooj kaip mažai), iškaliau per 5 dienas prieš egzą, rezultatą matot

lietuvių sunkiausia pasiruošt, čia jau reikia gabumų lt kalbai, rašinius nuo mažens gerus rašau, rašyba irgi nesiskundžiau, knygas paskaitydavau per vasaras iš to sąrašo.. 12toj klasėj lt pamokos knisa, suvokimai rašiniai kultūriniai kontekstai bla bla bla, daug laiko užima ir vargina, bet aišku nepatingėkit ir pasistenkit. baisiausia įskaitos, vos neapsiverkiau ten, tikrai baisiau už egzą

šiaip galėjau tikrai daugiau mokytis, visa dvylikta klasė prauliavota klubuose plotuose (ką jau kalbėt apie bemiegį paskutinio skambučio šventimą pirtelėj prieš lt egzą) na gal tik va atmintį gerą turiu ir nereikia kalti. čia jau kaip kam, žinot

sėkmės! ;)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:47:02 | Nuoroda

as istorijos pradejau mokytis tik 11 klasej, nes pries tai turejom pochuiste mokytoja ir gaudavom desimtukus uz nieka... tad db vyksta ne kartojimas o tik susipazinimas, todel bijau kaip bus su egzu :/

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:40:37 | Nuoroda
NONcom rašė:
SOLID rašė:

manau per tris menesius egzaminam drasiai galima pasiruost.. na turbut ne simtukam, bet kad gaut jau balus kaip mano tai tikrai:) tad iki simtadienio net minties apie egzaminus neturetu but:D

 Kame bėda, kad visi tik vaizduoja, kad po šimtadienio pradės mokytis. :D jeigu žmonės po šimtadienio pradėtų mokytis, čia galima ir šimtuko tikėtis. :D aš pats nukelinėjau datas kada pradėsiu ruoštis egzaminams ir gavosi, kad jiems ruošiausi nuo 2 dienų iki savaitės :D

  Istoriją pasikartojau per 2 dienas ;DD

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:56:34 | Nuoroda
Sandrittta rašė:

as istorijos pradejau mokytis tik 11 klasej, nes pries tai turejom pochuiste mokytoja ir gaudavom desimtukus uz nieka... tad db vyksta ne kartojimas o tik susipazinimas, todel bijau kaip bus su egzu :/

 Realiai 11-12 klasėse viskas daugmaž iš naujo praeinama. Tad jei išties mokysies didelių problemų nebus.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:35:11 | Nuoroda
Johnny B rašė:
Sandrittta rašė:

as istorijos pradejau mokytis tik 11 klasej, nes pries tai turejom pochuiste mokytoja ir gaudavom desimtukus uz nieka... tad db vyksta ne kartojimas o tik susipazinimas, todel bijau kaip bus su egzu :/

 Realiai 11-12 klasėse viskas daugmaž iš naujo praeinama. Tad jei išties mokysies didelių problemų nebus.

 pasistengsiu kad taip ir  butu :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:34:55 | Nuoroda

Kažkodėl tik pagalvojus apie 12 - tą klasę mane nupurto šiurpas. Greičiausiai ne dėl pačios 12-os klasės, bet dėl egzaminų. Kažkaip dėl jų anksčiau man buvo nulis reakcijos, bet šiais metais kartu su dvyliktokais nervinausi dėl egzaminų, jų rezultatų ir dėl stojimų rezultatų. Lyg būtų čia ko man stresuot papildomai  Bet taip jau gavosi  Matyt pagalvojus, kad kitais metais manęs tas pats laukia. Jau senokai žinau, kokius egzaminus laikysiu, todėl šiek tiek atsipūtus esu. Bent jau žinau, kuriems dalykams teks sutelkti daugiau dėmesio.

O šiaip, šią vasarą bandau atsipūst kiek galima daugiau (nors ne visada pavyksta;D). Baisiausiai nelaukiu kitų metų, bet jie neišvengiamai artėja.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:44:39 | Nuoroda
Žalia rašė:

Kažkodėl tik pagalvojus apie 12 - tą klasę mane nupurto šiurpas. Greičiausiai ne dėl pačios 12-os klasės, bet dėl egzaminų. Kažkaip dėl jų anksčiau man buvo nulis reakcijos, bet šiais metais kartu su dvyliktokais nervinausi dėl egzaminų, jų rezultatų ir dėl stojimų rezultatų. Lyg būtų čia ko man stresuot papildomai  Bet taip jau gavosi  Matyt pagalvojus, kad kitais metais manęs tas pats laukia. Jau senokai žinau, kokius egzaminus laikysiu, todėl šiek tiek atsipūtus esu. Bent jau žinau, kuriems dalykams teks sutelkti daugiau dėmesio.

O šiaip, šią vasarą bandau atsipūst kiek galima daugiau (nors ne visada pavyksta;D). Baisiausiai nelaukiu kitų metų, bet jie neišvengiamai artėja.

 man irgi panasiai, tik galvoju koks stresas bus pries pat egza kai jau dabar taip baisu :D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:45:04 | Nuoroda

Nebijokit jūs tų egzaminų :} geriausia su klasiokais prieš pat einant į tą pastatą kur laikysit pachill'int,pasijuokt :} Nėreik nervintis,kas bus tas bus :}

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą