Dar miegam ar jau galvojam?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:08:03 | Nuoroda
YourStarGirl rašė:

Nebijokit jūs tų egzaminų :} geriausia su klasiokais prieš pat einant į tą pastatą kur laikysit pachill'int,pasijuokt :} Nėreik nervintis,kas bus tas bus :}

 na jo  :) tik tikriausiai jau nuo mazu dienu tie egzaminai atrodo kaip kazkoks siaubas kai matai baimes perkreiptus dvyliktoku veidus ir asarotas akis :D bet kuo jie arciau tuo labiau supranti kad tai tik svarbus kontrolinis :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:19:51 | Nuoroda

Kuo toliau, tuo vis dažniau stengiuosi save nuteikt, kad egzaminai tik papraščiausi žinių patikrinimai, kaip kad buvo 10 klasėj

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:47:01 | Nuoroda

Džiaukitės vasara, tik tiek galiu pasakyt. :D Tie egzaminai visiem baisūs atrodo, bet eina ir praeina. Man asmeniškai, dabar jau po visko galiu pasakyt, baisiausias etapas buvo, kai pradėjo skelbi egzaminų rezultatus ir vietas, kur įstojau.. ;D nervų daugiau nei prieš egzaminus, juos tai aplamai, šaltokais nervais patempiau, tik tiek, kad per lietuvių egzaminą peršalau ir istoriją su matieka teko rašyti su temperatūra- šioks toks diskomfortas. :) viskas bus gerai. ; ) gausit lengvą istorijos egzą ir lietuvių rašomąją dalį, nes šiemet čia riešutėliai buvo, istorijos egzą dar ilgai piktai minėsiu. : DD

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:54:17 | Nuoroda
Žalia rašė:

Kuo toliau, tuo vis dažniau stengiuosi save nuteikt, kad egzaminai tik papraščiausi žinių patikrinimai, kaip kad buvo 10 klasėj

 Būtent taip ir yra,egzaminas-paprastas kontrolinis kurį reikia kuo geriau atlikti,ir tau  atviros beveik visos durys siekti tai ko troškai/trokšti....

Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:11:17 | Nuoroda
kavamanija rašė:

Džiaukitės vasara, tik tiek galiu pasakyt. :D Tie egzaminai visiem baisūs atrodo, bet eina ir praeina. Man asmeniškai, dabar jau po visko galiu pasakyt, baisiausias etapas buvo, kai pradėjo skelbi egzaminų rezultatus ir vietas, kur įstojau.. ;D nervų daugiau nei prieš egzaminus, juos tai aplamai, šaltokais nervais patempiau, tik tiek, kad per lietuvių egzaminą peršalau ir istoriją su matieka teko rašyti su temperatūra- šioks toks diskomfortas. :) viskas bus gerai. ; ) gausit lengvą istorijos egzą ir lietuvių rašomąją dalį, nes šiemet čia riešutėliai buvo, istorijos egzą dar ilgai piktai minėsiu. : DD

 Mane tik ir guodžia, kad turėtų būt lengvi istorijos ir lietuvių egzaminai ;DD

Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:12:51 | Nuoroda
KarabinaS rašė:
Žalia rašė:

Kuo toliau, tuo vis dažniau stengiuosi save nuteikt, kad egzaminai tik papraščiausi žinių patikrinimai, kaip kad buvo 10 klasėj

 Būtent taip ir yra,egzaminas-paprastas kontrolinis kurį reikia kuo geriau atlikti,ir tau  atviros beveik visos durys siekti tai ko troškai/trokšti....

 as po siu stojimu pradedu mastyt kad i savo norima spcialybe tik i mokama istosiu, todel dabar mano galvoje dvi mintys kaip gerai islaykyt egzus ir kaip susitaupyt pinigu :D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:14:02 | Nuoroda
Žalia rašė:

 Mane tik ir guodžia, kad turėtų būt lengvi istorijos ir lietuvių egzaminai ;DD

 o as lietuviu egzamino labiausiai bijau, nes su juo buna didziausi kurijozai :D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:18:25 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
 
as po siu stojimu pradedu mastyt kad i savo norima spcialybe tik i mokama istosiu, todel dabar mano galvoje dvi mintys kaip gerai islaykyt egzus ir kaip susitaupyt pinigu :D

 O kur nori stot? :)

Tai joa, visko būna. Dažniausiai laimės dalykas su tais egzaminais;D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:23:26 | Nuoroda
Žalia rašė:
Sandrittta rašė:
 
as po siu stojimu pradedu mastyt kad i savo norima spcialybe tik i mokama istosiu, todel dabar mano galvoje dvi mintys kaip gerai islaykyt egzus ir kaip susitaupyt pinigu :D

 O kur nori stot? :)

Tai joa, visko būna. Dažniausiai laimės dalykas su tais egzaminais;D

 i VDU sociologija...pernai pereinamasis buvo 16,6 mazdaug, o siemet jau 18 na aisku imanoma toki turet, bet tada jau negaliu nei ant vieno egzo susimaut ir papildomas stresas,todel geriau reik ir su tuo susitaikyt kad gali tekt ir i mokama zygiuot, kad po to nebutu soko kaip siemetiniam dvyliktokam kurie cia stot norejo :)

o tu jau zinai kur noretum stot? :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:43:55 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
Žalia rašė:
Sandrittta rašė:
 
as po siu stojimu pradedu mastyt kad i savo norima spcialybe tik i mokama istosiu, todel dabar mano galvoje dvi mintys kaip gerai islaykyt egzus ir kaip susitaupyt pinigu :D

 O kur nori stot? :)

Tai joa, visko būna. Dažniausiai laimės dalykas su tais egzaminais;D

 i VDU sociologija...pernai pereinamasis buvo 16,6 mazdaug, o siemet jau 18 na aisku imanoma toki turet, bet tada jau negaliu nei ant vieno egzo susimaut ir papildomas stresas,todel geriau reik ir su tuo susitaikyt kad gali tekt ir i mokama zygiuot, kad po to nebutu soko kaip siemetiniam dvyliktokam kurie cia stot norejo :)

o tu jau zinai kur noretum stot? :)

 Viskas yra įmanoma tik noro reikia turėti...

Žinutė parašyta: 2010-07-27 11:54:08 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
 i VDU sociologija...pernai pereinamasis buvo 16,6 mazdaug, o siemet jau 18 na aisku imanoma toki turet, bet tada jau negaliu nei ant vieno egzo susimaut ir papildomas stresas,todel geriau reik ir su tuo susitaikyt kad gali tekt ir i mokama zygiuot, kad po to nebutu soko kaip siemetiniam dvyliktokam kurie cia stot norejo :)

o tu jau zinai kur noretum stot? :)

 Dar anksčiau šiais metais norėjau stoti į VU Leidybą, bet praeitais metais buvo ganėtinai aukštas balas, kaip šiais metais - nesidomėjau. :) Tai žodžiu, reiktų daug pasimokint. O dabar tai jau norėčiau stot į VU Verslo informacijos vadybą, kurią anksčiau būčiau rašius antru numeriu;D Tai vat, iki kitų metų dar manau gali kažkas pasikeist;D

Na, o kaip rašė KarabinaS, tereikia turėt bent šiek tiek noro, įdėt dar šiek tiek pastangų ir mum pasiseks;DD

Žinutė parašyta: 2010-07-27 12:52:12 | Nuoroda
KarabinaS rašė:
Sandrittta rašė:
Žalia rašė:
Sandrittta rašė:
 
as po siu stojimu pradedu mastyt kad i savo norima spcialybe tik i mokama istosiu, todel dabar mano galvoje dvi mintys kaip gerai islaykyt egzus ir kaip susitaupyt pinigu :D

 O kur nori stot? :)

Tai joa, visko būna. Dažniausiai laimės dalykas su tais egzaminais;D

 i VDU sociologija...pernai pereinamasis buvo 16,6 mazdaug, o siemet jau 18 na aisku imanoma toki turet, bet tada jau negaliu nei ant vieno egzo susimaut ir papildomas stresas,todel geriau reik ir su tuo susitaikyt kad gali tekt ir i mokama zygiuot, kad po to nebutu soko kaip siemetiniam dvyliktokam kurie cia stot norejo :)

o tu jau zinai kur noretum stot? :)

 Viskas yra įmanoma tik noro reikia turėti...

 noro nepakanka reik dar sekmes ir jegu :) noro pas mane tai labai daug..

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-27 12:54:24 | Nuoroda
Žalia rašė:
Sandrittta rašė:
 i VDU sociologija...pernai pereinamasis buvo 16,6 mazdaug, o siemet jau 18 na aisku imanoma toki turet, bet tada jau negaliu nei ant vieno egzo susimaut ir papildomas stresas,todel geriau reik ir su tuo susitaikyt kad gali tekt ir i mokama zygiuot, kad po to nebutu soko kaip siemetiniam dvyliktokam kurie cia stot norejo :)

o tu jau zinai kur noretum stot? :)

 Dar anksčiau šiais metais norėjau stoti į VU Leidybą, bet praeitais metais buvo ganėtinai aukštas balas, kaip šiais metais - nesidomėjau. :) Tai žodžiu, reiktų daug pasimokint. O dabar tai jau norėčiau stot į VU Verslo informacijos vadybą, kurią anksčiau būčiau rašius antru numeriu;D Tai vat, iki kitų metų dar manau gali kažkas pasikeist;D

Na, o kaip rašė KarabinaS, tereikia turėt bent šiek tiek noro, įdėt dar šiek tiek pastangų ir mum pasiseks;DD

 tikuos ir as atrasiu sau dar kokia tinkama specialybe, nes dabar nelabai zinau kitu varijantu, ties viena uzsiciklinau ;D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-27 14:09:18 | Nuoroda

Aš kažkaip galvoju, kad egzai turėtų būti sunkesni mums, abiturientams,  laikantiems 2011m. Nes visad jaučiama tokia tendencija, jog kas antri metai egzaminai būna sunkūs. O šiemet jie nebuvo tokie, pernai buvo sunkesni.  

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-27 14:47:24 | Nuoroda
ak.fak rašė:

Aš kažkaip galvoju, kad egzai turėtų būti sunkesni mums, abiturientams,  laikantiems 2011m. Nes visad jaučiama tokia tendencija, jog kas antri metai egzaminai būna sunkūs. O šiemet jie nebuvo tokie, pernai buvo sunkesni.  

 na bet pernai b lygiai nelaike kartu tai ir buvo sunkesni :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-27 15:05:46 | Nuoroda

Na, aš apskritai kalbu, dar prieš tą "lygių sintezę" taip buvo - kas antri metai sunkūs egzai, net apie PUPP tą galima pasakyt  :) O kad lygiai sujungti, man rodos, mūsų dalią neabejotinai  tik lengvina tatai :D   

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:33:42 | Nuoroda
ak.fak rašė:

Na, aš apskritai kalbu, dar prieš tą "lygių sintezę" taip buvo - kas antri metai sunkūs egzai, net apie PUPP tą galima pasakyt  :) O kad lygiai sujungti, man rodos, mūsų dalią neabejotinai  tik lengvina tatai :D   

 PUPP speju pernai buvo lengvieji? :D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-27 18:20:13 | Nuoroda

Palyginus su 2008 metais ir 2009m. PUPP ( imant bendru mastu) buvo lengvesni 2008m.  :) Nors, man ameniškai, pernai nebuvo sunkūs ;D kaip Tau?  

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:33:35 | Nuoroda
ak.fak rašė:

Palyginus su 2008 metais ir 2009m. PUPP ( imant bendru mastu) buvo lengvesni 2008m.  :) Nors, man ameniškai, pernai nebuvo sunkūs ;D kaip Tau?  

 man irgi nebuvo sunkus, bet tikrai ju kazkodel bijojau nors visi sake kad ten juokai  va atsimenu tik teksto suvokimas kiek sunkesnis pasirode, bet is jo pradus tasku vistiek pavyko bendra 10 gaut.. :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-27 23:10:15 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
ak.fak rašė:

Palyginus su 2008 metais ir 2009m. PUPP ( imant bendru mastu) buvo lengvesni 2008m.  :) Nors, man ameniškai, pernai nebuvo sunkūs ;D kaip Tau?  

 man irgi nebuvo sunkus, bet tikrai ju kazkodel bijojau nors visi sake kad ten juokai  va atsimenu tik teksto suvokimas kiek sunkesnis pasirode, bet is jo pradus tasku vistiek pavyko bendra 10 gaut.. :)

 Šauniai Tu čia. O tekstas, man rodos, buvo Hessės, tad nieko nuostabaus :D 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą