Dar miegam ar jau galvojam?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-27 23:31:03 | Nuoroda
ak.fak rašė:
Sandrittta rašė:
ak.fak rašė:

Palyginus su 2008 metais ir 2009m. PUPP ( imant bendru mastu) buvo lengvesni 2008m.  :) Nors, man ameniškai, pernai nebuvo sunkūs ;D kaip Tau?  

 man irgi nebuvo sunkus, bet tikrai ju kazkodel bijojau nors visi sake kad ten juokai  va atsimenu tik teksto suvokimas kiek sunkesnis pasirode, bet is jo pradus tasku vistiek pavyko bendra 10 gaut.. :)

 Šauniai Tu čia. O tekstas, man rodos, buvo Hessės, tad nieko nuostabaus :D 

 nu jo man juokas eme kai i kas antra klausima neisivazdavau koks ats ir saudziau is oro :D po egzo kieme daugiau nieko nebuvo girdeti is desimtoku, kaip tik koks nesamoningas tekstas :DD tai bijau ir prognozuot koki perliuka mums dvyliktoj klasej per egzus pakis

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-27 23:35:47 | Nuoroda

Neskaitant teksto suvokimo, PUPP 2009 buvo, sakyčiau, ganėtinai lengvas :) Tik dėl jo manau ir sugebėjau gaut 8 ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:05:16 | Nuoroda

Tas Puppas tas pats kas kontrolinis,nes juk viska taiso jusu mokytojai,tdl velgi nieko nereiskia tas pazimys.Bent jau pas mus lietkiu balus siektiek pakele visiem.

Žinutė parašyta: 2010-07-28 20:06:25 | Nuoroda
666666 rašė:

Tas Puppas tas pats kas kontrolinis,nes juk viska taiso jusu mokytojai,tdl velgi nieko nereiskia tas pazimys.Bent jau pas mus lietkiu balus siektiek pakele visiem.

 Mes ir nesakom, kad kazka labai reiskia. Cia labiau jis kaip supazindinimas su abituros egzaminais, kad mazdaug pamatytume kaip viskas vyksta ir patiem ramiau butu :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-29 13:29:31 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
 
Mes ir nesakom, kad kazka labai reiskia. Cia labiau jis kaip supazindinimas su abituros egzaminais, kad mazdaug pamatytume kaip viskas vyksta ir patiem ramiau butu :)

 Va būtent. Iš tiesų, tai man net buvo įdomu pamatyt tą tvarką, kaip ten vietos suskirstytos ir panašiai. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-30 00:55:44 | Nuoroda

kai pamaciau kol KB i medicina siemet tai dingo noras miegot kazkaip ;D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-30 14:42:29 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:

kai pamaciau kol KB i medicina siemet tai dingo noras miegot kazkaip ;D

 o koks kb siemet? :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-30 14:51:32 | Nuoroda
Žalia rašė:

Kuo toliau, tuo vis dažniau stengiuosi save nuteikt, kad egzaminai tik papraščiausi žinių patikrinimai, kaip kad buvo 10 klasėj

 Kai buvau 11 klaseje ir maciau dvyliktokus tai mane toks siaubas apeme, jaudinausi atrodo nemaziau nei jie,bet kai paciai atejo egzaminai, nei pries viena nesijaudinau:) Tik atrodo taip baisu (kai man taip sakydavo netikejau) :D

Žinutė parašyta: 2010-07-30 20:14:19 | Nuoroda
Neringa rašė:
Žalia rašė:

Kuo toliau, tuo vis dažniau stengiuosi save nuteikt, kad egzaminai tik papraščiausi žinių patikrinimai, kaip kad buvo 10 klasėj

 Kai buvau 11 klaseje ir maciau dvyliktokus tai mane toks siaubas apeme, jaudinausi atrodo nemaziau nei jie,bet kai paciai atejo egzaminai, nei pries viena nesijaudinau:) Tik atrodo taip baisu (kai man taip sakydavo netikejau) :D

 mes irgi netikim

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-30 20:25:16 | Nuoroda

Visiskai suprantu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-30 22:45:19 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
Ace Of Spades rašė:

kai pamaciau kol KB i medicina siemet tai dingo noras miegot kazkaip ;D

 o koks kb siemet? :)

19.18 maziausias i VF :))

 

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-30 22:48:52 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
Sandrittta rašė:
Ace Of Spades rašė:

kai pamaciau kol KB i medicina siemet tai dingo noras miegot kazkaip ;D

 o koks kb siemet? :)

19.18 maziausias i VF :))

 

 vaje

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-03 10:46:33 | Nuoroda

Tikrai didelis kb i medicina, bet naivu tiketis ten istoti, o paskui gal net ir dirbti pagal specialybe kokiu chirurgu, jei nemoki kokios tai chemijos, ar biologijos. 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-08-04 22:37:08 | Nuoroda

naivu tiketis ten istoti? :o nesutinku.. sunku, bet imanoma :P

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-08-08 18:12:03 | Nuoroda

As irgi kai pamaciau siu metu medicinos KB linksma tikrai nepasidare  Baisu kad jis kyla metai is metu, pati i medicina nesiruosiu stot ,labiau mane traukia odontologijos studijos, o ten KB dar aukstesnis, tai ir egzaminu prisibijau

Žinutė parašyta: 2010-08-08 22:57:34 | Nuoroda
Queen rašė:

As irgi kai pamaciau siu metu medicinos KB linksma tikrai nepasidare  Baisu kad jis kyla metai is metu, pati i medicina nesiruosiu stot ,labiau mane traukia odontologijos studijos, o ten KB dar aukstesnis, tai ir egzaminu prisibijau

 as irgi i odontologija noriu :)) pasistenk egzus prasciau islaikyt ok? :D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-08-09 11:14:01 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
Queen rašė:

As irgi kai pamaciau siu metu medicinos KB linksma tikrai nepasidare  Baisu kad jis kyla metai is metu, pati i medicina nesiruosiu stot ,labiau mane traukia odontologijos studijos, o ten KB dar aukstesnis, tai ir egzaminu prisibijau

 as irgi i odontologija noriu :)) pasistenk egzus prasciau islaikyt ok? :D

 taip taip- ateinanciais metais visai nesimokysiu, kad tik kiti geriau islaikytu :DDDDD

Žinutė parašyta: 2010-08-11 20:14:57 | Nuoroda

Vajergau,  jus jau rimtai apie egzaminus galvojat? as iki paskutines dienos nesuvokiau, kad 12oje klaseje esu ir kad jau tuoj tuoj egzaminus laikysiu :D bet manau kad visai neblogai man pasiseke, maziau nervuokites ir TIKRAI patariu- nieko "nekalkit", nes per jauduli viska pamirsit.. logiskas mastymas padeda, tas tai tikrai :)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-08-11 21:59:27 | Nuoroda
_Iveta rašė:

Vajergau,  jus jau rimtai apie egzaminus galvojat? as iki paskutines dienos nesuvokiau, kad 12oje klaseje esu ir kad jau tuoj tuoj egzaminus laikysiu :D bet manau kad visai neblogai man pasiseke, maziau nervuokites ir TIKRAI patariu- nieko "nekalkit", nes per jauduli viska pamirsit.. logiskas mastymas padeda, tas tai tikrai :)

 o as tik galvoju kaip reiks ta istorija iskalt :DD man tie egzaminai jau pradejo naktim sapnuotis, syrit pabudau ir pagalvojau kaip gerai, kad cia tik sapnas :D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-12 01:18:23 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
_Iveta rašė:

Vajergau,  jus jau rimtai apie egzaminus galvojat? as iki paskutines dienos nesuvokiau, kad 12oje klaseje esu ir kad jau tuoj tuoj egzaminus laikysiu :D bet manau kad visai neblogai man pasiseke, maziau nervuokites ir TIKRAI patariu- nieko "nekalkit", nes per jauduli viska pamirsit.. logiskas mastymas padeda, tas tai tikrai :)

 o as tik galvoju kaip reiks ta istorija iskalt :DD man tie egzaminai jau pradejo naktim sapnuotis, syrit pabudau ir pagalvojau kaip gerai, kad cia tik sapnas :D

 Jokiu kalimu! Ypac su istorija, tikrai! Kaip pataria, skaityt skaityt ir skaityt, nors pati nieko neskaiciau, tik saltinius dariau, oj kiek dariau, bet man idomu buvo, tad sunku ir nebuvo :) Istorija turi suprasti, kas kaip vyko ir del ko vyko, o ne tik zinot sausus faktus, manau, siu metu egzaminas tai puikiai irode, kad sausi faktai nieko gero neduoda :) o ir datu nekas tebuvo...

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą