VU TVM
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:04:07 | Nuoroda

Patarkit ... :/ Parasiau sia specialybe pirmu numeriu, daug nedvejodama, bet dabar pasiskaicius ne itin gerus atsiliepimus apie ji nebezinau ka daryt... gal tikrai neverta ten studijuot? ar verta rizikuot ir bandyt i kita fakulteta 2etape patekt? Kas dar VU TVM pirmu numeriu rase? 

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:11:49 | Nuoroda

aš parašiau antru numeriu, nieko nepergyvenk. Atsiliepimai tėra atsiliepimai. Aš irgi girdėjau, girdėjau ir gerų ir ne, ir man neįdomu. Ką konkrečiai rašei tu?

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:17:56 | Nuoroda

Veliau rasiau VU informologija, verslo informacijos vadyba, administavimus ten jau gale ir pan. Bet rimtai issigandau kai raso jog darbdaviai net skelbimuose raso kad is TVM nepageidaujami :/ tiesiog gaila butu... Egzaminus visai neblogai islaikiau , ir jei cia tikrai tokia nesamone tai paskui grausiuos visa gyvenima :///

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:21:59 | Nuoroda

bet ta prasme kokią specialybę? nes tarkim aš tai tarptautinį turizmo verslą. tik kad aš antroj vietoj, pirmoj VU verslo informacijos vadybą ir kaip egzus išsilaikei?

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:39:39 | Nuoroda

Aa... Tarptautini versla rasiau ... tai vat ir pradedu abejot... nebeuzmigsiu turbut :D anglu 91 , lietuviu 92 ,veliau truputi suknisau ,istorija 44 matke 31 , bet dabar tikrai gailiuosi kad pirmoj vietuj nerasiau VU verslo informacijos vadubos arba informologijos :/

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:48:54 | Nuoroda

o jo, tikrai tau ne kas... Juokauju nu :D ko tu pergyveni, turi galvą, tai nepražūsi, aš tai žinau įstosiu ten, tai vadinas taip lemta buvo, viskas čia ok, gal kolegos dar būsim įžvelk ir gerąją pusę :D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:52:55 | Nuoroda

Na, aš kadangi apeliantė, viską dar galėjau keist, tai irgi buvau tvm pirmoj vietoj, kai sužinojau, kad darbe nlb pageidaujama...Ir šiaip, kad gali balus nusipirkt, tai parašiau dvi mru ir vgtu aplinkosauga pirmas...Dabar rami ir patenkinta...:)

  • Biologija / VBE 61
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:54:16 | Nuoroda

Mantai, mano mastymas toks pats :D bus taip, kaip turi buti ir viskas! Labai noreciau i VIV, bet jeigu kas, tai i informologija :)

O del TVM tai mokytis imanoma, mano pusbrolis tenai, sake tarptautinis verslas normaliai, nors aisku daug turciu vaikeliu, bet jie su laiku iskrenta arba daug moka uz darbus.

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 62
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:55:27 | Nuoroda

Apeliante, ar pakele rezultata? Beje, girdejau, kad kazkaip galima savo darba rugsejo menesi perziureti ar cia tiesa? (:

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 62
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:57:35 | Nuoroda
Golde rašė:

Mantai, mano mastymas toks pats :D bus taip, kaip turi buti ir viskas! Labai noreciau i VIV, bet jeigu kas, tai i informologija :)

O del TVM tai mokytis imanoma, mano pusbrolis tenai, sake tarptautinis verslas normaliai, nors aisku daug turciu vaikeliu, bet jie su laiku iskrenta arba daug moka uz darbus.

 Ei, o koks tavo balas į VIV, nes apsižiūriu konkurentus ir kadangi mano ne įspūdingas, tai daug vličių neturiu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:59:12 | Nuoroda

aš taip pat parašiau pirmuoju numeriu ir visai nesigailiu, tik nelb manau, kad pakliūsiu, nes ne itin aukštas balas gaunasi. O dėl šnekų tai nėra ko parintis, svarbu, kad tau įdomu būtų  mokintis.

  • Istorija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 72
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:01:37 | Nuoroda

man dar negerai kad jei atsisakysiu TVM'o paskui sunkiai bus patekt i kitus fakultetus... pvz kiek skaiciau tai Vu informologija ir VIV ziauriai daug norinciu studijuot... :/ vista zodziu... radau kada susizinot apie ta TVM'a :// juo labiau kad antru etamžpu dar didesne rizika :///

Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:03:34 | Nuoroda

O kokio balo i VIV reikia? ir kaip savo susizinot? nes baluskaiciuokle.lt tai net ner tokios specialybes :D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:40:23 | Nuoroda
Mantukas. rašė:
Golde rašė:

Mantai, mano mastymas toks pats :D bus taip, kaip turi buti ir viskas! Labai noreciau i VIV, bet jeigu kas, tai i informologija :)

O del TVM tai mokytis imanoma, mano pusbrolis tenai, sake tarptautinis verslas normaliai, nors aisku daug turciu vaikeliu, bet jie su laiku iskrenta arba daug moka uz darbus.

 Ei, o koks tavo balas į VIV, nes apsižiūriu konkurentus ir kadangi mano ne įspūdingas, tai daug vličių neturiu :D

 Nepakėlė, liko tas pats :DD net nežinau kam pakėlė, būtų nors vienu balu sumažinę, bučiau nors žinojus, kad dar kartą gerai peržiūrėjo, o dabar velnias žino ;) ...

  • Biologija / VBE 61
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:41:08 | Nuoroda

ne ta pacitavau, ai žodžiu į tą klausimą dėl pakėlimo :)

  • Biologija / VBE 61
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:47:19 | Nuoroda
Ameloxi rašė:

ne ta pacitavau, ai žodžiu į tą klausimą dėl pakėlimo :)

 Labai blogai, gauni baną, panelyte :(

Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:49:23 | Nuoroda
91daiva rašė:

O kokio balo i VIV reikia? ir kaip savo susizinot? nes baluskaiciuokle.lt tai net ner tokios specialybes :D

 baluskaiciuokle.lt niekada netikėk :D eik į šito puslapio skaičiuoklę arba geriausiai rankiniu būdu, praeinamasis anais metais buvo 18,4.

Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:52:51 | Nuoroda

Vacys cia mokosi!

  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:56:27 | Nuoroda

 Nu.

Žinutė parašyta: 2010-07-22 00:01:06 | Nuoroda

Sugedęs telefonas su jūsų tai gandais. Nežiūrėkite į diplomą, rinkitės tai, kas jums patinka. Ateitis priklauso ne nuo kažkokio popierio, o nuo to, kokią galvą ant pečių nešiojat.

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą