Studijos + darbas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:40:21 | Nuoroda

Suderinama? Įmanoma rasti?

Patys planuojat besimokydami dirbti, ar mokymasis jums ir yra darbas? :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-22 16:30:05 | Nuoroda

Turiu daug planų studijų metais, o pirmaisiais metais dar tiesiog reikės laiko įsitvirtinimui, tad vargu ar ieškosiu oficialaus ir nuolatinio darbo, žinoma, laiko visgi atsiras ir jį išnaudoti papildomam pinigų šaltiniui tikrai vertėtų.

Žinutė parašyta: 2010-07-22 16:56:06 | Nuoroda

Visų pirma bandysiu įsitvirtint, apsiprast ir šiek tiek pasimėgaut studentavimo laikotarpiu. Na, o atsiradus darbeliui kokiam tai neatsisakysiu :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-22 17:25:01 | Nuoroda

 Aš apie savanoriavimą galvoju, kad įgyčiau šiek tiek profesinės praktikos.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-23 09:11:35 | Nuoroda

 Norint ir parodant šiek tiek iniciatyvos įmanoma netgi univere už dalį etato įsidarbinti - laboratorijose, pavyzdžiui. Tada iš karto jau pradedi dirbti su specialybe, bet čia jau reikės įrodyti, kad esi pasiryžęs siekti būti pakankamai kompetetingas.

Dar viena galimybė - nedirbti, bet mokytis ir užsiimti papildomais dalykais (mokslinis darbas, dalyvavimas konkursuose, konferencijose ir panašiai). Būna labai daug konkursų mecenatų stipendijoms gauti (jos dažnai siekia kelis tūkstančius) ir tai, mano manymu, žymiai geriau nei darbas prekybos centre, sandėly ar kabake.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:28:08 | Nuoroda

Aš manau iš pradžių apsiprasiu naujam mieste, susipažinsiu su aplinka. O paskui pradėsiu ieškoti darbo. :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:40:54 | Nuoroda

as irgi bandysiu apsiprasti naujam mieste, net pazystamu jokiu neturiu tai manau labai sunkuuu bus  :))

  • Biologija / VBE -
  • Geografija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:13:23 | Nuoroda

Tikrai imanoma suderinti mokslus ir darba :) Tik reikia noro tureti. Pati mokausi (neakivaizdiniam) ir dirbu :) ir nesigailiu 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:44:13 | Nuoroda

Lenocka, ir kiti, ar nebūna sunku susitart su darbdaviu, kad per sesijas išleistų mokytis?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:08:19 | Nuoroda
ememdemz rašė:

Lenocka, ir kiti, ar nebūna sunku susitart su darbdaviu, kad per sesijas išleistų mokytis?

 I egzaminus aisku laisvai isleidzia, o su paskaitom tai eidavau kai galedavau, kur negaledavau tai pati mokiausi, nes sesija 3 sav, tai kazkaip nelabai isleistu sav, bet as ir taip spedavau mokytis :) Cia buvo kai dirbau slenkanciu grafiku, o dabar normaliu- tai bus lengviau :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą