Žurnalistika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-10-20 16:31:09 | Nuoroda

 Keista, kad stot planuodama nesi pasidomėjus tvarka stojimų...

Būna paskalbta metų stojimų tema. Pvz. sportas. Tada nuvažiuoji stojimų dieną, tau duoda pasirinkti rašinio temą iš kelių duotų( temos būna susijusios su tų metų stojimo tema) ir parašai darbą . Tuomet, jei tavo darbą atrenka, patenki į kitą etapą- pokalbį. Tą pačią dieną viskas vyksta. Va jau pokalbį, tai bet ko tikėtis paklausta gali būti. Politika, kultūra, ekonomika, tavo pomėgiai,l aisvalaikis- visiškai bet kas. Po pakalbio važiuoji namo. Kitą dieną internete pamatai, ar gavai įskaitą iš stojamųjų, ar ne. Na,o jau vėliau, gavusieji stojimų įskaitas atrenkami pagal egzaminų rezultatus.

 

Dėl rašinių, straipsnių ir pan., tai nežinia, kaip geriau. Met vieni sako, kad geriau turėti, o kiti prieštarauja ir sako, kad komisija nori atsirinkti dar "žalius" žmones, iš kurių galėtų nulipdyti žurnalistus pagal instituto kriterijus visus.. Tai nieks tiksliai nežino (: Gal turėt gerai,o  parodyt, tik jei pasiteiraus.

 

Va šitokias mintis teko girdėt iš stojųsiųjų  Gal kas dar kokių turit pastebėjimų apie stojimus?

Žinutė parašyta: 2010-10-20 16:32:30 | Nuoroda

ui, klaidų yr. Tikiuos, suprasit 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-10-21 18:58:26 | Nuoroda

 Tai sita visa stojimu tvarka zinau. Tik idomu, gal yra kokiu "niuansu" ar pan, ko nereiketu sakyti ir pan. Bet greiciausiai viskas cia yra labai individualu. Kaip pasiseks, taip ir bus.

Žinutė parašyta: 2010-10-23 03:14:42 | Nuoroda

Tikrai,nemanau,kad kažko super reikalauja pasakyt ar nepasakyt... Tiesiog kalbi. Tinka jiems- ima, ne-ne. :)

Žinutė parašyta: 2010-10-26 19:26:50 | Nuoroda

 Sveiki, mane taip pat jau nuo seniau domina ši specialybė. Tik labai daug kas bando atkalbėti. Bet manęs dar neatbaidė. Bet aš pati bijau tų stojimo egzaminų...  

Žinutė parašyta: 2010-10-28 14:27:05 | Nuoroda

 Ko gi bijai tuose stojimuose? 

Žinutė parašyta: 2010-11-10 20:36:08 | Nuoroda

Sveiki, esu žurnalistikos pirmakursė aišku, dar ne daug teko patirti studijų skonio ir vargų, bet vis dėlto, jeigu kas nors įdomu klauskite :) Šiaip man labai patinka, aišku, yra nuobodžių paskaitų, bet pati atmosfera, kompanija ir pora nerealių dėstytojų atperka minusus.

Žinutė parašyta: 2010-11-11 17:43:59 | Nuoroda

Aš norėjau paklausti, ar už kūrybinį konkursą yra įskaičiuojami kažkokie taškai į konkursinį balą stojant? Ar tiesiog reikia turėti to konkurso įskaitą ir viskas?..

Žinutė parašyta: 2010-11-15 20:51:29 | Nuoroda

Galiu kalbeti tik taip kaip buvo praeitais metais. tai stojimo tvarka tokia: papildomas konkursas vertinamas įskaita arba neįskaita, jei gauni neįskaita nesvarbu, kokie tavo balai į juo nieks jau nebežiūri, jei gavai įskaita, vadinasi, tu mums tikai, belieka laukti egzaminų rezultaų, pagal kuriuos pakliūni arba i nemokama arba i mokama. galimas variantas, kad įskaitų gaus daugiau negu gali priimti, tada viską nulems egzaminų balai, bet pats principas, kad jei neįskaita, tai vadinasi, neįstojai, net nežiūri balų. Manau ši nauja tvarka, galios ir šiais metais, bet negaliu tvirtinti, nes Lietuvoje viskas keičiasi greit.

Žinutė parašyta: 2010-12-12 00:29:20 | Nuoroda

Anksčiau norėjau į tą grynąją žurnalistiką, dabar "persiprogramavau" :D Turėjau nemažai žurnalistinės praktikos, tai negalėčiau visą gyvenimą tokio darbo dirbt matyt ;/ Perdegčiau po kokio pusmečio. Visgi mąstau apie tai, kad reiktų įrašyt žurnalistiką savo sąrašo gale, nes kitos specialybės, kurios mane traukia, laaabai jau aukštais konkursiniais puikuojas ;D Atsarga gėdos nedaro, o žurnalistikos konkursinis šiuo metu nėra labai jau aukštas (kas mane smarkiai nustebino).

O ar į Klaipėdą, būsimieji žurnalistai, nesiruošiat? :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-01-02 18:11:01 | Nuoroda

Sveiki, aš taip pat ketinu apsistoti link žurnalistikos studijų. Gal žinote kada pasirodo stojimo tema? Ačiū.

Ieva. :)

Žinutė parašyta: 2011-02-24 05:10:43 | Nuoroda

Sveiki gyvi, būsimieji VU Žurnalistikos studijų programos fuksai !

Visgi sudėtingai randamoje vietoje patalpinti jūsų pašnekėsiai (prie egzaminų skilties, mūsiškiai buvo prie specialybių). Linkiu, jog ir čia būtumėte matomi, girdimi, išklausomi.

Sėkmės žengiant link svarbaus sprendimo priėmimo momento 
 

Žinutė parašyta: 2011-03-06 17:55:23 | Nuoroda

Sveiki visi ;) Esu dvyliktokė ir planuoju bandyti stoti į žurnalistiką (KU). Gal kas nors iš ten jau studijuojančių norėtumėte pasidalinti nuomonėmis? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 19:28:22 | Nuoroda

Sveiki. Kaip reikia užsiregistruoti į kurybinį konkursa? :}

Žinutė parašyta: 2011-06-10 20:25:35 | Nuoroda

 Aš  esu užsireginusi , noriu pažiūrėt,kas ten per prikolai su tuo testu. Man birželio 28 dieną. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 20:28:23 | Nuoroda

 Aš į lamą paskambinau ,sakau,kaip man čia dabar su tais dalykais,tai sakė, atvyksti tą dieną ir ten vietoje vyks užreginimas ir vsio. : ) 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:38:48 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Aš  esu užsireginusi , noriu pažiūrėt,kas ten per prikolai su tuo testu. Man birželio 28 dieną. 

 Susitiksim :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:43:45 | Nuoroda
Sraigt* rašė:
Beprotybė rašė:

 Aš  esu užsireginusi , noriu pažiūrėt,kas ten per prikolai su tuo testu. Man birželio 28 dieną. 

 Susitiksim :)

 Gal galiu pas Tave pernakvot? : DD

Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:51:53 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Sraigt* rašė:
Beprotybė rašė:

 Aš  esu užsireginusi , noriu pažiūrėt,kas ten per prikolai su tuo testu. Man birželio 28 dieną. 

 Susitiksim :)

 Gal galiu pas Tave pernakvot? : DD

 Nežinau nežinau, kol kas dar gal nelabai :D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:55:27 | Nuoroda

Matai,Skuodas net neturi traukinių stoties,tai reikia pirmą dasigaut iki Mažeikių iš Mažeikių Į Šiaulius ir tik tada į Vilnių,namo grįžt nespėčiau. Gan ilgokai ten viskas.Nors ir nenoriu.  Nesvarbu, yra kur,bet bent  pasivaikščiosim kartu- : DD

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą