Žurnalistika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:58:35 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

Matai,Skuodas net neturi traukinių stoties,tai reikia pirmą dasigaut iki Mažeikių iš Mažeikių Į Šiaulius ir tik tada į Vilnių,namo grįžt nespėčiau. Gan ilgokai ten viskas.Nors ir nenoriu.  Nesvarbu, yra kur,bet bent  pasivaikščiosim kartu- : DD

 Nu aš suprantu... :)

Komunikacijos fako tinklalapy rašė, kad greitu metu įmes bandomąjį testą, nekantrauju pamatyt. Rimtai, neįsivaizduoju, ko ten klaust gali :) O tu, Beprotybe, kelintu numeriu įrašei?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:01:48 | Nuoroda

Trečiu.  Dėjau ledybą,tada anglų(ispanų kalbą),o jau tada žurnalistiką. Pačiai pirmu prioritetu ar irgi ne? : )

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:03:44 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

Trečiu.  Dėjau ledybą,tada anglų(ispanų kalbą),o jau tada žurnalistiką. Pačiai pirmu prioritetu ar irgi ne? : )

 Pirmu parašiau, leidybą antru :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:09:33 | Nuoroda
Sraigt* rašė:
Beprotybė rašė:

Trečiu.  Dėjau ledybą,tada anglų(ispanų kalbą),o jau tada žurnalistiką. Pačiai pirmu prioritetu ar irgi ne? : )

 Pirmu parašiau, leidybą antru :)

 Ohhh. Kūūūl. Sveikintina,mėgstu rašančius žmones. Pati labiau specializuojuos,poezijoje,grožinėje literatūroje,bet ,kažką  tokio rašyt galiu. Tad ir dėjau tik trečiu numeriu. Žodž,tikiuos,viskas bus gerai. Būtume kursiokės : D

 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:12:32 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Sraigt* rašė:
Beprotybė rašė:

Trečiu.  Dėjau ledybą,tada anglų(ispanų kalbą),o jau tada žurnalistiką. Pačiai pirmu prioritetu ar irgi ne? : )

 Pirmu parašiau, leidybą antru :)

 Ohhh. Kūūūl. Sveikintina,mėgstu rašančius žmones. Pati labiau specializuojuos,poezijoje,grožinėje literatūroje,bet ,kažką  tokio rašyt galiu. Tad ir dėjau tik trečiu numeriu. Žodž,tikiuos,viskas bus gerai. Būtume kursiokės : D

 

 Aš tai labiau norėčiau po to sukt į fotožurnalistiką (svajonė..), bet rašymo irgi nesibaidau :) O pirmu parašiau strateginiais tikslais, maniau, gal atsižvelgs kas nors, pagalvos, kad labiau motyvuota... : DD

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:14:14 | Nuoroda

 Labas vakaras, paskaičiau šitą neseniai atgijusią temą ir susidomėjau turiniu. 

Kas čia per testas bus, norint stot į žurnalistiką? Ir iki kada ir kur reikia jam užsiregistruot? Norėčiau sudalyvaut. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:14:19 | Nuoroda

 Ovvvv,labai graži ir reali svajonė. Gerai,kad ten būsi,galėsiu už Tave palaikyt špygas. :"))

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:18:12 | Nuoroda
Katarsis rašė:

 Labas vakaras, paskaičiau šitą neseniai atgijusią temą ir susidomėjau turiniu. 

Kas čia per testas bus, norint stot į žurnalistiką? Ir iki kada ir kur reikia jam užsiregistruot? Norėčiau sudalyvaut. 

Kūrybinis konkursas - testas ir rašinys. Praeini testą, eini rašyt rašinio : ) Ir tik jį išlaikęs turi galimybę įstot...  O užsiregistruoji automatiškai įrašęs žurnalistiką į savo prašymą : )

Beprotybe, aš kažkaip įsivaizduoju, kad ten apskritai turėtų būt faina, jeigu visi tokie vieningi būsim! Bet geriau kumščius laikyt ar ką nors kitą, nes su špygom tai.. Po to špygą ir gausim : (

 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:28:57 | Nuoroda

 Ačiū ;]

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:30:15 | Nuoroda

 Tikros vienybės ten mažai,visi jaučia šiokią tokią konkurenciją. Buvau delfio (žurnalistinėje) nesąmonėje,tai aghrr. Savotiški individualistai. Bet žinoma,yra daugybė "first class" žmonių. Visada taip. Birželio 28 tema apie paveldą žiniasklaidos akiratyje,taip? Išties nežinau,ko ten tikėtis,nelabai ko ir tesitikiu,padarai testą blogai ir neturi galimybės rašyt rašinį. Na, švietimo sistema  tikrai juokinga. : )

 

 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:30:50 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Aš  esu užsireginusi , noriu pažiūrėt,kas ten per prikolai su tuo testu. Man birželio 28 dieną. 

 Tą dieną neblogas koncas nusimato, tai jei neturi kur pernakvot - varyk ten :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:32:42 | Nuoroda
Katarsis rašė:
Beprotybė rašė:

 Aš  esu užsireginusi , noriu pažiūrėt,kas ten per prikolai su tuo testu. Man birželio 28 dieną. 

 Tą dieną neblogas koncas nusimato, tai jei neturi kur pernakvot - varyk ten :D 

 Varom abu : D? 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:34:32 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Katarsis rašė:
Beprotybė rašė:

 Aš  esu užsireginusi , noriu pažiūrėt,kas ten per prikolai su tuo testu. Man birželio 28 dieną. 

 Tą dieną neblogas koncas nusimato, tai jei neturi kur pernakvot - varyk ten :D 

 Varom abu : D? 

 Tu NEĮSIVAIZDUOJI ant kiek aš noriu į tą koncą varyt :D Bet man, kaip ir tau, Vilnius tolokai, tai nežinau, nežinau. Tu kaip ir su reikalu iki ten belstumeis - tas testas, o aš ale for fun. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:36:07 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Tikros vienybės ten mažai,visi jaučia šiokią tokią konkurenciją. Buvau delfio (žurnalistinėje) nesąmonėje,tai aghrr. Savotiški individualistai. Bet žinoma,yra daugybė "first class" žmonių. Visada taip. Birželio 28 tema apie paveldą žiniasklaidos akiratyje,taip? Išties nežinau,ko ten tikėtis,nelabai ko ir tesitikiu,padarai testą blogai ir neturi galimybės rašyt rašinį. Na, švietimo sistema  tikrai juokinga. : )

 Aš, tiesą pasakius, nelabai suprantu, ką ten su tom temom veikt : D Paveldas tai paveldas, ir ką? Teste bus iš to klausimai?.. Todėl ir galėtų greičiau tą bandomąjį įmest, vis aiškiau! Šiaip pradėjau galvot, kad nepraeisiu aš to kūrybinio išvis ir teks vykdyt planą b..

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:36:47 | Nuoroda

Ai, o kas per koncas? ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:36:57 | Nuoroda

Uja,uja,uja. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:37:51 | Nuoroda
Sraigt* rašė:

Ai, o kas per koncas? ;D

 Underground'as atvaro. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:40:00 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

Uja,uja,uja. 

 O šiaip jei sumąstyčiau TIKRAI  varyt arba rasčiau su kuo chaliavai iki Vilno nuvaryt - tai mielai prasistumdyčiau kartu, svarbiausia man KOMPANIJA :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:44:46 | Nuoroda
Katarsis rašė:
Beprotybė rašė:

Uja,uja,uja. 

 O šiaip jei sumąstyčiau TIKRAI  varyt arba rasčiau su kuo chaliavai iki Vilno nuvaryt - tai mielai prasistumdyčiau kartu, svarbiausia man KOMPANIJA :D 

 Nuvaryčiau visai ir aš, jei pasiekiam rašinį, tai varom! ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:52:03 | Nuoroda

 Dabar traukiniams, 30 procentų nuolaida-jaunimui. Iš Šiaulių gal ir su ,kokiais dušmanais atvažiuočiau-taupumo sumetimais.  

Pagalvok,pagalvok.

 

Miela likimo sese,padėsi Vilniuje nepaklyst : DD

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą