ISM Ekonomika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:23:58 | Nuoroda

 fb: http://www.facebook.com/profile.php?id=1184521736

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:11:43 | Nuoroda
Zuzuu rašė:

pirmu numeriu ;) labai dziaugiuosi :}} o pats kaip?

22.3 :)

Tavo koks? ;)

 

Irgi pirmu numeriu. Jaučiuosi puikiai, nors dvejojau tarp VU ir ISM, bet laikas parodys kaip yra iš tikrųjų ;) Matau su aukštu balu įstojai. :D Mano kB 21,72 vienoje grafoje, o kitoje 23,72
Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:37:48 | Nuoroda

butu malonu suzinoti su kokiu balu zmones istojo i vnf, nes dar nezinau ar istojau, niekaip negaliu prisijungti prie lamos :/

Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:42:16 | Nuoroda
LyKke rašė:

 Įstojau, bet nežinau ar džiaugtis, nes vnf. Neįsivaizduoju, ką daryti.. Gal palaukti ir stoti į MRU finansų ekonomiką? Kodėl jūs būtent čia stojot? 

 

Jei dėl kainos, tai ISM vienas didžiausių miūnusų, bet jai gali sumokėti, tai abejonių vargu ar turėtų būti... O kodėl būtent MRU finansų ekonomika?
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 23:48:20 | Nuoroda
swishfoot rašė:
 
Irgi pirmu numeriu. Jaučiuosi puikiai, nors dvejojau tarp VU ir ISM, bet laikas parodys kaip yra iš tikrųjų ;) Matau su aukštu balu įstojai. :D Mano kB 21,72 vienoje grafoje, o kitoje 23,72

 Saunu! ;) Tavo irgi labai auksti balai :}

as irgi dvejojau tarp VU ir ISM bet vis delto ISM pasirinkau :) kazkodel labiau trauke nei VU ;p

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 23:52:36 | Nuoroda

FB  www.facebook.com/zuzanna.ladybird

 

kas dar i zygi ruosiasi? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 08:56:15 | Nuoroda

Taip pat pirmu balas tai palyginus žemas su jūsų 19,57... bet vistiek vf gavau speju buvau paskutinis gavęs vf lb norečiau į žygį, tikiuosi prisijungti

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
  • Matematika / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:09:17 | Nuoroda
Marcius03 rašė:

Taip pat pirmu balas tai palyginus žemas su jūsų 19,57... bet vistiek vf gavau speju buvau paskutinis gavęs vf lb norečiau į žygį, tikiuosi prisijungti

 Vilniuje į ekonomiką žemiausias buvo 19.52, taip kad nepaskutinis tikrai:)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:20:36 | Nuoroda

Jungiuosi ir aš :) FB: www.facebook.com/profile.php?id=760860088

Galbūt kas nors žinot, kokią sumą reikia primokėti, jei gauni vf vietą, bet KB žemesnis, nei 20,5?

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:40:02 | Nuoroda
S. Petrauskaite rašė:

Jungiuosi ir aš :) FB: www.facebook.com/profile.php?id=760860088

Galbūt kas nors žinot, kokią sumą reikia primokėti, jei gauni vf vietą, bet KB žemesnis, nei 20,5?

 Apie 6000Lt

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-25 15:06:14 | Nuoroda

Rimtai? Na tikėjausi, kad mažiau bet ka padarysi Kitur geriau nerasi vertinant kokybę...

Ir gal vis dėlto kas galėt paaiškint kaip ten su bendriku... (Draugė truputį nupasakojo, kad ISM bendriko neturi ir galima nuomuotis Saulėtekį, na pasirašyt komercinę sutartį) Bet gal galėtumėte papasakot plačiau na kokiu dokų gali prireikt ir t.t.

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
  • Matematika / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:54:27 | Nuoroda
swishfoot rašė:
LyKke rašė:

 Įstojau, bet nežinau ar džiaugtis, nes vnf. Neįsivaizduoju, ką daryti.. Gal palaukti ir stoti į MRU finansų ekonomiką? Kodėl jūs būtent čia stojot? 

 

Jei dėl kainos, tai ISM vienas didžiausių miūnusų, bet jai gali sumokėti, tai abejonių vargu ar turėtų būti... O kodėl būtent MRU finansų ekonomika?

 Susimokėti galimybė yra, bet ar nebus veltui tie pinigėliai po to? Tas yra baisiausia. Kalbant apie MRU, tiesiog, mane ten kažkaip visad traukė, o nuo VU purtė. ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:29:36 | Nuoroda

 Sveiki naujieji kursiokai , aš ir įstojau tai jungiuos ;).
www.facebook.com/#!/Migle7?ref=profile&v=info

Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:41:39 | Nuoroda
Zuzuu rašė:

FB  www.facebook.com/zuzanna.ladybird

 

kas dar i zygi ruosiasi? :)

 Ruošiuosi! ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 19:07:28 | Nuoroda
Paul5151 rašė:
S. Petrauskaite rašė:

Jungiuosi ir aš :) FB: www.facebook.com/profile.php?id=760860088

Galbūt kas nors žinot, kokią sumą reikia primokėti, jei gauni vf vietą, bet KB žemesnis, nei 20,5?

 Apie 6000Lt

 Na ką jūs čia dabar? VF krepšelis yra 3800 ar kažkas pan. tai iš savo dalyko studijų kainos atimkit tą sumą, padalinkit per pusę ir gausit skaičių, kurį Jum teks dasimokėti už pusmetį:)

 

Bendrabučio ISM'as neturi, yra tik siūlomi studentų namai "Gilė":)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:15:16 | Nuoroda

Na mes kalbam apie metų kainą Na metine studiju kaina 9800Lt. atimam tuos 3800 ir lieka tie 6000Lt gali dalint jei nori pusiau, juk jokio skirtumo... Ar ne?

O tai dokumentų reikia kaip ir visur jei nori gaut tą vieta gyvent?

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
  • Matematika / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:26:11 | Nuoroda

Jei metinę čia skaičiuojat, tai tuomet taip:) 

Jei nori apsigyventi tame studentų bendrabutyje "Gilė", tai procedūra vyksta ne per universitetą. Daugiau info: http://gilehotel.lt/hostel

Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:28:47 | Nuoroda
LyKke rašė:
swishfoot rašė:
LyKke rašė:

 Įstojau, bet nežinau ar džiaugtis, nes vnf. Neįsivaizduoju, ką daryti.. Gal palaukti ir stoti į MRU finansų ekonomiką? Kodėl jūs būtent čia stojot? 

 

Jei dėl kainos, tai ISM vienas didžiausių minusų, bet jei gali sumokėti, tai abejonių vargu ar turėtų būti... O kodėl būtent MRU finansų ekonomika?

 Susimokėti galimybė yra, bet ar nebus veltui tie pinigėliai po to? Tas yra baisiausia. Kalbant apie MRU, tiesiog, mane ten kažkaip visad traukė, o nuo VU purtė. ;D

 

Negalėčiau nei vieno universiteto vertinti objektyviai, kadangi nesu mokęsis dar. Susidėk savo prioritetus, ko tu tikiesi iš universiteto ir pati sieki?
Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:53:54 | Nuoroda
swishfoot rašė:
LyKke rašė:
swishfoot rašė:
LyKke rašė:

 Įstojau, bet nežinau ar džiaugtis, nes vnf. Neįsivaizduoju, ką daryti.. Gal palaukti ir stoti į MRU finansų ekonomiką? Kodėl jūs būtent čia stojot? 

 

Jei dėl kainos, tai ISM vienas didžiausių minusų, bet jei gali sumokėti, tai abejonių vargu ar turėtų būti... O kodėl būtent MRU finansų ekonomika?

 Susimokėti galimybė yra, bet ar nebus veltui tie pinigėliai po to? Tas yra baisiausia. Kalbant apie MRU, tiesiog, mane ten kažkaip visad traukė, o nuo VU purtė. ;D

 

Negalėčiau nei vieno universiteto vertinti objektyviai, kadangi nesu mokęsis dar. Susidėk savo prioritetus, ko tu tikiesi iš universiteto ir pati sieki?

Tai vat šiandien ir apsisprendžiau, jog ISM, juk nebe reikalo rašiau jį pirmoje vietoje, po atvirų durų dienos spirgėjau iš laimės, kad jame galbūt mokysiuos ir kaip man ten patiko. Taigi, jungiuos jau prie jūsų. :)))

 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:41:07 | Nuoroda

Ir aš svarsčiau ar studijuot (nes kaina privertė pamąstyt), bet pastaruoju metu ir taip sakiau, kad man reikia iššūkio. Na štai ir gavau jį Jei gyvenimas jį suteikia nesinori atmesti, nes kitą kartą gali taip nepasisekti... Tai va aš jau irgi studentas!

P.S. Susitiksim Fuxu Stovykloj

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
  • Matematika / VBE 100
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą