Tie, kurie neįstojo kur norėjo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:54:23 | Nuoroda

O aš su 19,08 neįstojau niekur. nei į vieną mediciną, nei į kinezi, ergo ar slaugą. Slaugos kb praeitais metais nesiekė 17. Vadinasi pakilo visais 2. Čia išviso įmanomas dalykas??????????? OOOO, o tik ką sulaukiau sms'o, kad nesu pakviesta studijuoti net ir i vnf taip išeina. uber.

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 68
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:07:05 | Nuoroda

Aš rašiau ir slaugą kmu/vu. visuomenes sveikatą kmu/vu, vet. maisto saugą su kb 17,84, bet įstojau tik VU chemiją su kb 16,64... Nesamonė kažkokia...

Jei, kas sužinosit paskutinių įstojusiu į vf balus, parašykit čia. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:07:26 | Nuoroda
blackberry rašė:

O aš su 19,08 neįstojau niekur. nei į vieną mediciną, nei į kinezi, ergo ar slaugą. Slaugos kb praeitais metais nesiekė 17. Vadinasi pakilo visais 2. Čia išviso įmanomas dalykas??????????? OOOO, o tik ką sulaukiau sms'o, kad nesu pakviesta studijuoti net ir i vnf taip išeina. uber.

 Na tikrai negali taip but. Su tokiais balais vf tik studijuot. Absoliuti nesamone ce... Nervai man neblaiko...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:23:30 | Nuoroda

 blackberry-man lygiai tokia pati situacija :-(

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:26:11 | Nuoroda

Turiu žiniųųųųųų iš KMU!!!! Skambinau ką tik!
Dabar yra taip. Balas kilo žiauriai,nes gavo mažai krepšelių. 19.18 balą turintis žmogus buvo paskutinis gavęs krepšelį. (nesvarbu kurioj studijų programoj).
Į burnos higieną vf pateko tik 1 žmogus
Į odontologiją vf pateko 107, mokamų vietų bus 9.
Į mediciną vf 157, gera žinia ta,kad išviso planuojama priimti 310!!!! (atsiprašau,tikslus skaičiaus nepamenu bet kažkas virš 300 iki 310 lyg) Vadinasi,mokamų vietų net 153.

Dabar turiu šiek tiek vilties patekt į mediciną mokamą...


 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:28:24 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Mano situacija apgailėtina...

Laukiau visus metus, perlaikiau chemiją ir biologiją, jau galvojau įstosiu į mediciną, bent jau farmaciją ar visuomenės sveikatą,o  su tokiais balais net į slaugą manęs nepriimtų. Negi aš jau toks kvailys, kad negaliu gauti krepšelį į slaugos studijas?  Nežinau,  metai prarasti, įstojau į vet.mediciną, aš jau pernai būčiau į ją įstojęs, tiek pinigų investuota.... Visokių minčių man kyla, ne itin mane ta veterinarija traukia, bet metus vėl laukti, nežinau, man jau šlykštu net galvoti kažką.... Kokią jūsų situacija? 

 vaje, gaila tavęs.... nesijaudink, tavo balai gan aukšti, antrame ture turėtų kas nors priimti.

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:29:09 | Nuoroda
moniss rašė:

Turiu žiniųųųųųų iš KMU!!!! Skambinau ką tik!
Dabar yra taip. Balas kilo žiauriai,nes gavo mažai krepšelių. 19.18 balą turintis žmogus buvo paskutinis gavęs krepšelį. (nesvarbu kurioj studijų programoj).
Į burnos higieną vf pateko tik 1 žmogus
Į odontologiją vf pateko 107, mokamų vietų bus 9.
Į mediciną vf 157, gera žinia ta,kad išviso planuojama priimti 310!!!! (atsiprašau,tikslus skaičiaus nepamenu bet kažkas virš 300 iki 310 lyg) Vadinasi,mokamų vietų net 153.

Dabar turiu šiek tiek vilties patekt į mediciną mokamą...

O kokie reikalai su farmacija?
 

 

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:30:17 | Nuoroda
moniss rašė:

Turiu žiniųųųųųų iš KMU!!!! Skambinau ką tik!
Dabar yra taip. Balas kilo žiauriai,nes gavo mažai krepšelių. 19.18 balą turintis žmogus buvo paskutinis gavęs krepšelį. (nesvarbu kurioj studijų programoj).
Į burnos higieną vf pateko tik 1 žmogus
Į odontologiją vf pateko 107, mokamų vietų bus 9.
Į mediciną vf 157, gera žinia ta,kad išviso planuojama priimti 310!!!! (atsiprašau,tikslus skaičiaus nepamenu bet kažkas virš 300 iki 310 lyg) Vadinasi,mokamų vietų net 153.

Dabar turiu šiek tiek vilties patekt į mediciną mokamą...


 

 Bet kodel taip KMU su krepseliais nuskriaude nesake? :/

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:39:30 | Nuoroda

Nesakė,nes nepaklausiau... Bet tai jaučiat- dabar į kokią slaugą norėdamas patekt vf turi turėt tokį balą,kokio reikėjo praeitais metais į odontlogiją :D :D Nu geras bairis,ane?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:40:30 | Nuoroda

Betyte,kiek pamenu iš nanno pasisakymų tai ne ką geresni...nes min KB 18.22,o kiek priimė neklausiau...

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:40:44 | Nuoroda

tfu 19.22

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:42:12 | Nuoroda
moniss rašė:

tfu 19.22

 Kad tik būtų kaip ir su medicina, kad tik puse VF, o kita VNF tada dar turėčiau vilties

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:43:17 | Nuoroda

gal yra parasyta kur dar laisvu vietu liko vf, kazkur skaiciau kad dar apie 1000 vf kolegijose liko istojau i universiteta vf bet nebenoriu ten ir noreciau i kolegija ar imanoma antru ratu patekti i kolegija vf mano balas 6 didesnis nei praeitu metu tos pacios spec vf , krc nezinau ka daryt atsisakyt ka siulo o jai veliau isvis nieko negausiu  o gal bandyt rasyt i pacia kolegija ir klausti pasimetes krc

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:45:34 | Nuoroda
baisus rašė:

gal yra parasyta kur dar laisvu vietu liko vf, kazkur skaiciau kad dar apie 1000 vf kolegijose liko istojau i universiteta vf bet nebenoriu ten ir noreciau i kolegija ar imanoma antru ratu patekti i kolegija vf mano balas 6 didesnis nei praeitu metu tos pacios spec vf , krc nezinau ka daryt atsisakyt ka siulo o jai veliau isvis nieko negausiu  o gal bandyt rasyt i pacia kolegija ir klausti pasimetes krc

 Jei pildei savo prašyme aišku imanoma, bet partarčiau susižinoti pereinamuosiu tos kolegijos balus

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:56:14 | Nuoroda
moniss rašė:

Nesakė,nes nepaklausiau... Bet tai jaučiat- dabar į kokią slaugą norėdamas patekt vf turi turėt tokį balą,kokio reikėjo praeitais metais į odontlogiją :D :D Nu geras bairis,ane?

 Nu bet cia tikra nesamone, kad taip balai padidejo. :D dar atrodo, kai atsiras tos diagramos, jei jos atsiras, pamatysiu, kad mano didesnis balas buvo ir cia klaida isivele. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:05:21 | Nuoroda

Eh,Alchemike,ir aš to tikėjaus,bet KMU priemimo komisijoje dirbanti moteris atvėrė man akis... Jokių klaidų nėra :(

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:09:55 | Nuoroda
moniss rašė:

Eh,Alchemike,ir aš to tikėjaus,bet KMU priemimo komisijoje dirbanti moteris atvėrė man akis... Jokių klaidų nėra :(

 O tu is visu 12 vietu ne vieno pakvietimo su tokiais egzaminais negavai?

Bet kodel butent mums siemet visos naujoves, nesekmes, neliko mokykliniu, perlaikimu, o dar ir tas prasymu pildymas per interneta.. toks KB suolis, tai turbut dar stojimu istorijoje nera buves...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:10:39 | Nuoroda
moniss rašė:

Eh,Alchemike,ir aš to tikėjaus,bet KMU priemimo komisijoje dirbanti moteris atvėrė man akis... Jokių klaidų nėra :(

 O neklausei ar jau paskebtos VNF vietos?

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:16:40 | Nuoroda

Alchemike,deje,nei vieno :D man jau net juokinga daros :D buvau tikra,kad 19.06 man garantuos vietą univere,kolegijų net nerašiau... O dabar jau galvoju,kad kažin ar į kolegiją priims :D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:17:28 | Nuoroda

Betyte,
Sakė,kad patys jie dar nieko nežino :)

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą