KAS PER VELNIAS?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:00:46 | Nuoroda

Taigi, kaip ir kiekvienas abiturientas užpildžiau savo prašymą, ir prasidėjus šitai debiliškai lamos atrankos sistemai, maniau, jog įstosiu tikrai kur turėčiau įstoti, BET pasirodo, jog gavau vieną pakvietimą į išplėstines VNF studijas. Esu tikrai šokiruotas kaip mūsų vyriausybė neataskingai pažiūrėjo į lamos veiklą, ir dabar nebežinau ko tikėtis, ar aplamai aš įstojęs, ar ne?

Situacija tokia, mano KB stojant į teisę 15.34. 1 prioritetas Vu, 2 MRU, abi teisės, parašiau šiaip, "dėl vaizdo", žinojau, kad ten manęs nepaims, na ir trečioje vietoje įrašiau SMK VF teisės studijas, palikau tik NL, nes buvau garantuotas, kad turiu ten įstoti. Ok, koks stojamasis balas į SMK teisės studijas? 11.2. Wait a minute, kažkas čia netaip... Žmonės į kolegijas stoja su vidutiniais mokykliniais brandos egzaminų rezultatais, o aš išsilaikiau valstybinius LT 68, EN 83, IST 23, ir neįstojau į NUOLATINES KOLEGINES TEISĖS STUDIJAS? Mano KB VF stojamaji KB viršijo 4 punktais. Jei LAMA puslapis lūžinėjo, striginėjo, rodė belekokius skriptus, o rezultatus sužinojom tik dabar, tai ką man aplamai galvot? Nežinau, liūdna.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:08:48 | Nuoroda

kaip išlaikei ten ir įstojai. Balai ir stojimai visur yra geri ir tvarkingi, tik lama biški "sulamino" su sena savo programine įranga ir pastrigo ju servai. Bet įstojai, kur galėjai, nes krepšelių kiekis buvo tikrai apmažintas ir KB smarkiai kilo ypač pas teisininkus. šiaip reikėjo biški istorijos daugiau tau pasimokinti, nes ist svertinis kof 0,4, tad daryk išvadas :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:12:31 | Nuoroda

Nori pasakyti, jog KB kilo daugiau nei 4 balais?????

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:15:36 | Nuoroda

Kitoje temoje apie SMK vienas iš forumo narių rašė jog neįstojo su ~16.50kb i smk vf teisę. O su panašiu balu mano buvęs klasiokas įstojo į vnf VU išplestines politologijos studijas. POLITOLOGIJOS STUDIJOS, kai vf nl studijos ten reikalauja ~20kb ir daugiau. Tai JMJ ar kažkas man gali paaiškin tokį fenomeną? Kolegija reikalauja daugiau nei universitetas? 

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:19:33 | Nuoroda

žinok niekas nieko tau konkrečiai nepasakys. arba tik nusispangs nieko nežinodmi ir tiek. reikia laukti statistikų su diagramomis ir tikėtis, kad ten bus KB, kuriuose pamatysi kas ir kaip :) o dabar tik galima spėlioti ir pykti ant nieko

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:20:24 | Nuoroda

baisu skaityti....

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:31:49 | Nuoroda

Bambukaz > Pripažink, pykti ant lamos yra dėl ko. Ir manau kiekvienas sutiks, kad jie šiais metais velniškai sufailino, ir pasišiukšlino visų akivaizdoje. Serverių lūžinėjimas, atsakymų neprieinamumas einant antrą parą nuo tariamų atsakymų gavimo dienos, ar taip turi dirbti švietimas? Ir tai kažin ką tie kompai suskaičiavo, jei jų saito kokybė lygi nuliui, galima suabejoti ir apie jų atrankos sistemos kokybę.

Liūdna, labai liūdna.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:38:33 | Nuoroda

galiu pasakyti tik tiek,kad siemet chebra su didesniu stojamuoju balu sustoji i vf kolegijas. ziauru,.as pati panasioj situacijoj, bet is tiesu, taip- ziauriai pakilo stojimo kartele :S

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:43:45 | Nuoroda

aš taip pat neįstojau į universitetus,net į prastesnes specialybes, nors pagal pernai metų balus maniškis ( 17,8)  viršijo kaikurias specilalybes net 2-3,5 balo. įstojau į kolegiją vf,kurią buvau parašiusi 12nr ir tik dėl to jog užpildyčiau likusią tuščią vietą...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:44:34 | Nuoroda

Nu man čia neaiškiai pakilo, jei pvz. virš 90 gavo viena mergina ir niekur neįstojo...

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:47:09 | Nuoroda

Na teisė romerį užkilo balu, valdymas irgi, o penitencinė veik trijais :DDD

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:49:39 | Nuoroda

Pavarė penitencinė, oi pavarė :D nesitikėjau

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:50:50 | Nuoroda

Gal kas žinote kada tos kreivės bus? Diagramos?

Prieš stojimų rašymą susidarė paprasta nuomonė, surašai viršuje univerus "ant durniaus", jei netyčia įstotum, o toliau kolegijos. Vienaip ar kitaip visi galvojo, kad įstos į VF. Bet paradoksas.. kaip čia pasakius.. magiškas, pasakiškas. Kb kilo 4 balais? Nesitiki.. Jaučiuos lyg šuo, tampomas už pavadėlio lamos. Nevadinu savęs kvailiu, kad pasiklioviau ta bandos nuomone, kaltinu lama, kaltinu visą švietimo sistemą, kad su mumis pasielgė kaip su sušiktais bandymų triušiais.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:55:24 | Nuoroda

Ko gero taip jaučiuosi ne vienas aš, oi ne vienas.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:18:48 | Nuoroda

Jei kas turit taipogi kažką fenomenalaus papsakot, rašykit. Gal įdomų skaitalą susuksim.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:18:59 | Nuoroda

kas per nepasitenkinimas...o savęs nekaltini, kad per mažai pasimokei? ir kas tau per paradoksas, kad KB pakilo per 4vienetus? egzaminai buvo palengvinti, kad juos įveikt galėtų ir b lygiu besimokę moksleiviai. vadinasi, ir daugiau balų surinkt buvo kažkiek lengviau. pati neįstojau į finansus su 17KB net į kolegiją. bet irgi, kolegija kolegijai nelygi. būčiau davus į šiaulius, būčiau įstojus. faktas tas, jei geresnės vietos nori, tai turi turėt tikrai aukštus balus, nes konkurencija didelė ir visi nori kur geriau. ant lamos pasipiktint galima tik dėl to, kad ne visi laiku sužinojo kur įstojo.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 56
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:20:28 | Nuoroda

Bet, chebra, rimtai nesąmonė, nes yra, kurių prastesnis balas ir įstoja, o tas, su geresniu balu, ne.

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:21:35 | Nuoroda

Uncle sam, matau, kad egzaminus išlaikei ne taip ir blogai..neskaitant istorijos. bet tai jeigu istorija pagrindinis ten, kur norėjai, tai irgo visai suprantama kodėl nutiko šitaip.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 56
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:31:08 | Nuoroda

Lauryna > Tiesą pasakius ne, nekaltinu, nes kalbame apie kolegijų niuansus. Taip sutinku, jei kalbėtumėme apie universitetus, kaltė būtų mano. 

Kolegija, kolegija, kolegija.. Ankščiau žmonės galvodavo apie ją laikydami mokyklinius egzaminus! O dabar priėjom iki to, kad su visai normaliais VBE balais turi abejoti ar į ją įstosi..

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:34:45 | Nuoroda

Viena mergina į VU su mokykliniu įstojo. Nėr teisybės nėr

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą