Internetas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:30:49 | Nuoroda

Greit kraustysiuos į Kauną, reikės įsivesti internetą. Pasipasakokit, kokį jūs naudojat, kiek mokat, ar patenkitnti kokybės/kainos santykiu :) Ieškau optimaliausio varianto.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:40:05 | Nuoroda

 Kaune MegaNet reikia turėti - puikus. Kainos nuo plano priklauso, turėtų internete būti.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:09:16 | Nuoroda

Gal kvailas klausimas, bet kažin, į bendrabutį (ne studentišką) pavyktį jį atsivesti?... Nes šiaip pasidomėjau dabar, tai labai neblogi tie planai man

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:21:40 | Nuoroda

Tai čia jau reikia domėtis tiek su bendrabučio ten valdžia ar pnš tiek su meganet pačiu :] bet kaip sakė, kaune geriausias Meganet'as ;] bent jau tokia asmeninė nuomonė. Kiekvienam pagal poreiškius, kišenę skirtingai :]

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:56:32 | Nuoroda
ememdemz rašė:

Greit kraustysiuos į Kauną, reikės įsivesti internetą. Pasipasakokit, kokį jūs naudojat, kiek mokat, ar patenkitnti kokybės/kainos santykiu :) Ieškau optimaliausio varianto.

 Naudoju zebra, nors ir gyvenu nuosavam, tačiau galiu pavardint į kokius tiekėjus gali atkreipti dėmesį:

* kaip minėjo MegaNET, bet pats nesiūlyčiau. Buvo laikai, kai visi keikėsi juo;

* Tas pats zebras per lano kabelį;

* Mikrovisata - manyčiau pats geriausias Kaune. Bet priklauso visgi nuo kainos/spartos santykio

* Kauno Interneto Sistemos (KIS) - nieko negalėčiau pasakyt apie jį, internetas kaip internetas.

yra ir smulkesnių žuvelių, bet manau jei yra galimybės bent vieną iš šitų paimti, tuomet neieškok kitų variantų.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:57:43 | Nuoroda
Medinukas rašė:
ememdemz rašė:

Greit kraustysiuos į Kauną, reikės įsivesti internetą. Pasipasakokit, kokį jūs naudojat, kiek mokat, ar patenkitnti kokybės/kainos santykiu :) Ieškau optimaliausio varianto.

 Naudoju zebra, nors ir gyvenu nuosavam, tačiau galiu pavardint į kokius tiekėjus gali atkreipti dėmesį:

* kaip minėjo MegaNET, bet pats nesiūlyčiau. Buvo laikai, kai visi keikėsi juo;

* Tas pats zebras per lano kabelį;

* Mikrovisata - manyčiau pats geriausias Kaune. Bet priklauso visgi nuo kainos/spartos santykio

* Kauno Interneto Sistemos (KIS) - nieko negalėčiau pasakyt apie jį, internetas kaip internetas.

yra ir smulkesnių žuvelių, bet manau jei yra galimybės bent vieną iš šitų paimti, tuomet neieškok kitų variantų.

 atsiprašau, turėjau omeny zebra su šviesolaidžio kabeliu..

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:25:40 | Nuoroda

Na kai kuriuose bendrabučiuose būna galima įsivesti internetą, pvz. KK technologijų barake 50Lt už pusmetį ir dar įvedimas kažkiek kainuoja, gal ~20Lt.  

Žinutė parašyta: 2010-07-27 14:02:19 | Nuoroda

Ačiū už nuomones, kol kas Meganetas labiausiai vilioja, girdėjau dar porą gerų atsiliepimų iš šalies.. Kažin, kodėl kažkas dėl jo labai keikėsi?
Na ir Mikrovisata gal dar. Ryt aiškinsiuos situaciją, gal išvis teks imt bevielį (nors tikiuosi, kad ne) :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 14:05:00 | Nuoroda

Mikrovisatos neta turiu tai best from the best. 0 nusiskundimu ir greitas labai :)  siuncia tai ziauriai greit :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 14:12:41 | Nuoroda

O kuris planas Mikrovisatos? ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:53:12 | Nuoroda
ememdemz rašė:

O kuris planas Mikrovisatos? ;)

 kuo brangesnis planas tuo greičiau siųs.. bet jei nori sužinot ant kiek realiai siųs, tai nueik į planus ir tuos skaičiukus iš 8 padalink, sužinosi ant kiek maksimaliai gali siųst ;) o keikėsi dėl ko nežinau, pats neturėjau, ir neturiu galimybės turėt optinio intiko, bet kiek iš atsiliepimų girdėjau, kad anksčiau neatlaikydavo žmonių kiekio ar kas ten buvo. dabar aišku susitvarkė manau, nes nieks nešneka blogai apie jį :) o jei belaidį reiktų imt.. hmm Balticum, Mezon, ta pati Mikrovisata siųlo dar, gal net išeitų spartujį belaidį gaut iš jų. na bet jei barake gyvensi, tai jie turėtų duot intiką. bent ktu barakuose tai už centus gali labai greitą gaut, tik aišku su apribojimais siuntimuisi..

Žinutė parašyta: 2010-07-27 18:11:35 | Nuoroda

Bendrabutis mano NE studentiškas :) Kitaip tariant, neduos ten man nieko, teks pačiai rinktis. Ir tikiuosi, ne tik iš belaidžių, nepatinka man nei jų greičiai, nei sąlygos sutarčių (Mezono pvz.). Na laukiu rytojaus, sužinosiu tiksliai iš ko galiu rinktis.
Beje, dėl greičio Mikrovisatos, wtf? Kodėl reikia dalinti iš 8?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:25:10 | Nuoroda
ememdemz rašė:

Bendrabutis mano NE studentiškas :) Kitaip tariant, neduos ten man nieko, teks pačiai rinktis. Ir tikiuosi, ne tik iš belaidžių, nepatinka man nei jų greičiai, nei sąlygos sutarčių (Mezono pvz.). Na laukiu rytojaus, sužinosiu tiksliai iš ko galiu rinktis.
Beje, dėl greičio Mikrovisatos, wtf? Kodėl reikia dalinti iš 8?

 ne vien mikrovisatos, visur taip. Marketingo tikslais visi tiekėjai rašo greitį bitais, o visos siuntimosi programos ir panašiai rodo greitį jau baitais, tad jei, tarkim, turi intiko planą, kuriam rašo, kad siuntimas bus 100mb/s, tai tavo programos rodys biški daugiau nei 10mB/s, kas ir atitinka tuos 100 pavertus. tas pats kas laikyt ar turi 1Lt kišenėj, ar 100ct :)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:29:00 | Nuoroda

 O ką blogo žmonės apie MegaNetą sako? Niekad negirdėjau. Du metus džiaugiausi už nedidelę kainą tokiu žvėrimi. O čia dar apie belaidiškumą kažkas kalbėjo, nelabai gerai išmanau, bet ne per laidukus į mano kompą ir MegaNetas ateidavo, tik kažkokia dėžutė bute stovėjo - ji paskirstydavo internetą keliems kompams.

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:45:41 | Nuoroda
Kaune Mikrovisata tikrai geriausias ir, manau, optimaliausias, variantas. Nei pati, nei kas iš pažįstamų naudoja nesiskundžia. :)
Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:34:59 | Nuoroda
krokodilas rašė:

 O ką blogo žmonės apie MegaNetą sako?

 Na ten Medinukas kažką girdėjo. :) 

Džiugi žinia šiandien mane aplankė - greičiausiai galėsiu rinktis iš abiejų žvėrių.. Mikroviatos ir Meganeto.. Reikės žiūrėti pagal akcijas, nes šiaip jau, kaip suprantu, kokybės/kainos santykiu jie labai apylygiai

Žinutė parašyta: 2010-07-28 20:47:17 | Nuoroda

Nesakau, kad dabar blogas. anksčiau buvo. Kaip pavyzdį visi ant zebro stumia, bet pats nuo įsivedimo, jau 3+ metai, o viskas puikiai veikia :)

kad ir kokį pasirinksi iš anų dviejų, intikas bus geras. Sėkmės moksluose ;)

Žinutė parašyta: 2010-08-12 21:33:52 | Nuoroda

sveiki,jei domintų itin aukštos kokybės mikrovisatos optinis internetas,optinė kanelinė TV Kaune,Garliavoje,Sargėnuose,prisijungimo galimybės jūsų name ,sąlygos,greičiai,kainos bei spec.pasiūlymai-galite kreiptis tiesiai į mane,gausite išsamią informaciją,tai pat pas mane galite užsisakyti paslaugas e.p. ar skype vidas141 ar tel.861621747 Omnitel ,868354342 Tele 2.Pasistengsiu pateisinti jūsų lūkesčius

Žinutė parašyta: 2010-08-14 13:21:03 | Nuoroda

be to studentams ar moksleiviams šiuo metu suteikiame papildomas nuolaidas

Žinutė parašyta: 2010-08-24 21:20:16 | Nuoroda

Tai kas kur koki interneta imate?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą